Споделена история от Секс и интимност

С бившия ми съпруг сме любовници
Наближавам 50, това лято се разделихме със съпругът ми... В продължение на 13 години бракът ни тихо умираше... докато накрая остана само тишина. Той е мил и романтичен, в интимно отношение е страхотен, една седмица преди да се разделим правихме любов. Но в продължение на годините изчезна страстта, романтиката... престанахме да се забелязваме... духовна близост- почти никаква... Последната година- вечерях сама, той беше с приятели по кръчми. Станах жена- домакиня, с подпухнало лице, закръглена фигура и празен поглед. След развода се подмладих, започнах да спортувам.. станах привлекателна... Имах няколко кратки връзки, но без особени чувства. Бившият ми съпруг отново се влюби в мен. От два месеца се виждаме всяка неделя... той идва- чист, уханен и трепетен... аз постилам покривка, запалвам свещ, тиха музика.. очаквам го с желание, обличам еротично бельо... говорим с детето и после отиваме в другата стая.. и се отдаваме на луд секс. С него ми е най- хубаво.. знае как да възпламени тялото ми. После се разделяме... Засега това ми харесва. Да се виждаме само в неделите, защото знам, че ако се съберем отново- романтиката ще угасне покрай мръсните чинии, прането и чистенето на тоалетната. Факт

Коментари

1.   Е, и?

2.   Сменили сте гледната точка, а с нея май и чувствата.

3.   Да, чудесно решение на въпроса. Много се радвам, че се е получило - и двамата сте видяли какво сте загубили, а и ти явно си намерила себе си и смисъл на живота си, време за себе си. Не се събирайте отново скоро. Може да продължите и доста време така да живеете. Не знам защо има двойки като вас, но лошо няма - защо не? Братовчед ми се разведе с жена си и имаха много грозен развод дори и малко бебе, но с течение на времето откриха нещо подобно на вашия модел - той работи в Столицата и се виждат всяка събота и неделя, преживяват времето си много интензивно, всички празници са заедно, отпуските и тя го гледа като се разболя сериозо, а детето дори не знае, че са разведени! Отгледаха си детето и наскоро си купиха апартамент, дори мислят за второ дете. Отдавна можеха да живеят задно, има работа и за двамата в двата града, но не искат. Много добро семейство са. Като бяха разделени той пробва с други жени, но не му се получи. Тя му беше изневерявала и затова и се разведоха, но и тя разбра какво е загубила и днес дори не си изневеряват, а почнаха навремето като вас - само като любовници през събота и неделя и дори не заради детето - детето нямаше никакви проблеми с техните странности... Защо не???
На никому не държиш сметка. ГОЛЯМА ЖЕНА СИ, можеш да имаш за любовник когото си поискаш - защо не него?
Много сладка и красива история дори - намерили сте се отново и сте се влюбили отново - какво по-хубаво на тези години? МНОГО ЛЮБОВ, Мила, много ЛЮБОВ - не се отказвай заради другите и какво биха казали - живей си живота както ти е кеф

5.   Товa е стрaхотно aвторке! Щом сте си ок, продължaвaйте си тaкa:).

6.   3. Благодаря ти за топлите думи, за любовта- няма правила. Толкова е интимно това чувство. Истината е, че прекалено голямата близост убива любовта... битовизмите я съсипват...

7.   Смешно е...

8.   Да бе, влюбил се - просто правите добър, даже може би вълшебен секс, но не можете да живеете заедно. Лошо няма.

9.   Авторке, много се радвам на темата ти и продължавай все така! За някои двойки това е идеалното решение. Аз с мъжа ми минах по твоя път и сме на близки до твоите години. Бяхме разделени, грозни истории при раздялата, не ми се пише... не щеш ли, 2 години и малко след това, почнахме да излизаме, на кафе, на по бира, първо покрай детето, после в моя дом, в неговия и така. И след една нощ на страхотен секс бяхме на седмото небе... После се повтори, потрети. След няколко месеца все пак заживяхме отново заедно и днес сме по-сплотени отвсякога. Не че не секараме за мръсни дрехи и чинии, но някакси не е като преди. Мисля си обаче, че ние сме изключение. Ако при теб вашият модел работи, защо не? ! Може някога да поискате пак да живеете заедно, може и не. От вас зависи. Само не пресилвайте нещата. Ще стане от самосебе си каквото ще стане.
Успех и се радвай на живота, секса и мъжа ти!

10.   M-47. И аз преминах през това и беше едно много хубаво и приятно изживяване. НО и двамата знаехме, че ако сме заедно няма да се получи и за това ни беше добре така - тя работеше в съседен град и се виждахме само в събота и неделя и всичко беше много добре, до като след 3-та година аз, а по-късно и тя си намерихме своите нови половинки с които сме в момента и двамата се разделихме с много топли чувства и всеки си пое по пътя :)

11.   Ами супер! Щом това положение устройва и двама ви, лошо няма! Наслаждавайте се на неделите без да се налага да убивате романтиката с разни битовизми и бъдете щастливи! Нали това е най-важното?

12.   Мен ме развълнува много тази история.Има какво да научи човек от нея.Искрено ви желая успех,авторке........

13.   Забелязали ли сте, че този модел работи само при двойките при които раздялата е заради мръсните чинии, битовизми, загубването на романтиката и други подобни, НО НЕ ЗАРАДИ СЕКСУАЛНИ ПРОБЛЕМИ? Докато желаеш партньора си и при раздяла дори, пак можете да сте любовници и да ви е много хубаво, да не говорим за романтиката и това да продължи много години, а дори и да не продължи да приключите с топли чувства, като при н 10. Радвам се за теб, чудесно разрешение на отношенията, секса наистина е много важно нещо.

14.   М40,
Жената след секс само пречи, затова няма по хубав вариант от вашият. Няма нужда да се търпите през останалото време. Всеки си прави каквото поиска...

Приятно клатене ви желая!!!