Споделена история от Секс и интимност

Порно актьор
Здравейте бих искал да се занимавам с този бизнес, но не знам как бих се свързал с някои от големите компании.. една от тях bangbros правят част от клиповете в Испания по публични места и т. н. бих искал да се занимавам с нещо подобно (нямам финансите да го направя сам ) И ако някой знае някакви контакти където да се обърна, понеже обикновените контакти по сайтове са за абонаменти и там едва ли някой може да ти обърне внимание. (години22)

Коментари

1.   Може да се обърнеш също и към JohnChalk. Това пак е голяма американска продуцентска компания, която се занимава със снимането на порно-филми :).

3.   автора е

1-Мерси за отговора, но ако може някакъв линк не намирих нищо в нета.

5.   Порноактьор изобщо не се става толкова лесно. Трябва ти голям член (ако ти е под 18-19 сантиметра имаш не повече от 5% шанс да снимаш нещо различно от долнопробно порно), по възможност и да е много дебел. Освен това трябва да си склонен да се дупчиш с парафин, или там каквото си слагат в членовете, за да ги правят още по-големи и дебели. Не трябва да ти е проблем да имаш продължителна и здрава ерекция (макар че това се регулира с Виагра, която порноактьорите често употребяват), както и да се дървиш във всякакви ситуации - пред много хора и през 2-3 часа (на твоите години ще искат от теб да правиш поне 2 сцени на ден). Също така не си мисли, че ще ти дадат моментално да снимаш с най-известните и готини актриси - нищо подобно! В началото кой знае какви крокодили ще ти дават за сцените, и ходи го дърви тогава, особено пък ако си малко по-претенциозен.
Навремето по Експлорър бях гледал някаква документална поредица за порното (не знам дали още я дават), в която ги казваха всички тези неща, и в общи линии останах с впечатлението, че да си порноактьор не е изобщо добра оферта, ама ти си знаеш. Щом си го решил твърдо и ти е мания - пробвай! Само обаче да знаеш, че това трябва да ти е професията занапред, че иначе едно участие в порно е такъв голям компромат, че хич не се знае къде и на каква работа ще те вземат после, ако не ти провърви в индустрията за възрастни. ;)

6.   Автора е.

Мерси за отговора в някои от известните сайтове съм забелязал, че не всеки от актьорите е с голям или нещо подобно.. което ме води на факта, че може да е вкаран с роднински връзски да го снимат.. иначе и ти си прав но за контакт в нета не намирам инфо, или начин по който да се свържа с някоя компания.

7.   6, ами разбира се! Например за DP-сцените да не мислиш, че ще вземат тези с 19-сантиметровите дебели тояги? Нали двама такива ще взривят анала и въобще вътрешностите на горката женица? Или поне ще го нацепят на ленти...

8.   Автора е

7-Коментара ти не е сериозен :D Тези си снимат с едни от най-известните 1в1 сцени не хардкор порно или нещо такова..

9.   Номер 7, аз съм номер 5 и намирам коментара ти за неуместен. Влез в кой да е порносайт, виж в отдел "Anal" какво има и те уверявам, че ще останеш направо шокиран от резултатите, защото мнозинството от филмите с членове по 18 сантиметра. Това, че не влизат целите е отделен въпрос, но така или иначе в порното с нормален член (15-16 сантиметра) имаш илюзорен шанс да снимаш първокласно порно, освен ако не се прочуеш много и не започнеш сам да се продуцираш. Ако пък си с още по-малък член може само в някоя порно комедия да се снимаш, или пък в cuckold сериите, в които жена прави секс с някой с голям член, докато мъжът й отстрани гледа с малката си пишка - пълно е в нета с подобни филми, ама то това си е живо унижение и гавра за актьорите.
Колкото до контакта с някоя компания - еми, то сигурно си има някакви кастинги, виж по сайтовете на известните компании може да има информация, или поне телефон, на който да се обадиш и да попиташ. Но желаещите сигурно са стотици, да не кажа и хиляди, така че ако не си нещо извънредно, което рядко се среща най-много да ти дадат някоя евтина аматьорска продукция, която после да бъде компромат срещу теб и да е рискуваш проблеми в работата, ако шефовете ти достигнат до филма.
При всички положения явно търсенето не е особено голямо, щом от поне 10 години са си едни и същи известните порноактьори.

10.   Забрави. Ако ти е по-малък от бирена кутийка, такива не взимат. Отделно трябва и да хвърляш като кон. Я си седи дома пред компа и си лъскай. Не се занимавай с глупости.

11.   Май почти всяка година, а може би и всяка, в България се провежда фестивал на еротиката. Та значи отиваш на него и ще имаш шанс на място да се запознаеш с порно актьори и продуценти.

12.   Здравейте, аз съм на 59 години номер 12. Искам да уяаствам в порно филм. Обичам жените, секса. Имам достатъчно житейски опит. Имал съм много жени с които съм правил секс. Бил съм таксиметров шофьор бил съм 20 години по чужбина на работа. В Гърция, Дания, Англия Германия имал съм и сексуална връзка. От опитами в секса за съжеление съм срещал много фригидни жени. Срещал съм жени които никога не са стигали до оргазъм Причината е различна според мен. Но според мен жената винаги трябва да е сексуално удовлетворена. Обичам да гледам порно филми. И знаете ли дами и господа стига с тия големи членове. Никаде не се говори как да се задоволява жените. Как да има сексуално удовлетворение както за жените така и за жените. Почти 80 процента от филмите са със искуствено пъшкъне. Няма филми със добро съдържание с последователност, предразполагане, повече интимна игра Според мен не е толкова важно големия член. Важно е предварителната интимна игра. Но всичко да е истинско, реално. Повярвайте ми тогава е възбуждащо. МНого млади мъже, жени, семейства жадуват за това. През време на секс нека да има интимни думи, нека да се говори и таканататък. И се обръщам към някой от този сайт да ме насрочи към кого да се обърна за да направим такъв филм. Искам да участвам в такъв порно филми със съдържание и естесвен секс. А не със рпеструвки. И съм убеден, че такива филми ще се продавът повече. И много жени, семейства ще се радват защото във самия филм ще има как се удовлетворява жената и стигне до истински оргазъм. Във филма ще има повече разговори, обяснение, къде са ерогените точки на жената. Има пози които и с най малкия член може да стигне до оргазъм. Ще се радвам да ме насочите към някой, някоя компания защо да не и от Българи който са в този Бранш Нека да ми пишат. За да направим един филм който ще събуди много хора. Благодаря предварително.

13.   Нямам представа как може да се добереш до тази работа, но най-вероятно ще е като при всяка друга работа. Първо трябва да започнеш от по-ниските нива, за да ти видят възможностите, и после ако имаш късмет, може да се свържеш и с по-сериозните имена в бранша.
А това за големите членове в порно индустрията, са по-скоро някакви митове, отколкото реалност. Най-вероятно всичко е измислено, за да може да се продават всевъзможните медикаменти за уголемяване на пениса... Ако трябва да гледаме обективно на нещата, всъщонст по-голямата част от мъжете в порното са с нормални по размер пениси, и дори има не малко такива с по-малки членове.
Дори в най-известните американски порно сайтове, за които стана дума по-горе, само една малка част от мъжете са с любовни пръчици по 18-19 санта. Според мен това са максималните размери в порно индустрията, но напоследък забелязвам, че се появяват нови лица, с размери малко над 20 санта. Тук основно визирам европеидните мъже, защото латиноамериканците и чернокожите мъже са по-често с по-големи размери, но те в повечето случаи попадат в отделен жанр на порното. Като цяло белите мъже с големи пениси(18, 19 или 20 см. ), са изключителна рядкост в порно индустрията. То и затова все едни и същи се снимат във филмите за възрастни. Което от своя страна, е много сериозно доказателство в подкрепа на тезата ми, че статистиките за средните размери на пениса, които постоянно ни се натрапват от най-различни източници, са абсолютно погрешни. Защото според статистиките, мъжете с пениси над 18 см. сред европеидното население на Земята, са около 8-9%. Да, точно такива са данните, няма грешка! Обаче, ако приложим тези данни към населението на САЩ, което в момента е над 300 милиона жетели, и го разделим на половина, защото половината са мъже, ще получим около 12 милиона мъже с пениси над 18 см. От тази брой би трябвало да извадим и мъжете с мексикански, азиатски, индиански и африкански произход, за да получим приблизителната бройка от 10 милиона мъже с европейски корени, които разполагат с такива пищни дадености. Тази огромна бройка обаче изобщо не кореспондира с броя надарените бели мъже в американското порно, които се броят на пръстите на двете ми ръце, заедно с тези на краката ми. Някакви си мижеви 10-20 души, на фона на уж огромното множество от надарени америкнаски пичове. Нещо повече, липсващата бройка не се намира в по-долнопробните порно сайтове и продукции, защото там актьорите са с още по-малки пишки, от тези във високооборотните сайтове. Къде са тогава всички тези надарени мъже, които би трябвало да са най-малко няколо стотин хиляди души!?
Вярно, че порното се гледа, главно заради участието на красивите мацки в него, но въпреки това би трябвало да има по-голям брой пичове с големи бухалки в него, и като цяло по-голям брой различни мъже. Това се налага от факта, че в последно време, все повече жени започнаха да гледат порно, а те си падат по по-надарени мъже. Как така при цялото това множество от мачовци, не се намериха поне 10 хиляди пича, които да разполагат с всички необходими физически данни, за да окупират порно каналите и сайтовете за възрастни? Колкото и да не е престижна работата, по-добре ли би било да работиш като хамалин или работник в земеделието? Плюс това Щатите не са малка държава, като родната ни България, в която повечето сме роднини, ако не по права, то по съребрена линия... Явно просто истинската бройка, драстично се различава с реалността, иначе нямаше да се въртят все едни и същи актьори до дълбока старост