Споделена история от Секс и интимност

Въпрос относно секс стимулант - Тадалафил
Здравейте на всички в този готин сайт, мъж на 31г.... ето го и моят проблем, който няма да учуди аудиторията, а именно притеснение по време на секс, което ми се получава, когато съм с хубава, слаба и готина жена, към която имам чувства и мисля как да я задоволя, а когато съм бил с по пълнички изобщо нямам проблем - просто не мисля дали ще ми стане или не и всичко си е наред. И понеже няколко пъти ми се случи да ми спадне по време на секс и то от притеснение с жена към която имам чувства, защото сутрин си имам много стабилна ерекция кажи речи всеки ден и знам, че проблема ми е на психическа основа и затова реших да прибягна към секс стимулантите и по конкретно към едни хапчета Cialis, които съдържат една съставка TADALAFIL. Значи колкото пъти съм вземал от това хапче винаги всичко е било наред и знам вътрешно, че не самите съставки в хапчето ми дават силата, а внушението че така ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД и така по лесно се отпускам, а е имало моменти, когато и без хапче пак съм се отпускал и сме правили секс по половин час. Та въпросът ми е следния: Какво представлява тази съставка TADALAFI, това билка ли е и може ли организма ми да се пристрасти към нея и има ли някакви негативни последствия върху тялото. Изобщо този TADALAFIL може ли да ми навреди на тялото по някакъв начин. Който има някаква информация моля да сподели, защото да ви кажа честно психиката е нещо много важно и това, което лично аз съм осъзнал за толкова време е, че секса е в главата и ако там има някакви смущения и притеснения всичко се отразява и на самия акт - а с тези хапчета психиката се успокоява и си казва "ТАКА ВСИЧКО ЩЕ Е НАРЕД на 100%" и то наистина е наред. Но знам, че тези хапчета не трябва да стават неразделна част от сексуалния ми живот и трябва да се се освободя от тях в един момент. Моля за вашето мнение...

Коментари

1.   Информация за този МЕДИКАМЕНТ http://en.wikipedia.org/wiki/Tadalafil
Ето какво пише
Tadalafil is PDE5 inhibitor marketed in pill form for treating erectile dysfunction (ED) under the name Cialis, and under the name Adcirca for the treatment of pulmonary arterial hypertension. In October 2011 the U.S. Food and Drug Administration (FDA) approved Cialis for treating the signs and symptoms of benign prostatic hyperplasia (BPH) as well as a combination of BPH and erectile dysfunction (ED) when the conditions coincide.

С ДВЕ ДУМИ - ТОВА СИ Е МЕДИКАМЕНТ И ТО ДОСТА СТАБИЛЕН, има я и химичната формула долу. Няма нищо общо с билчиците на доктор Тошков :) или с продуктите на Билка
Хайде, ако имаш някакво заболяване - пий го, но ти нямаш реално физическо заболяване и само се тровиш, според мен.
Четох за страничните ефекти - някакви елементарни са написали, но става дума за НОВ медикамент от 2011 г. и едва ли има опит до какво води, а и са поприкрили такива странични ефекти, за да си избият първо разходите по разработката, а ти си още млад, обикновено всеки медикамент удря бъбреци, черен дроб, стомах, задстомашна жлеза (диабет) и стомах и черва.
Твоят проблем е на нервна почва и можеш с психолог лесно да се излекуваш. Нямаш физически проблем, а медикаментът действа, защото ти ВЯРВАШ в неговото действие и се чувстваш сигурен (плацебо ефект). Съветвам те тогава да почнеш да взимаш билкови медикаменти - ще видиш, че ефектът ще е същият :), ако ти бях приятелка БЕЗ твое знание щях да ти сменя хапчетата с витамини и пак щеше да има ефект, защото той е в главата ти и повечето билкови медикаменти действат на този принцип, но поне не вредят, а ти се тъпчиш с глупости ненужно.
Освен това, защо трябва да правиш секс със слаби и красиви жени- прави го с пълни като с тях нямаш проблем и се чувстваш по-уверен и спри да се тъпчиш с боклуци

2.   От Автора: до №1 не знам коя си, но това, което казваш и начина, по който мислиш е направо зашеметяващ, просто съм учуден как може жена да прояви такова разбиране... всъщност това е при мен е проблема, че аз в секса влагам много и целта ми е да задоволя първо жената, защото когато тя е задоволена вече и аз се чувствам по спокоен и уверен да свърша, но това пусто притеснение... проблема е, че доста, да не кажа почти всички жени, не мислят, като теб и си мислят, че щом са хубави и мъжът няма никакво извинение и трябва да се представи зашеметяващо... та идеята ми е да ги вземам тези хапчета известен период, /по 1 на седмица/ за да не се пристрастя и така постепенно да ги разредя в рамките на 2-3 месеца, за да ми се успокои психиката, защото всеки път когато ми се е случвало да ми пада жените винаги са се старали с много френска /около половин час последния път/ и няма и няма, а когато съм спокоен, даже като се целунем и вече съм готов и акта си минава чудесно, но като ми падне изпитвам такъв срам и чувството е толкова гадно, че направо ме е съсипвало... та затова реших да си помогна, но само временно, ... много ти благодаря за полезните съвети, ти си невероятен човек, страхотна си :)

3.   Благодаря, Авторе, но не смятам, че красотата е проблемът на момичето, а по-скоро ти си мислиш, че тя има тези очаквания. Говори спокойно и директно и сам ще останеш много изненадан от нейните мисли по темата.
В никакъв случай не спирай секса с половинката си - обратен ще е ефектът.
Ще ти издам една малка тайна за ВСИЧКИ жени - там, долу ние сме не сме много различни в главата също - дори най-красивата жена има куп комплекси, а и красотата е временна, а секс искаме да правим все пак до живот (или докато можем физически поне).
Ако ти се чувстваш по-спокоен, ако си задоволил първо жената - ами задоволи я! За повечето жени вагиналната пенетрация е само част от удоволствието и дори не най-важната. Женската вагина не е толкова богата на нервни окончания, защото как ще раждаме - ще умрем от болка буквално, ако имахме толкова нервни окончания като при мъжкия пенис! Замисли се по тази тема. Затова природата ни е дарила с клитора. Той е единственият орган в човешкото тяло, който е създаден само и единствено с цел удоволствие. Няма жена, която да не изпитва чудесни оргазми чрез неговата стимулация, но мъжете от самолюбие, егоизъм и криворазбрани теории го пренебрегвате в последно време в търсене на удоволствието, което можете да доставите само и изключително с пениса си.
Ти виждаш само мноого малка част от Клитора същност, но той продължава в тялото на жената по продължение на вагината. При пенетрация стимулираш нервните окончания на клитора. Затова и стимулацията с предмет, ръка е по-интензивна за жената - защото става дума за индиректна стимулация. Задоволи приятелката си по този начин, ако това те прави спокоен и след това премини към същинския секс - няма да съжаляваш. Освен това тя вече ще е супер възбудена и ще ? е много лесно да достига до повторни оргазми.
И още - жените не винаги сме в състояние да достигнем лесно (или изобщо) до оргазъм, НО въпреки това можем и изпитваме удоволствие от секса и чистата пенетрация.
Отделят се хормони на щастието, на привързаността при мъжа - природата си знае работата. Привързаност като мъж ще можеш да изпиташ само към жената, с която имаш секс - проста е сметката, така те лъже мозакът, за да останеш с жената, с която създаваш поколение - затова и човекът е толкова успял като вид. Ние сме твърде интелигентни, за да сме подвласни на голия инстинкт.
При жените оргазмът не е необходим за зачеване и затова при най-малкия проблем (например умора, хормонален дибаланс), тялото гледа да си го спести, а особено в периодите, когато не може да забременее жената (след овулация), тя не желае толкова секс и няма голям нагон. Не те лъже жена обаче дори в такъв период, че изпитва удоволствие от секса дори да няма оргазми!!! За нас това също се превръща в огромен проблем. До преди 70 г. дори не се е знаело за женския оргазъм, днес натискът е огромен пък при всеки полов акт да го достигнеш, а жената не е в състояние на такива Олимпиади, но затова пък оргазмите ни са интензвини, често мултиплени.
Според мен ти си се панирал заради една жена в миналото ти или някаква случка, но като цяло нямаш физически проблем. Възможно е и порното да те е манипулирало към неестествени очаквания - там все актрисите са атрактивни, достигат до 10 оргазма (с кисело мляко :) и дублаж), биват пенетрирани по 1 час....но това е фантазия. Средният полов акт е 9-11 минути - и за красивите, и за грозните жени, и за стари, и за млади - в леглото цари социализъм ако щеш - всички сме равни и искаме просто любов, близост, интимност и миг забрава!

4.   Не знам коя си ти... психолог може би... но още осмислям казаното, а този цитат: "така те лъже мозакът, за да останеш с жената, с която създаваш поколение - затова и човекът е толкова успял като вид" не знам... ти просто изрече АБСОЛЮТНА МЪДРОСТ... само да отгърна "завесата" става дума за извънбрачна връзка с жена, която много обичам и е много красива и именно там понякога се получава "проблема", а с жена ми, която не излъчва вече почти никакъв сексапил, тъй като смята, че си е изпълнила "задълженията" като е родила - ами там нямам никакъв проблем и даже и да не искам сам си става малкия :)... да не би това пък да е някакъв вид защитна реакция...

5.   Авторе, не съм психолог, но сферата ми е свързана и с психология, и със социология, и със статистика и съм чела много неща по темата, а и владея английски, немски, още два други езика на по-ниско ниво и чета и в оригинал доста литература, както и публикации от чужди списания и медии.
У нас за съжаление за секс не се говори. Г-жа Кобилкина тук доста помага поне да се заговори по темата, но на мен лично ми е повърхностна и твърде обща - иска да си печели и прави маркетинг, жената, лошо няма. За съжаление у нас дори е табу да каже човек прости термини като „менструация“ и децата говорят за цикъл, което е съвсем различно нещо, жените и мъжете не познават телата си, камо ли да са прочели елементарни неща за психиката.
Колкото до твоето положение - ами радвай се, че не е обратното :))) и с жена си нямаш проблемите, а само с любовницата. Според мен, ти си се вкарал сам в разни филми с чуждата жена, а със своята си си правил секс винаги, получавало ти се е и не се притесняваш.
Може би с любовницата се срещаш и рядко, искаш да си ТОП за тези срещи и тук правиш засечката.
Пробвай обаче да правиш по-често секс с жена си да видиш как това ще промени и живота ви извън леглото. На тъмно всички жени сме еднакви :)
На колко години е съпругата ти, ако е удобно, защото на 31 г. не познавам жена да нямала сексапил.
Колкото до литературата - препоръчвам ти книгата „Женската сексуалност“ на Долто (от читанката, има я и в Колибри, може и по поръчка). Има я книгата и в Колибри като, ако си баща (независимо от пола на дечицата) ще ти е интересно да прочетеш и книгите ? за възпитанието, родителите и сексуалното образование при децата. Ще научиш и нещичко за себе си.
Спри само хапчетата и вземи някакви на билкова основа, които да взимаш и преди секс с жена си. Така ще се научиш - хапче Билка ХУ - сексът ми се получава. То е като да тренираш кученце. Тренираш обаче себе си. И сега си се тренирал така, ама с химия, която ще ти навреди - тренирай се с билковите хапчалъци с жена си и пред нея дори ги взимай, прави си секса с нея както си знаеш и мозъчето ти ще стори необходимата връзчица. Ако науча, че съпругът ми взима някакви хапчета, задължително ще му ги сменя :) с витамини БЕЗ ДА ЗНАЕ, но ти едва ли можеш да помолиш жена си за такава услуга, а и ще знаеш, което убива ефектчето.
Препоръчвам ти някакъв широко рекламиран БИЛКОВ препарат или някакъв, в чието действие приятел ти се е клел - ТРЯБВА ДА ПОВЯРВАШ. Човешката психика е страшно вярна.
Така например вярващи хора забременяват или оздравяват след напръскване със светена вода, молитва, спане в църква. Познавам не една такава двойка, забременяла след спане на кръстова гора и тем подобни :) Доказано е, че вярващите хора са по-щастливи и се самоубиват по-рядко...вярвай просто в хапчето на д-р Тошков, гарантирам ти, че ще ти помогне, ама ГАРАНТ!
Майка ми така се излекува от язва!
НЕ ИСКАМ ДА ПРАВЯ РЕКЛАМА, но това е твоето решение :)

6.   От Автора към Наставницата: Страхотна си... не съм попадал до сега на такъв интелект, това което казваш е страшно вярно... знаеш ли, понеже вече съм започнал да ги вземам тия хапчета /и то 1 на седмица/ и днес реших да сцепя хапчето наполовина и секса беше страхотен, просто невероятен... та идеята ми е постепенно да ги намаля... а относно законната ми половинка, просто не ми е удобно пред аудиторията да те убеждавам, че може да има и страшно занемарени жени /за справка тя е на 36г. / на днешно време, при все че е с висше образование и е почти 86кг... просто не ми се говори... благодаря ти за чудесните съвети, които приемам на 100%... рядко, даже изключително рядко сее срещат жени с такова мислене, личи си, че зад гърбът ти стоят доста прочетени книги, статии и много информация... а за Кобилкина... хмм, да тя наистина се отгърна доста страници табу за нашата консервативна общественост, но всичко което казва е доста общо и за жалост не навлиза в детайли, защото информацията струва пари, явно идеята е да се посетят и нейните семинари... темата е доста обширна и няма да коментирам, защото едва ли ще ти кажа нещо, което не знаеш

7.   Авторе, мисля, че си направил грешката да се ожениш за по-възрастна от теб съпруга и все пак сам си си направил това решение и си поемаш отговорността за създаденото семейство. Не ви е голяма разликата, но просто жените си остаряваме по-бързичко, не говоря за килограмите - има и хубави, поддържани жени, които са по-пълнички, а по-скоро клоним да се отдаваме на деца, семейството, много тежи също и двойното натоварване от работа и домакински задължения, не ни се прави нищо, ако сме уморени... Като цяло обаче за българската жена мога да кажа, че на младини е много слаба, прекалено дори и после се разширява, защото слабостта е от пушене на цигари, неядене и други нездравословни неща, а и повечето са дребни на вид.
Но все пак, явно има нещо хубаво все пак в жена ти, щом сексът върви. Можеш, разбира се, да я заговориш директно по темата, но е нужно да има и време, пари, защото женското поддържане си е свързано с тези две неща - качествената храна струва пари, дрехи, коса, грим, ВРЕМЕ, фитнесът е с пари и ВРЕМЕ, хубави дрехи са пари и време...Общо взето да си поддържана жена е 50% желание и 50% пари и време, а с нарастване на възрастта май последните 50% стават по-важни.
За хапчетата - смени ги с билкови, но задължително да вярваш в действието им. Най-добре е приятел да ти ги препоръча, да надуе голямата гайда как помагат и ще видиш, че ще ти действат :)
Ти обаче ще си решиш в крайна сметка за съпругата си и за семейството си. Ако не си щастлив, не прави компромиси. Сам знаеш, че любовницата ти е временно нещо, разтуха някаква, но все някога ще свърши и ще останеш сам с живота си, сексуалното неудоволетворение, въпросите, самотата.
Аз лично Кобилкина не я харесвам, не ми е симпатична, но хора като нея са важни за нашето общество, за да се започне най-после с темата и сексуалното образование. Много ни куца като цяло, като нация ни куца това и за съжаление и младите не са по-образовани по темата от техните родители. Първи след Русия сме по аборти, бременности при малолетните, отричаме, забраняваме на децата си всичко, свързано с „онова нещо“, не знаят жените до късна възраст, че имат два отвора, доста не знаят дори как точно се забременява, къде расте детето, откъде идва и това е първопричината за много сексуални отклонения и проблеми сред възрастните. Особено при момичетата е отречена сексуалността, родителите бият и забраняват контактите с момчета, сексът за жената е представен като вид „жертва“ (иска секс мъжа, значи те използва) - сякаш не можем жените да изпитваме сексуално удоволствие...стига се до големи драми, защото като повярваш (силата на вярата!!!) в нещо, не можеш после да се освободиш от това.
Така както ти вярваш в твоите хапчета, така има много жени у нас, които вярват, че когато мъжът ги желае, той иска да ги използва за секс. После пък се чудим, защо мъжете ни изневеряват. Сложена е спирачка на сексуалността в брака, използва се масово сексът като средство за манипулация, да накараш мъжа да се чувства зле и виновен и после си многострадалната Геновева, че е забегнал.
Дори не става дума за запуснати и незапуснати жени. Страшно поддържани жени имат тези проблеми, дори съпругата ти щом има хубав секс с теб изобщо не виждам да е проблематична. Дори е съвсем възможно любовницата ти да е от жените, които описах горе - с големи очаквания към мъжа, свикнала мъжът и само мъжът да ? достави удоволствие, да знае как и да е активната страна. На такива жени много мъже им казват „дърво в леглото“ - какво ти дреме дали дървото е махагон или нашенска Ела? Дървото си е дърво :), a е съвсем вероятно твоята неподдържана иначе жена все още да знае как и да те желае като мъж, да ти дава сигнали, че ? е хубаво с теб и това да те освобождава.
Гадая тук, Авторе, говоря общо, не конкретно за теб. Може и да греша!!!! Не го приемай лично, позволих си да напиша реката от мисли.

8.   Ами какво да кажа, определено имаш какво да кажеш по темата :) то е ясно... всъщност много си права, но мъжкото его е една необятна и още не напълно изследвана територия, като руския Сибир... много интересно ти достигна до корена на проблема... да веднъж имах такава засечка с една предишна любовница, която ми беше и първа, с 12 год. по голяма от мен, страхотна жена във всяко едно отношение, когато за пръв път правихме секс акта продължи 4 часа, но веднъж се случи така, че стана засечка и то просто защото имаше преждевременна еякулация и просто пенисът ми се отпусна /защото му трябва малко време за 2рия полет/ и аз се панирах и от тогава явно съм си внушил, че "има проблем" и той наистина започна да се появява понякога... тя темата е много дълга, но не ми се ще да навлизам по навътре пред такава аудитория... жалко, че няма начин как да ти споделя и да те помоля за някои съвети на лично... защото определено имам нужда