Споделена история от Други

Помогнете, моля ви Кучето ми изчезна!
Помощ!!! Читатели, помогнете ми!!! Умолявам ви!!! Паникьосана съм и не знам какво да правя, ще ви бъда много благодарна, ако прочетете историята ми, а на редакторите - ако я публикуват, защото вие сте последната ми надежда. Моля ви, дайте ми съвет! Кучето ми го няма! В момента преживявам ужас! Мъжко е, най-обикновено, от улицата го прибрах, а сега ми се плаче просто! На три години е! Никога не е излизал без мен! Когато станах сутринта, го нямаше! Никъде из къщата! Помислих си, че се е скрил, виках го! Просто го няма! Къде е??? Рано сутринта (сигурно преди 6. 00) го чух, но пак заспах. А после - към 8. 30 - като станах - го нямаше! Мили хора, помогнете ми! Дайте ми съвет! Какво може да е станало! Живея сама, вратата беше заключена! Нямам никакво обяснение и съм в абсолютна паника! Просто се моля някой да ми помогне! Апартаментът ми е много високо, просто е невъзможно да е излязъл през прозореца! Съседи не са го виждали! Какво става! Просто изчезна!!! Обикалях цял ден по улиците!!! Никакъв резултат! Ще ме помислите за луда, но аз не си измислям! Вчера кучето ми беше с мен, разхождахме се, прибрахме се! Всичко беше както обикновено! А днес го няма!!!
Моля дайте ми идеи какво може да е станало!!! В пълен шок съм!!! И съм много уплашена! Какво може да се е случило рано сутринта??? Нямам обяснение и се побърквам!!!
Къде е сега??? Какво му се е случило??? Ако е избягал, как е станало? Защо да бяга? Моля ви, ако на някого се е случвало нещо подобно, да пише в коментарите! Не зная кого да питам!!! Ще ме помислят за луда! Всъщност и аз никога не съм чувала за подобен случай! Животно да изчезне хей така! Да е вкъщи и след малко да го няма! Какво е станало???
Моля ви, поне изкажете предположения! Какво да предприема? Къде да го търся? Цял ден обикалях! Първоначално по-близо и разпитвах хората, а после отидох и по-далеч! Никъде го няма!
Много съм уплашена, треперя! Моля ви, помогнете ми да разбера какво е станало!

Коментари

1.   Разлепи обяви,питай приятели и роднини в града.Помоли вашите да се обадят на техни познати и те да помогнат.Наистина странно как е изчезнало.Търси по паркове и по места,които знаеш,че кучето ти харесва и вие посещавате често.С това само мога да помогна.Успех с търсенето и дано намериш кученцето си.

2.   Това е ужасно! Но как така, живееш в апартамент, от който кучето няма как да излезе, а изчезва? Как е възможно това? Не знам какво да ти кажа, как така ще потъне в дън земя? Дали не е възможно някой твой приятел/роднина да го дошъл и да го е взел? Това за мен е необяснимо...

3.   Ако няма никаква възможност да избяга - някой от близките го е "разходил" надалеч...

4.   Номер 3 е прав... питай някой който живее с теб... майка, баща, близки.... може някой от тях да в искал да се отърве от него, но да не ти казват...!

6.   Горкичката! Ама наистина ми звучи малко странно това. Как така ще изчезне при положение, че вратата е била заключена, а прозорците затворени? ! Я, първо хубавооо претърси апартамента да не се е скрил някъде. Моята например обичаше да се завира на най-невероятни места. Стискам палци да си намериш кученцето и всичко да е наред!

7.   Кучето ми се намери. Вкъщи. По едно време излезе от една стая, която аз мислих, че е заключена, и не бях търсила там. Не иска да яде, само пие вода. Може би не се чувства добре и затова се е скрил.

8.   Радвам се, че си го намерила. Но наистина животните се мушкат някъде когато не се чувстват добре. Щом и не яде...
Заведи го на ветеринар!

9.   Явно нещо не е добре. Непременно го заведи на ветеринар. История с щастлив край!

10.   Радвам се, че се е намерило кученцето, обаче щом не иска да яде и се държи странно, заведи го на ветеринар, че може да е болно.

11.   Водих го при ветеринар. Вече е добре. Благодаря за положителните коментари.