Споделена история от Секс и интимност

Гълтане
Моето не е точно история, а имам един въпрос към мъжете тук. Защо толкова обичате да свършвате в устата на жената тя да го глътне? Какво чувствате когато го правите и ако една жена го прави за вас чувствате ли я по- специална?

Коментари

51-71 от 71

56.   до 54 а бе подкупи я с подарък, ама да е тежък и скъп подарък или виж какво желае най много от теб, щом принципа при тях е ще му пусна ако прави това или ако дава онова и ти така направи.
няма как да не дава... успех и разкажи дали става

58.   А какво е кунулингус? С жена ми съм от 12 години. Тя обича да духа и да гълта никога не съм я карал от самосебе си си тръганха така нещата още от начало всеки път и свършвах в устата. Не ми даваше да я лижа обаче нещо и беше некомфортно, но от може би година се отпусна и сега и харесва да я лижа и даже свършва всеки път с лизане. Всяка жена си е различна и различни неща я кефят. Моята я кефи да духа и да и се празня в устата и по лицето и където искам. Даже като я чукам си отваря остата и ми показва езика си къде иска да и свърша и ми смуче палеца и мен това много ме възбужда. Инъче не е кой знае каква мръсница просто понякога се отпуска.

59.   56, ако беше толкова лесно, досега да ме беше изпила целия. :)
58, ето за това мечтая и аз, но уви. Не, че се оплаквам, иначе добре се справя, но хич не се кефи на сперма. :(

62.   Моята жена пък иска да и правя френска, но нея не и е приятно. За гълтане да не говорим. За това през определено време ме компенсира с анален. Така, че не се оплаквам.

63.   И мен мен са ме компенсирали. Една разведена лелка. Не била правила секс от 8 месеца. По някое време в тъмното ми каза, че за благодарност, ще ми направи нещо, което малките пикли едва ли могат. И правихме не просто анален, тя направо ме изчука със задника си. Много опитно. Като ме усещаше, че не издържам, спираше, без да излиза и ми отвичаше внманието с нещо като масаж. После пак ме почваше, и така няколко пъти. На края тя свърши, и аз веднага след нея. Само дето не ми изкочи сърцето. Такъв анален секс никога повече не правих.

64.   Номер 21 и 23 съм. Да ви кажа на всички псевдомъже с мазоли от ръчни задоволявания ръце и на всички заинтересувани жени.
Истинските мъже обичаме жените да ни гълтат соковете. С дребни изключение от дребни господа (и в прекия и в преносния смисъл). Мъжете без предрасъдъци в секса, като мен, си падаме по това, защото така виждаме и усещаме жената още по-близо. Освен това виждаме, че тя ни приема изцяло и прави каквото е нужно, за да бъдем и ние на седмото небе след като, и ние сме дали всичко от себе си тя да се е озовала там, и то няколко пъти. Да не говорим и че някои жени много го обичат това както и самия вкус на спермата.
Правил съм фелацио на жена, докато свърши и усетя соковете и, защо гълтането да не е същото?
Отново казвам - за мен секса е игра за хора без предрасъдъци и комплекси. Нещо интимно, с което показваш желанието си към другия. И в секса не трябва да има нищо забранено, което и двамата да не искат.
АКАТИМ

65.   Жената не иска да гълта, но и намерих цаката - сутрин и се празня в кафето и слагам сметаната - тя пие дълго със течна сметана. Вече две седмици не ме е хванала.

67.   Здравей!
Без да чета коментарите, ще ти отговоря моментално.
Без съмнение сме силно повлияни от Порнографията, НО не е случайно че ни въздейства по този начин.
Ние мъжете се смятаме за по-перверзни от вас дамите (вие често се грижите. за това да ни го натяквате), обаче истината е че често вие сте по-палави от нас, и когато направите нещо такова ние „откачаме“!
Щом ни се усмихнете и покажете желание да свършим, демонстрирате колко искате да получим оргазъм. Самия факт, че не ви пука как спермата:миришела, имала лош вкус, трудно се миела и други често глупости ни меко казано побърква от възбуда.
Това е най-яркото доказателство, че ви е приятно с нас и изпитвате удоволствие, най-малкото от нашето такова.

68.   Ако една жена ми го налапа с желание и смуче, докато изгълта цялата сперма, това е признак на всеотдайност и желание за близост.
М38

69.   Не държа да гълта. Достатъчно е да свършв в устата и. По-практично е, защото иначе е едно изпомазване, особено пък в кола или на друго място извън спланята. Иначе една жена с гълтане не може да ме впечатли. С интелект, съчетан с визия обаче може.

71.   Жена ми като по млада, винаги гълташе...
Що сперма е поела, за тия години...
Но последните години... нещо се спря, все гледа да ходи да плюе....
Освен ако изрично не я помоля да я изгълта...
А и другото е че, вече не иска да я лижа.. преди умираше за лизане...
Не знам защо стана така, но факт.
М45

72.   До 69, какво не държиш бе човек? Мрън, мрън, мрън, трябва визия и интелект, стига глупости за едно гълтане. 10000 неща ще искаш ти, правиш се интересен, че жена ти не гълта. Твой си проблем. Както написа един в коментарите, гълтането показва близост и всеотдайност в правенето на секс, това е секс без задръжки и е нормален край на свършване.

73.   Кеф ми е да се празня в устата, и тя да изгълта всичко.
Но най големия кеф е да свърша в нея...
М41

74.   Ако е гълтала само на теб е чудесно.
Ако гълта на теб, но и преди това е гълтала на още 20 човека това значи само едно - че е долна парантия.

75.   Гълтам на моя винаги....
И на предишните съм гълтала...
Разбира се, защото и те са ме обгрижвали/излизвали

76.   М33
За мен "фълтането" няма кой знае какво значение. Харесва ми, но не бих накарал партньорката ми да го прави насила. Харесва ми да свървша на лицето и в устата, оставам с усещането за "завършеност" на акта както и пълно "господство" върху партьорката, ако е отворена вратата за доминиране. Съпругата ми например обожава да гълта, винаги го е правила с мен без да съм я карал, винаги го е правила и с предишните си партньори (не, не ревнувам от тези детайли), обеснява ми че и харесва вкуса и миризмата на сперма и това я възбужда. Знаейки тези детайли... повдигат възбудата и е мен.... :)

77.   Гълтам, но рядко. Най-често дупето ми поема спермата на мъжа ми :-)

78.   Гълтам на моя, почти всеки път.
Обичам го и обичам спермата му
И той гълта моите сокове...
Ж43

80.   Моята обича да гълта...
И аз я обичам
М44

81.   Моята никога не ми е правила минет. Да не госоркм за гълтане. Но аз обужавам да я лижа и да ми свършва на устата.

82.   Чукам бившата само заради готините и свирки и защото гълта с кеф.

51-71 от 71