Споделена история от Секс и интимност

Мога ли да забременея въпреки, че съм девствена?
Здравейте! На 14 години съм и Ви моля да ми помогнете ще съм Ви адски благодарна ако ми отговорите. Аз и приятеля ми сме от 8 месеца заедно и до сега сме нямали полов акт, но преди 5-6 дена бяхме заедно и той си търкаше пениса в мен. Четох, че ако се изпразнят на вагината на девствено момиче също може да забременее. Много ме е страх да не съм забременяла, попитах го дали е свършил и той каза не, но не е сигурен. Моля ви помогнете ми! Как да разбера дали съм бремена без да чакам да минат 14 дена, за да е точен теста за бременност? Какви са симптомите и мога ли да абортирам без семейството ми да разбере?

Коментари

1.   Ужас! Не прави секс преди да се ограмотиш по въпроса!

3.   Не вярвам да отговориш с да, но все пак ще попитам: случайно да се казваш Дева Мария? :)

Поне аз не съм чул друга да е зачевала девствена досега!

4.   Може, разбира се, стига наистина да се е изпразнил върху вагината ти и част от семенната течност да е попаднала вътре. "Девствена" не значи "със запечатана вагина" - то отворче си има, но е тясно, и на практика всякаква течност може да премине през него, стига да попадне там.
Но по принцип е много малко вероятно. То при изпразване дълбоко във вагината не винаги става оплождане (зависи в коя фаза на цикъла си, доколко е плодовита спермата и от куп други фактори), та при само опръскване с някакво незначително количество - трудна работа. Понякога постоянни двойки в течение на година - година и половина - две се опитват целенасочено да заченат, като жената винаги лежи по гръб след акта, та да може всичкото семе да се запази в нея и да попадне на точното място, и не успяват, та само от едно отъркване или опръскване - едва ли.

5.   Толкова вероятно е, колкото ти да си го забременила него.

6.   Призовавам родителите най-после да се оттърсят от ориенталското си мислене и да образоват децата си сексуално, за да спрем да четем такива теми. Срамота е, но вие сте виновни, не децата. На първите места по аборти сме.

7.   То така ако ставашее..
Не си бременна, дишай.

8.   Като си образована колкото циганче от махалата къде тръгваш да правиш каквото и да е? На 12 бях по-информиран от теб. Иначе вече ти отговориха.

9.   Е, имаше ли течност излязла от пениса му върху вагината ти? Ако е нямало, той изобщо не е свършил. Кво е тва лапе да не знае свършил ли е, не е ли?

11.   От цялата работа не разбирам само защо правиш неща, за които грам не си информирана. Вземи научи за какво иде реч и тогава го прави е моят съвет към теб,
TIQ

12.   Попадне ли семенна течност във вагината ти, девствена, недевствена, можеш да забременееш. Така, че съветвам те да си направиш тест и ако, не дай си Боже, се окаже положителен веднага казваш на майка си. Знам, страшно ще те е страх, но трябва! Аборт на 14 не можеш да направиш без позволение на родител, но ако се усетиш рано дори няма да правиш истинска аборт, а ще оправят нещата в хапче, обаче това става само в първите няколко дни! За това не отлагай и един ден да ти е закъснял цикъла веднага прави тест и подготви майка си, че има такава опасност. Обаче сега се успокой! Все пак шансът да си бременна при това положение е минимален, обаче друг път не позволявай на приятеля си дори такива игрички, че знае ли човек? Понякога белите стават уж от най-невинни занимания.

13.   Номер 12, нали тестът се прави след 2 седмици, на следващия ден ще покаже ли изобщо реален резултат? А хапчето се пие до 72 часа след половия акт като е по-добре по-рано да го пиеш не в последния момент. Не вярвам да е забременяла, те дори не знаят свършил ли е, не е ли... как може да не знаеш дали е свършил, той чувства няма ли това момче? не може да е свършил и да не е разбрал

14.   Номер 12, нали тестът се прави след 2 седмици, на следващия ден ще покаже ли изобщо реален резултат? А хапчето се пие до 72 часа след половия акт като е по-добре по-рано да го пиеш не в последния момент. Не вярвам да е забременяла, те дори не знаят свършил ли е, не е ли... как може да не знаеш дали е свършил, той чувства няма ли това момче? не може да е свършил и да не е разбрал

15.   Абе вие дечицата нормални ли сте? По-зле сте от възрастните, дето от години ходят с половинките си и секс не са правили, та някакво малко детенце на 14 ще прави секс... По-хубаво отиди да учиш.

16.   #3: И Европа е забременяла от Зевс, който проникнал в нея под формата на златен дъжд.

17.   А може ли да станеш умен, макар да си природно тъп?

18.   Абе вие нещо не сте нормално. Тези които казват, че не може да е бременна, да вземат да отворят един учебник по биология и да си изгроят дипломите. МОЖЕШ ДА ЗАБРЕМЕНЕЕШ АКО СИ ДЕВСТВЕНА. Точно такъв урок имахме по биология, ако момчето ти свърши върху вагината, спермата спокойно може да влезе вътре и да си бременна, няма значение дали правите секс или не, и само да ти кажа другия път го накарй да си сложи презерватив, защото едно, че не виждам с какви очи ще кажеш да майка си, че си бременна и второ, че може да хванеш някоя болест по този начин.

19.   Номер 13, нямам предвид хапчето Ескапел, а процедура, която се извършва от квалифициран лекар. И не четеш внимателно нямам предвид тест на следващия ден след акта, а на деня, в който установи, че цикълът и закъснява. Ако примерно очаква цикъла си на 31 март, а той не дойде, може да направи тест на 1 или 2 април (ако разбира се междувременно не и е дошло). А иначе и аз не вярвам да е бременна, твърде невероятно звучи.

20.   да може да стане белята, това което правите на 14 е простотия

21.   Айде стига пък сте се филмирали вие. Само на теория може да се забременее и то ако момчето свърши. Но но практика.. никой не е забременял така. Зависи и дали си била в овулация. Ако не, съм УБЕДЕНА, че не си бременна.

22.   Номер 16, приемам допълнението! Съвсем бях забравил гръцката митология. :(

23.   Мисля че няма да е станало нищо лошо. Другият път кажи на твоя "пишльо" да внимава и като не разбира от секс, да си го държи в гащите.

24.   Стига де, момичето вероятно е от ромски произход, те рядко и до 5-ти клас стигат. А и да преминат, не значи, че са научили
Момиче, по принцип оплождането става в един единствен ден, наречен овулация, когато яйчникът пуска зряла яйцеклетка във фалопиевата тръба (която е мнооооого по-навътре от вагината ти). Овулацията трае само 12 часа, след това яйцеклетката става негодна за оплождане и се изхвърля 14 дни по-късно през влагалището под формата на кървене (менструален цикъл). Освен това 50% от всичките сперматозоиди умират, така, че просто шансът да си забременяла от факта, че приятелят ти е свършил на вагината ти е 0, 000000001%, Дишай спокойно, и ако още не възнамерявате да правите бебе (знам, че се жените рано, не го обвинявам, то ви е традиция) се пази с презервативи (те са най-сигурни). Макар, че на 14г си още дете