Споделена история от Секс и интимност

Тревога
Значи преди година правих секс с елитна проститутка. Точно 2 седмици след половия контакт започнаха тревогите. Веднага след като свършвах започваше да ме боли главата поне за 2-3 минути.. Болката беше нетърпима, чак ми се виеше свят. Това продължи една седмица. Друго нещо което ми се случи беше, че не напълнявах, а ядох като прасе. Забравих да кажа, че половия контакт го правих с презерватив, но и бърках във вагината и забравих да си измия ръцете, а след това ядох. Също така, преди да почне половия контакт, влязох в банята, за да се изкъпя, а паркета беше мръсен и може да съм имал някоя рана на крака. Също така кашлям от време на време, но не съм се разболявал от нещо сериозно. Цяло лято съм на село, така че няма къде да си направя изследванията, а ако взема от аптеката тест за ХИВ, цяло село ще ме говори. Таа искам да попитам съвпадат ли симптомите на спин с мойте оплаквания, особено за това с главоболието. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Тревогата ти е неоснователна и е продукт на собствената ти фантазия и ...ами гузна съвест. Ако си ползвал кондом, няма какво да се случи. Само с „бъркане“ с ръце не можеш да се заразиш от ХИВ Изобщо при вагинален секс с кондом няма начин да се заразиш с ХИВ
Има други полово предавани болести като трипер, сифилис, хепатити и разни бактерии и така нататък, но и това не вярвам така да си хванал, а и е минало достатачно време, за да се проявят
Дишай спокойно и ЧЕТИ.
Просветата, информацията ще ти попречат да се тревожиш за глупости.
Главоболието и така нататък след секс са на психическа основа.
Явно идваш от консервативно семейство, в които сексуалните теми са табуизирани и това ти е единственият проблем

2.   Направи си тест за венерически болести, няма шега!
Следващия път си помисли дали си струва да го правиш със проститутка или да си хванеш нормална приятелка.

3.   Ако беше толкова разтревожен щеше да идеш да си пуснеш един тест вместо да пишеш по форумите.
Като не искаш да те знае "цялото село" си вдигни задника до някой град на 50 - 60 км дето никой не те зне и се тествай за каквоти си искаш...

4.   Хипохондрик. Направи си изследвания, за да се успокоиш.

Alpha