Споделена история от Секс и интимност

Фетиш или откачена история!
Здравейте, аз съм студентка на 21 години. Имам доста сериозен проблем, или поне така мисля аз, затова бих искала да потърся подкрепа и съвети как да се справя! Бих искала да помоля, да не бъда опреквана или съдена, защото не ми е лесно. Ето го и проблемът ми - възбуждам се когато гледам порно, в което възрастни мъже около 50 или дори 60, се държат грубо с момичета на моята възраст. Използват груби думи, удрят ги, бият ги, обиждат ги, дори ги насилват (или поне така е инсценирано). Когато изгледам едно такова клипче, се възбуждам адски много и за да свърша си представям че се случва с мен, действа ми адски силно. Бих искала да помоля да ми дадете съвет, как да се справя. Искам да отбележа, тъй като някой от вас, ще кажат, че имам пролем с баща си, че той никога не си е позволявал да ме удари или да се държи лошо с мен. Моля, помогнете ми, не искам да ми се случва повече да се поддавам на желанието си да гледам такива неща или да се възбуждам от тях!

Коментари

1.   Не става дума за фетиш, а за вид сексуална фантазия - съвсем нормална. Голяма работа... не се бори с фантазиите си, а си гледай работата. Нямаш ли други, ИСТИНСКИ проблеми?

2.   Това не е проблем, всеки си има странни фантазии които не би изпълнил в реалността но се възбужда много от тях. Да не ти пука.

3.   Лекувай се!

Поздрави, Узунов

4.   Това е нормално, аз съм момиче на 17 и се възбуждам точно от същото нещо, просто не гледай порно, аз така правя.

6.   Имаш нужда от партньор с който да сте на една сексулана вълна и да дадеш воля на сексуланите си желания. Иначе има доста момчета който биха искали половинка като теб :)

7.   По-добре си остани само с порното, защото ако тръгнеш да си сбъдваш този фетиш може и да ти хареса. Случи ли се да ти хареса да правиш секс с мъже на по 50-60 години (които в твоя случай с малко фантазия може да са ти дори дядовци) може и да си хванеш някой такъв, и съответно да си провалиш могъщо живота.
Има и вариант, ако си сигурна в себе си да си намериш такъв само за секс (надали чичка на 50-60 години ще ти откаже да се виждате за секс), но не си губи младостта, опитвайки заради единия секс да имаш връзка с мъже на такива години. А и често пъти фантазията се разминава с действителността. Имах една приятелка, която също искаше да пробва с мъж на тези години, спа с един на 56 и беше меко казано разочарована. Самият аз също, когато бях на 28 години имах фетиш да го направя с по-възрастна жена и спах с една на 46 - пълно разочарование, при все че наистина беше много разкрепостена и отворена, но просто годините определено си личаха.
В общи линии добре си помисли дали да си остане просто фантазия, или да направиш крачка напред и да го направиш действително.

8.   Момиче съм точно на твоята възраст и това, което описваш, е само една малка част от мръсотийките, които ме възбуждат (други няма да споделям, че пак разни псевдоморалисти ще се намесят, както всеки път в подобна тема). Не се притеснявай, всичко е наред- едно е да гледаш, друго е да практикуваш, а дори и да го правиш, си е лично твоя работа. Дерзай и да не ти пука! :)

9.   8, я, я опиши! И ни е старите да се надървим малко. Обещавам, че няма да критикуваме!

10.   За да се отървеш от нещо, първо трябва да го приемеш.
Това, че те възбужда конкретно нещо, няма как да бъде случайност...
Няма нужда да подтискаш желания или фантазии... това може да доведе само до проблеми.
Щом те кефи - фантазирай си го. Не се мисли за грешна.
Следвай вътрешните си пориви и няма да сбъркаш. Бъди себе си, а не това което околните очакват да бъдеш. И не се страхувай да се променяш всеки път когато почувстваш, че е време за промяна... всичко тече всичко се променя ;)

11.   Не се тревожи! Съвсем наред си. То май няма човек, който да си няма по някоя мръсна фантазиика. Така, че ако това те възбужда, защо не? Не вредиш на никого.

12.   На 59 съм! Разбра ли ме?

13.   Понякога фантазиите и реалността са две коренно различни неща, знам го от личен опит, тъй като преди време бях гей във фантазиите си и въобще в мислите ми не ме възбуждаха жени, но реално винаги само тях гледах и се влюбвах в тях, в последствие се отпуснах сексуално, разучих женското тяло и сега се възбуждам от думичка само, от мисъл, сънувам жени по цяла нощ и се побърквам, а нещото, което ме възбуждаше мислено бяха мъжете, но към тях никога нищо не изпитах, че даже и опитах 1 минута след много "свалки" свирка и казах чао на тия неща, не ми хареса въобще с мъж интимността и беше най-тъпото нещо, което съм правил някога, така че от този момент знам, че фантазиите и реалността нямат нищо общо, просто комплексите, труден живот и прочие могат да те докарат до такива извратени мисли, но съдбата си знае своето, не можеш да избягаш от себе си :)

14.   Просто си легни с по възрастен от теб мъж.. Има доста приятни типове на около 40-45 години поддържани с много добър външен вид и обноски. Дори може да ти хареса:)