Споделена история от Секс и интимност

Имам проблем!
Здравейте, реших и аз да споделя моя проблем. Понякога когато тръгнем с приятеля ми да правим секс съм си готова и имам желаниено в момента в който проникне изсъхвам като кибрит. Имате ли подобен проблем и как го опрабихте и на какво би могло да се дължи? ! , тук е момента да кажа, че хигиената ми е безупречна и не пия нито пуша. И този проблем супер много ме комплексира!!!

Коментари

1.   не мога да ти помогна, приятелката ми винаги е влажна и го правим само без презерватив. Преди това си играя с пръстите си около клитора и във вагината - подготвям почвата с други думи. Чул съм за смазочни материали, поразрови се и ще намериш решение. Другото е - опитай с друг мъж, за да видиш възбудата от къде изчезва или се появява.

3.   ВАЗЕЛИН!!!

4.   Пробвайте с лубрикант :)

5.   Ми то хората който не пият и не пушат са едни сухари :-)

6.   Може би се изсушаваш, точно заради това, че имаш перфектна хигиена, същото е и при пърхота, колкото повече се миеш с шампоани, толкова повече ти никне...

7.   Само 4 ти е дал смислен отговор, а сега нека те инструктирам. Лубрикантът се поставя върху презерватив, не върху кожата, защото върху нея бързо изсъхва и започва да лепне. Случва се на всички понякога и не зависи от това, дали пушиш, пиеш или си с прекалено добра хигиена. Има и разни лекарства за това, но не мога да ти кажа повече за тях, защото аз самата не съм ги пробвала. Аз също имам този проблем понякога и не ми ясно защо, вероятните фактори могат да са твърде много. Стресът, умора, настроение - не само желание, а вътрешното ти състояние така да кажа и още много, много. Не е нужно да спиш с друг мъж. Пак казвам нормално е случва се понякога, а може просто да опитате и друго, разбира се стига той да е съгласен и да има желание. Прави ти френска и след това правите секс. Аз залагах на тази техника и ми беше от полза, но тук опира и до партньора. Ако той не е съгласен, тогава лубриканта.

8.   Ако непосредствено преди акта се хигиенизираш, особенно със голямо количество шампоан,
е напълно възможно това да ти се случва.
Не знам защо е така не съм проучвал въпроса.
Това са ми лични наблюдения, Затова гледам да се любим с жена ми 30мин. до час след банята.

9.   Благодаря на всички за отговорите !!! Не се хигиенирам преди акта