Споделена история от Секс и интимност

Няколко проблема в секса с моят приятел?
Здрвейте аз съм момиче на 21г и имам сериозен приятел от 3 месеца, той е на 39г страхотен мъж с успешен бизнес. Живота ни е прекрасен - живея в тях, подари ми хубава кола, води ме по почивки всеки месец, но секса ни куца. Той е малко пълничък 130кг(175см) бързо се уморява не може да сменява позите. Обикновено ме кара да се качвам върху него или на кучешката и така свършва за не повече от 5-6мин. Правим го 3-4 пъти в седмицата но той винаги е много тромав в секса и дори като започнем свърша толкова бързо. Как да го накарам да ме задолови?

Коментари

1.   Той не е „малко пълничък“, а си е дебел. Почвайте и двамата диета - няма начин да не искаш да загубиш и ти 3-5 кг. Просто трябва да има подкрепа и не става като единият се тъпчи. Фитнес???
Говори директно с него, че те притеснява здравето му. Сигурна съм, че и той иска да отслабне. Отидете на лекар, ако трябва

3.   Авторке,ти за какво пусна темата ?Да се похвалиш ,че имаш приятел,който те води на почивки и ти подарява автомобили ли ,защото на мен точно така ми прозвуча.;) Относно килограмите му седнете и го обсъдете ,млад мъж е трябва да се поддържа,макар,че не му пречат нали има парички и може да има всяка!

4.   Абе тва истина ли е? Сякаш историята е извадено от някой пост във фейса, как младо момиче тръгва с богат чичка, който я глези и е "пълничък"

6.   " Как да го накарам да ме задолови? " - Да увеличи мизата, друго с нищо не може. Ако си умна, това ще тие предостатъчно. Онова което не става с пари, става с много пари. Кола си имаш, пари си имаш, какво още искаш, купи си онова което ти липсва. Само от тебе зависи как ще си изиграеш козовете.

8.   Авторката хвани си по-млад мъж на 26-30 години какво бъдеще имаш с този чичка? Той сега не те задоволява представи си после какво ще е, но си ми ясна заради парите си с него!!!

9.   Номер 8, на 39 г. човек не е чичка. Ти като станеш на 39 г. ще се гръмниш ли и да не мислиш, че няма да ти се прави секс и няма да ти харесват младите жени?
Авторке, проблемът е в теглото, е във възрастта. Нека спазва диета и свали поне 20 кила

10.   Как за те задоволи? Като към така изброените от тебе благинки прибави и един потентен жиголо.

11.   Той е направо дебел! Аз съм 1. 73 и съм 60кг. Хайде, за мъж, да речем, че 80кг са допустими. Но 130??? Направо се чудя как му го намираш измежду тлъстините. Блиах! Немедлено да зпочва диета, комбинирана с някакъв спорт!

12.   Заедно сте от 3 месеца и той ти е подарил кола? И по-лошо, ти си я приела? Мисля, че ти и всички, които са прочели историята ти знаят, че парите му ще компенсират лошия сексуален живот, в крайна сметка ти очевидно си с него, защото е паралия.

13.   Както го описа имам чувството, че си го взела заради парите му. А, относно секса, поговори с него много сериозно, защото тои трябва да отслабне с ПОНЕ 60 кг.

14.   Ей пък и вие сега, бил дебел. На, , съвършените, , това се набива в главата от рекламите на заобикалящият ни комерсиален свят. Има много народи при които един голям корем е високо ценен и естетически издържан. За спорта о. к. Щом ти е купил кола, поискай да ти оборудва фитнес стая, не е толкова скъпо. Начини да свършиш и да се задоволиш има най-различни, дори докато сте двамата. Не дълбай с разговори по темата, това допълнително ще го комплексира, а взимай инициативата, секса си е як спорт. По-добре да се поти и пъшка с теб отколкото на лежанката. Всъщност прави му секссеанси във фитнеса и го поощрявай как изглежда все по-добре.