Споделена история от Секс и интимност

Моята девственост и причината за нея
Здравейте на всички :) На 22 години съм и съм девствена. На хейтърите искам да кажа, преди да започнат да търсят "проблема", че съм млада и симпатична студентка (живея в Студентски град сред пошлост и разврат, което за мен не е "нормалното" - въпрос на гледна точка), водя нормален начин на живот, работя, излизам с приятели и смея да твърдя, че съм душата на компанията. Имала съм възможността да "преспя" с много привлекателни мъже, но не съм пожелала. Живота ми се е стекъл така, че от малка работя и не ми е оставало много време за "гаджета", имала съм 2-3 и СЛАВА БОГУ, че не съм се почувствала на 100% с тях. НЕ чакам принца на белия кон, НИТО се пазя за първата брачна нощ! Разбирам останалите момичета, защото с годините става все по-трудно, да се пазиш толкова време и накрая да се отдадеш на първия срещнат. Аз искам някой, с когото да се почувствам наистина сигурна (на 100%) с този човек, та дори и за момента. Не разбирам останалите, но не ги и съдя, просто АЗ лично за себе си не бих постъпила така. Имам ценностна система, морал, скрупули и не си представям да отида на дискотека и да си тръгна с непознат просто така. Нямам определено време, което давам на мъжете, може да трябват 6 месеца, а може и 1. Зависи от човека насреща, от това как се държи, какво показва, дали наистина държи на мен, а не само на секса, както досегашните. Щом съм сигурна, че човека насреща си заслужава съм готова да дам всичко от себе си. Не знам кога ще го срещна и дали ще остареем заедно. Но след като съм решила да му се отдам, той трябва да е го заслужил! И не говорим за някакви материални глезотиики, а просто човек, който ще ме кара да се усмихвам истински и да се чувствам добре!!! м добре!!!

Коментари

51-67 от 67

55.   И на кого му пука? ! На кого, освен на авторката, му пука, че тя е девствена. Много са ми забавни хора, които отдават толкова огромно значение на единия секс и на едната ципа, обвивайки в митологична важност и мистичност ПЪРВИЯ ПЪТ. Голям праз. И не ми казвайте, че това не е проблем за вас, след като списвате теми като "Девствена на 20", "Девствена на 30", "Защо съм девствен", "Жени, бихте ли харесали някой девствен" и "МОЯТА ДЕВСТВЕНОСТ и причините.. " и т. н. Тия теми са ни до болка познати вече и са като от калъп извадени - обикновено започват с "Аз съм момиче на 21 и съм девствена. Не мислете, че съм грозна, напротив много съм красива даже, но все още чакам подходящия, който да заслужи моята девственост. Не съм като останалите момичета, който правят секс и са курви. Аз съм единствена и неповторима, с висок морал и патриахални ценности... ". Под повечето такива истории прозира всъщност факта, че въпросната девственост се явява проблем за автора и като напише историята един вид лъже само себе си, че разбираш ли това не е проблем, а напротив много е хубаво и морално. Поне аз така разбирам нещата, но не мога да разбера защо правенето или неправенето на секс е такава голяма работа. За бога хора, това реално погледнато е просто пенис във вагина. Разбира се, придружено с чувства е нещо прекрасно, сближаващо, интимно и т. н. Но не е кой знае какво, че да му се отдава толкова огромно значение, каквото му отдават повечето хора. Който иска да прави секс, който не иска - да не прави. Толкова ли е трудно да го разберете? Та то не бяха обиди между двата "отбора". Правeщите секс са слепци, аморални курви, разпасани и гнусни преносители на венерически болести, без бъдеще и ценностна система. Неправещите пък са смотани, изсъхнали стари моми, които никога няма да си намерят мъж и т. н и т. н. Тук не визирам авторката, че мисли така, но такива са повечето коментари, които съм чела под подобните теми - крайни и крайно глупави. Научете се най-после да си гледате собствената паничка и да не се бъркате и да осъждате живота на другите. Всеки решава сам за себе си какво да прави. Щом авторката е решила това за себе си, това си е нейна работа, стига сте я осъждали. Същото важи и за хората, които са решили да правят секс, ако ще с един партньор, ако ще с 10 - това си е техния живот и останалите не ги засяга.
Успех на авторката

56.   Номер50, отново здравей,
радвам се, че разсъждаваш така на тази възраст.
Аз съм малко по -голяма от теб, разбирам за какво говориш, аз съм научила от живота, че сродните души ги събира съдбата.
Жалко е, че човек като теб все още не е открил своята половинка,
пожелавам ти да я познаеш в тълпата, а може и тя първа да те познае.
Ако желаеш може да споделиш още твои мисли.
Пожелавам ти успех!
От Номер52

57.   Здрасти, Номер56 - Може би... това момиче не е на Земята... Имам много Любов и чувства в мен, но я няма.. а, времето си тече... Трудно ми е, но ще продължа да живея и да мечтая за различното момиче. Благодаря за разбирането и подкрепата. :)

От Номер50 (:

58.   Много сте ми интересни някой. Нито авторката се хвали с това, че е девствена, нито е казала, че си търси перфектния мъж, нито пък че жените правещи секс са курви. Тръгвате да приказвате врели некипели и недоразбрали.
Авторке, искам да кажа, че напълно разбирам това, което си написала. Аз не не съм девствена, но преди повече от година преди да срещна човека с когото съм сега и когото обичам много, мислех по същия начин. Не исках да се хвана с първия срещнат. Не мога да си представя да правя секс с някого когото не обичам или не изпитвам чувства към него. Било човещинка... Кое е човещинка - да ходиш да се ч*каш в тоалетните по дискотеките с първия когото видиш ли?
С приятеля ми постоянно правим секс, изпробваме нови неща, доставяме си удоволствие един на друг. Той ми е първият и този факт ме прави щастлива. Разбира се, че секса е едно страхотно нещо, но се прави с правилният човек.
Това да си на 20 и да си спала с мъже колкото са годините ти.... извинявайте ама това си е чиста ку*ва. Кой сериозен и свестен мъж ще се хвани с такава? Ето това се опита да ви обясни момичето, ама някой обичат много да извъртат.

59.   Авторке трудният живот който си имала и това че си била зубарът на калсът са част от проблемите. Главния проблем е че лъжеш себеси. Да не бъди лека жена но зад тия философствания твойте се крие човек който е аутсайдер в много аспекти на съвременният живот. Просто мога да ти препоръчам някой девически манаститир... Просто живей сега си на 22 харесай си някой читав пичага и си направи кефа иначе ще станеш като онази 40 годишна поетеса дето съди някакъв че и казал че била девствена

60.   Отново към Номер50,
знаеш ли споделяли са ми, че половинките имат сходни интереси, мисли, мечти, чувства, с една дума приличат си доста както душевно, така и на външен вид понякога.
Когато срещнеш правилния човек, сякаш започваш да живееш различно, сякаш живота ти се преобръща в един миг, не може да се опише с думи... само когато го почувстваш ще разбереш тези думи. Пожелавам ти го
най -искрено!
Но бъди и внимателен, независимо красива или грозна, не я подминавай, различи я от останалите.
Надявам се съм ти била полезна и ще чакам да споделяш само хубави новини!
Успех!
От номер52

61.   Аз също мисля, че напълно нормално виждането авторката. Та тя е на 22 едва.. има време за всичко! Аз, въпреки, че съм по-голямо момче, също не съм го правил. Точно поради причините, които са изброени. Не е сложно да се прави секс. Въпросът е, че преди това искам да съм емоционално обвързан с отсрещната страна! Толкова е просто, а хората не го разбират :(

64.   Здрасти, номер60. Благодаря за коментара. :) Виждал съм, чувал съм всякакви истории и т. н. ама какво да направим? ! :) Времето си минава с лекота, а Любов няма... а така ми се искаше да я прегърна поне за миг, но я няма... може би не и на тази Земя. : )

От номер50

66.   61, изключително тъпо изказване, извинявай! На ЕДВА 22 хората са ехееей... Сефтето се прави на 17-20. След това става трудно и неадекватно. Имало време... Недей да се излагаш с глупави изказвания.
64, такова момиче ме намери и ми беше в ръцете, а аз я изпуснах като най-големия глупак. Сега тя е с друг, естествено, а аз - сам. Оттогава друга не мога да погледна и само тя ми е в главата. Искам да кажа да се оглеждаш добре и да не си изпускаш възможността. Успех и на двама ни, макар че аз съм много отчаян вече.

67.   Аз съм на 29 и съм девствен, поради множество причини, така се стекоха нещата в живота ми.. Много емоционален човек съм и много силно се привързвам, не мога да си представя как ще преспя с някоя и после ще се разделим все едно нищо не е станало.. За мен секса е изключително уникално преживяване, две тела буквално стават едно, а когато има и душевна връзка, тоест когато не само телата, но и душите се свързват по време на секс, то тогава ми е трудно да си представя нещо по прекрасно на тази земя. Поради тази причина, много бих искал първият ми път да бъде с наистина добро и специално момиче, а в най-добрия случай и бъдещата ми половинка в живота. Не мога просто да си легна с някоя куха лейка или проститутка и да жертвам всички тези години въздържание. Падам си перфекционист в живота, смятам че това ще е един от най-хубавите подаръци които мога да дам на едно момиче, моята девственост, а ако и тя е девствена ще бъде невероятно.. Парадоксалното при мен е, че аз още от детската градина случайно открих мастурбацията и през цялото това време до сега съм имал много сексуална енергия. Изключително ми е тежко и трудно от липсата на физическа близост с момиче, но съм твърдо убеден, че чакането и жертвата от моя страна ще си струват един ден. Пожелавам успех на авторката и всички в подобно на моето положение!

-APrince
29m

68.   Аз съм на 29 и съм девствен, поради множество причини, така се стекоха нещата в живота ми.. Много емоционален човек съм и много силно се привързвам, не мога да си представя как ще преспя с някоя и после ще се разделим все едно нищо не е станало.. За мен секса е изключително уникално преживяване, две тела буквално стават едно, а когато има и душевна връзка, тоест когато не само телата, но и душите се свързват по време на секс, то тогава ми е трудно да си представя нещо по прекрасно на тази земя. Поради тази причина, много бих искал първият ми път да бъде с наистина добро и специално момиче, а в най-добрия случай и бъдещата ми половинка в живота. Не мога просто да си легна с някоя куха лейка или проститутка и да жертвам всички тези години въздържание. Падам си перфекционист в живота, смятам че това ще е един от най-хубавите подаръци които мога да дам на едно момиче, моята девственост, а ако и тя е девствена ще бъде невероятно.. Парадоксалното при мен е, че аз още от детската градина случайно открих мастурбацията и през цялото това време до сега съм имал много сексуална енергия. Изключително ми е тежко и трудно от липсата на физическа близост с момиче, но съм твърдо убеден, че чакането и жертвата от моя страна ще си струват един ден. Пожелавам успех на авторката и всички в подобно на моето положение!

-APrince
29m

73.   От авторката до номер 59 :
Кога ще спрете да слагате епитети на хората? И как реши, че съм била зубарът в класа? Напротив! НЕ съм аутсайдер, имам купища приятели и познати. Когато мога излизам, забавлявам се, деен и активен човек съм. Това, че не съм срещнала правилния човек, не ме прави глупава, грозна, сухарка или както там ме наричате. Психически проблеми също нямам. Не виждам нищо лошо в това, че има хора с по-различно мислене от вашето, защо винаги трябвате да се държите по този груб и обиден начин и да слагате епитети?

До номер 58 - Благодаря за разбирането, явно някой хора вникват, освен че прочитат написаното :)

74.   Авторке, хората, които те нападат просто обичат уравниловката и не понасят аргументирано различния.

Alpha, ж 25, отдавна забравила девствеността

75.   Аз не мисля че да водиш полов живот е пошлост и разврат, извинавай много но не сьм сьгласна!!!

76.   75 важно е да намериш правилен човек.

79.   До авторката- препознах себе си..
При мен е същото положение, и не знам какво да правя. Срам ме е да кажа, че съм девствена, за да не ми се изсмеят и да ме помислят за задръстена и смотана. Искам момче, което да го оцени... но такива са рядкост, все още не мога да попадна на такова..

80.   Впечатлена съм от това как не се повлияваш от мнението на обкръжението ти. Възхищавам се на това, че не се сливаш с тълпата, а вървиш отделно. Всеки си избира начин на живот и не може някой, като коментарите по-нагоре да ти казва кое е нормално и кое не е. Радвам се, че прочетох историята ти, но я дръж за себе си, защото малко са разумните, истинските, искрените, които ще те разберат :)

51-67 от 67