Споделена история от Секс и интимност

Много ли боли при първи път?
Въпросът ми (момичета) е колко боли когато го правиш за път? Чух че при всяко момиче е различно но искам все пак да попитам до колко ви е боляло!
Извинявам се за правописни грешки!

Коментари

1.   Зависи какво ти прави, ако ти влиза анално боли много,не му давай от там! А за вагината,просто му кажи да влиза по нежно и меко,първоначално само главичката и ти прецени ако те боли ужасно много,значи трябва да спрете и да продължите друг път,предупреди го да не влиза изведнъж защото ако му е за първи път и на него, може по грешка да влезне без да му кимне :) Но не се притяснявай,това са нормални неща!

2.   Като гледаш така колко милиарда жени са по света - всяка е имала първи път, пък до сега за жертви не се е чуло... Виж, при раждане може да умреш, ама при таковане - едва ли! :)

3.   Има хиляда теми за това, не знам защо постоянно се пишат нови и нови, но и аз ще ти споделя. Първо трябва да си поне на 17 години, защото колкото си по-малка, толкова повече боли, но си зависи и от човека. Моят първи път беше на 17 и ме боля много, направо ревах и не знаех къде се намирам. Виждам, че хората те съветват да ти го вкара бавно, но така боли повече, защото едвам едвам и ти усещаш всичко, по-добре рязко да го вкара целия и да седиш така и да го движи макар и по-леко вътре. А отностно коментар 1, анално съм пробвала и не боли, даже боли по-малко от отпред. Иначе първият път моята най-добра приятелка никак не я е боляло, даже се чудела защо, така че моят съвет е да пийнеш една чаша алкохол и да изпушиш една цигара за успокоение и да действаш.

4.   2 - То не може, ама защо трябва да е в мъки. Имах приятелка, която 3 години не прави секс, защото първия и бе някакво говедо, което буквално я изнасилило.

5.   Наскоро преминах през това. Самата аз не предполагах колко важно е да си отпусната и спокойна.
С приятеля ми дълго време се мъчихме. Аз съм си паника по природа и се бях докарала до такова състояние, че се стягах несъзнателно всеки път. Болеше ме ужасно. Започнах да се питам аз ли не съм наред, рани ли имам, още ли съм девствена, при положение че доста пъти го бяхме правили (макар и кратко, с много зор). Докато в един момент ми писна и буквално взех нещата в свои ръце. Не почувствах нищо. Ама грам.
Така че, бъди спокойна. Ако трябва ти го хвани и се опитай сама. Трябва да си отпусната напълно. Бавно и полека и всичко ще е наред.
Успех.

7.   Не боли чак толкова много. Нормална поносима болка.
Ако момчето има опит няма от какво да се притесняваш.

10.   Боли ужасно. Даже някои хора умират от болка... хаха... Сега сериозно. Ако приятелят ти те предразположи и възбуди максимално, няма да те боли въобще или съвсем малко. Разбира се анатомията на всички жени е различна и всяко правило си има изключение, но това не означава, че не трябва да го направиш. Действай, защото след болката идва удоволствието.
АКАТИМ

12.   10, като не си жена откъде знаеш? ами да, боли, може дори бели кръгчета да ти се видят от болка. а дали ще дойде удоволствието не се знае. според зависи. ако е некдърник като 10, едва ли.

13.   Да боли, да боли.. колко да боли :) Не е болка за умиране. В интерес на истината е строго индивидуално, някои момичета изпитват по-голям дискомфорт от други, но ако е нежен, знае какво и как да направи и ако те възбуди достатъчно, не би трябвало да е кой знае какво. Всички повтарят, че е важно да си спокойна и отпусната, защото това е от най-голямо значение. Колкото повече се притесняваш, ти ще се стягаш несъзнателно и болката ще е по-сериозна. Недей да стоиш и да мислиш колко ще е болезнен първият път, защото така ще убиеш удоволствието от момента.

14.   Не съм авторката, но понеже и аз съм девствена и много се притеснявам, искам да питам някои неща. Може би ще пийна чаша вино преди това като за подготовка, , но аз знам, че съм притеснителна и когато съм под напрежение, се потя. Нормално ли ее да се изпотиш по време на акт? Не искам да мирише на пот! От тази мисъл още повече се отказвам да го направя, а няма вече за кога да отлагам. Искам да съм секси, да мириша добре, а ако се изпотя?

15.   Загубих девственоста си на 14 бях много спокойна, но и трябва да имаш доверие на момчето все пак ти е за първи път и колкото и да е ще си оплашена. Не е страшно нито е болезнено. При мен имаше една капка кръв и грам болка не усетих, защото приятелят ми беше много нежен, а и имаше опит :)

16.   12, нямал съм рекламации, така че все ми е тая какви глупости и от къде си ги смучеш. Боляло. Да, боли. Обаче болката минава и отстъпва място на удоволствието. Да не говорим, че при различните жени е различно и има някои, които въобще не ги боли. Ама какво знам аз, аз съм мъж, а ти си жена - явно си била с повече жени от мен! :D

17.   Ами зависи от няколко неща. До колко ще си спокойна и възбудена, ако се панираш и се стегнеш ще боли повече, доколко е опитен мъжът, дали се старае да е мил или гледа само на него да му е хубаво... ако си възбудена на макс и приятелят ти внимава и не бърза може почти да не те заболи, ако обаче е някакъв егоист, който гледа само на него да му е хубаво, тогава може и да ти е доста неприятно. Е, болката не е нетърпима, ама не е приятно. Обаче да знаеш спомените от първия път остават за винаги, за това не бързай, а го направи с човек, който обичаш и който те обича. Даже и да няма много опит, ако те обича ще е внимателен и няма да боли много. Не се страхувай, не е толкова страшно, но разбира се не очаквай още първият път някакво неземно удоволствие. За да почнеш да се наслаждаваш истински си трябва време.

18.   Аз също го направих на 15 г. Беше много хубаво приятно момчето с което го направих беше с опит ето точно как се случиха нещата : Бяхме на някакво събиране с класа и момчето е от класа ми пихме отидохме в тоалетната целувахме се и тогава решихме да го направим и си тръгнахме и отидохме в дома на момчето нямаше никой у тях и той ме взе на ръце и ме качи по стълбите и легнахме в спалнята беше много красиво не боля много малко боля но беше приятна болка :)!

19.   Зависи как те предразположи момчето/мъжа... Колкото по-малко възбудена си, толкова повече ще те боли.. Но пък има и други фактори.. Както и да е, мен лично ме боля, но не много, а първият ми път беше на 15 :)