Споделена история от Секс и интимност

Свърших преди да сме започнали
Приятелката ми беше в друг град за 2 седмици и, като се прибра аз много се радвах и ми се искаше да правим секс. Тя не искаше била уморена не и се правело. Да ама докато си седяхме и гледахме клипчета на лаптопа малко по малко стигнах до гърдите и започнах леко да ги докосвам, а не след дълго и да ги мачкам като побъркан просто адцки много я желаех в този момент.

Накрая се предаде ;д Облегна се назад и затвори. Започнах да я целувам и да я обарвам навсякъде бях откачил. Докато не усетих, че ще свърша, а тя дори не ми го беше докоснала просто се беше оставила в ръцете ми така де се каже. Опитах се да се контролирам и да не допусна да свърша, но без успех.

Свърших в гащите.. потънах в дън земя. Опитах се да се правия, че нищо не е станало и да продължа, но тя като чели усети какво се случи прегърна ме и каза. Просто ме гушкай не прави нищо.

Сега ме е супер срам не смея дори и целувка да си поискам камо ли пък нещо повече. Дали се усетила какво се случи или просто не и искаше да го направим? Да говоря ли с нея за случката или да се права, че нищо не е станало.

Голям съм идиот срам ме от себе си.

Коментари

1.   ЕЕЕЕЕ, стига де. Нищо не е станало. Повярвай ми, тя се е почувствала поласкана.
Няколко пъти ми се е случвало от силно желание, мъжът да свърши много бързо. И то опитни мъже. Повечето пъти като теб ги беше срам и се обвиняваха сякаш, но първия път, когато се случи, тогавашния ми приятел каза само : "лелее, гледай как ми действаш"
Еми стана ми много хубаво.

После ми се случи със следващия - с него имахме кратка връзка.

И два-три пъти със съпруга ми.

Не знам, аз се ардвам като стане... някак ми се вдига самочувствието

2.   Здравей! Защо не и каза? Или поне и кажи сега. Няма от какво да се срамуваш. Това е напълно нормално. Аз бих се почуствала яко, ако ми се случи нещо подобно и би ми се вдигнало самочувствието. Успех! :)
Александра

3.   :))) Нa много мъже им се случвa, спокойно. От превъзбудa е.
Дa, гaджето и е рaзбрaло и зaтовa е кaзaлa просто дa я гушнеш. Имaш си много тaктично, деликaтно момиче и явно си знaе кaк се притеснявaш зa глупости. Нямa зaщо дa говориш по темaтa, може и пaк дa ти се случи :), измий се и продължи. Или пък и кaжи че, толковa се е рaдвaл дa я " види " че, ... товa.
И бягaй дa си гушнеш/ целунеш момичето!

4.   Щом си е замълчала или не ти се е присмяла, а ти е казала гушни ме, значиимаш страхотна приятелка гордей се с това и не се срамувай станалото станало

7.   Мога само да ви кажа БЛАГОДАРЯ на всички ви много се бях притеснил и ми беше гадно, но сега се чувствам по добре след като изчетох коментарите ви. Много сте мили :))))
От Автора :)

8.   На всеки може да се случи, особено ако си бил супер възбуден. Така, че няма от какво да се притесняваш. А и щом приятелката ти не го е направила на проблем всичко си е съвсем наред. Следващият път няма да си толкова бърз.

9.   Тя просто се е зарадвала, че си свършил за да не я занимаваш със секс.

12.   Няма нищо срамно, и аз съм имал такива моменти. Просто явно си натрупал напрежение доста, та си го освободил, така да се каже. Приятелката ти е нормално и разбрано момиче, съдейки по начина на реакцията й. А, и ти трябва да се постараеш да контролираш нагона си просто. По думите на г-цата от първия коментар, виждаш, че им харесва дори(на нормалните момичета, поне). Просто се отпускаш и т'ва е. Успех! (:
М18

13.   Тя те е разбрала затова те е спряла така че не е нужно да и го казваш. И не се притеснявай това се случва на много момчета когато много много много го желаят. Просто или го забрави или го запомни като забавна случка споко.