Споделена история от Секс и интимност

Защо няма желание за секс
Така моя проблем е следния. С него съм от 2 години за тези две години секса ни е вървял винаги по вода докато нещо не му стана нещо изведнъж. Когато стане нещо на въпрос от сорта че е време да ми обърне малко сексуално вниманиесе намира оправдание. " мързи ме " " сега точно ли " " не ще излизам след малко " акодойде този момент че той се съгласи се започва с уговорките " ама бързо" " после ще си гледам самоче сериала" " ама ще ми оправиш стаята " или ако му кажа директно искам секс той отвръща с отговора и аз искам самолет. Попринцип съм си мислила дали ми изневеря но няма признаци нито по държание. Има една приятелка с която е отраснал от дете и попостоянно споменава пред мен че е грозна, а попинцип не е. Тя ходи в тях уж защото на него му е скучно докато аз съм на работа...

Коментари

1.   Хаха... мъжете така казваме за някоя че в грозна, за да няма съмнения(много стар мъжки номер)... и щом ходи в тях теб като те няма, със сугурност я чука(и аз съм го правил и прилагал същите номера)... та за това не й иска.... елементарно е!!!

2.   Много си наивна.

3.   Тя ходи у тях защото на него му е скучно докато ти си на работа... Той не ходили на работа? В последното изречение се крие отговорът.

5.   Спи с нея и е гъзен за това не иска да спи с теб.прецакана си миличка :(

6.   Имам същия проблем...

7.   Ай стига бе, приятелка която идва у тях, когато ти си на работа, за да не му е скучно. И да не е с нея, определено има някоя друга. Или не си достатъчно добра в леглото и си му омръзнала. За сега се успокоявай, че не ти изневерява, ама скоро да не ти сервира, че се разделяте.

8.   ---Добре а как да съдя по момичето дали той спи с нея като тя се държи доста приятелски към самата мен. И да каза ми че иска да се разделим но само ако аз съм искала. Все едно връзката е от един човек. А въпросното момиче с което си мисля че има нещоиска да отида на море заедно с нея . Странно е съжалявам ако не ме разбирате, но самата аз съм толкова объркана, че съм сляпа за всичко около мен.

9.   Предложи му тройка с именно тази приятелка и виж реакцията му.. -подличко, но действа.