Споделена история от Секс и интимност

Искам да стана проститутка
Мечтата ми е да стана проститутка но не мога да се свържа с такива хора които ще ме уредят, не искам да съм някоя евтина която ще работи на магистралата. Искам да ме дават по телевизията като правя секс мъжете много искам да се свържа с канала на Private Spies моля някой да ми помогне!
Как да намеря координатите на тази на таз телевизия?

Също така бих се снимала с удоволствие в порно филм дори и в българия

Коментари

1.   В България няма как да стане, понеже порнографията е забранена със закон. Но като за начало можеш да започнеш от Playboy или Maxim да се снимаш гола (да имаш някакъв стаж). После съвсем спокойно може да отидеш из Европа (Германия, Франция, Италия), където снимането на порно е легализирано. И оттам като натрупаш още малко стаж и пари, ще можеш да отидеш в Държавата на Порнографията (САЩ). Но не забравяй да се подготвиш за много унижения и лапане на *****

2.   Ще си сасипеш живота недей, не искаш ли деца сватба мъж..?

4.   Да, и аз това питам? Не искаш ли един мъж до тебе, една секс машина, която да си те къса от секс? Защо трябва да си изтривала на всеки мъжки член?

Право, каквото си знаеш, но да знаеш... че това ще го бачкаш до 35-40г. възраст. За да си добре обезпечена финансово през останалата част от живота ти трябва да си печелела милиони.

Поздрави, Узунов

5.   Защо сами искате да си съсипвате животите ми е много интересно, по дяволите? !
Момиче на 14. :)

6.   Хубава ли си, ама честно ? И на колко години си ?
Private Spice вече не съществува, поне не под същото име. Преди 1 година са преименувани на Private TV, но и аз не можах да им открия уеб-страницата. Всъщност не ти и трябва, защото те са просто телевизия, която излъчва готова продукция. На теб ти трябва продуцент, при когото да направиш кастинги, да те харесат, да понатрупаш малко видеота из уеб-пространството и тогава евентуално големите риби да ти обърнат внимание. Това е ако искаш да те дават по канали като бившия Private spice. Но конкуренцията е огромна - виж само в Интернет или дори само в сайтовете с руски и украински актриси, колко много млади и хубави момичета се занимават с това.
Ето ти например един линк на продуцент и изпълнител, който търси модели. Плешив, грозен и дебел, но твърде популярен и е прекарал повечето големи звезди и другите, които си мечтаят да станат такива:
****

Иначе обикновена проститутка може да станеш винаги, просто замини за Германия например. Публичните домове са легални, можеш да се рекламираш и сама в Интернет.

7.   Лично познавам един от бургас, който се снима собственоръчно правейки секс с проститутка. После пратил клипа на някаква американска агенция, викнаха го на кастинг и го одобриха за няколко филма. сега си живее там вече доста години и се снима редовно.

8.   Хах.. от все сърце ти го пожелавам.. :)

9.   " дори и в българия"- с тази неграмотност и без това не ставаш за друго. Но за проститутка ставаш, а за къде, живота ще покаже.

10.   Ако искаш да си елитна проститутка, трябва да имаш перфектно тяло, както и да умееш да отпускаш мъжете. Трябва да можеш да говориш с тях, да ги накараш да си прекарат добре. Не говоря само за секс, а да ги предразполагаш. За целта трябва да владееш психология.

Ако искаш да си такава, трябва да потърсиш такъв сутеньор, който предлага такива. Обикновено се предлагат по тузарските места. Можеш да отидеш в някой скъп хотел или в скъпо заведение и да се преструваш, че искаш да наемеш компаньонка за приятеля си. Питай на рецепцията/бара. Ако знаеш език, можеш да го пробваш и в чужбина или направода отидеш в публичен дом, там са легални.

Вариант и да станеш чалгаджийка или модел. Публична тайна е, че моделите и чалгаджийките са елитни проститутки. Модните агнции си докарват пари основно от това, а ревютата и конкурсите ги използват като своеобразен каталог, за да си предлага стоката. За там обаче трябва да кешиш яко, за да популялизират, за да можеш да завъдиш първите клиенти. После вече е по-лесно, ще си намериш спонсор и готово.

Ако искаш да си порно звезда, трябва да знаеш език и да се пробваш в чужбина, тъй като тук е нелегално. Има ситакива агенции за подбор на порно актьори и актриси. Напиши в Гугъл porn agency, ще ти се отворят такива сайтове. Там си пише как се кандидатства. Попълваш си формуляр, пращаш видео и евентуално те викат на кастинг. Но за да се отличиш от огромата конкуренция, трябва да си различна, да си имаш нещо типично. Например да си много по-дива от другите или да изпълняваш някакъв специфичен фетиш (например да можеш да поемаш два едновременно отзад). Съветвам те огледаш списък с всичките фетиши и да помисиш с какво различно можеш да впечатлиш. Видеото трябва да е перфектно качество, от близък план и с достатъчно светлина и достатъчно добър, но не и курвенски грим, както на лицето така и на интимните зони (например кафявата точна на ануса не трябва да се вижда).

Мия Халифа стана втората най-известна актриса още с първото си видео. Можеш да прочетеш мненията за нея по форумите, може да вземеш някоя идея. Иначе начинаещите актриси получават между 200 и 2000 долара на сцена.

Но имай предвид, че този занаят крие сериозни рискове и е до време. Трудно ще го практикуваш повече от десетина години. А и е много вреден за психиката, твърде вероятно е след някоя и друга година, да не си изобщо на себе си. Вероятността да те очистят или изтезават също я има.

Не те разубеждавам, казвам фактите, а пък вече ти си решаваш.

11.   Не мисля, че действително искаш това. В момента просто си привлечена от лесния начин за изкарване на пари, но ако беше толкова лесно знаеш ли колко много момичета щяха да го правят. Единственото, което ги спира е фактът, че веднъж почнат ли не могат да се откажат (E има и изключения, но в повечето случаи се свършва в гроба). Според мен, добре си помисли, че после да не съжаляваш.

12.   Виж сега. Станеш ли проститутка нямаш много избор дали ще си елитна. Може да те вкарат в занаята с обещание да си елитна, а цял ден да обслужваш потни тираджии на магистралата даже без да можеш да се подмиеш и такива глезотии като месечен цикъл ще трябва да ги забравиш, пиейки хапчета. Ама няма "не искам". Много бой трябва да се научиш да ядеш освен грубото е*ане.

Пък ако мислиш, че ще цъфнеш на някой западен продуцент и той веднага ще инвестира в тебе силиконов бюст и естеншъни и ще те пусне на 4-5 млади жребци да ти докарат множествени оргазми и срещу това да получиш слава и солидна банкова сметка, пак много се лъжеш. Най-много да минеш през леглата на няколко дърти режис?ора за проба и да те накарат да си вземеш гащичките и да се прибереш обратно при мама и тате на село. В най-добрият случай "кастингът" може да лъсне в някой от безплатните порно сайтове.

13.   По-добре ми стани жена - хем ще те е.ем, с приятелите, тех ще те уважаваме, хем пари ще ти даваме колкото си искаш, а на всичкото отгоре и порядъчна жена ще се водиш за пред роднините си!

14.   Колко още хора ще му се вържат на този трол ?

15.   Е, какво пък.. Надявам се, че ако родителите ти те видят по телевизията, биха били много горди, че си станала толкова известна. :)

17.   Първо мацките от Private Space не са проститутки, а порно звезди и второ като те гледам как разсъждаваш си някоя 12 годишна и по-добре си гледай уроците.

18.   Извинявай, че ти го казвам, но щом имаш толкова извисени мечти, ти вече си проститутка... по душа.

21.   Аз съм проститутка, тоест компаньонка, при мен стана така, че случайно се запознах с един мъж, който ми предложи пари за свирка... е тогава все още живеех с нашите и бяхме скарани така че не получавах джобни и да имам петдесет лева в джоба ми се струваше като чудо. След това той ме запозна с приятели и така. Реших, че парите които получавам с по няколко клиента на седмица ми стигат и не съм търсела други клиенти. Все пак аз си избирам с кой да правя секс или не, ако някой не ми хареса не отивам с него втори път.
Имам клиент който е от Дубай и има бизнес тук, на сеанс ми оставя около двеста лева и то само за стандартен секс и примерно да му правя компания няколко часа. Така, че моят съвет е да се целиш към чужденци или направо да работиш в чужбина, защото там ще изкарваш много повече пари, а и ако си добра можеш да си намериш хора които ще те вкарат в порно индустрията. Като цяло няма нищо срамно да работиш това, хем си правиш кефа, хем си намираш връзки, а и добри пари изкарваш.

22.   Вий харабия ли не виждате, че т'ва е майтап ? Тцтцтцтцт