Споделена история от Секс и интимност

ДАЙТЕ СЪВЕТ, ЕЯКУЛАЦИЯ ДОРИ БЕЗ ПОЛОВ АКТ
Приятели дайте съвет, помогнете, на 35 г. съм, свършвам много бързо, за минута две, три. Също и ако има само любовна игра, без докосване по интимните части! И още нещо, дори ми се случва да свърша както съм на работа или навън, от нищото, чувствам може би от напрежение, но всички хора имат напрежение в ежедневието си, справям си се с него. Приятелка имам от скоро и не мога да я задоволя, секса е за 2,3 минути, а често и никакъв, защото свършвам преди да сме започнали. Малко съм имал в живота си. И от няколко години ми е този проблем.
Случвало ли му се е на някого и как се оправи????
Защо се получава това???
Неприятно е както си правя нещо или както си вървя и ме изненадва неочаквано :(((((((((((((

Коментари

1.   Обърни се към лекар - това ми мяза на болестно състояние

2.   Има спрейчета, които забавят еякулацията, но ако и те не помогнат, без намесата на специалист няма да минеш. Не чакай!
Мечо Пух

3.   Няма ли някой минал през това? Какво му е било изписано? Имам фобия от лекари, преживявал съм ужасни неща..............

4.   Четох книгата на др Румен Бостанджиев "Практическа сексология", който като малък гледах по телевизията и от него се научих да е винаги с гумичка. Той препоръчва 2 стратегии-

1. Като правиш секс/или мастурбираш малко преди да достигнеш връхна точка спираш. После пак почти до връхна точка и спираш...и така докато издържиш-постепенно се издържа все по-добре

2.Упражнения на Кегел-обещават с тях и многократни оргазми при мъжа, аз стигнах до 2 преди изпразване, но искат постоянство, ефекта намалва като спреш, но не много (подобно на фитнес- това е мускул)
http://www.exooo.com/viewarticle.php?id=3693

Спрейовете съдържат лидокаин и/или бензокаин-локални обезчуствяващи медикаменти-аз не харесвам да не чувствам нищо ,а като поостарея може да е проблем да го вдигам заради това обезчувствяване.Кокаин приложен локално също е обезчувствяващ но това сувсем не го препоръчвам. Ако искаш да се посмееш как китайците лъжат, че тези спрейове са с натурални китайски билки ето
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37287

5.   Потърси помощ от сексолог. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! Каквато и фобия да имаш от лекарите, преодолей я и потърси помощ. В 90 процента от случайте се дължи на психологически проблеми, и е напълно лечимо. Не искам да те плаша, но ако не потърсиш медицинска помощ, проблемът може да се задълбочи и усложни, дори да доведе до импотенция. Така че, не се притеснявай и потърси помощ.

6.   Не вярвам, че ще ми помогнат :(

7.   Не знам дали ще ти помогна, но имах случай с един такъв мъж, който не издържаше дори до секс и така по няколко пъти.в крайна сметка отиде на лекар, дадоха му някакви хапченца, пи ги известно време не повече от месец - два и се оправи.Издържаше после дори по 20-30 мин.Всичко е било на психична основа, когато има много стрес, напрежение, малко секс и така се получава.Моя съвет е заминавай докато е време, че да не се задълбочи

8.   Благдаря ви много за помощта и на теб номер 7! Ако научиш повече за тези хапчета ще ми е от полза! Много благодаря, наистина ми е от помощ!

9.   Здравей!
Първо искам да ти кажа да не се вторачваш толкова в проблема си.Аз съм омъжена жена и съпругът ми също има бърза еякулация.Дълго време го притесняваше този факт,докато не се осмелих директно да повдигна въпроса.Какво му предложих

:Нека свърши бързо, без да се смущава, ако ще и на 30-тата секунда да е. После малко почивка и наново секс:) Почнахме да го правим винаги по този начин. Той свършва, а след кратка почивка продължаваме с втори рунд. Постепенно съпругът ми се успокои, че няма нищо смущаващо в състоянието му и че така или иначе винаги повтаряме, след което лека-полека нещата взеха да си идват на мястото. В момента издържа достатъчно дълго за да бъда и аз задоволена и е видимо по уверен.

Според мен просто партньорката ти трябва да прояви разбиране и да опитате по този начин,с повторенията.И не му мисли толкоз,млад човек си,след години пък ще си спомняш за тези времена и ще се чудиш кое те е смущавало.
Горе главата и това.
А...и презерватив задължително!

10.   мерси много за съвета, имаш право, така ще направя, само другото ме смущава, дали ще изчезне проблема с изпразването без да съм мислил за секс. Но благодаря, много ми помогна!!! Имах нужда