Споделена история от Секс и интимност

Имате ли желание за секс след като свършите (към жените)
Тъй като съм нова в половия живот и нямам към кого да се обърна се обръщам към вас. Приятеля ми(което според мен е нормално) след като свърши винаги има желание за продължение(тук идва и въпроса ми) при вас жените така ли е? Защото аз лично след като свърша нямам никакво желание да продължавам със секса. Много рядко се случва да имам. Ставам ми толкова неприятно, че едвам се сдържам да не го махна от себе си. Това нормално ли е?

Коментари

1.   При всяка жена е различна. Женската сексуалност не е толкова вродена, колкото се развива с времето. Аз лично веднъж като запаля...Много ми зависи и от това в кои период на цикъла съм - при овулация, преди менструация съм способна на мултиплени оргазми, но имам едни 3-5 дни в месеца, в които не мога да свърша. Мисля, че най-важното е двойката да си намери своя ритъм и един вид компромис - все пак двама са в леглото и като двойки искат да постигнат взаимно удоволетворение. Ако след първия оргазъм нямаш желание, ами продължи с орална и ръчна обработка.

2.   Като свършваш клиторно предполагам? И аз съм така, веднага след като свърша не мога да докосвам клитора си, но обожавам да ме чука в това време. След няколко минути мога пак да докосна клитора си и така до нови свършвания. Не знам дали говориш за това?

3.   Защо се сдържаш да не го махнеш? Щом не искаш просто му кажи и го махни от себе си!

4.   И при мен е така, струва ми се нормално. :)

5.   Aми при мен след кaто свършa първият път, сaмо ми се рaзпaлвa aпетитa зa още. Рaзделялa съм се с мъж зa товa, че рекордa му беше някaкви 5 мин. че и "aмa ти нaли свърши вече". Е, тa?! Aз сaмо съм зaпочнaлa, a той приключил. Нещо тaковa се пилучaвa при вaс. Опитaй с мaлкa почивкa.

6.   И аз съм като теб. След като свърша ми изчезва всякаква възбуда. Нормално е според мен.

9.   С всяко свършване ставам все по-възбудена :Д
-Mononoke

10.   Аз харесвам жените като номер 5. Имал съм не една такива партньорки и усещането е страхотно. Аз искам по много и те също. Изкарвали сме по цял уикенд с дребни прекъсвания за хапване или спане, но не издържаме по много. И така от петък ранната вечер до понеделник сутринта, когато го правим още 2-3 мои пъти за сбогуване до.... вечерта

11.   На мен първия оргазъм ми е като разгрявка, после ми трябват още поне два - три за да се водя задоволена. И приятелят ми е така - тъкмо свършва и има желание за още и още. Предишният ми приятел беше "за момента"- свършва и се обръща да спи!? WTF??? !

14.   И аз предполагам като номер 2, че свършваш клиторно. Защото особено в началото като започнеш да водиш полов живот, е трудно да свършиш. Така че зависи според мен. Аз с партньор не съм свършвала освен клиторно. И с него съм изкарвала 7 часа оргазъм след оргазъм и аз исках още, ама той се умори. И с другите, с които не съм свършвала, винаги съм оставала в леглото за продължение. Просто на мен ми се иска. Но ако не ми се иска няма да се чудя и за миг да кажа да се маха от мен.

15.   Какви мъже само. Аз като изпуснах палавите и ненаситни момичета заради любовта сега си сърбам попарата и не зная какво да предприема

16.   Здравей, при мен винаги е имало апетит, такава съм си от малка, още когато не водех полов живот а естествено се самозадоволявах след като получа първият оргазъм ми се искаше пак, след кратка почивка от минута две свършвах втори път и така до десетина пъти. По късно когато започнах полов живот също можех да свършвам по много пъти, но често поради това че той заспиваше след акта ми се налагаше да прибягвам до ръката си. Та така при нас жените е така и мисля, че сме щастливки.

17.   Е това със седемте часа ми хареса. Искам такава жена. Може и повече да изкараме.

18.   Желанието ти се губи защото всички мускули ти се отпускат и е нормално.

19.   Аз като свърша искам още и още. Трябва да си намерите ритъма и да правите малки почивки.

22.   Едно свършване ми е достатъчно. С изключение на времето през, което съм в цикъл. Тогава винаги искам още.

23.   В началото и аз бях така, почти не изпитвах удоволствие и само гледах как да свърши по-бързо, че да ме остави на мира. После и аз почнах да свършвам и установих, че е хубаво, но 1 път ми стигаше. Докато не наближих 30 и тогава нещо н мен се пречупи и сега съм ненаситна! Искам още и още, свършвала съм по няколко пъти, скуиртвам, правя всичко мокро, обаче пак не ми стига. Горкият ми мъж вече е свършил, уморен е, а аз не го оставям на мира и накрая често завършваме с вибратора и чак като се изтощя напълно спираме. Така, че всичко си е много индивидуално, а и женската сексуалност се развива с възрастта. Под 20 е едно, на 20 и няколко друго, а след 30 май е най-хубаво! За по-нататък не знам, в началото на 30-те съм и се наслаждавам на макс, пък после каквото дойде.