Споделена история от Секс и интимност

Не мога да получа удоволствието, което искам
Моля да бъде публикувана тази история, защото няма на кой да споделя и няма кой да ми даде съвет.
Здравейте, аз съм на 20 и приятеля ми също. Заедно сме от 2 години, отначало секса беше много страстен и луд, правили сме по 4/5 пъти на ден. НО през последните 6 месеца, правим секс по 8 пъти за цял месец! Не знам в кой точно е проблема, защото аз вече не усещам никакво удоволствие от секса (или той не може да ме задоволи вече или аз съм проблемната). Гледала съм порно, и дори съм маструбирала и ми е супер, но някак си, като започнем да правим секс, той му харесва и виждам че му доставям удоволствие, но аз не усещам нищо. Пробвали сме различни пози, и на различни места, и не мога да усетя нищо.. просто не мога.. Дори е имало случай в които, да ме боли от самият акт (от ляво на долната част на корема), и също така никога не ме е докарвал до оргазъм. Какво мнение бихте ми дали, или съвет?

Коментари

1.   здравей. прочетох историята ти и си мисля че проблема е в приятеля ти. след като изпитваш удоволствие от самозадоволяването значи той не се старае да те задоволи. ако обичаш да ти правят орална ми пиши... не искам да се хваля но ще те накарам така да получиш оргазъм

2.   Първо трябва да си дадеш ясно сметката, че ВИНОВЕН няма.
Сексът се случва (за жената предимно) в главата. Ако постоянно мислиш за това, че "ето гледай пак не усещам нищо, никога не свършвам" - при теб нещата ще си стоят по един и същи начин, с който и да бъдеш.
Когато мастурбираме.. целта е да свършим. Никой (или поне не всеки и рядко) жената просто решава да се попогали малко там, но е с ясната идея, че това нее мастурбация. Идеята на самата мастурбация е да стигнем до оргазъм. Не съм сигурна защо е така, а да изпадам в ненужни размишления е излишно.

И аз не свършвам всеки път по време на секс, но винаги по време на мастурбация. Двете неща са много различни. Когато правя секс, се водя от чувствата си, гледам просто да се слея със своя човек, да го почувствам. Изпитването на оргазъм не ми е някаква заветна цел. Съответно получавам същото в замяна.

Не можем да подхождаме егоистично и да очакваме, че всичко ще е наред, нито в секса, нито, където и да било другаде.

3.   И аз също.. никога не съм изпитвала оргазъм по време на секс докато приятеля ми да, може би в тях е проблема. Интересното е че прии самия акт просто не става 69 и галене се получава.

4.   Просто си се наситила на секса с него, трябва ти нещо по-различно. Кокото и да пробвате различни места и пози това не променя факта, че пак го правиш с него. Във всяка връзка се стига до това - при някои по-рано, при други по-късно. Пробвайте тройка или направо си разнообразявай с някой друг сама от време на време, тогава и с него като го правиш, ще ти е по-разнообразно.

5.   Много малко жени изпитват вагинален оргазъм, но всички изпитват клиторен. Затова говори с приятеля си да те стимулира по клитора с пръсти или език...

6.   4-5 пъти на ден??? И искаш да продължавате по същия начин?? Много ми е жал за хората, които живеят само заради единия секс...
То с нещо друго занимавате ли се изобщо? Нещо учене, работа, тренировки, екскурзии, културен живот... или само от леглото до банята и обратно (евентуално до кухнята, за да не умрете от глад..)
Е.ати и скудоумието...

7.   Аз също бях така с бившия. Той се стараеше, но не ставаше. Накрая признах пред себе си и него, че просто вече не ме привлича.

8.   Секса нее всичко. да правиш секс нее само вътре и вънка. секса е нещо което идва от вътре. от душевното Аз. когато ти мн. обичаш твоята половинка и искаш даго осещаш то тогава секса е мн. силен.

9.   От публукуващият темата до номер 6.
И двамата работим и следваме висше :) запълваме си времето пълноценно, но когато имаме някой свободен час, защо да не правим секс??

10.   Проблемът са може би неосъзнати комплекси. И задължително пробвай седмицабез секс, може би си се преситила и възприятията ти са приглушени. При мен на твоята възраст ги имаше поетапно и двата проблема.

11.   Известно време не мастурбирай и не правете секс упокой се правете други неща заедно като да ходите на кино , да готвите заедно и разни такива .. и след това го пробвайте с повече страст с повече орална любов. Според мен проблема е на някаква психическа основа :)) всичко ще се орави само по- спокойно не се впрягайте , само се обичайте , желайте .. спомни си как ти беше в началото и така ..късмет :)

12.   Относно болката в долната част на корема -и аз съм я получавала след секс , а понякога и без повод. Ходих на гинеколог и ми откриха кисти на яйчниците, така че те съветвам да провериш дали не е нещо сериозно.
Момиче на 16 г.