Споделена история от Секс и интимност

Свършва ТВЪРДЕ бързо!!!
Здравейте! Имам доста голям проблем. С приятелят ми сме заедно от 2 години. Хубаво ми е с него, но има един доста голям проблем - свършва наистина бързо. Правили сме по 4 пъти секс на ден. Всеки един път, той свършва за по малко от минута! Говорих с него на тази тема, но той отказва да взима каквито и да било хапчета или да си слага спрейове, за който съм чувала че задържат. Той се притесни за себе си и за това какво се случва вътре в главата му или пък с тялото му. Не знам как да му помогна, да не говорим за факта, че аз оставам изключително незадоволена. Моля ви помогнете ми, като ми дадете добри съвети, какво мога да направя. Консултацията при сексолог се изключва,защото той няма да се съгласи. Ако можете споделете някой съвет. :)

Коментари

2.   Да бе хапчета, как ли не. Ще се тровим само за да погасяваме нимфоманията ти? Няма да стане.

3.   Това 1 минута същински секс или от началото на любовната игра? Ако само същинският секс е бърз, предложи му да те задоволява с пръст или език...

Бтв. Durex имат едни презервативи със задържащ ефект - действат.

4.   Оф милa, хaпчетa зa егоизъм зa съжaление нямa!
Имaх тaкъв нaвремето, еми опитвaх дa говорим, кaкви ли не женски трикове прилaгaх, че тaктично, че нa шегa, че " бий сaмaрa, тa дa се усети мaгaрето ", нaкрaя и съвсем открито - не, тa не! Дори вече при директен рaзговор ме обвини, че съм нимфомaнкa:). Тоест, aз съм проблемa! Aз го зaрязaх в крaйнa сметкa. Комплексите му покрaй товa, бяхa зaпочнaли дa се отрaзявaт и в други aспекти от личния ни живот. Дa не говоря колко му се щеше, дa пробвa и при всичко, което се движи, тa дa покaже, че и той пи. кa имa, мaкaр и безполезнa.
Не знaм, виж и другите кaкво ще кaжaт, но моя опит е тaкъв, пък от постa рaзбирaм, че и твоичкият не ще дa признaе, че имa проблем, пък то проблем aко нямa според някого, кaк дa търси промянa. По- лошото е, когaто съзнaвa, но не искa нещо дa предприеме.

5.   Скъсай с него. Негодник. Мисли само за себе си и не се опитва да ти достави удоволствие.

Зарежи го и тръгвай по дискотеките.

6.   Ами не може ли да те довърши с устни, с език там... Нещо вибратор вземете.
Я ако те лиже половин час и свършиш 2-3 пъти от това, а дори и да не успееш, после само като си го вкара и за няколко секунди ще те докара!
Вместо да се притеснява, и ти да го притесняваш, и да мислите само глупости и да се сдухвате - по-добре измислете и намерете някакъв начин, който е приемлив и за двамата! Ако му предложиш приемлива за тебе схема, но той откаже да я изпълнява, макар че нищо на практика не му пречи за това - значи изобщо не е научен да мисли и да се грижи за някого другиго, освен за себе си. Което би било много жалко.

Всеки казус има решение! Стига и двамата да имате желание за това. Щото най-лесното е да се изцърка на 20-тата секунда, да ти обърне гръб и да захърка.

8.   Това е на психична основа. Защото е свършил бързо и сега всеки път се притеснява и мисли за това и затова продължава да свършва бързо. Просто трябва да се успокои и да спре да мисли и всичко ще е ок а ти трябва да спреш да му натякваш защото само влошаваш нещата.

9.   Искам да кажа на хората, които смятат че съм нимфоманка, не не съм, драго господа. През около 80 % от случаите той си иска да правим секс, ида за онзи ден и 4 те пъти той поиска! Да задоволяваме с език, но на мен не ми допада този вариант (има момичета, на които просто не им харесва), да с пръсти ме е задоволявал доста пъти и откакто говорихме даже прилага повече тях. Целувките, прегръдките и предлюбовната игра не се броят. Говоря че момента, от първото му проникване до изхвърляне на семенната течност, продължава около 30 40 секунди. Кажете според вас нормално ли е???

10.   Кажи му да си го носи забелен в гащите, така главичката на члена ще загрубее и няма да свършва бързо. Изпитано!

11.   Да бие повече чикии.

12.   Абе кофти, ама се ориентирай към раздяла. Причините са комплексни. Дори и да направите консултация със сексолог, не очаквай чудеса. По-скоро те очаква едно голямо ходене по мъките. Аз самият го имам този проблем. Не съм се родил с него. Правех си даже много як секс. За пръв път проблема се прояви при една стресираща ситуация, в която някак си не желаех въпросния секс. Едва ли ще ме разберете... появява се внезапно една стара любов, иначе омъжена, но сама, с дете на ръце, което има здравословен проблем... лепва се за мен. Аз, тогава свободен, загорял... се "прежалих", но ми беше некомфортно до последния момент. И така за пръв път се получи провал (бях свършил точно за минута). Мислех си, че е само случка, но... се случи и друг път. Странното е, че не винаги. Има ситуации, при които си правя съвсем нормален секс, но за нищо на света не мога да съм сигурен кога как ще се случи. Явно проблема е в горната глава, но елиминирането му съвсем не е по силите ми. А повярвай ми, опитвал съм разни неща, не ме е срам, не съм се предал... Даже се обрязах. От последното, за мен лично, ефекта беше нулев. Алкохола определено ми помага, но... не е решение, особено за бъдещо семейство.
Намери си причина и се спасявай. В смисъл не му казвай, че го оставяш заради секса. От една страна това вероятно ще му нанесе допълнителна травма, от друга обаче - с друга партньорка, при други обстоятелства може и да му се получи...
М50

13.   И при мен е същото, пробвал съм какво ли не но не помага. Да слушам обвинения от сорта, че било егоизъм е смешно. Мислил съм за обрязване, но все повече се убеждавам че проблема е в главата, хипервъзбуда, стрес и какво ли още не... затова съм взел вибратор на жената ама тя пък го сложи в шкафчето и до там.

14.   Същия проблем имаме с мъжа ми. В началото на връзката ни не обръщах голямо внимание на това и успявах да се задоволя дори и с бързия секс, който правихме, но с времето нещата ставаха все по-зле и по-зле. Опитвал е какви ли не лечения и не се оправят нещата. Сега след 8 години заедно, той докато свърши аз дори не мога да се възбудя като хората, а какво да говорим за оргазъм. С времето у мен се натрупва такова напрежение, нервност и избухливост, че не се понасям. Затова колкото и грозно да звучи веднъж седмично спя с един колега и съм щастлива, а и с мъжа ми се разбираме много по-добре като не съм така изнервена. Може и да е не справедливо, но няма как и аз съм човек. И каквото и да ти говорят, че можеш да маструбираш и така да се облекчаваш не ги слушай. Да пробват те да маструбират цял живот и да са щастливи!

15.   Едно предложение и от мен-жена съм и имаме същия проблем с мъжа ми. Първо- не винаги е на психична основа, както твърдят много от пишещите тук. Случвало се е да е под стрес, ядосан или сме се карали, но после това не повлиява и секса се получава и обратното, всичко е на 6, а той свърши бързо. Нямам против да свърша с пръсти, език или играчки, НО искам и по добрият стар начин с члена му. Говорили сме откровено, пробвали сме много неща, но с променлив успех. Накрая открихме подходящия за нас начин. Изчетохме много за стимулантите на билкова основа и поръчахме по интернет едни билкови хапчета, казват се VIGAMAXPRO, струват около 50лева за 10 хапчета и трябва да ви кажа, че при него имаха страхотен ефект. Пие се хапче около 40 мин. преди акта-ерекцията му беше невероятна, изкарахме 40-50 мин. и колкото и странно да звучи имах усещането, че му е станал по-голям. Свърших няколко пъти за това време и аз бях тази, която поиска да свърши и той. Хубавото на тези хапчета е, че се пият не постоянно, а само когато ще правите секс, няма странични ефекти и не губят действието си, ако сте пили. Да не говорим, че след като се успокои и не се притесняваше вече си се случваше да издържа достатъчно дълго и без да е пил хапче. Сега ги ползваме от време на време, но той е спокоен, че сме намерили решение. Да поясня, заедно сме от 20 години и така решихме проблема си. Дано съм помогнала.

16.   аман от рекламодатели, стига де по глоеми и по 4 часа секс, и не знам какво. ГЛУПОСТИ.

18.   Еми ползвайте презервативи по-плътни... И спри да го правиш на проблем не е лошо, че свъвшва бързо, напротив ти трябва да се радваш и да го приемеш като комплимент и, че задоволяш мъжа си. Както ти него и ти го накарай да те лиже и с пръсти и ти да свършиш. Правете разни игри и се забавлявайте, насочете вниманието си за други работи. Сменете тактиката! Пробвайте различни неща и различни пози! Не го впрягай човека и недей да бъдеш егоист!