Споделена история от Секс и интимност

Не искам да правя секс с приятеля си
Здравейте,

На 26 години съм и имам приятел от 7-8 месеца. В началото всичко беше ок, правихме секс по няколко пъти на ден, но в последните месеци момчето намазва с 300 зора 2 пъти в седмицата, защото просто не ми се прави секс и това е. Не изпитвам никакво желание, подхождам с досада, дори не се старая да симулирам, че ми е кеф. Пълно безхаберие. За беда приятелят ми е доста активен, непрекъснато е готов за креватни изпълнения, които не искам и да помирисвам.
Преди него бях много дейна, беше недопустимо за мен гаджето ми да остане незадоволено и давах най-доброто от себе си, дори когато не ми беше до секс.
Приятелят ми усеща това и му става неприятно, има подмятания по въпроса, а аз чувствам ужасна вина, защото не го е заслужил с нищо! Лежим си и се гушкаме с огромно удоволствие, но нещо повече ми коства много усилия.
Не изпитвам желания към други мъже, въпреки че сред познатите и приятелите си имам доста привлекателни и свестни момчета. Замислям се дали бих правила секс с някой от тях, ако хипотетично, имахме връзка, но отговорът е, че "не ми се занимава", ако ще да е мистър Вселена.
За последен път се самозадоволявах, може би, октомври или ноември миналата година, не изпитвам потребност да го правя. След това чувствам вина и самосъжаление.
В крайна сметка не ми пука, че нямам желание за секс, на мен си ми е ОК. Проблемът е, че от това страда приятелят ми, и с право. На какво може да се дължи това? Психически или здравословен проблем? Страдам от хронична умора и съм диагностицирана с дистимия, но усещането за любим човек винаги ме е карало да се чувствам много по-добре и е мотивирало сексуалния ми живот.

Благодаря Ви предварително и се надявам модераторите да одобрят темата ми, тъй като пиша за втори или трети път. :)

Коментари

1.   Ами ти си написала каква е причината за липсата на желание, хроничната умора. За това не се насилвай да правиш нещо, което не искаш, а обясни на приятеля си каква е причината. Би, следвало да те разбере. А и е много по-добре да бъдеш честна, отколкото да симулираш, че ти е кеф, защото рано или късно ще си проличи, че не ти доставя удоволствие и тогава ще го засегнеш много повече. Така, че кажи му какво ти е и вземи мерки да се оправиш и да видиш как и желанието ти ще се върне и всичко пак ще си е супер, обаче няма смисъл да лъжеш приятеля си и да се насилваш да правиш нещо, което не искаш. Така напрягаш и двама ви и никой не печели.

2.   АЗ мисля, че си е здравословен проблем. Когато и аз бях депресиран, нямах желание за нищо. Когато депресията изчезна, се преродих. А откакто започнах активно да спортувам, вече се чудя какво да направя, за да потуша първичните си нагони. Общото състояние на организма влияе на желанията. Спортувай, храни се здравословно, лекувай си депресията, защото приятелят ти и той е човек - има си нужди, ако го държиш на сухо, ще тръгне по други жени.

3.   При мен е същото, нямам никакво желание за контакт с него.. Но моето поне знам защо е и съм Не ми обръщаше внимание, когато го исках, ставаше само когато на него му се иска.. И като му казвах понякога, че наново всее едно се заражда привличането ми към него, той ми отг: Ти луда ли си, аз да не съм машина? ! Не говорех само за сексуално привличане, но както и да е..
Сега изобщо не го желая, защото 3 години търпях това поведение и страдах.. някак си претръпнах. Той пък все ме иска и ме вика ела да те гушна.
Мъжете са мн мн зле, щом стана въпрос за тва че не му пускам, вече има време за всичко и сили, но как да се преструвам, аз не мога да се преструвам..

4.   Пробвай с жени. Може да си минала на другия бряг.