Споделена история от Секс и интимност

Секс след гинекологична операция
Аз съм жена на 50 г. Направиха ми преди 7 години операция
за миома на матката. След операцията естествено не получавах увлажняване при полов акт но и до ден днешен не мога да стигна до оргазъм, макар че със съпруга ми се стараем за това. Получавам удоволствие от секса, харесвам го но не получавам оргазъм. Искам жени които са в моето положение да споделят постигат ли оргазъм и как.

Коментари

1.   Според мен проблемът ти е на психично ново или вече от настъпваща критическа. Самата матка няма отношение към удоволствието при секса, но явно си се травмирала от проблемите.
СЪВЕТ лесен за теб - купи си лубрикант на Дюрекс например и експериментирай. За хора като вас, които не ползвате кондоми е много подходящо и бебешкото олио, КЛИТОРЪТ е твоят най- добът приятел - мъжът ти да го масажира с олиото и ти про мастурбация.
Погледни от добрата страна - не можеш да забременяваш и можете да се маслаждавате на секса на макс.
Не се страхувай да експериментираш с анален секс, орелен, ИГРАЧКИ. МЛАДИ ХОРА СТЕ, с поне 15 г. трудов живот пред себе си, сексът е много важен ЗЗа психическото и физическото ви здраве. Днес има всичко - в секс шоповете влизат дори предимно жени, можеш и онлайн да поръчаш. Отиди с приятелка или мъжа си, ще останете изненадани от обслужване и продуктите.
Ще преодолееш травмата, ако приемеш себе си и тялото си сега и видиш дори добрите страни, обичай се!

2.   Аз също от година и половина нямам матка, оргазъм и преди това не съм достигала или поне не с този мъж, така, че не това ми е проблема, а по-скоро вече липсата на желание... за секс. Жена -48