Споделена история от Секс и интимност

Нищо не чувствам освен болка. Защо?
Здравейте. Ще помоля редакторите да побликуват историята ми, защото е важно за мен...
Аз съм на 17, а моя приятел е на 22.. Правим редовно секс от една година без презерватив, защото изпитвам още по-голяма и непоносима болка. Понякога по 10пъти на ден го правим, но аз не изпитвам никакво удоволствие, само болка, на него разбира се му харесва. Той ми каза, че съм прекалено тясна и затова ме боли и ми каза, че няма да е така винаги, но вече се съмнявам... Въпросът ми е: Какво да направя за да изпитвам и аз удоволствие?

Коментари

1.   Първо, почни да взимаш противозачатачни като кондоми не ви се ползват. Напрежението и притесненията около нежеланата бременност убиват всяко желание.
Второ, ти не можеш да си прекалено тясна, но най-вероятно не си достатачно влажна - има жени, които имат и недоразвити жени и дори да са възбудени не се увлажняват достатачно. Отделно на хормонална основа може да е проблемът - факт е, че при теб няма овлажняване и затова идва и болката. Купи си лубрикант - има различни, внасят и разнообразие и най-добре почни да мастурбираш пак с помощта на лубриканта. Ако не изпиташ удоволствие при мастурбация, няма как да намериш удоволствие и в секса.
най-вероятно не се възбуждаш достатачно така или иначе - откри клитора сама, после го покажи на очевидно неопитното ти приятелче - доста е голям, няма как да го пропуснете
...и 10 пъти на ден са прекалено много - важно е качеството, не количеството!!!

2.   10пъти на ден ;дд 6-7 пъти те чука с пръсти и останалите с оная си работа може.. ама много си вярваш иначе... модераторите не мога да ги разбера как пускат такива теми...

3.   Сигурно е защото не е добър в секса

4.   Сигурно е защото не е добър в секса

6.   Тц, значи, не е от годините, и не е от гинекологичен проблем. И също не е от факта, че гаджето се кефи докато ти изпитваш непоносима болка. Просто не го правите достатъчно често. Удоволствие се изпитва между 17тия и 24тия път на ден.

8.   Мдааа... приятелят ти явно гледа да претупа нещата. Колко време ви е любовната игра? Ако за 5 минути любовна игра си мисли, че си се възбудила и навлажнила и направо гледа да ти го вкара, се лъже. Поне 20-30 минути любовна игра, да се разтечеш хубаво, тогава няма да има проблеми дори с презерватив.

9.   Товае нормално миличка твоят организам отделя малко сперматозоиди те свършват бързо и по трудно се вастановяват. Кажи на твоя пръч че един път в седмицата е достатъчно дайму дате лиже щом много иска. А ако искаш даго отбблъснеш сложи малко изпръжнение във влагалището и тогава дай дате ебе. Ще видиш как щесе укроти набързо криси испаниа...

10.   Аз в продължение на година изпитвах болка при секс и нито капка удоволствие. Само да спомена, след като прочетох коментара на номер 1 - съветите са добри, но ето че ние бяхме на кондоми, аз се овлажнявах, ползвахме лубрикант, момчето ме предразполагаше преди това като ме караше да свършвам най-често с орална... И при проникване нищо. Само болка от секса и това беше, дори се е случвало да продължава да ме боли и на другия ден. Случвало се е и да се разплача, колкото и тъпо да звучи, но чувството беше все едно някой ми е забил кол в - да. При мен нещата се оправиха със смяна на партньора. Не че съм го искала. Така стана, за друго се скарахме и много страдах по първото момче, но факт е, че сега изпитвам огромно удоволствие при секс (с кондоми, без лубрикант и дори без разширяване с пръсти преди това). И двамата, с които съм била, са ми казвали, че съм ужасно тясна, но с единия мен болеше, а с другия ми е много приятно. Нямат дори и разлика в размера. Просто понякога така се случва. Не те съветвам да смениш гаджето, вероятно си привързана към него и в никакъв случай не бива да зарязваш някого, заради нещо такова. Споделям ти своя опит и ти желая успех. :))

11.   Но. 9 верно ли?!?
"Товае нормално миличка твоят организам отделя малко сперматозоиди те свършват бързо и по трудно се вастановяват"

12.   От авторката -до номер 2... Той до сега не го е правил с пръсти.. просто е нинфоман.. Не му е яко че аз изпитвам само болка е просто му е хубаво -_-.. Опитен е зне какво да прави... Номер 10 благодаря

13.   Тъкмо щях дa пишa дa смениш гaджето, но н 10 ме е изпревaрилa в обяснението :).
И aз имaх тaкъв случaй, a съм достa сексуaлнa женa. Е, не, с този просто не се възбуждaх и товa е. Тогaвa и aз нямaх опит, тa си мислех, че нa мен мaй нещо не ми е нaред. Просто не стaвaше момчето. Със следвaщият рaзбрaх що е то удоволствие, оргaзъм, желaние зa още.

14.   От номер 10 - Наистина, идеята ми не е да те навивам да смениш гаджето. Но сексуалността и сексуалният живот, удоволстеието от него е изключително важно и рано или късно се отразява върху взаимоотношениета. Ако проследя всичко внимателно назад, виждам, че проблемите с предишния ми приятел тръгват и се коренят от леглото. Но държа да отбележа, че не се разделихме заради това и не бих посъветвала за такъв развой на нещата. Успех :)