Споделена история от Секс и интимност

За жените уролози
Не мислите ли, че не е редно да има жени уролози и, че тези жени са первезни. от толкова много медицински специалности да изберат точно тази- струва ми се много съмнително, а освен това те са като монтъор без кола, тъй като никога не могат да разберат мъжките проблеми, защото нямат такива, а и нямат тези органи. Струва ми се неуместно и отвратително мъж да се съблече пред напълно непозната жена която да му опипва пениса и тестисите.

Коментари

1.   Така както има мъже-гинеколози, има и жени-уролози. Това са просто лекари и няма нищо перверзно в човешкото тяло - просто са специализирали в тази област и така както зъболекарят не иска да прави орална любов с теб, така и уроложката не се интересува от теб като мъж.
От опит мога да кажа, че дори често мъжете гинеколози са по-добри, макар че действително нямат органите, които са обект на професията им - просто може би и за това са по-внимателни, отнасят се с повече разбиране.
Освен това няма начин да няма и жени уролози, защото и жените имаме нужда от уролози - урологията е наука за отделителната система и между другото се занимават с мъжките полови органи, така както кожните лекари се занимават и с венерически болести, но не това им е основната специалност.
Например и жените имаме пикочни канали, бъбреци и така нататък и уролозите ни лекуват. Аз като жена също съм ходила на уролог.
И в крайна сметка ако не ти се ходи на лекарка-уролог, отиди на мъж. Имаш избор. Аз дълго ходих само на жени-гинеколози и също беше добре докато случайно не попаднах на мъж и действително в началото изпитваш неудобство, но се свиква, защото половият ти орган също е орган, може да боледува, а е и много важен с цел възпроизводство. Какво толкова перверзно има в него не разбирам. Научи се да обичаш и уважаваш човеското тяло, защото проблемът е не в лекарите, а в твоето отношение към органите ти.

2.   Ми то по тази логика, щом има лекари, които са избрали баш хирургията, значи, че ги влече касаплъка и са перверзни серийни убийци.

Това си е работа като всяка друга и все някой трябва да я върши, без значение дали е мъж или жена. Важното е да е добър в това.

3.   Това са лекари и няма нищо нередовно в това!

4.   А, за мъжете гинеколози нещо да кажеш? Ами по тая логика и той няма яйчници и цикъл, та как да знае на мен какво ми е? Не разбрахте ли, че когато човек е добър специалист няма значение мъж ли е жена ли е. Важното е да си разбира от работата и да ти помогне. А ако чак толкова те притеснява някоя кака да те опипва, ами ходи при мъж. Лично аз съм била при гинеколог мъж и нямаше никакви проблеми. Човекът беше много мил и внимателен. Обаче предполагам в твоя град няма само 1 лекар, така че винаги можеш да решиш при кой да си запишеш час. И повярвай ми, тези жени не работят това защото са перверзни. Представи си една такава лекарка с 25 годишен стаж! На жената отдавна и е писнало да гледа и го приема просто като част от работата. Точно както и мъжете гинеколози не изпитват никакво сексуално влечение към пациентките си. За тях това си е просто работа като всяка друга.

5.   Както има мъже гинеколози- така има и жени уролози. Лекарите нямат сексуални увлечения към пациентите си, а и не би трябвало. Пред лекарите се събличаме и така нататък, но всичко опира до здравето ни. Не трябва да се срамуваме от тялото си, без значение дали ни преглежда мъж или жена. Те са много добре запознати с човешкото тяло, виждали са какво ли не и не смятам, че това, че даден лекар се занимава по-конкретно с половите органи трябва да се свързва със сексуално привличане- това са органи като всички останали! А твърдението ти, че например жените уролози не могат да те разберат, поради това че нямат пенис е много грешно! Както казах лекарите отлично познават анатомията и всичко свързано с органите ни. А ако все още се притесняваш от това жена да те преглежда просто отиди при мъж и все пак не трябва да се срамуваме от лекарите- тяхната работа е да ни помагат :)

6.   Не ми се мисли какво ти е мнението за анатомо-патолозите и ветеринарите, акушер-гинеколози.

7.   Мнението, което имаш е абсолютно абсурдно, без да се обиждаш. Професията, която човек избира, се базира на неговите предпочитания и професионални интереси. Надали някоя жена ще учи 6 години медицина и после ще специализира още 5, само защото е перверзна... Урологията е специалност, която се занимава главно с отделителната система, а до колкото знам- и жените разполагат с такава. За гинеколозите важи същата история- да не си мислиш, че някой мъж е станал гинеколог само, защото е искал по цял ден да гледа голи и разсъблечени жени. Мъжете гинеколози се занимават ЕДИНСТВЕНО с болести на женската полова система, това също ли е странно и перверзно? !

9.   Авторът е на около 13 г, сега навлиза в пубертета и разсъждава така. Не му се сърдете. Като порасне малко, ще си промени мнението.
Мен повече са ме гледали мъже гинеколози и май има нещо вярно в това, че са по-добри специалисти. Може би точно защото не изпитват симптоми и учат повече, за да разберат по-добре

10.   Бил съм на преглед и при мъж и при жена уролог. Чудно защо но лекаря въпреки, че от личен опит познава чувствителността на тестисите ми ги мачка като че ли са топки за тенис. Жената си беше много по-внимателна и в опипването на простатата ми... да си призная, беше си и приятничко. хе хе хе

П. С. А за логиката ти, че щом няма пенис не може да ти го лекува, защото не го познава хммм То и ти нямаш акъл ама се опитваш да мислиш!

12.   Що за глупави разсъждения! Уролози, гинеколози, какво от това дали са жени или мъже!? По принцип жени-уроложки се срещат много рядко, просто тази специалност не привлича младите лекарки, за да я специализират. Вероятно има и изключения, но в моя град - едни от най-големите областни градове в България, уроложки няма, а уролози - доста!
По същата логика би трябвало детските лекари (педиатрите) също да са само жени, но не е така. Или съдебните лекари и патоанатоми да са само мъже, но има и много съдебни лекарки и патоанатомки, на които хич не им пука от трупове.

Виж ако сме тъпа ислямска държава, мъж акушар-гинеколог не може да съществува или жена уроложка!

д-р Ох Боли

13.   Номер 10 мерси подобно колега

Номер 9 автора е на 23 години.

Автора