Омръзна ми постоянно да се заглежда!
Здравейте, започвам направо към проблема. С приятеля ми сме заедно от много време и от както сме тръгнали той постоянно се заглежда по други жени без значение, че аз съм до него и му говоря нещо например. Сега ще си кажете това е нормално всеки го прави.. Да, така е напълно съм съгласна, но неговото минава всякакви граници! Няма значение къде сме отишли дали на море, на кино, по магазините, на заведение или просто се разхождаме мине ли някое момиче по симпатично или не чак толкова той не просто поглежда, той се втренчва в нея за няколко минути... Да не говорим ако въпросното момиче например е в кафето, в което сме или някъде от където може да я гледа/наблюдава. Случвало се е и изобщо не е приятно през две минути да търси с очи момичето, което после гледа по още десет минути и така докато не си тръгнем... Примерите са адски много, постоянно, всеки ден. Няма място където да отидем и той да не направи същия номер и по сто пъти да се обръща по едно и също момиче.... Просто това ме дразни! И аз се заглеждам, например минава някой симпатичен мъж и го поглеждам просто да го видя и това е! За какво ми е да го търся например къде е седнал и така нататък? Обичам го, но това много ми тежи. Искам съвет от вас, защото не мога да споделя с приятелка.. Като си говорим, те винаги казват, че техните не се заглеждат или ако го направят е много рядко... Благодаря много! Надявам се модераторите да публикуват историята, наистина имам нужда от съвет!

Коментари

1.   Според мен в случая си напълно права, защото е досадно най-малкото, отделно те излага така. И аз нямам нищо против, мъжът ми също непрекъснато „сканира“, но когато се увлече си имам няколко израза под ръка. Най-обича да гледа като кара кола и е спрял на светофар например. Глупавото е, че гледа дори доста грозни жени, но оценя някаква част от тялото им по достойнство, но чак така като при твоя човек не ми се е случвало. Нека гледат мъжете, лошо няма, но си има и граници. Задължително говори с него без излишни емоции и особено ако се обръща в заведение по толкова очеваден начин - взимаш си чантичката и се махкаш. Има елементарни обществени правила, които всички трябва да спазваме. Не става дума тук за ревност от твоя страна, а човекът просто не си знае границите и излага и себе си, но и теб.

3.   Аз съм жена и мнооооого ти се чудя какво му обичаш на този дроб, сигурно най-голямото му качество да се вторачва в хората

6.   Зяпай мъжагите както той прави с момичетата и да го видиш. Направи това което и той прави. Прави го постоянно. И когато ти направи забележка му обясни. Кажи му да не гледа момичетата така и ти няма да гледаш мъжете така и всичко ще е окей. ;))

7.   Доста грозно е. Аз ако имах приятелка никога не бих и причинил това неуважение. Поне да се заглежда деликатно и бързо. Той сякаш демонстративно го прави. Може би иска да ти каже нещо. Не те заслужава.

8.   Освен че по този начин показва неуважение,това би трябвало да ти говори че при удобен случай този мъж ще ти изневери,и моят беше такъв просто си попаднала на женкар!

9.   Комплексaр. A ти що дириш с тоя?

10.   Говори с него. Наистина не е приятно. Говори с него сериозно и ако продължава му тегли една майна и си намери по-уважително момче.
Или бъди с него въпреки това. Ти избираш.

11.   Така хич не е приятно и ти си заглеждаи кажи му например виш този колко е хубав или нищо друго ако те ревнува начи те обича и говори с него да не се оглежда толкова мн и ако не те слуша остаи го акъла му да доди

12.   Това е от мъничките нещица, които ни показват много. Да зяпаш е невъзпитано дори да си сам. Когато си имаш обувки, не гледаш по витрините... освен ако обувките не са ти страст. Явно жените са му страст. Което трябва да събуди въпроса наистина ли е просто зяпане или прераства и в друго. Или е мега женкар, или те има за даденост и затова не те уважава достатъчно. Ако искаш да бъдете заедно, покажи, че не си даденост