Споделена история от Секс и интимност

Просто здрав секс докато открия "новия човек"?
Здравейте . И моята история е интересна , за някои може и странна . След 3 год. връзка , стигнахме до извода , че не сме един за друг , колебания и у двамата имаше мисля доста време , но все пак тя взе решението за раздялата . Разделихме се без скандали и драми , мене много ме боли мисля , че и тя си го изживява по някакъв свой начин . !5 дни след раздялата се видяхме , поговорихме си и двамата бяхме категорични , че най-здравото звено от връзката ни бе секса , решихме да се виждаме и просто да правим здрав секс . За нея това не е никакъв проблем , аз мисля свиквам приемам го като просто секс и той наистина е страхотен . Искам да бъде така и своевременно да търся нова истинска връзка , нова жена до себе си . Мисля че открия ли такава , ще прекратя секс връзката . Просто искам да открия новия човек и да се отдам на него , а до тогава докато мога да се наслаждавам на секса с бившата.

Коментари

1.   Е, щом го можеш прави го, то и аз си мислех, че мога нещо подобно, ма...не било така. Е, аз съм жена и нещата при мен стоят по различно, но чувството за празнота остана най-дълго и най-силно. А мислех, че просто добрия секс ще ми е достатъчен. Да...ама не. Може би за Вас мъжете е по-лесно. А как се чувства приятелката ти? Дали отново няма надежди за по-сериозна връзка? И дали не си играете с огъня и след време да съжалявате..

2.   Мисля,че трябва да се откъснеш от тази жена,за да дадеш шанс на друга-просто я остави,няма да умреш без секс.Иначе и да срешнеш подходящата,може да я пропуснеш,защото няма да можеш да и се отдадеш изцяло,може да имаш проблеми с новата заради тази...абе просто приключи със старото,за да се появи новото
Ева

3.   Е па много добре! Нали знаеш - те временните неща са най-постоянни! При това все по-често си мисля, че си има хора за всичко - за секс, за приятелство, за бизнес, за споделяне на мании/хобита/увлечения...
То ако един ставаше за всичко, на света щяхме да сме 2-3-ма души, а не 6-7.10^9!

4.   Интелигентни хора сте, повечето ни приятели се изпоразведоха, но всички запазиха добрия тон и взаимоотношения, та някои се виждат колкото за единия секс и това не притеснява и не смущава никого. Карайте така, а времето ще покаже.
Мечо Пух

5.   Не виждам нищо лошо, щом и двамата сте удовлетворени.

6.   Мъж на 35 съм.Само едно ще ти кажа : няма да си намериш друга приятелка,докато имаш секс и се виждаш със старата.Вярвай ми,казвам ти го от опит!

7.   Знаеш ли, тя как, ще се чувства след като откриеш половинката си "използвана" е може и ти да си в минуса. Имах подобна връзка, аз си намирах и го игнорирах, той си намираше и ме забравяше. Дори за един незаменим секс, пак не си струва. Аз се реших и приключих. Както номер2 е написал, няма как да се отдадеш изцяло винаги ще има сравнение.

8.   Както се казва - играеш си с огъня. Няма да ме рабереш, но след време може много да съжаляваш. Първо или си с една жена или - не ( секс , кино и забавления няма значение). Второ - както ти каза и един мъж преди мен наистина никога няма да си намериш момиче, докато спиш с предишната си приятелка пък било то и само за секс. Трето - ние мъжете сме устроени малко по-различно и това, което правиш не е проблем за нас, но за една жена сексът е чувства. Най-вероятно приятелката ти не иска да те изгуби и ти е дала малко свобода да те види какво ще направиш, а сексът е мостът който води обратно към нея и тя не иска да го разруши.
Или се върни при нея или забрави за секс с момичето, изборът е труден ,но трябва да го направиш. Успех!
Д-р Хаус

9.   М.Т.Който ходи и прави секс с две жени и двете ги лъже .От опит го знам и нова сериозна връзка няма да можеш да хванеш

10.   Моите почитания към преждеговорящите,но не е вярно,че този мъж,няма да си намери друга жена,докато прави секс със сегашната.Мечо пух,много е относително това за което говориш,моят втори сегашен мъж се е разделил с жена си именно поради тази причина,не е имало сексуално привличане,
та камо ли да се "виждат заради това".
Моят докато е правел секс с тази и онази защото е нямал жена в къщи,попадна на мен. И...след това се раздели с въпросната.
Мъжете винаги имате РЕЗЕРВА
Няма лошо
Росирос 49г.
П.П.До автора ТОЧНО ТАКА

11.   Ебати пича !

12.   № 11
кой е пича