Споделена история от Секс и интимност

Интимни прически
Въпросът ми е към мъжете, какви са ви предпочитанията, да има, или да няма интимна прическа ? Моят приятел ми е намеквал веднъж , че би му харесоло ако имам такава, но не знам дали е говорел сериозно и дали няма да се стресне ако наистина си направя. А ако реша да си направя нещо такова не знам как точно да изглежда. За това пиша тук, надявам се някои момчета и мъже да изразят мнение за предпочитанията си , за да мога да се ориентирам :)

Благодаря предварително .

Коментари

1.   С една дума - пустиня ;)

*Syndrome

2.   Този въпрос трябва да го зададеш към приятеля си. Всеки е с различни предпочитания. Аз лично съм забелязала, че повечето обичат да няма НИКАКВИ косми там...докато на някои им харесват повече "прическите", дори го намират за по..възбуждащо може би. Попитай директно приятеля си, той ще ти отговори най-добре

Както се казваше в един епизод на "Секса и града": "Аз съм работеща жена и нямам време да седя и да те чакам да се ровиш там долу"

Мег*

3.   Изчанчени прически по-скоро биха предизвикали смях, ако съдя по себе си. Но примерно 'чертичка' би било хубаво. Нещо стилно и семпло! Просто за разнообразие ;) Успех

VB

4.   Хм..ти наистина ли искаш само заради него да си правиш въпросната "прическа"? Нищо против - и аз имам, но принципно е донре да правим неща за себе си, а не защото на някой си би му харесало.

5.   Виж тук има хубави интимни прически можеш да си избереш...
http://www.sibir.bg/index.php?page=displayTopic&id=4608&tid=84428&current=3

6.   Най-добре се обръсни за да не ти се меси в путката :)

7.   До Номер 4! По принцип не пиша реплики, обаче сега ми е трудно да се сдържа. Ти наистина ли живееш единствено и само за себе си? Никога не правиш жестове към хората? Особено към любимия...

VB

8.   От жест до жест има огромна разлика, №7. Ако на някой му е кеф да си обръсна половината глава, няма да го направя само защото би му харесало! Ако, обаче го искам аз лично, за себе си - ще го направя! Друг е въпросът с другите жестове - да облечеш нещо по вкуса на любимия, да му сготвиш някоя вкусотия и прочие...
Та на въпроса ти - не, не живея само за себе си, но не живея и само за другите! Старая се да постигам равновесие и 10 годишната ми връзка ми показва, че се справям добре.

П.п.: "намеквам" ти, че би ми харесало да ходиш гол...хайде сега!

9.   Номер 8 - за 10годишната ти връзка ми се струва, че е коствала неимоверно търпение , но не от твоя страна. Много злоба има в думите ти .....бих казала че го съжалявам , но пък всеки си заслужава съдбата....

10.   Злоба? Къде, пък, "видя" злоба?
Принципите на хората могат да се интерпретират всячески от другите хора, така е. Съответно, можеш да си мислиш каквото си искаш. Колкото до съжалението ти - независимо дали е резонно, или не ( доста смешно прозвуча това в коментара ти), мога да те уверя, че от обекти на съжалението ти, няма да прочетеш поредната мелодраматична история в тематиката "Любов и изневяра". Пък ти си съжалявай. :)

11.   Никой не обича космясала до гъза жена, но едно нежно триъгълниче е доста по -възбуждащо от ощавена путка.

12.   Номер 8, Сама казваш, че има жестове и жестове. После даваш примери с обръсване на половината глава и ходене гол. Жеста за който е намекнал приятеля на авторката е много по-скромен, не изисква унижения или лишения, за каквито ти неадекватно даваш примери. Ако ти не си склонна дори на такова дребно нещо в своята връзка, значи остава само да пуснеш мустак и да напишеш книга със заглавие "Mein Kampf".

п.п. Това не е съществото на темата, извинявам се на авторката за което. Няма да пиша повече деплики и дуплики извън темата!

VB

13.   Не съм №8, ама той/тя си е прав/права до някъде. Аз си направих интимна прическа само защото ми го поиска приятелят ми. И от тогава се чувствам много некомфортно - с постоянно зачервяване, възпаления и тем подобни.
Споделих с приятеля си, че за мен е по-добре и по-комфортно да си бъда както преди. Не отвърна на жеста ми с разбиране, обаче. Абсолютно адекватен е примерът на №8 - и в двата случая иде реч за визия. И №12-да, аз се чувствам унизително всеки път, когато стана моравочервена там. А ако прочетеш и историята малко по-внимателно, ще видиш, че нейната авторка говори за единичен намек и че изобщо не знае дали приятелпят и е говорел сериозно.
Така че нека всеки си има мнение и стига с тези злобни излияния към хора, с различно от нашето/вашето мнение!

14.   вижте аз съм мъж и мога да кажа по темата че всеки път различни са желанията ми със каква или без прическа да е доло но все пак трябва да се уважи и мнението на другият партньор

15.   Щом питаш - да ти кажа, чисто гладко! Аз лично мразя и едно косъмче да има. Вероятно не е лесно за поддръжка, но удоволствието е голямо.

18.   Предпочитам да има някаква прическа която е добре оформена и поддържана, за съжаление на жена ми не и харесва и се обезкосмява изцяло, все пак понякога ми позволява да и оформя някой секси триъгълник или лентичка

20.   С прическа. Аз лично я оформям на милата, като действието е съпроводено и с еротични отклонения и по- специална обработка на зоната на третиране. Действа се само с ел. уред- никакви самобръсначки. Разбира се уменията, доверието на партньорката и усещането за сигурност в действията трябва да и 100%. Всеки летен месец минимум по веднъж- като ритуал. Удоволствието- взаимно, а прическата- повод.

23.   Първото ми гадже беше натурално космата тогава беше на 18 и не се беше докосвала въобще, космите бяха рунтави и черни но някак ме възбуждаше да е така, винаги когато беше с мен беше с прашки и от страни се виждаха космите и, малко преди да отидем на море решихме да оформим положението така че да не си личи от страни поне, тя искаше да махнем всичко но аз настоявах да оставим прическа. Първото което направихме беше като си сложи банския да видим от къде се вижда, така направих един доста голям триъгълник над пичето и. Получаваше се така че когато излизаше от водата няколко секунди след това все едно извираше от нея вода.... много ме възбуждаше така

24.   Семеен мъж на 50г.моито мнение е прическа само отгоре. Одоло цепката гола. А ако има руси, защото не съм виждал. Задължително естествено рунтава на всякъде.

25.   Естествена разбира се или с прическа вертикална дебела лента. Голото е в Америка, но не и тек.