Споделена история от Секс и интимност

За пореден път не се получава
Здравейте на всички..На 17 съм... Имам приятел от доста време ..Той ме обича страшно много ... Показва ми го и ми го доказва всеки ден...Проблемът е, че винаги когато тръгнем да правим секс става нещо ..Никога не сме стигали до полов акт...Винаги се намира нещо,което да ни прекъсне... Но наскоро това се промени...Бяхме сами у тях и всичко беше ок.. Имам предвид..Любовната игра... Аз бях възбудена,той също.. Отиде да си сложи презерватива и в момента, в който се върна му спадна...Аз се опитах по всякакъв начин да го възбудя..но не се получи..Много пъти съм го възбуждала с една целувка.. Опитах с че*ий...Стана,но за малко.. ии отново същото... Защо точно сега,когато трябва не се получава? Аз ли съм виновна? Или това не зависи от нас..? Ще ми е за първи път и много го искам,защото това е човекът,които обичам..Но защо става така..?

Коментари

1.   Пробва ли с крака да го възбудиш?

2.   Не знам, можеби от притеснение или пак на момчето да му има нещо по-добре да поговори със някакъв лекар или нз.

3.   Защото е девствен и се притеснява

4.   Здрасти, вероятно момчето се притеснява (има вероятност да му е за първи път - даже съм почти сигурен). А понякога и презерватива скапва положението :D Спокойно, като изтренира пушката известно време, после ще стреля здраво ;)

М 22

5.   Здрасти,

Най-вероятно проблемът е в това, че и двамата сте много добри деца. :)
Сексът е първо в мозъка и след това в половите органи. Трябва ви отпускане, а алкохолът е перфектен на първо време. Пробвайте да подпийнете, не прекалено де, че е възможно съвсем да я закъсате. Но определено би трябва отпускане

6.   И аз мисля, че е от притеснение, но може да се направи и консултация с лекар. Трябва да сте спокойни, да не мислите за това постоянно. Да се отпуснете просто.

7.   И при нас е точно такава ситуацията :( и аз съм на 17, той е на 19. Пробвахме и да пийнем малко колкото да се отпуснем, но тогава стана още по-зле. Но въпреки това много се обичаме и си казваме, че след време всичко ще си дойде на мястото. Дано с повече опити се получи, дотогава знам единствено и само, че няма да позволим на този проблем да ни съсипе връзката!!! Късмет ти желая :)

8.   Той просто има еректилна дисфункция.Нека да вземе една виагра преди секс и ще го направите.