Споделена история от Секс и интимност

Колко ви е рекорда за тази суша ?
Опа безстрашни ръкобудители хаха, да ви питам колко ви е рекорда без да сте хвърляли хайвера? Я съм на 20 године и откакто открих топлата водъ не съм спирал чайките за повече от седмица, за да видя колко мога да издържа.

Сега обаче положението е друго. В момента "постя" и вече 30-ти ден не съм си посягал. Открих, че чайките комбинирани с порно докарват страшни щети на мозъка без да го осъзнаваме и с годините ти се променя характера и ти си мислиш, че ти си си просто такъв, но не е така.

От много злоупотребяване с чикиите и порното, човек почва да забравя, става ленивец, също става доста страхлив, не е самоуверен. Лично аз познавам едно момче, което праска злобарки по 6 пъти на ден и ви казвам, че до такава степен е увреден, че го е срам да контактува с мене и останалите ни приятели, както и с останалите хора, а е висок хубав с дълга коса, нема грешка момчето.

Постоянно ходи с качулки, мнителен е и страшно агресивен. Аз самия почнах да гледам порно от 15 годишен и то всеки ден, постоянно. Сигурно за деня не ми мърдат 4-5 часа порно

. Супер много се притеснявам като ходя на интервюта или се запознавам с нов човек. Треперя, нервнича, а откъм съзнание вътрешно хич не ми дреме. Не знам, нямам контрол над тялото си. Потя се, изчервявам се, сърцето ми бие силно. Преди си мислих, че явно съм такъв, но видях един психолог, които е открил вредите от порното и мастурбацията и под неговите постове хората бяха споделили същите симптоми като моите. Всички те гледаха яко порно с часове плюс яко чикии.

Искам да ви кажа, че първия път като правих секс изобщо не ми хареса и си казах " Абе те чикиите са по яки от секса" Изобщо не усещах нищо, хем го правих без презерватив. Работата била там, че от многото чикии и порно, главата на члена се протрива и се намалява чувствителността. Изобщо не усещах, че е вътре.

Не ви карам да спрете чикиите или порното, но по - добре е да го намалите. Същото като с алкохола, абе пийни примерно 2 водки колкото да се заситиш и не прекалявай да се правиш на свиня.

Таааа колко ви е рекорда без сте стреляли с водното пистолетче?

Коментари

1.   Не си прав - всеки според нуждите си и няма как от секс, мастурбация да затъпееш едва ли не.
Има дори изследвания, че хора с власт - политици, мениджъри, бизнесмени имат почти двойно повече секс от нормалното. Аз съм жена, но не минава ден без секс или мастурбация и дори при най-големият стрес това ме разтоварва. Съпругът ми е човек с много власт и много стрес и неговият рекорд без секс е 2 седмици /преди нашето време/, но откакто сме заедно е някъде 3 дни и то заради пърувания в чужбина. Миналата седмица бяхме и двамата тръшнати от грип и пак е пропускахме.
Да мислим по-бавно заради полово задоволяване? Аз не познавам по-бързо мислещ човек от съпруга си, а без секс става раздразнителен и дори гаден, избухлив и агресивен.

3.   Да де, ама едно е секс, друго е чикиика ;) Секса е полезен, а всекидневните чикии не са ;) Изследванията са куп лъжи. Хора не сте ли забелязали, че всичко хубаво е вредно? От алкохола ти е весело, но е вреден. От цигарите ти е хубаво, но са вредни. Шоколадът е вкусен, но те болят зъбите от него. В спермата има цинк и какви ли не вещества, които са нужни на организма. А като постоянно ги изхвърляш, това ти се отразява в даден момент. Всичко е химия. Така се нарушава баланса на тялото.

5.   До номер 3: дори и мъжът да не мастурбира, спермата се изхвърля периодично от тялото при "мокрите сънища", организмът е устроен така, че да се освобождава от натрупаните количества.
За мен лично мастурбацията при мъжа е проблем, тогава когато се изпадне в крайност - да стане едва ли не главното в ежедневието му и да пречи на социалния живот и на нормалното общуване с хората.
Авторът е употребил доста интересни изрази в първото и последното изречение, конкретно на въпроса му - около 2 седмици.

6.   Днес стават 39 дни. Вярвайте ми ако щете но се чувствам страхотно, сякаш се събудих. От 11 годишен до 18 не съм спирал за повече от седмица (един път за 24 дни), сега твърдо реших да спра защото ми пречеше на нормалния живот. Целта ми е изобщо да не започвам пак.

7.   Да бе то по добре и секс не започвай.

8.   Един бивш лъскаше по няколко пъти на ден, а отделно правихме секс като невидели. Нито беше задръстен, нито агресивен или каквото и да е. Чикиите могат да бъгнат някого, ако природно си е разположен да се държи като дебил. Нормалните хора не му отдават такова значение и това не им пречи в живота.

9.   автора 4-5 дни стой на сухо и после си удряй по една чекия. велико е!

11.   прав си за вредите от гледането на порно. Порното е най- голямата манипулация към нагонът не за секс. Пазете се хора и наблягайте повече на реалните контакти. Борете се за секс с желаният партньор. По този начин ще има тръпка и усещане за победа. Порното какво дава? - готови образи на мечтаните сексуални обекти , изцяло разкрити пред очите ни. Манипулирани сцени, в които секса се прави по 20-30 мин. , а всъщност са наслагани кадри, както и с почивки между тях, и така като свършими за 3 мин се сравняваме с тях и си казваме колко сме ощетени от природата и започваме да си създаваме комплекси. Има още много неща за обсъждане по темата, но с това обясних в общи линии каква е основната вреда. Относно стрелянето с водното пистолетче - може би 1-2 пъти седмично е добре и само когато оргънизмът напира да стреля. Другото е навик, като да се храним с вкусни неща без да сме гладни., което избиза, че е вредно. Толкова от мен драги порнаджий.

И. Н.

12.   Аз лично почнах чикиите редовно от 12 годишен. До ден днешен не пропускам нито един ден. Единственото лошо е порното в нета. На толкова много неща съм се нагледал, че започнах да губя интерес към "стандартните" неща и станах извратен.

13.   Ти късно си почнал, аз от 6 годишен.

14.   Аз пък се пазя до първата брачна нощ