Неизживяна любов
Здравейте хора, не знам от къде да започна, толкова ми е объркано.
Опитвам се да забравя мъжа, който така обичам, но не мога.
С него имаме неизживяна любов. Аз бях лудо влюбена в него преди години, но той не се реши на нищо, въпреки че виждах интерес от негова страна.
Както и да е, минаха години, аз имах един неуспешен брак, той също не бе сам, намерихме се във Фейсбук.
И се започна един филм, полудях, всичко ми се повтори, просто не бях забравила за него. Исках да го видя, той също, но живеем далеч един от друг, в деня в който тряваше да се видим ми каза не сега, по-късно, иска да ме види, но не сега.
Бях като попарена, не можех да се съвзема. Известно жреме не исках да пиша, да чувам за него. Но не мина мног о и пак се почна. Исках го този човек и не знаех как да се боря с тези си чувства. Той знаеше, че го обичам и в един прекрасен ден прекрати всякаква връзка с мен, махна ме от Фейсбук без една дума, просто ме изтри от приятелите си. Това бе голям удар за мен, плаках, съвземах се лека полека, но до ден днешен не мога да престана да мися за него. Сънувам го почти всяка нощ и вече полудявам. Не знам защо, но все още го чакам да се обади. Моля ви, ако някой е преживял нещо подобно да сподели.

Коментари

1.   Въобразявала си си, че виждаш интерес в очите му. Ние, жените, като се влюбим виждаме не това, което е, а което ни се иска да видим. Той ти е показал от ясно по-ясно, че не те иска.... съжалявам за което, но поне му прави чест, че е почтен човек. Милион пъти предпочитам такъв като него пред някой подлец и лицемер-така поне ще си наясно със себе си. Не си губи времето-стягай се и продължавай напред.

2.   Няма какво да се споделя, вижда се че човека не иска да те вижда, просто го приеми и продължи напред. Представи си някой мъж, който изобщо не ти допада, постоянно да ти пише във фейсбука, да иска срещи и т. н., накрая и ти ще му изтриеш профила от приятелите. Вероятно твоя човек, много пъти деликатно се е опитал да те отреже, но ти явно не възприемаш и продължаваш да упорстваш с което си го принудила да мине към по крути мерки.

3.   явно има друга, за което ти не знаеш. и тази другата може би е разбрала за теб или е била на крачка да разбере. така той е решил проблема.

4.   Най- добре го забрави, защо се тормозиш по този начин? Аз също знам какво е да обичаш без да те обичат. Той си гледа живота, а ти седиш на едно място. Защо му доставяш това удоволствие? Гледай си живота и така, ще намериш някой който да те обича и ти да го обичаш, просто не е подходящия за теб.

5.   Явно наистина не е бил за теб. Опитай се да забравиш, поплачи... ще мине.

6.   Авторката: номер 2 там е работата, че не се е опитвал деликатно да ме отреже, той си ме чакаше до последния момент и в самия ден на срещата се уплаши. Колкото до това, че съм упорствала, ами не съм от жените, които гонят мъжа, никога не съм го натискала, преследвала и тн, затова бе шок, когато ме махна от Фейсбук.

7.   Мила авторке виж на мъжете колко им е лесно да си решат проблемите без да могат една обелка от семка да отлюспят. Повечето така правят-трият те, махат те без обяснение поне и след някоя друга година на сухо пак се пробват
Не си заслужава, нито е мъж, нито е постъпил мъжки. Един мъж винаги трябва да може да застане срещу теб и да ти каже какво има в очите. Останалото е плъшогерска работа