Споделена история от Секс и интимност

Интимност
Здравейте, аз съм момиче на 16 години. Има едно момче, по-скоро мъж на 25. Моля, не ме критикувайте за следното, което ще прочетете. Той е от Бургас, от няколко седмици си пишем, стигнахме до там , че да искаме да правим секс. Само да подчертая, че вече съм го правила и то не един път. Не се хваля с това де. Та, да мина към темата. Пратих му няколко мои снимки по бельо, но иска да ме види гола на камера в скайп. Проблемът е, че аз съм доста срамежлива и просто не мога. Казах му това, той отначало прояви разбиране, после ми каза, че няма от какво да ме е срам, щом вече ме е виждал на снимки и то си е така, но аз пак не мога. Нещо ме спира и това ме отчайва, виждам, че май се сърди или губи интерес, а аз не искам да го загубя. Знам, че съм млада и, че ще си намеря друго момче, не просто за секс , но искам да спя с него, мерака ми е огромен. Искам да изживея една незабравима вечер с този мъж. Каза, че скоро ще има работа към моя град и сме щяли да се видим, като остане една вечер на хотел. Проблема ми е само, как да се пресрамя и да му се покажа гола на камера. Каза ми, че иска това, защото ме желае и да си " поиграем" по камерите докато дойде в града ми. Това щяло да ни възбуди повече и да ни сближи. Моля, дайте ми съвет, как да се отпусна до толкова, че да покажа тялото си на камерата..

Коментари

1.   Значи искаш само да правиш секс с него? Как може да има такива жени като теб, които без никакви чувства биха си легнали с всеки? ! :(

2.   Е, ако ще му се показваш на живо... Надявам се да го познаваш достатъчно, за да не стане някой гаф.

4.   Ако един мъж има истински интерес към теб, последното нещо, което ще те кара е да се чекнеш пред камера. То е ясно, че в началото всичко е секс и емоции, което като нищо може да прерасне в нещо повече, но на този етап не прави нещо, което не ти харесва. Много важно, че губи интерес. А ако ти е само за секса, има много такива мъже, пред които няма да е нужно да се показваш предварително.

Аннабел

5.   Бе я си гледай уроците. Знаеш ли колко е лесно да ти направи едно клипче или снимки докато се чекнеш на скайп, да ги качи в нета и да станеш за резил. Ще има да те разнасят сума ти време, а нещо попадне ли в интернет, остава завинаги там!

6.   Ами ако е сутеньор? Млада си още, търси си партньорите по нормален начин. Такива не ти трябват!

7.   Аз те съветвам да не го правиш. Подобна история е тази на едно 15-годишно момиче Аманда Тод, прочети я. Не казвам, че и при теб ще стане така, но все пак внимавай какво правиш и пред кого показваш тялото си.

8.   Пълни глупости! Не му трябва да те гледа гола по скайп. Такъв човек не проявява уважение към теб, а уважението е нужно дори ако само ще правите секс.

9.   Ох.... На 16 си и мислиш, че всичко, което хвърчи, се яде. Разбирам, че ти е голям мерака, но помисли реално: Колко точно те харесва този човек, щом постоянно те кара да правиш нещо, което не искаш да правиш? Трябва да цениш малко повече себе си. Той е решил, че понеже си малка и автоматично би направила всичко за него. Покажи му, че не си просто едно тяло, а си човек с характер и принципи.

10.   Имахме една от нашия клас, миналата година ( 9 клас) и се въртяха снимки на циците из фейсбук. Бързо ги изтриха, ама хората си ги изтеглиха. Ама давай, ще станеш известна. Било то и с голи снимки. То стана показател дали си "готин"

11.   Този отдавна е пълнолетен и ако толкова те желаеше, щеше да намери начин да се срещнете на живо. България не е бившия СССР и за един ден от Бургас може да се стигне до всяка точка (освен ако не си от някое село, останало изолирано покрай бедствията).
Ако питаш мене, този "батко" 100% иска да си направи една злобарка, докато те гледа, 99% ще запише видеоразговора ви, 75% ще го покаже на някой друг и 33% (вяроятност) ще го качи на някой сайт за видеосподеляне.
Пък ако си мислиш, че дори и една десета от тези 90% от мъжете, които с удоволствие гледат чекнещи се мацки, биха се обвързали сериозно с такава, жестоко се лъжеш.

12.   кажи му едно
мен гола няма да видиш , ако ме харесваш ела да ме опознаеш характера и душата първо на живо ,та с времето ще видим по на там, не му казвай ами ако ме записваш или такива глупости ,той и в твой град може да носи и скрита камера в хотела .
намери си други момчета ,стига си станала роб на този комп. и на нета. времето се оправи излез с други разходки запознай си с съвестни хора, спортувай малко.....послушай ни няма да съжаляваш.

13.   Ще повърна или ще се самоубия!

14.   Имаше една такава история в нашето училище преди 3-4 месеца. Едно момиче беше пратило голи снимки на гаджето си и след 5 дена цялото училище ги имаше. Не се доверявай така на хората защото после може да има последици. Както 7 каза, виж историята на Аманда Тод. :)
С.