Споделена история от Секс и интимност

Как порното ме докара до импотентност или прочетете историята ми преди отново да гледате порно
Използвам анонимността на това място за да споделя своите неволи. Преди всичко се извинявам, че ще вкарам някои чуждици в темата. По моя проблем почти няма материал на Български език. Познат е като Porn-Induced Erectile Dysfunction. Ето това филмче до голяма степен обяснява нещата. https://www.youtube.com/watch?v=EHHyt6z0osA
Ще започна с малко предистория. Над 30 съм. Сексуалният ми живот е доста беден. Имал съм много малко жени. Най-често сексуалните ми контакти са били с проститутки. Последната не проститутка беше студентката ми любов през далечната 2004-та година. След това съм имал някакви гаджета за кратко, но до леглото не се е стигало.
Гледам порно от както Интернета завладя света. Понякога с проститутките имах фейлове /от Англ. език fail - провал/, но по-често представянето ми беше добро. Въобще не мислех, че това има някаква връзка с порното. В периода 2002 - 2008 бях във върхова сексуална форма. Вземах добри пари и ходех по проститутки. В един такъв клуб вече веднъж ги бях минал всичките труженички и реших да ги повторя. Разбрах, че те са ми сложили прякор "Пишката", заради доброто ми представяне. Често по клубовете ми казваха неща от сорта на "Леле колко си добър, направо си роден за порно актьор", "Наистина правиш страхотен секс, само ако всичките ми да клиенти бяха като тебе", "Размерът ти е доста над средния" и тем подобни.
Към края на 2009-та обаче започнах да гледам повече порно. Светнах се да режа най-добрите части от клипчетата. Снимките режех така, че само девойките да се виждат и нищо около тях. Не дълго след това фейловете с проститутките зачестиха. Еректилна дисфункция, преждевременна еякулация, а някои път и двете заедно. Отдадох го на лошото стечение на външните обстоятелства. Нали беше разгара на кризата, загубих работа, доход, в личния ми живот се случиха неприятни неща и т.н. Дадох си сметка, че няма смисъл да плащам и да се провалям и прекратих ходенето по проститутки. Това респективно засили гледането на порно и особено рязането на клипове. Последното бе официално диагностицирано от специалист като Обсесивно компулсивно разстройство. И така следващите 5 години нямах никакви сексуални контакти. Порно зависимостта мога да я разделя на две части. Хънтинг, търсене и намиране на нов и свеж материал. Кътинг, рязането на клипчетата и кропването на снимки. На последното отделям повече внимание. Това е Компулсията.
През 2012 осъзнах, че имам сериозен проблем. Вече нямах никакъв почти интерес към реални жени. Когато си харесах някоя не правех нищо. Знаех, че ще намеря в Нета нейн виртуален аналог и успешно ще излъжа мозъка си, че имам невероятен секс с нея. Недоспивах, защото по цели нощи се отдавах на този порок. За малко не изгубих тогавашната си работа, заради понижена концентрация. Реших да си водя статистика колко часове съм прекарал в това занимание за 2014-та и 2015-та. Тя беше стряскаща. Изразена в дни е следната: 2014-та 19, 2015-та 16 дни от годината. Това прави повече от 300 часа. Изплаших се от самия себе си.
Осъзнавам, че прибягвах до порното не само от самота. Така разтоварвах напрежението, спасявах се от черните мисли, чувствах се значим. Научно е доказано, че за една нощ гледане на порно можеш да излъжеш мозъка си, че си бил с толкова жени, колкото едва ли ще бъдеш през поливната си живот. Знаех за жестоките последици от честото гледане на порно, но въпреки това продължавах да го правя. Борбата ми с тази зависимост стигна само до значително редуциране, но не и до нейното спиране.
Понякога си мислех за проститутки, но реших, че ще инвертирам в нормални отношения. Исках да се събудя на сутринта с жената с която съм бил през нощта. Регистрирах се в сайтове за запознанства. Започнах да ходя по партита за необвързани. На едно такова парти се запознах с прекрасна дама. Малко по-възрастна от мен, но изглеждаща на моите години. Започнахме да излизаме. Имаше взаимност. Една вечер ме покани у тях. Започнахме да се целуваме на канапето. След това се съблякохме. И.... Йок. Казано на QA-ски език такъв No run test не съм имал до сега. Пенисът ми не помръдна, въпреки неимоверните орални усилия от нейна страна.
Когато се прибрах в къщи, сам и стимулиран от нейни снимки по бански, всичко беше ок.
Няколко дни след това отидох на доктор. Светило в Ендокринологията. Разказах му за проблема си. Той ми нареди рентгенова снимка на пениса и някакви бая скъпички изследвания. Каза ми докато ги направя да опитаме Виагра и на следващата ни среща да му кажа за резултата. Е, опитахме. Виаграта изобщо не помогна. Направих изследванията, взех снимката и отидох при него за втори път. Той ми каза, че физически трябва да съм секс машина. Посъветва ме да спра всякакво порно и да започна да правя секс. Дори препоръча ходене по проститутки. Изписа ми два медикамента, които са с натрупване, Kamagra и Zytax. Започнах да ги пия и двата. Пия ги до момента, вече почти два месеца. Ефект към потентността обаче не съм усетил. Само подобриха метаболизма, храносмилането и тонусът ми.
С девойката опитахме още няколко пъти, но не се получи. Просто пенисът ми не можа да се втвърди, до степен, че да проникне в нея. Единия от опитите мина в графата супер фейлиър. Свърших още преди да съм сложил презерватива. След това цяла нощ какво ли не правих и не успях да получа никаква ерекция. Като се прибрах в къщи обаче, дори без порно, всичко беше наред. Да кажеш, че девойката е нещо, ама не е. Няколко пъти е била мис, мажоретка, занимава се с танци, фитнес, йога и т.н. Красива, стройна и симпатична е.
Предложих й да гледаме порно в къщи и да видим какво ще стане, но категорично тази идея не й се понрави. Накрая прекратихме интимните отношения. Не ми се иска да я използвам като опитно зайче. Това беше огромен стрес и за нея. Сега поддържаме някакви приятелски отношения. Чуваме се от време на време. Не мога да я виня, че отиде при други потентни мъже. Все пак тя е жена на възраст със своите потребности.

След това реших да видя какво ще стане ако отида при професионалистка, а именно проститутка.
Една вечер се надрусах с:
- Левитра /дават го да пъти по-силно от Виаграта/.
- Три хапчета Камагра /с натрупване, но вече я пия почти два месеца/.
- Две хапчета Zytax. /с натрупване, но резултата го дават след седмица. Вече го пия почти два месеца/.
Намерих компаньонка в съседния квартал. Резервирах я по телефона за след час, след колкото дават да започне да действа Левитрата. След около половин час настроението ми се приповдигна и пулсът ми се увеличи. Явно имаше малко Серотонинова инжекция, тъй като ефектът на този коктейл напомняше малко на екстазито, каквото понякога взимах по партита като студент.
И тук започна тенденцията да срещам точните хора, на точното място по точното време. Такава се оказа тази кака. Само да отворя една скоба, че в края на същата седмица отидох на уикендски преход из Пирин. През цялото време намирах хора, които ми помагаха точно на места и в моменти когато и където имах нужда. Една такава случайна среща с туристическа група от Варна ме предпази от сигурно загубване и може би лутане в търсене на правилния път, поне два часа. Това се случи на местността Спано поле. Както и да е. Просто може би е знак от съдбата.
Та преди да преминем по същество разказах на компаньонката за своите неволи. Тя ми каза, че с порното и честото ръкоблудствие повечето мъже изобщо не осъзнават какви поражения могат да си причинят. Най-малкото рак на простатата и необратима импотентност.
Разказах й на колко и какви стимуланти съм. Успях да получа ерекция. Но.... Не и да я задържа. Малко след като проникнех в нея, пенисът ми омекваше. Налагаше се да ми дава, така да кажа "орална подкрепа" и айде после пак в нея. Така на няколко пъти. Накрая й писна. Застана срещу мен с лице, прекръсти се и каза "Пич, не може да си на толкова стимуланти и да омеква така. Пишката ти определено не работи. С това порно си се увредил съвсем. Не си първия такъв случай, но определено си най-тежкия." Предложи да се помъчим още малко и накрая да ми свърши на орална любов, където съм щял много за кратко да го вдигна на максималните му възможности. Така и стана. След това докато дойде време за втория тур изпушихме две цигари. Тя предложи да разкаже какъв е точно проблемът ми. Все пак от 6 години е в занаята и наистина ги разбира, нещата, дори повече от професора светило в Ендокринологията.
През това време тя ми хвърли яснота за целия проблем. Разказа ми всичко в детайли. Ще опитам да го пресъздам в долните редове.
С прекалената мастурбация, липсата на реална жена и порното образно казано си чупиш софтуера. Ама така го чупиш, че ти трябва чиста преинсталация и нов релиз. Хотфиксове няма как да помогнат. Какво всъщност се получава. При гледането на порно, в моя случай цепенето на клипчета всъщност ние стимулираме пениса с ръка, възбуждаме се, възбудата трае малко време и спада. Така неколкократно. Не рядко между 3 и 5. Да не стане прекалено бързо безинтересно, пък в моя случай да обработя повечко материал. Тук вече създаваш нов, навик, безусловен рефлекс. Бих искал да отворя една скоба и да кажа. Уважаеми порноманиаци и онанисти. Рано или късно ще дойде моментът в които пенисът Ви няма да може да стои изправен /особено във вагина/, освен ако не е обхванат с ръка. Гарантирам Ви го от личен опит.
По време на втория тур тя ми показа практически доказателства. Първо ми каза: "Сега ще ти правя френска и ще те стимулирам с ръка, по същия начин както ти си биийш чикии. Това ще те възбуди и ще успееш да го вдигнеш на макс." Така и стана. След това ми каза: "Хайде сега ми го мушни и да видиш как за една минутка ще ти спадне докато е в мен." Аз си казах на ум: "Да бе да, на колко стимуланта съм, каква хубава св..рка ми врътна туко що, точно па сега ще спадне. Как па не?" По такива места като ходи човек е хубаво часовника му да е на ръката. По време на върховата ми сексуална форма в миналото в един от клубовете пресрочих времето. В стаята влезе един здравеняк и ми каза:" Брато, пресрочи времето, ше плащаш ли за още." Аз му казах "да" и той ми отвърна: "Айде да ти е арно още половин час". Та да се върнем на темата. Подкарах я на мързеливата поза /странично/ и предсказанието й се изпълни с пълна точност. Само след минутка пенисът ми спадна до такава степен, че излезе от нея. Направо стигна до кота нула. След това тя ми каза: "Сега ще те стимулирам само с уста за да ти покажа още нещо. След това сложи ръцете си на корема ми и изпълни заканата си". Успя да еректира съвсем малко. След като го пусна за няколко секунди спадна, отново до степен кота нула. Момичето видимо притеснено ми каза следното: "Пич пишката ти не работи. Този инструмент е тотално неизправен. Замисли се дали искаш да продължиш с това порно? Нито ще задържиш някоя жена до себе си, нито деца ще имаш."
За първото, кофти. Второто обаче го приех като добра новина. Отдавна съм взел решението да нямам деца, поради много причини. Дори съм си мислел, ако че имам някакви репродуктивни функции, и можех да ги преотстъпя на двойка която от дълго време се опитват да имат деца и не могат, бих го направил с удоволствие. Все пак момичето ми каза, че може да ми дойде и друг акъл, да срещна правилния човек и да си променя решението.
Инструктира ме, че първия сигнал, че пенисът работи нормално е, главичката да е със същия цвят, като на венците, демек алено червена, което говори за напоеност с кръв. Тогава си погледнах моята, която беше и все още е бледо бяла. Принципно ми обясни, че пътя в мозъка за нормално възбуждане и задържане на ерекция при мъжете които често гледат порно и се задоволяват вече е заличен. Количеството Допамин което е необходимо за възбуда от порно е 20 пъти по-голямо отколкото от истинска жена. Тя няма как да го даде. Дори да го обхване пенисът с нейната ръка, по подобие на чекиджийството, не е изключено той пак да остане мек в ръката й, заради не достатъчния Допамин в мозъка от които може да се получи ерекция. Пенисът може да се изправи само ако си стимулиран от няколко клпипчета и снимки пуснати едновременно на екран.
В общи линии създаваш нова привичка пенисът да бъде възбуден само когато е обхванат с ръка. Пуснеш ли го, пиши ерекцията бегала. И това е точно така. Както каза и проститутката "Дясната ръка и вагината са две съвсем различни неща. Свикнеш ли на едното трудно ще отвикнеш за да превключиш на другото." Особено ако навикът с ръката е граден с години както е в моя случай.
След като се прибрах у дома прегледах чужди сайтове по темата PIED /Porn Inducted Erectile Dysfunction/ и имаше дадено точно такова упражнение. Да се възбудиш с порно, след това да го изгасиш и да видиш колко време ще запазиш ерекцията. Ако е няколко минутки, ти имаш сериозен проблем. При мен достига най-много една. При един от тези експерименти сам в къщи забелязах, че механизмът които преди държеше пенисът ми изправен за дълго време, твърд в женска вагина правейки секс, вече го няма. Кръвта не навлизаше до където трябва за да го държи изправен в случай на проникване във вагина. Тогава си дадох сметката, че този механизъм за последен път работеше при мен през далечната 2009-та година.
Разрових се в доста чужди източници по темата. Нещата не са обнадеждаващи. В един от тях пишеше, че счупения нервнотрасмитерен път за получаване на ерекция и нормален секс в мозъка + създадения навик пенисът да е обхванат с ръка при възбуда води до Еректилна дисфункция, която въпреки, че е изцяло на психическа основа, е по-трудно лечима дори от физическата такава. В друг източник пишеше, като се задоволяваме да намерим някакви по-меки повърхности, които наподобяват женска вагина, но не изкуствените вагини дето ги продават в секс шоповете, защото те са тесни и не са много по-различни от ръката. Човекът даде идея с две възглавници. Аз опитах. Ефектът е същия. Въпреки това все по-често използвам подобни меки повърхности при задоволяване. Вече за почти два месеца, като че ли има някакъв много слаб напредък.
До някъде се успокоих след като намерих материал в които се казваше, че в такива случай лекарствата като Виагра, а дори и Циалис, което е най-силното /приятел аптекар дори не ми даде хапче, като каза, че това е прекалено опасно и може да убие дори напълно здрав човек/ не действат. Те просто разширявали кръвоносните канали, но ако няма нужния сигнал от командния център, те просто си стоят не полезно разширени.
Тук е мястото да кажа, че след като се прибрах у дома усетих най-пълноценно ефекта от надрусването ми със стимулантите. След като легнах да гледам филм, ерекцията ми се появи почти моментално. Дори не спадаше, без придържане. Честно. От 22.00 ч. до 01.00 свърших два пъти на порно просто за да мога да се успокоя. След това заспах. Събудих се обаче около 03.00 ч. отново удървен с много учестен пулс. Премерих го - 120. Взех два Валидола и към 03.30 ч. отново успях да заспя. На сутринта бях добре. Ефектът беше напълно преминал. И какво се получи. Секс стимулантите се оказа, че ми действат и то много добре, само обаче когато съм сам, но не й с жена.
Та да се върнем към проститутката. Тя ми каза, че съм свестен човек, един от малкото й клиенти които имат уважение към нея и се държат нормално. Заради това искала да ми направи един жест. Предложи ми възстановителен план. В продължение на два месеца да я посещавам по два пъти седмично за по един час. Тя ще ме таксува за половин. Само трябва да й предплатя месец за месец.
През това време мога да си хващам пениса само като ходя по малка нужда. Само една чекия и целия възстановителен план е отишъл на кино. И нейните и моите усилия биха били напразни. Прекомерното задоволяване и порното са ме докарали до импотентността. Като се замисля тя не е само сексуална. Изразява се във всякакъв план. Мацката каза, че тази зависимост не е никак по-различна от наркотичната. На базата на опитът ми съм напълно съгласен с нея. Даде ми пример с наркоманите които не се друсат няколко месеца и накрая вземат та си ударят една доза и всичките пари за комуни, усилия да удържат, показана воля са отишли на напразно. Това ме подсети за един мой съсед. Беше хероиново зависим. Родителите му продадоха апартамент за да му плащат комуните по чужбина и леченията в скъпи клиники. Миналата зима ми се похвали, че вече е намалил драстично дозите и се друса само по празници. Преди около два месеца обаче го намериха починал от свръхдоза в едно мазе.
Проститутката каза да си помисля за този план. Щяла да се радва да ми помогне. Аз за момента обаче го отказах. Поради две причини. От една страна ще платя повече обаче ще пробвам с други жени. Ще имам разнообразие. От друга, се наложи непредвиден разход, нов хладилник, че стария вече отказа да работи. Искам да заделя и някакви пари за почивка през лятото. Та оставих тези секс-възстановителни планове за есента.
Какво обаче стана с порното. След като осъзнах, че съм импотентен намалих осезаемо употребата му. Не мога да го спра напълно, въпреки, че това е източника на повечето ми проблеми. Компулсията е сведена до минимум. Вече цепя само най-доброто от най-доброто. Свалям много малко нов материал, които най-често просто хвърлям на едни външен хард диск като архив. Според последните статистики прекарвам около 20 часа месечно в този порок. Обикновено беше около 40, та дори до 60 през някои от месеците.
Намерих така наречените No Fap общества. Те съставляват хора които се отказват от тази зависимост и от мастурбирането като цяло. Четох специализирания форум за моя проблем където мисля да преведа настоящия пост и да го пусна там. http://www.yourbrainrebalanced.com/index.php?board=5.0
Няколко "колеги" писаха, че първата стъпка към възстановяване и нормален полов живот е минимум 90 дни без самозадоволяване. Това определено не мога да си го представя. Не е опция за мен. Напоследък съм намалил ръкоблудстванията до около едно на три дни. Имам нужда да освобождавам сексуалното напрежение, което няма как да освободя чрез секс. Още повече, че на работата си съм в изпитателен срок и ми трябва пълна концентрация. Понякога е напрегнато и натоварено. Обсъдих това с проститутката и тя ми каза, че каквото и да е порно и дори една бърза, колкото да освободиш напрежението няма да ме доведат до възстановяване, а дори напротив. Ще стане още по-зле, дори необратимо.
Напоследък, без жена, без бюджет за проститутки и стимуланти отново се върнах към моя порок. Дори от началото на този месец увеличих обработката на материал, както и уваженията върху себе си. Направих ги през ден, но смятам да ги разредя. Откакто съм сам пак залитам към порока, но ще се удържа. Ще го заменя с по-чести излизания, спорт, разходки в планината и защо не срещи с нови момичета.
Напоследък докато пътувам в метрото си мисля за това какво да правя ако нова жена се появи в живота ми. Дали да я подготвя още преди да се е стигнало до леглото, като й пусна ето тази песен http://www.vbox7.com/play:e25435cb и й кажа, че инструмента си е още там, но не работи по предназначение? Сигурен съм, че ако й кажа, че ще се упражнявам на нея като на опитно зайче и, че тя е жената която ще ме върне от порно привичките трупани с години към нормалния секс ще ми набие два шамара и ще ме зареже на момента. От друга страна съм обмислял и един лъжлив, но достоверен вариант. Пред 2011-та претърпях 3 операции след инцидент от екстремен спорт. Останах и с леко увреждане заради фрапантни гафове на следоперативния лекарски персонал след първата операция. Чудя се дали да кажа, че заради гаф на анестезиолога при някоя от операциите съм останал физически импотентен? Според един от най-добрите ми приятели ако жената до мен държи на мен и ме обича не би ме зарязала заради такова нещо. Все пак с език, пръсти и пенис колан би могло да се достави някакво удоволствие на жена в леглото. Вие какво мислите? Какво бихте ме посъветвали?
Сещам се, че на втората среща с Ендокринолога, той самият ми каза, че не мога да причиня това възстановяване на жена на която държа и обичам. Посъветва ме да си намеря жена на която не държа или да тръгна по проститутки. Дори тоя самия ми сподели, че е фен на платената любов.

Като се замисля, като е споменато и в горния чужд форум, порнозависимостта е просто симптом. Импотенцията предизвикана от порно зависимост просто изскочи на повърхността, но корените на този проблем са много дълбоки. До тук стигнах от неща в живота ми като: непривлекателен външен вид, прекалена интровернтост и трудно общуване с хора, трудно създаване на нови контакти, чести несполуки в живота, често сменях работата си. Все още живея с родителите си, макар част от времето те да са на вилата и аз да обитавам сам апартамента. Това съвместно съжителство доведе до безброй конфликти, брутално вмешателство в живота ми, опити да го дирижират и живеят вместо мен. От няколко години не мога да поканя приятели нито в къщи, нито на вилата ми в близо до София, тъй като те нарочно са наоколо и ме излагат и злепоставят пред тях. Не, че искам да ги виня за моите несполуки, но наред с това, че направиха много за мен, ме докараха до нервни сривове и разклатено душевно здраве. Може да се прибави и социална изолация, ниско самочувствие, липса на самоувереност, пък понякога и прекалено мислене и избиране. Като се замисля, последната жена която ме искаше в леглото си беше преди повече от 10 години. Може би има защо. Със сигурност причината за да се стигне до тук си е само и единствено в мен.
Откровено казано много съм се отчаял. Чудя се дали има изход от цялата тази ситуация? Дали напълно и безвъзвратно вече съм изгубил способността си да правя любов? Дали може да си възвърна секс топ формата от преди няколко години или вече ще мога да се възбуждам само от ръката си. Дали до края на животът ми любовта все ще си ми иде отръки?
Виждам, че нещата опират до сексолог. Вече се свързах с едно от големите имена в бранша, позната от много медийни изяви проф. Станка Маркова.
http://eva.bg/article/851-prof-d-r-stanka-markova-seksolog
Другата седмица се съгласи да ме приеме и да обсъдим моя проблем. Надявам се тя да ми помогне.

Моля споделете Вашите мнения относно неволите ми? Какво мислите? Вие или Ваш близък минавали ли са през такива препятствия? Ще се радвам на Ваши мнения и съвети.

И като послепис бих искал да посъветвам някои неща всички които отделят значително време на порното, ръкоблудствието или се чудят защо ерекцията им е пълна когато са сами, а пенисите им увисват в компанията на истинска жена.
Момчета и мъже. Зарежете тая работа. Инвестирайте във връзки и контакти с жени, дори те да са неуспешни. Ако няма как да си осигурите секс повече от няколко месеца, намерете си добра работа с добра заплата и тръгнете по проститутки. Намерете си хобита и неща с които да се занимавате и инвестирайте време, усилия и пари в тях. Ако прекарвате повече от 5 часа седмично в гледане на порно, значи Вие имате или скоро ще имате сериозен проблем. Решете го докато все още е в зародиш. Не стигайте до момента в които пенисът ви ще стои мек във вагина и ще се измъква от там, а често няма да може изобщо да влезе. Ако имате сексуални проблеми под формата на еректилна дисфункция и/или преждевременна еякулация и гледате порно, моля прекратете второто. Обърнете повече внимание на партньорките си. Прекарвайте повече време с тях. Казвайте им, че ги обичате и правете за тях дори и малки жестове.
Надявам се поне един човек да се е вслушал в съветите ми и да е останал в страни от един от големите бичове и чуми на 21-вия век, а именно свободния достъп до всякакви видове порно.
Бъдете здрави и щастливи.

Коментари

51-62 от 62

61.   Проблемът ти е в секса е от начина ти на живот според мен. Ако си страхлив, мекушав и без самочувствие и нерешителен трябва да го промениш, щом си над 30 и живееш с твоите ще ти бъде трудно, трябва сега да взимаш смели решения, да не се интересуваш от чуждото мнение и да живееш всеки ден като последен. Тоест предполагам имаш мечти нали??? Ами работи за тях, спри да мислиш за това дали ще ти спада или не а да се кефиш на всеки възможен момент!

62.   Странно, аз гледам порно само когато искам да мастурбирам т. е. порното само по себе си рядко ме възбужда.

63.   Никога няма да се оправиш, ако не спреш порното на 100%. Почни No Fap предизвикателството, ще усетиш множество ползи, това че имаш голяма сексуална енергия, са жалки оправдания. Повярвай ми, работя по-натоварваща психическа работа от теб и съм качвал близо 30 дена без да свършвам. Сексуалният ми живот се подобри, усещам се доминантен, с много по-добра ерекция и т. н. В крайна сметка ти избираш дали ще живееш фалшив или истински живот!

65.   След две години мълчание отново е автора на темата. Толкова много имам да кажа, че не знам от къде да започна. Предварително се извинявам, но ми се струва, че постът ми ще стане отново много дълъг. Преди всичко бих искал да изкажа благодарности на всички изказали се в темата. Според някои от вас порното не може да предизвика еректилна дисфункция. Моето мнение е, че това беше истина преди да се появи високоскоростният Интернет и телевизорите с висока резолюция.
Преди всичко искам да кажа, че и заглавието на темата ми май хич не е акуратно. Импотентност в случая не е точната дума. Никога не съм имал проблем с ерекцията, стига тя да е стимулирана от пиксели. Може би по-точно би било "Как порното ме отне мъжествеността ми и ми съсипа живота." Или нещо от сорта.
Малко след постването на темата през лятото на 2015 започнах упорита борба с този порок. И до ден днешен не съм успял да го ликвидирам съвсем. Постепенно намалявах и намалявах порното, като за последните няколко месеца стигнах до най-много две дози на седмица. Така наречения еджинг или компулсивното разстройство което имах да цепя клипчета на малки парчета с най-добрите части вече е в миналото. Всъщност имам около 3 TB нацепен материал които би стигнал за няколко живота напред. Ще си позволя да разясня какво всъщност означава еджинга, в превод на български ръбене. Това е когато превърташ няколко десетки виртуални красавици за няколко часа. Търсиш все нещо по-шокиращо и предизвикателно. Другото му име е Кулидж ефект. Това в повечето случай ескалира до груби жанрове, които са ти се стрували отврат преди. Хиляди момчета по специализирани форуми се оплакват, че жанра порно които ги е възбуждал преди не им действа сега. Търсят все нещо по-грубовато, насилствено и т.н. За щастие в моя случай нямам такива ескалации. Насилието никога не ме е възбуждало и от край време съм се заковал на стандартния секс без грубости.
В настоящия абзац бих искал да споделя за някои от позитивите които ме връхлетяха, не след като приключих /все още не съм/ с порното, а просто като постепенно намалих неговото ползване до минимум. Опредено мога да кажа, че съзнанието ми е по-бистро и се чувствам много по-добре. Имам приливи на позитивна енергия и мисля по-позитивно. Успях да опресня Английския си и изкарах два ИТ курса. Получих работа в една от трамплиновите ИТ компании. Заплатата беше ниска, условията лоши, но за времето в което бях там успях да науча много полезни неща от практиката. Благодарение най-вече на опита ми там, а не толкова на сертификатите които имах успях да си намеря много добра работа в стабилна ИТ компания. Печеля много добре за страната. Това ми позволи да си наема малък апартамент и да се изнеса самостоятелно. Все още дори помагам на родителите си финансово. Добрият ми доход и фактът, че не ми висят жена, деца и кола на шията ми позволява да пътувам по света и у нас, както и да си осъществявам мечтите. Накратко казано професионално и житейски се чувствам удовлетворен.
Нека обаче да се върнем на темата за борбата ми с дрогата на новия милениум. След като преживях всичките негативни последици от нея като загуба на работи, загуба на обичана жена, провал в ученето както и с всяко начинание реших, че това не може да продължава така. Постепенно намалявах дозите, като накрая стигнах до две на седмица. Така наречения хард мод, а именно 90 дни без никакво порно и мастурбация мисля, че не е по силите ми. Ако не мастурбирам започват да ме тресат всичките симптоми на наркотична абстиненция като потене на ръцете, нервност, сприхавост, липса на концентрация, неглижиране и т.н. Попаднах на някои статии в Интернет, че порното удря същите центрове в мозъка които удрят и тежките наркотици като Кокаина и Хероина и понякога е по-трудно да се спре дори и от тях. Особено ако нямаш партньор за секс. Съдейки от личния ми опит съм напълно съгласен с подобни тези. Все още свалям, но съвсем малко нов материал и го карам главно на стар вече свален. На сесия отделям не повече между половин час и час. Старая се да не си губя времето с този порок. В следствие на това по-често можех да получавам ерекции без порно, а понякога имах и така нареченото сутрешно дърво.
Преди това обаче преминах през нещо ужасно и неизбежно в такива случай. Това е Флетлайн. По форумите съм чел много за това явление, но не си представях, че е толкова ужасно. Всъщност няма успешна история без Флетлайн. Той е в следствие най-много на фактът, че тялото се лишава от определено удоволствие на което е свикнало с години. Това води до отпадналост, депресия, негативни мисли, занулено либидо и никаква мотивация за нищо. Дори и за порно. Просто няколко месеца го карах главно на автопилот. И не на последно място не вярвах на писанията които четох, но ми се случи. Пенисът се смалява и тестисите посиняват. Това е накратко Флетлайнът.
Малко след началото му отдих на разходка в близка планина. Нашата малка група се сля с по-голяма изкачвайки върхът й. Там се запознах с планинското момиче. Ще я нарека така. Тя най-много ми помогна за смекчаването на симптомите на Флетлайна. Тя беше наясно с всичките ми порно проблемации. Почти всеки уикенд ходихме на някаква планина с нея. Аз съм си стар планинар и обичам дългите преходи. През седмицата излизахме вечер. Аз много се привързах към нея. Направо се влюбих. Имахме страхотни моменти заедно. След известно време обаче тя си намери приятел. Друг планинар. До колкото знам все още са заедно в щастлива връзка. След като се събра с този човек тя прекрати контактите си с мен. В следващите няколко месеца аз прекратих и планинските разходки. Всяко дърво, хълмче или харстче ми напомняше за нея. В последните три месеца обаче възобнових планинските изяви, но все още не мога да я преодолея. Осъзнавам, че това, че не мога да направя нищо в легло с нея или което и да е момиче ме прави голям комплексар. Не мога да я виня, че избра друг потентен мъж, които може да я дари с повече любов, ласки, внимание и грижи. Жално ми е да им гледам снимките от планините които качват във Фейсбук. Това и други лични ядове ме тласнаха отново към порното. Може би в продължение на месец нямаше ден в които да не гледах и да не злоупотребявах. Рядко нарязвах сцени, но ми доставяше удоволствие да преглеждам стария си вече нацепен материал. След това реших, че трябва да спра. И успях. Сложих си нова цел да не злоупотребявам повече от веднъж седмично с порно. Някои пъти се случваше и веднъж на две седмици. Понякога мастурбирах без порно и се получаваше. Всъщност това за мен беше хард мода. Стараех се да бъда зает и разсейван. Работих здравата, спортувах, пътувах четях книги и гледах филми. Това ме дистанцира от старите ми вредни навици. Изкарах така почти три месеца което всъщност е и критичния период.
Някъде около 80-тия ден реших, че е време за първични тестове. В съседния квартал на моя има клуб за компаньонки където се предлага бърза френска за 15 минути. Реших, че туй ще е за мен. Отидох. Разказах на момичето, че това е първичен тест и може нищо да не стане. И така и стана. Точната дума е обезчувствяване. Въпреки неимоверните орални усилия от нейна страна пенисът ми помръдна съвсем малко. След няколко секунди се върна в изходна позиция. Поне успях да свърша. Девойката беше озадачена. На въпроса "Има ли други които идват при теб и фейлват", тя ми отговори, че е по-уместно да я питам дали идват такива които не фейлват. Каза ми, че всеки втори нейн клиент нищо не може да направи. Озадачи се обаче, че порното би могло да е в дъното на всичко. Час след като се прибрах у дома си пуснах нейни снимки от обявата й и ерекцията ми беше ок. Никакъв проблем. В общи линии първият тест фейлна.
След две седмици отново отидох при нея. Този път взех 20 мг. Левитра. Ако трябва да бъда честен тя ми помогна. Успях да получа макар и частична непълна ерекция. Около 60%. на френска този път без презерватив срещу допълнително заплащане. Повторих процедурата и следващата седмица. Резултатът беше същия.
След това реших да мина към по-високо ниво тестове, а именно секс. Няколко часа преди да посетя клуба за компаньонки се надрусах с Левитра 20 мг. Виагра 50 мг. Девойката която ме обслужваше преди не беше на работа и ме пое нейна колежка. Тя беше много подкрепяща. На по две цигари преди да започнем й разказах за моите проблемации. Та какво се случи. След добра орално любов от нейна страна успах да получа около 90% ерекция. В или извън нея обаче я губех за около 20 секунди. Просто омекваше. Въпреки двата силни стимуланта които бях взел. Накрая свършихме на френска където пенисът ми имаше по-добро поведение и по-леки спадове. Подобен сценарии два пъти. Тя ме видя, че се отчайвам и ме подкрепи. Думите й бяха: "Коте не се подценявай. При положение, че преди не си могъл да го вдигаш изобщо сега секс от дори и 20 секунди си е голяма крачка напред. Мисля, че ти трябва повече време. Размера ти е над средния и определено знаеш как да дариш с любов и ласки една жена." Разбрахме се да я посетя пак, но все още не съм. За мое щастие нямаше никакви негативни последици от хаповете. След час бях съвсем ок.
След това отново реших да вдигна нивото на тестовете. След две седмици отидох в същия клуб при нова девойка за промоцията френска без презерватив. Този път бях без никакви симуланти. И резултат беше както първия път. Съвсем леко възвръщане на чувствителността и спад.
След гореспоменатите тестове много се отчаях. В Интернет видях реклама на частна клиника където "Лекуват всички видове импотентност." Даже имаше и отстъпка в цената. Реших да отида. Както и очаквах доктора, голямо име в Урологията-Андрогогията не беше и чувал за PIED. Разказах му за неволите си. Каза ми да се съблека и ми наби една инжекция в пениса. След това продължихме се облякох се, продължихме да си говорим и по едно време ме попита:
"Е, какво стана ли ти?". Аз казах:
"Не".
Той каза, че инжекциите трябвало да работят безотказно. След това ми наговори неща от сорта на: "Млади приятелю. При положение, че Виагра, Левитра а дори и инжекции не ти действат ти може би си загубил безвъзвратно способността си да правиш любов. Все още можеш да доставиш някакво удоволствие с ръка или орално на жена, все още можеш да доставиш удоволствие дори и на себе си чрез порно, където всичко ти работи. Не искам да бъда лош пророк, но може би просто се нуждаеш от повече време далеч не само от порно, но и от всякакви видове виртуални стимулации или просто си си отрязал пенисът /не бих искал да използвам думата която използва доктора/.
След този разговор се почувствах много зле. Обзе ме голяма параноя и депресия. Дори за кратко отново залитнах към старите си вредни навици. Ревнах в един от специализираните форуми, че си го искам обратно работещ. Трябва да има начин. Защо само когато има жена наоколо не работи?
Някои от участниците ме "успокоиха", че възстановяването от PIED може да продължи повече от две години и, че съм в много изгодна позиция, че въобще ми работи понякога. Някои форумни "колеги" споменаха, че могат да го вдигат само от най-гнусните извращения, а друг пичага които твърдеше, че е 100% хетеро само на гей или травестит порно. Двама други се оплакаха в поста ми, че вече дори и от порно не им става.
Накрая се появи един Германски колега които ме светна за еротични масажи с щастлив край. Твърдеше, че точно те са му върнали чувствителността. Направи ми план. Накратко планът беше да посещавам такива масажи веднъж или два пъти седмично. Първите пъти да вземам Виагра като постепенно да намалявам дозировките й и поне след месец да пробвам без никакви стимуланти.
Реших да си дам почивка от около месец преди да започна да изпълнявам плана. През това време стриктно спазвах режима не повече от едно злоупотребяване седмично за не повече от 20 минути.
Намерих доста всеотдайна масажистка. Интелигентна жена с която си говориме на всякакви теми. Аз й разказвах надълго и нашироко за моите проблемации с порното. Тя ме слушаше с интерес. Мога да кажа, че Германския колега беше прав. Точно такива масажни стимулации постепенно възвърнаха чувствителността в пениса ми. Краят на масажите ставаше все по-щастлив и по-щастлив. Намалявах дозата стимуланти, а ерекцията ми се увеличаваше. И ето какво се случи миналата седмица. Посетих девойката за 7-ми път. Бях само на около 10 мг. Виагра. В последната част на масажа пенисът ми стоя на 100% изправен стимулиран от нейните орални и ръчни ласки в продължение на около 7 минути. Тя потвърди, че е съвсем ок за секс, но за съжаление не предлага такива работи в масажното студио. Осъзнавам, че това беше първата ми победа. Определено войната не е спечелена все още. Със сигурност в бъдеще ще имам още спадове. Няма да се изненадам и отново да ме връхлети Флетлайн. Нещата обаче вървят напред. За сега се старая се да съм далеч от пиксели и да посещавам масажите по-често.
Пожелайте ми успех!

Послепис.
Все още ми е трудно да осъзная как от върхова сексуална форма порното ме доведе то пълна креватна инвалидност.
Обещавам, че ако някога напълно се възстановя от PIED ще напиша книга за моята история, както и всичките вреди от порното и ще я пусна за свободно четене.
В друг пост тук ще споделя информация която имам за проблема под формата на книги, статии, филмчета и сайтове.
Благодаря за вниманието!
На никого не желая да го сполети моята участ дори и на враговете си!
Бъдете здрави!

66.   Здравей Авторе, номер 65. Преди следях темата ти и след много-много време без време за сайта седнах и с удоволствие прочетох, че си писал. Рядко Авторите показват такова уважение към читателите си тук, камо ли след 2 г.
По средата на поста ти някъде исках да ти препоръчам масажи, но се радвам, че и сам си го открил. Аз съм жена и такива проблеми няма как да имам но първият ми приятел беше импотентен пак заради психиката си и съм се борила с него доста време, но не успях да му помогна. Разделихме се.
Съпругът ми е доста по-възрастен от мен и от поколение, което няма твоите проблеми. Той е близо на 55 г. и честно казано с него за пръв път разбрах какво е истинска еректия и достига ерекция винаги за много кратко време дори многократно на ден, така че имаш време още и за секс и не се отказвай.
Също дете направи съпругът ми наскоро за буквално един месец, така че като мъж и тук си благословен и не бива да се отписваш дори да трае с години както ти казват някой твои колеги. Имаш шанс за семейство, връзка и деца един ден. Губят само хората, които се отказват.
Добре е, че нямаш приятелка в момента. За жената в такава връзка е ужасно, защото сама се обвинява за проблема на мъжа, а и не може да помогне много дори и да иска и да е всеотдайна. Мъжът ми има своя си тайна за потентността си - не пие, не пуши, но и не прекалява с нищо, включително и с порното. Гледаме също порно заедно, а той като е в командировка знам, че гледа някакви баналности от рода на big tits и като вкус само буди хумористични чувства в мен, но знам, че внимава много и точно, защото е усетил като млад е имал също леки проблеми. Нямали са порно като сега, но са имали видео касетки и също са имали някаква порно-култура, а негови приятели се борят не само заради възрастта с подобни на твоите проблеми, а и заради психиката. Не при всички е заради порното, но психиката е голям килър на мъжката ерекция. Имат и много хора проблеми след загуба на партньорката заради развод или смърт, заради разни трагедии, така че не си сам навън и правилно са ти казали компаньонките за клиентите си.
Видях го при първия си приятел и като намерих мъж без проблеми честно казано гледах да не го изпусна. Възрастта вече не беше от значение за мен, след като с младия мъж преди това бях видяла какво е да стоиш с години незадоволена.
Който ти каже, че това не е важно за една жена ще те излъже. Дори мъжът да няма особена фантазия в секса ако постига без проблеми ерекция, задържа я, като жена можеш да направиш магии. Ти дори да имаш чудесни идеи, техника с ръце и орално, просто не е същото. Ерекцията е А и О-то на добрия секс и ако това не се получава с течение на времето се губи всяко желание.
На теб ти е ясно обаче, че проблемите ти са на чисто психична гледна точка и е било грешка да ходиш при уролог. Не ти е помогнал изобщо. Ходи на психотерапефт или психоаналитик ако искаш помощ, но и явно хората с твоя проблем онлайн си помагате много.
Ние с мъжа ми нямаме тайни един от друг и сме пробвали много неща, включително компаньонки и също имаме само приятен опит с тях у нас, а в чужбина смесени чувства като от няколко години не се занимаваме вече. Както сам знаеш, човек се пренасища. И те ще ти омръзнат скоро, макар че има и тук престрастени хора. В последната си почивка в Тайланд бях много уморена един следобяд и мъжът ми мръдна уж за нормален масаж, но преминал в нещо повече и се върна много щастлив и зареден с енергия. Разказа ми всичко и нямаше проблем после и с мен. От тогава мисля, че масажите му харесват най-много, но у нас не знаех, че предлагат добра услуга. После четох за този вид масажи, за Тантра и тем подобните техники и мисля, че само ще спечелиш от такъв вид „лечение“, защото и стимулацията за теб ще е по-интензивна и бавно, но сигурно ще можеш да правиш един ден секс и да забравиш за проблема си. Освен това да споделиш с истински човек си е друго. При масажите нямаш натиска да се стига до каквото и да е и можеш да си останеш с масажа ако искаш. По-достъпни са като цена и ще можеш по-дълго и често да си позволяваш това удоволствие. Питай дали правят масаж на простатата.
Също пробвай да оставиш порното като четеш да кажем еротична литература. Не е точно като да заместиш едното с другото, защото при литературата има много собствено въображение, което винаги можеш да включиш после при секс с партньор. Литературата е писана и повече за жени, но мисля, че и за теб ще намериш нещо. Добре е, че си честен към жените. Много рядко качество в днешни дни. Ти си като цяло много порядачен и земен човек и е жалко, че имаш такива проблеми, но ако умееш да се опазиш физически здрав и желаеш да се излекуваш, все някога ще успееш.
Успех и умната

68.   Здравейте отново е автора. Бих могъл да напиша много, но ще го спестя. Само ще кажа, че отдавна осъзнах, че борбата ми не е за спирането на този порок. Борбата е за неговото максимално редуциране. Борбата е да не повлияе на други сфери от живота ми повече. Да не загубя работата си, заради неадекватност. Неадекватност от недоспиване и умора защото почти цялата минала нощ съм еджвал клипчета. /Ежинг от Англ. Ръбене. Да стигнеш до ръба. След това да продължиш наново. Досетете се сами./ Да не гледам на жените само като на сексуални обекти, които никога не отказват секс и харесват най-гнусните, груби и извратени неща, както порното показва. Да се опитвам да опозная тяхната душевност и да гледам на тях като на нормални човешки същества. Да се фокусирам над работата си /в която съм добър/, обучението, четенето на книги, хобита. Да си създавам нови приятелства и да обогатявам знанията си. Да посетя нов и интересни места по света и у нас.
Бих искал да споделя три безценни видеа по темата. Те ме впечатлиха най-много и показват много добре проблематиката.
- Великият порно експеримент. Тед талк на Проф. Гери Уилсън. Човекът които стои зад сайта https://www.yourbrainonporn.com/ и може би един от хората които са допринесли най-много за показване на вредите от това нещо.
https://www.youtube.com/watch?v=wSF82AwSDiU&t=230s
Обърнете внимание на 10.25ч. Две думи. :)
- Изповедта и историята на Ноа Чърч. В момента е сертифициран порн адикшън рековъри коуч.
https://www.youtube.com/watch?v=GXtEcQGLWW8&t=637s
- Великолепен любителски документален филм по темата направен с нулев бюджет от двама скандинавци.
High Speed Internet Porn and the Experiment Generation
https://www.youtube.com/watch?v=fwdb9NsaA1Q

Като се замисля най-голямото ми постижение е редуцирането на този порок. От 50-60 часа месечно през 2014 и 2015 когато написах темата, до към 20-25 часа за последните години. Също така трябва да отбележа, че мога да получа ерекция без виртуални стимулации. На въображение. Не за порно, а за някоя дама с която съм си говорил наскоро.
Като последно бих искал да споделя за едно голямо неудобство. Неудобство от това, че когато са опозная с някое красиво момиче, да се чудя какви причини за отказ да измислям на въпроси като "Искаш ли да ми дойдеш на гости, тази вечер съм сама?" Вместо да се стремя към интимна близост с нея, да пазя разстояние и да се надявам да има някоя снимка от морето във Фейсбук, защото знам, че там ме чака истинското удоволствие. Когато говоря с привлекателна дама инстинктивно да гледам често в земята, защото знам, че мъжественост която тя очаква почти я нямам.
Всъщност често си давам сметка колко много ми взе този порок и как не мога а се отърва от него. Реших да го допусна в живота си, но никога повече да не му позволявам да го завладее.
Бих оприличил заниманията ми като бенгалски огън. Гори разпалено за известно време и накрая остава само една нищожна изгорена пръчка. Бих искал да споделя и за най-трудния момент. Това е момента след финала на ПМО /порно, мастурбация и оргазъм/ сесията. Тогава се чувствам изпразнен не само физически, но и душевно. Тогава си давам сметка, че момичетата от екрана дори и не подозират за моето съществуване. Давам си сметка, че за мойте почти 40 години почти никои не ме е искал за интимен партньор. Давам си сметка, че изминалите 2-3 часа бих могъл да използвам за нещо по-ползотворно, като например да науча нещо, да прочета някоя книга или просто да се усъвършенствам по някакъв начин. Понякога си мисля, какво ли е този момент да е споделен? Да имаш някои наоколо с които да си кажеш нещо след задоволяване на сексуалния нагон? Чувствам се като пълен мизерник и неудачник. Веднага след това си пускам някоя готина музика. Опитвам се да се разсея. До следващата ПМО сесия. Давам си сметка, че по този начин се отърсвам от напрежението през деня, от мрачните мисли и лошите моменти. Това е начин да релаксирам.
И вече наистина за последно бих искал да разкажа за една случка. Имам двама приятели които са бивши хероиново зависими. Чисти са от около 10 години. Помагат в една от най-големите Български комуни, от където всъщност са се излекували. Те ми казваха, че успеваемостта е 1 към 10 човека. Веднъж ме поканиха на една сбирка. Там имаше и момчета които се опитваха все още да откажат тежки наркотици. Приканиха ме да разкажа и за моята зависимост. Първоначално започнаха да ми се смеят. Как можело изобщо това да се причислява към зависимостите.
След като им разказах част то моя горчив опит един ми каза: "Абе бате. Па ти си по зле и от нас бе." След това друг човек, които ми направи впечатление на много начетен и интелигентен каза нещо от сорта на.. Ще се опитам да възпроизведа по памет.
Твоята зависимост е по-коварна поради следният факт. Тялото ти определено няма нужда от Хероин за да съществува. От неща като любов, ласки, интимност обаче има нужда. Явно ти не можеш да си ги набавиш по естествен път и заради това прибягваш до доста нестандартни и вредни методи. Това те прави уязвим и половин човек. Определено това не дрога която ще те убие, но тя ще те накара да изгубиш връзка с реалния свят и ще повлияе крайно негативно на личния ти живот. Същото някога ми каза и проф. Станка Маркова. Ще продължавам борбата за редуциране на виртуалните удоволствия и ще наблегна към реалните.

69.   Чакай, че направо се уплаших като го прочетох това...
Аз същинско порно гледам може би 2 пъти в седмицата по 15-20 минути... НО гледам конкретно порно с фуут фетиш. И най-голямата красавица и култово порно да е, не се ли виждат крака, а маратонки примерно, въобще не ме блазни и не ме вълнува...
Иначе много по-често съм мастурбирал на клипове в ютуб candid shoeplay, foot fetish, mature feet и т.н.. Това брои ли се? Също така секси носени обувки, които знам точно на коя жена са били и какъв крак е стоял вътре ме надървят до пръсване, като ги помириша. Откачам. Та с две думи справям се сам и без порно. В ютуб порно няма, както знаем. И този вид мастурбация ли е проблем? Ще го намаля, но лятото особено по улиците краката на жените ме подлудяват в секси токчета и сандали... Едвам се удържам. Зимата ми е по-трудна ерекцията, крака не се виждат...

70.   Когато нямаш половинка или тя е твърде далече от теб, мисля че това е нещо естествено!!! Всеки има право, а и нужда да се разтовари! Аз не пуша и не пия, не се друсам, не ходя по жени (честно), но как аджеба да не гледам, след като нямам приятелка? Нещо повече, забелязвам, че мъжете, които са прекалено добри като хора, не им върви в любовта! Сега и това ли не можем да правим. Редуцирането е едно, крайността от "прекалената му зависимост" или липсата му са вече негатив. Та, за мъж към края на 30-те без жена или гадже какво му остава?

71.   За зависимостта към порното - вече всичко е казано и няма какво повече да добавя, но ме впечатлиха едни твои думи - че родителите ти брутално се месят в живота ти. Няма родител на този свят, който да не дава съвети и да не се тревожи за проблемите, когато 30 годишния им син живее с тях. Животът е твой, но не и когато си в тяхната къща. Не може да им забраниш да се притесняват за теб. И видно е - има защо да са притеснени. Най-вероятно знаят какво се случва. Няма начин да не са забелязали манията ти по порното, която те е направила още по-асоциален.
Аз съм родител и ако видя 30 годишния ми син да стои вкъщи, без приятели, без гадже, изобщо няма да съм мил и спокоен родител.
Умен си, но си живееш в някаква друга Галактика. Върни се на Земята и живей нормално - отдели се от вашите, спри порното, спри мастурбацията и тръгни по жени. Ако не можеш да си позволиш финансово да живееш отделно, то поне не влизай в конфликти, защото родителите ти са прави. Бъди честен и го признай.

72.   Авторе, защо не опиташ да накараш някоя проститутка да направи нещо подобно на това което гледаш, ако е постижимо. На мен ми помогна, но пък при мен беше лесно, защото гледах предимно еротика и много ме възбуждаше бельото на моделите. И така няколко години. Когато най-после ми се отдаде случай да го направя отново с истинска жена, бях тотсл щета. Добре че тя ми влезе в положението. За втория път се наблъсках с толова стимуланти, че едва не ми експлодира сърцето. Свърших някак си половинчато работа, колкото да не е без хич. Третият път обаче бяхме в колата и не бях предвидил, че ще има секс и естествено не бях пил нищо. Опитах се да се измъкна, но нямаше начин и щеше да има секс. Бях се отписал, както и бях отписал връзката ми с тази жена. Но дамата като се съблече, се оказа, че е с някакво страшно секси бельо, като това от клиповете които гледах. Е направо ми стана на бетон и буквално я изкъртих. Само като и погледнех бельото и ми идваше да свърша. И двамата бяхме много доволни. След това и намекнах, че така облечена много ме кефи и дамата много се стараеше през следващия месец, да се докарва с хубаво бельо и го правехме на светло. След това вече нямах проблеми с ерекцияята, както и да се случеше. В момента даже партньорката ми да се облече като клошарка, пак ще я изкъртя. Но да, порното или в моя случай многото гледане на клипчета с жени по бельо и мастурбирането ме бяха направили почти импотентен, когато съм с нормална жена.

75.   Здравейте. Отново е автора. Радвам се, че дискусията по темата продължава. Ще се включа и аз с коментари.
@ 69 Напълно те разбирам. Навремето и аз имах подобни фетиши. Постепенно затихнаха. А може би срамът надделя. Не ти го пожелавам, но е вероятно да дойде момент в които да можеш да го вдигаш само от крака.
@ 70 Разбирам гледната ти точка. Особено като човек които не прави секс и рядко общува с жени. Да си призная честно в миналото когато имах върхова сексуална форма порното ми помогна не малко. Там видях как стават нещата. Но всичко се промени с високоскоростния Интернет и високата резолюция. Не е никак нормално да стигнеш до момент в които да нямаш интерес към зарибяване на реални жени, а да можеш да се възбудиш само от виртуални образи. Да загубиш връзка с реалния свят и да се пренесеш изцяло във виртуалния. Просто терена е много хлъзгав. Вече има все повече и повече информация за вредата от това нещо. Дори и да си сам е много по-добре да се фокусираш върху други дейности.
@ 71 Може би не си чел номер 69 и 65. И двата коментара са от мен. Тръгнах по квартири от 2016. 2018 се нанесох в наследствен апартамент съвсем близо до този на родителите ми. Това не реши проблема с вмешателството. Преди няколко дни се изпокарах жестоко с майка ми защото изиска от мен да й дам подробен разчет какво съм правил през деня и да поема ангажимент кога ще се прибера. Няма да й вдигам няколко дни, тя ще са сърди и след седмица старата песен на нов глас. "Къде си? ", "Кога си на работа? ", "Къде ще ходиш? , "С кои си? " и т. н. Нещо не помага. Нито добрия тон, нито истерията. Разбрах, че в новата компания която излизам ми викат "Мамин путьо". И с право. Когато съм с тях майка ми поне по веднъж се обажда да изисква обяснение къде съм.
Не се застоявам много в къщи. Излизам често. Почти всеки уикенд съм на планина. Това не решава проблема. След тежък ден на работа или срещи с токсични хора винаги разтоварвам с ПМО /порно, мастурбация и оргазъм/, еджинг и рязане на видеа. Всъщност всеки ден без тези занимания е една малка победа за мен. А относно тръгването по жени. Вече са ми безинтересни.
@ 72 Добър опит. Радвам се, че при теб нещата вече са наред. Честно казано опитвах. През 2019. Обаче не ми хареса. Само при мисълта, че това момиче е там само да ти вземе парите и да се преструва, че й е приятно с тебе ме отвращава. Някак си е много изкуствено. Реших повече да не ходя. А все пак и съм доста религиозен и това в голям разрез с каноните.
Знаете ли приятели здравословното ми състояние в последните месеци се влоши. Едвам ставам от леглото сутрин, нямам сили за нищо. Постоянна умора и главоболие. Съмнявах се за коварни болести. В началото на седмицата привърших цялостни изследвания, които включваха скенер, кръв, урина, УНГ, офталмолог и т. н. Нещо притеснително не откриха. Само диабет тип 2 които го имам отдавна и е много добре контролиран. Струва ми се, че нещата са на база психосоматика. Липса на любов, секс, взаимност, привързаност. Липсва ми т. нар. "Аха момент". Но това е друга тема.
Благодаря за вниманието на всички които прочетоха темата ми. Бъдете здрави!

76.   Авторе, аз минавам по същия път като тебе и напълно те разбирам. За мое щастие все още мога да го вдигам от жена (аз дори имам и партньорка, все още), но напоследък става все по-трудно (в средата на 30-те съм). С порното, нямам никакъв проблем, но само и единствено ако си пусна от тематичното, което знам, че харесвам (няма да споделям какво е, че е толкова гнусно, че даже и по интернет ме е срам да го напиша). 90% от коментиращите тук няма как да те разберат, защото никога не са стигали до крайностите, до които аз, ти и някои от другите коментиращи тук сме. Без да съм лекар или психолог, мога да ти кажа, че съм на 95% сигурен, че проблемите ти в последно време са изцяло на психическа основа. Това го твърдя на база личен опит също. В момента пиша през телефон и не мога да съм многословен, за съжаление (ужасно е бавно писането), затова ще се концентрирам със следните съвети:
1. Спри ВСЯКАКВИ взаимоотношения с майка си. Просто спри. Смени си телефонния номер и не й го казвай. Ти си почти на 40, интелигентен си, оправяш се сам в живота финансово - не ти трябва нейната помощ за нищо. Ако трябва, дори напусни наследствения апартамент и отиди пак на квартира. Звучи много крайно, но явно тя е обсебена да те следи и няма друг начин. Освен ако не премълчаваш някаква сериозна причина да го прави (наркоман си или тя си мисли, че си такъв, или нещо подобно - вярвам, че не е такъв случая), в нейното поведение няма никаква логика. Изглежда ми сякаш тя е за психолог дори повече и от тебе.
2. Не се отказвай от борбата с порното! Звучиш ми, сякаш си се предал и лека-полека тръгваш пак по стария път. Недей! Постигнал си много досега, ще е тъпо всичко да отиде на вятъра. Не съм много сигурен, но мисля, че някакъв период на пълна липса на порно би могъл да ти помогне повече, от тези "разреждания", както ти ги наричаш. Не е нужно да е 90 дни, може би 30, като за начало. Твърдиш, че си религиозен - ако си християнин, може да го съчетаеш сега с постите преди Великден, например. Наясно съм, че когато си без партньорка желанието за оргазми е голямо, но все пак трябва да пробваш. Това обаче е само мое предположение, което не се основава на практика или четене на литература по случая. Тепърва сега ще отварям линковете, които си дал, и които, вярвам, са супер полезни.
3. Знай, че не си сам! Аз имам същия проблем, някои от последните коментиращи също, хиляди или дори милиони мъже по света - също. Хубаво е да знаеш, че не си единствения сбърканяк на света. Обещавам и да опиша моя случай по-подробно, когато имам достъп до нормална клавиатура. Такива като нас трябва да се подкрепяме, защото битката с този бич е трудна.

Кураж и моля те, не се отказвай!!!

51-62 от 62