Споделена история от Секс и интимност

Нищо не умея в секса и много страдам от това!
Никак не съм малка – малко над 40, омъжих се късно без да съм влюбена и сексуалните ми умения са нулеви!
В леглото съм си дърво, притеснявам се, не мога да се отпусна, никога не са ме лизали, не съм правила свирка, знам единствено и само мисионерската, не знам що е оргазъм!
Не съм се влюбвала, не са ме искали лудо и страстно, не са ми спирали дъха със страстна целувка, абе жива трагедия!
А имам мъж, но не е по секса и не е добър в леглото, деца имам, живея си без да знам що е страст, желание, пълно отдаване, взаимност и копнеж!
Адски страдам от това, така съм зажадняла за ласка, целувка, милувка и за смели и опитни, мъжки ръце и устни, които да ме побъркат, да ме влудят от желание, да ме подмокрят така, че да си поискам сама "Ела!Вземи ме!Люби ме!", но ги нямам и само си копнея за тях!
Иначе съм женствена, всичко си имам и ме заглеждат, но няма кой да ме приласкае, да се погрижи за мен, да ме направи жена, да ме запали така, че да пожелая всичко да му дам!
Какво да направя, посъветвайте ме!
Да гледам навън ли?
Мъжа си ли да ухажвам настъпателно – и двамата сме гола вода– и май няма да ме огрее много?!
Просто ми е тежко и никак не искам да си умра така без поне веднъж мъж да ме е обладал истински и като за последно!!!
Благодаря, че ме изчетохте докрай! И още повече благодаря зя съветите ви!

Коментари

51-100 от 112

63.   Здравей, авторке! Историята ти е много интересна както и развитието на темата. Следя я, но досега не написах коментар, защото нямам особено мнение по въпроса, но много се вълнувам какво ще стане по-нататък! Описваш чувствата си толкова реалистично, че и на мен ми се прииска да изпитам такава тръпка в живота си поне веднъж. Твоята история доказва, че дори късно, човек намира щастие с някой, който го допълва. Дано по-скоро се видите. Искрено ти пожелавам успех и щастие с избора си. И, моля, дръж ни в течение!

64.   Привет на н 63!
Благодаря за сърдечните думи! Аз си пиша както ми идва отвътре, не го мисля много; така си приказвах и с момчето и май на него също му е допаднало!
Аз все така си нямам голям опит със силния пол, но знам, че искам този мъж с цялата си душа и никога досега не съм желала никого така!
Надявам се да ни е хубаво заедно, да си изживеем тръпката и да сме щастливи, друго не искам!
Всичко добро и на теб!

65.   Отново е номер 1. Отдавна не бях влизала на сайта. Каквото и да е решила авторката в крайна сметка, аз я подкрепям. :) Дано да се е получило хубаво с момчето от нета.

66.   Авторке, не спираш да пишеш и историята почна да намирисва на фейк, но както и да е.
Очакваме описания на великите ти преживявания с новия мъж и дата за развода - всичко останало би противоречило на писаното от теб самата - ужасен мъж и брак, ужасен секс, влюбена в друг - ами стой зад това си решение и се бори за любовта си, секса си и така нататък.
Историята ми намирисва на фейк, защото ти си живееш и без това в твой, измислен свят. Толкова много ти се иска виртуалният ти любовник да постъпи така, както го описваш, че най-вероятно сама си съчинила развитието - за да излъжеш преди всичко себе си, не толкова нас.
Но дано да греша - ако е истина всичко, което написа тук, то ти в рамките на дни ще сияеш тук и ще описваш сексуалните си открития, ще имаш дата за развод и така нататък.
Всякакви други писания тук са излишни - какви цветя обичаш, как гледаш залеза и морето и така нататък - не си на 14 г. предполагам, а си вече порастнала жена - дръж се като такава.

67.   Пак съм аз, авторката!

Вижте сега, на който му се струва, че историята е фейк, просто да не влиза повече тук, нали така? !?
И аз като Тома Неверни не вярвах, че същъствуват такива мъже докато един такъв не ме намери!
Ние с него си знаем и кътните зъби, но пак си се искаме, въпреки треските за дялане, които и двамата си имаме... това ако не е споделена тръпка, здраве му кажи!
И тъй като вече разказах най–същественото, предстои период на застой, защото дойде време да си изживея всичко в реалността и ще поизоставя малко виртуалното пространство! Не може навсякъде да огрея, нали така?
Благодаря на всички, които ме разбраха, подкрепиха и специален поздрав на н 1 – всичко добро и на теб! Ти от самото начало ме разбра и ме посъветва да търся щастието си без страх! Надявам се след толкова години на самота в брака си, щастието най–после да ме споходи и мен! Желая ти щастие и късмет!

68.   От авторката

HELP!
Имам нужда от съвет! Така не познавам мъжете, че просто не знам какво да мисля – и още по–малко : как да действам? – в конкретната ситуация??

Ти, н 43, като умен, сериозен, обичащ и обичан мъж, какво би ми рекъл в следната ситуация :

Не исках да се оплитам в лъжи и говорих с мъжа си; казах му, че не мога без секс и ще отида при друг, защото не издържам!
Знаеш ли какъв беше отговора му??
"Как толкова време живяхме без секс? Сега се сети... Върви, изчукай се с другия като толкова го искаш и дано ти достави оргазмите, за които си мечтаеш! Аз не можах да ти ги дам и съжалявам, но като ти мине мерака, като ВИ мине мерака, върни се при мен, защото няма да се разделяме заради единия секс, нали?? Помисли малко за децата, не само за себе си! "

Брей, каква самоотверженост! Да ме "пусне на бик" и пак да си ме приеме след това, без скандали, ексцесии и други негативни реакции!? Този мой мъж май е достигнал твоя "level" на самоотрицание в любовта, а н 43? ! Да ме сподели с друг...? ! и пак да ме обича?

Да, но аз имам проблем!
Не искам другото момче само за единия кеф... , жестока ми е тръпката към него и хич не ми е само за единия секс!
Как да живея с един, а да копнея и искам друг??
Искам да градя нещо хубаво и силно с другия, не да се раздвоявам...
Нали ви казах, че моят няма да ме пусне; знаех си аз...

И сега накъде?
Ти как мислиш, н 43?
А вие, н 1, н 2, н 47, н 63??
Вие ми влязохте в положение, помагайте пак!

Очаквам градивни мнения, а хейтърите просто отговор да не чакат!
Лек ден на всички!

69.   А, за малко да забравя!

Най–близката ми приятелка, която единствена е в течение на сексуалните неволи в брака ми, най–директно ми каза : "Абе, жена, какво се напъваш с този мъж, когото никога не си желала? Сега ли ще ти дойде музата за него?? Иди и си изживей каквото имате там да си изживявате с другия; не го мисли, отдай се на желанието си, нали се искате, какво чакате? И какво си седнала да го говориш на мъжа си? Ти с него освен на сексолог да ходиш, какво друго ти остава?? Не я пускал бил; като полудееш за другия, а и той за тебе, хич не те виждам и ден да стоиш у вас си! Отивай, бягай, абе хайде иди си направи удоволствието с онзи готиния, нали го искаш?? Стига си го умувала вече, че чак ме е яд като те гледам! Ти кога ще живееш? Живота си въви, а тя с големи скрупули го раздава! Нали 7 години си го чакала–не ти ли се изчака чакалото вече?? "

Такива ми ти работи!

Очаквам да се включите!
А за тези, които ще плюят и унижават, не си губете времето!

Не знам изобщо кое решение е най–разумното??
Да си стоя у дома заради децата?
Да си тръгна и да дам шанс и на мъжа си, и на себе си за щастие с друг/а??
Трудна дилема!

70.   Авторке, пак е н. 1.

Мисли практично. Освен тръпката, другият мъж в момента не предлага нищо съществено. Всички емоции, които имаш, са породени от тръпката. Може да се получи и нещо друго, но към днешна дата за теб той е сексуален отдушник на желания, които си кътала през последните 7 г.
Виждайте се поне няколко месеца, преди да залагаш всичко на него. Някои мъже ти свалят звезди, докато не лапнеш по тях, след което изведнъж си показват истинската същност. Майка ми може да няма много опит с мъжете, особено съвременните, но когато бях на 17-18 ми каза нещо, което съм запомнила за цял живот - когато в началото на дадена връзка дребни неща те дразнят малко, умножи ги х10 и ако прецениш, че можеш да живееш с тях, продължавай, а ако не - късай. Убедила съм се, че е напълно права.
Вече веднъж си направила компромис в личен план. Не се оставяй да повториш същата грешка отново. Тествай новия мъж много добре, преди да предприемаш крайни мерки. Още повече, имаш деца. Ако ще се разделяш с баща им, нека не е заради някой, който не струва.

71.   От номер 43.
Такаааа, имаме развитие значи ;)
Лесно е да се дават съвети от страни :)
Не зная мъжът ти какъв левъл е достигнал, а и ще му потрябва известно време да го осъзнае и премисли...
Пак ще се повторя - тръпката, която имаш с мъжа от нета засега е само виртуална. Не че не е възможно да се прехвърли в целия си блясък и в реалността, когато се видите на живо... и все пак, първо се вижте пък после взимай каквито и да е кардинални решения.
Аз и жена ми сме пример за това как една виртуална връзка може да се превърне в здрава (вече 15 годишна) реална връзка.... но не слагай каруцата пред коня. Преди години си искала едно, сега искаш друго... а след месец?
Балансирай емоцията и разума си и не бързай за никъде.
Дори аз не отписвам и мъжа ти в цялата схема... не се знае и той какво ще измисли и как тази история ще промени него (надяваме се за добро).

72.   Авторке, по-добре малко късно, отколкото никога. Това твойто не е живот и си представи да прекараш още 40 години, още половин живот така - да си жива без да си жива!
Аз на такова мъчение и с такъв пън до мен не бих издържала, просто е напълно безсмислено. Понеже любовта е живот и живота е любов, а ти не обичаш мъжа ти. Ужас! Много ясно, че с такова дърво и ти не може да си друго, освен дърво.

Ако имаш възможност живей, даже се омъжи наново, ако откриеш любовта. Има и несемейни мъже и то достатъчно, още си сравнително млада, не се занимавай със семейни.

73.   Към н 1 и н 43 (тъпо е с номера, но нямаме избор! )

Много сте готини, и двамата!
Колко са трезви, тези ваши страхотни глави; де да беше и моята такава – страхотна :-) и най–вече – трезва, но не би!

Много е кофти ситуацията, нали?
Щеше ми се чак да не се бях раждала, толкова ми е гадно!
Но нали каквото сам си направиш... мразя тази поговорка; толкова е истинска!

Какво имам у дома? Всичко, наистина всичко... без тръпката; какво бих могла да опитам навън? амииии, то май нищо не е сигурно, прави сте! Даже и тръпката не е сигурна, а само... виртуална, да, поне засега!

И заключението?? Какво да бъде??
Да си налягам парцалите, така ли? Понеже готиния пич дето ми вдигна всичките ангели... може да се окаже въздух под налягане и просто нищо да не стане като се видим??
Да, НО... винаги има едно НО, нали :-)) ако ми се получи точно както ми се иска? само като чуя гласа му... и го искам! точно като някоя хлапачка, знам!
И само заради това НО :-)) ще отида! Пък да става каквото ще!

Тъжно, но факт : това е първата ми тръпка за мъж в живота ми; досега не ми е притрепервало за никого; живеех – и си живея – без никакви страсти в този живот! И тази тръпка ми дойде като гръм от ясно небе... уж бяха само приказки в началото... то все така се започва, нали??

И вие двамата сте много мили, толкова истински в старанието си да ме предпазите от една върховна глупост... и от главоломното ми забиване в стената на розовите ми илюзии, че чак боли като ви чета!

Преглъщам сълзите си обаче – сама съм си виновна! – и си казвам, че трябва да отида, трябва да знам... без нищо да разбивам и изоставям зад себе си, да!
Отивам, изживявам, споделям... и решавам!

Защо, по дяволите, и аз да не вкуся от тази лудата, споделената, пък макар и изпепеляваща... любов?? Питате ли ме как живея до мъж, който може би ме обича, но не ме желае?? Той ако се сети изобщо да целуне гърдите ми, трябва да съм доволна... ; никога, никога за толкова години не е слизал по–надолу с целувка! Ми не се чувствам жена с него; не мога така!
Казвах си, хайде, той ти е мъж, с него за добро и лошо, не е сексуален, но ти ще го пожелаеш и разбудиш... Ми народа го е казал "Насила хубост не става! " ; мразя ги, проклети поговорки... толкова са истински!

И така! Кога ще живея аз с такъв незаинтересован мъж?
Умряла е работата с него – той ми е като брат;
А другия? Ми искам го, толкова е просто!
И колкото повече чакам, толкова повече го искам, няма отърване!
"Единственото спасение от изкушението е... да му се отдадеш! " :-))
Ха, тази поговорка ми харесва, защо ли?? :-))

И все пак, като заключение??
Да изчакам да се видя с тръпката си и после да взимам кардинални решения за брака си и бъдещето с бащата на децата ми??
Добре, мога да го направя... с много зор, но ще опитам!

Ах, пуста душа–камбана! Как само ми ври кръвта за другия, ако знаете... всекиму пожелавам подобна, сладка мъка :-)) и горещо се надявам причинителят ѝ да страда точно толкова силно и сладко колкото и аз... за него :-))

Благодаря и на двама ви за разбирането!
Да, лесно се дават съвети, но имах нужда от тях и високо оценявам помощта ви!
Ще ви държа в течение, обещавам!

Бъди щастлива, н 1, с точното, любящо момче до теб!
И ти, сериозен мой събеседнико ( учиш ме на толкова полезни неща за мъжката психика, благодаря ти! ), радвай се все така на любимото цвете!
Дано ми се получат нещата, тръпката... и всичко, стискайте палци!

74.   Здравей, авторке!

Разбирам тръпката ти, или по-скоро липсата на такава. Аз самата съм в подобна ситуация. Моят мъж не е асексуален. Даже напротив. Винаги е готов за секс. Но аз не съм. Не и вече, или не и с него. Причините са друга тема. Между другото-обожавам го! Честно! И също като твоя мъж, установявам, че мога да живея без секс. Без ТОЗИ секс, който имам у дома. И си карам така. За мен лично сексът не е най-важен в едно семейство, без това да означава, че е и най-маловажен-напротив! Всичко, което ти липсва, липсва и на мен, с изключение на пренетрацията, свирките и главичката на пениса му, която обожавам. Няма, обаче, тръпка, няма предразположение, няма дори и бегли опити за любовна игра от негова страна, за което сама съм си виновна, но и вече не издържам. Да му споделя няма смисъл-правила съм го и си получих моите камъни по моята глава. Да му кажа, че ще отида при друг и да получа благословията му-АБСУРД! Да си намеря любовник не става, защото, по дяволите, не умея изобщо да лъжа. Имам си вибратор, който използвам, за да не ми изгърмят бушоните, но не е същото-той няма дъх, който да усетя по врата си, не може да целува, не може да стене от възбуда. Но поне поддържам някакво хормонално равновесие.
Изобщо не знам защо споделям всичко това с теб-твоята трагедия си ти е достатъчна. Ще бъда честна-не прочетох всичките ти коментари, защото в малкото, които прочетох, установих много повторения и предположих, че и останалите ще са подобни. Имам един въпрос към теб:
Наистина ли липсата на секс ти навява мисли за развод? А не липсата на обич? Защо, по дяволите, чак сега? С едно ще се съглася с мъжа ти-трябва да помислиш за децата си. Разбира се, фактът, че си майка, въобще не означава, че преставаш да имаш личен живот, интимен живот, но чак, пък развод? И то, защото някой си ти е наговорил всичко, което искаш да чуеш от един мъж? Вземи малка кошница, авторке. Искрено те съветвам. Признаваш, че имаш големи очаквания и е логично, но не позволявай здравият разум да те напусне. С разговори и с писма е едно, а реалността може да е коренно различна. На теб не ти е за единия секс с пича от нета, но на него най-вероятно му е. Дори и да казва противното. Не че ти го пожелавам, де. Приземи се. Ако можеш да балансираш мюу семейството и една паралелно връзка, базираща се единствено на сексуални отношения, ок, направи го. Ще е по-разумният, за теб. вариант. Наистина не мога да повярвам, че толкова години си с мъж, който не обичаш, не мога. Аз не бих била, та ако ще и последният мъж на земята да е.
Успех, авторке и умната!

М.

75.   Хе, хе, нали си падам по допълненията :-))

Към н 1 : има вече неща, които не ми допадат у виртуалното момче – например, че гледа чуждо :-(( и все с мъжката си компания спортува през уикендите, но не е болка за умиралка!? !
Има и друго : искам го, тръпка ми е, но някак си хич не се виждам в ролята на благоверната съпруга, която обича и чака... и треските му за дялане да си ги понася жена му :-)
Аз го искам за готините моменти заедно, не за друго!
Да, сега е сам, но не си точа зъбите за него – изживяването на тръпката не включва никакви рутинни елементи, а единствено и само удоволствие, споделяне на приятни моменти, страстен секс ( да, иска ми се, просто няма такъв мерак :-) и така!
Забавлява ми се, на такава вълна съм май!
По–нататък ще му мисля по–сериозно!

Към н 43

И моят брак беше с виртуално начало – намерих точно това, което търсех (стабилност, сериозност), но си мислех, че любовта ще ни застигне в движение... е, няма такъв филм : няма ли я в началото, отпиши я!

А ти как така налетя на голямата, единствената и то – в Нета??
На това се казва късмет!
И щом историята ти е силна и истинска, значи има надежда и за моята, защо не? Нали всеки ден стават чудеса!!! И ти си конкретния пример за това!

Към 72

Колко си права само!!!
Май натам вървят нещата – ново начало, нова любов! – защото живота без любов не е живот!
Благодаря ти за окуражителните думи!

76.   За протокола мъж на 45, богат опит с жените сексуално, една сериозна връзка. Авторке, колкото и да пишеш тук никой няма да ти помогне за каквато и да било, наблюдавам темата ти от самото начало и тя вече леко се измества от първоначалния и замисъл, моя коментар е направи каквото се решила, не търси позволение или съчувствие, за да няма на кой да се сърдиш после. Така постъпват смелите, с времето ще придобиеш това чувство да знаеш кога залагаш на губеща или печеливша карта. Успех.

77.   Авторке, съжалявам, че така късно се включвам в темата, но рядко влизам тук. Според мен си се засилила от два стола на земята. Откъде си толкова сигурна, че с "оня от нета" ще ти се получи, та вече оповести, отряза си (е, или поне се опита да си отрежеш) мостовете назад и се хвърляш като ненормална към неизвестността? Не, не го приемай като упрек, ти си решаваш, но глупостта не ходи по гората... Аз самия имам асексуална жена, има години откак не сме правили секс, имам си друга, чакам детето да завърши и ще си уредя живота. Но с тази - другата имам продължителна, минала през изпитания връзка и знам с точност какво да очаквам. Не искам да съм лош пророк, но според мен с "нета" няма да ви се получи и ще пълзиш пак русия. Само че децата ще са разбрали, "русия" не непременно е толкова благороден, колкото изглежда и изобщо кашата ще е пълна, непоправимо пълна. Толкова ли пък не можа да изживееш каквото си имаш за изживяване без да разтръбиш това и да решаваш стъпките в живота си чак когато имаш яснота и сигурност?

78.   От 43
Можеш да срещнеш голямата си любов навсякъде. Нета е просто още едно място. Аз лично се запознах с нея в зората на интернета, когато нямаше много потребители и единствения чат беше mIRC. По-трудно е да се оцени отсрещния в нета, защото тук получаваш много по-големи възможности да не бъдеш себе си, да се представяш като по-готин, по-забавен, по-красив, да скриеш лошите си черти, да изпъкнеш с което пожелаеш.... но това зависи от човека. Дори при "нормално" запознанство в дискотека, кафене, библиотека... двуличниците са си двулични и все някога маските падат.
Общо взето нещата не се случват "на късмет". Всяко следствие си има причина. Всяка причина е в следствие на друга причина... Всеки има свободен избор да реагира на щастието или нещастието си... и реакцията му ще бъде новата причина за следващия му късмет или липса на такъв.
Най-важното нещо което можеш да направи е да поемеш пълната отговорност за случките в живота си. Едва тогава ще разбереш свободата и силата да контролираш живота си. И когато си на кръстопът - знай, че каквото и решение да вземеш, то ще е най-правилното! Дори и в бъдещ момент да оцениш предното си решение за грешка... това е била правилната грешка, която в крайна сметка пак ще те отведе до там на където си се запътила. Просто преки пътища не съществуват. Пътя до целта е не по-малко важен от самата цел. Вглеждай се в положителното, отбягвай отрицателното. Наслаждавай се на пътя!

79.   Еееее, как добре си ме приземихтееее, евала!
Благодаря за градивните мнения, много сте точни!

Към 74

Кажи, как така само с вибратор компенсираш??
Ми не ща машинка, мъж искам!
И мисля за развод точно понеже имам крещяща нужда от истинска любов, която води до страстен секс!
С малката кошница, казваш?
Няма да ми се получи секса без тръпка; не ща паралелна връзка само за секс; искам любов!
Момчето от Нета ако е само за секс, не го ща!
Искам истинска връзка – тя ще почне със секс, то е ясно, но искам повече!
Затова досега не се изчуках с друг; чаках си тръпката!

Към 76

Ще направя каквото съм решила, но не, не съм смела, иначе досега да съм се омела!
Ако бях смела, щях да изчакам любовта си, а не да се омъжа от самотия!

Към 77

Може и от 2 стола – на земята, знам!
С мъж–моралист, така! А и не мога да лъжа!
Да отида с другия, но ако си остана само с едното чукане??

Не знам? !
Бих отишла, пък каквото сабя покаже!

Благодаря за споделените мнения!

80.   И аз да се включа най-после в дискусията... Като ще започна веднага с моя отговор на питането, "какво бихме направили ние мъжете с нормална сексуалност, ако се поставим на мястото на един асексуален мъж? " Ами поне аз, ако не бих могъл да задоволя партньорката до себе си, вероятно бих се съгласил тя да използва вибратори и всевъзможни играчки, за да се задоволява сама. Аз също бих и помогнал в това начинание, макар и да не изпитвам удоволствие от това. Варианта да я пусна да го прави с друг мъж, просто не е състоятелен при мен. Освен това, не съм съгласен, че истинската любов трябва да се превръща в себеотрицание, не и в степента, която бе изразена в мнението на един от по-горе коментиращите. Любовта по същество винаги е била и ще продължава да бъде едно егоистично чувство. Защото няма нищо по-егоистично да се събереш с подобен на теб човек, само и само за да си щастлив. А на авторката ще кажа само, че малко е закъсняла в опита си да се отърве от съпруга си. Трябвало е много по-рано - още преди да се появят деца, да се усети за тази възможност. Особено пък ако приемем, че тя изглежда наистина добре, тогава няма да има основание да смятаме, че това би било грешен ход за нея. Има страшно много мъже, които харесват добре изглеждащи жени на средна възраст, и с големи гърди. Това е от мен.

81.   От авторката

Много се разписахте нещо напоследък, разбушуваха се едни страсти тука, не ти е работа, хе–хе!!
Благодаря, че споделяте, мъже! Такава мистерия сте за мен, ако знаете!
А така ми се иска да съм близка, истински близка с мъж, веднъж да ми се случи само, друго не искам!

Мисля, че доста неща се изписаха по темата; понякога се повтарям, да; може и досадна да ставам, нищо чудно! Противореча си дори, така е!
Но дойде време за заключение по темата, не мислите ли??

И така, по темата : нищо не умея в секса и ми е гадно!
Вие, мъже, като сте били с девственици, все от някъде е трябвало да ги подхванете, нали?
Е, мен така и никой не ме "подхвана" като хората; просто не ми се получи нито тръпката, нито желанието и така!
Така жестоко се разминах с мъжете в този мой живот, че чак не е за вярване!
Чак мъж в Нета си намерих; че то има ли по–голям срам??
Сега и тръпката пак в Нета я търся; как да бъде другояче като нямам опит, панирам се, нямам подход, какво мога аз да предложа на един мъж??
А искам, о как искам да ми е хубаво един ден, да съм влюбена и щастлива, да се събуждам с усмивка и да си казвам "Още един ден до любимия, с любимия" и да търся погледа му, ръцете му, устните му!
Е, не ми се е случило! Все още не е!
И взех мъж без любов; добре, че женския оргазъм не е необходим, за да се забременее, иначе и деца нямаше да имам!
Трябва ми тръпка, споделена тръпка, за да се отпусна и отдам;
стигнах мноооого далече в това отношение с виртуалното момче; не искам паралелна връзка само за секс и се надявам на повече!
Естествено, че ще си тръгна от сегашната си връзка ако срещна любовта; риск печели, риск губи! Не се готвя за нищо особено, искам да съм обичана и щастлива!
Мъжът ми се досеща, че нещо ми липсва, но и през ум не му минава, че става дума за любов!
Не мога да правя секс с друг и да се прибирам у дома ни лук яла, ни лук мирисала, лъжейки и чакайки децата да се изучат, абсурд!
За да правя секс навън, трябва да е огромна тръпка, а има ли подобна тръпка, просто заминавам и си я изживявам "на чисто"; и не мога да чакам над 10 години да ми порастат децата, пак абсурд!

Искам си тръпката и я искам тук и сега!
Само така ще ми се реши проблема! И ако не с момчето от Нета, тогава с друго; тръпката ще ми помогне да си изживея всичко и да се почувствам жена; дано да съм я намерила вече, друго не искам! То ще стане ясно като се видим на живо : искам силна и страстна връзка, в която ще съм истински всеотдайна без обаче да мечтая за брак, обвързване и тем подобни! Да сме заедно, всичко останало са подробности!

И така, дано не съм ви отегчила прекалено много!
Предстои развитие, да, дано новата година започне с нова връзка и истинска любов за мен, друго не ми трябва!

Ще отида, ще бъда с него и дано всичко да си дойде на мястото!
Пожелайте ми споделена любов!

На всички, които се отзоваха, благодаря и желая щастие и късмет!

82.   Абе тука един и същи човек (или 2ма най-много) си плямпа едни и същи глупости - оня с километричните постове, без изобщо да е прочел за какво и де реч, сам си съчинява и сам си отговаря - ай спри се малко с тия глупости бе, разбрахме ти вече ненормалните демоде идеи - от километри си личи, че са написани или от някое откачено старче, дето само млади проститутки са му в главата или от бивша проститутка, дет няма кой да й плаща сега. аз лично не можах да ги изчета докрай, ако някой е успял - евала за геройството.
1. жената се е омъжила на 30, не на 40. вижда се че възпитанието й е старомодно, щом си е мислила, че на 30 е трябвало да се омъжи, сакън да не остане стара мома. как на 40 ще е стара бе, та това е най-страстната възраст за една жена, разцвета на силите й във всяко отношение. и тая страст може да се запази още 20-30 и т. н. години, особено с някое по-младо гадже от нея. какво изобщо разбирате вие под млад и стар, ай стига глупости, това да не е на баба ви забрадката?
2. кви французи, кви чужденци те гонят, №45, хептен си се улял. ами може тя да почне да плаща на по-младички и да шкартира вече овехтелия й мъж, защо само дъртите козли да го могат? пък те по-младите от нея и пари не искат даже. мъжът й, който може би е по-стар от нея бил на "средна възраст в разцвета си", пък тя видиш ли била стара, бе ти усещаш ли се какво пишеш изобщо? то ако е някой старчо е паралия много ясно, че все някоя проститутка ще му се лепне, какво ни ги хвалиш тия. иначе дъртите пръчове отдавна не са на мода, да те уведомя, понеже явно ти си още по-зле от авторката във възгледите и представите за живота. и това й калпаво семейство - 100 пъти по-добре ще й без него, би ли обяснил какво точно му е ценоот, дето уж щяла да изгуби? я си пий хапчетата и си трай по-добре вместо да се правиш на писател, където не ти е мястото.

83.   АЗ съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А

84.   Aбе тук не мога да разбера: едни си пишат километрични постове с някакви техни си неверни разбирания за живота без изобщо да четат какво пише авторката, тук-таме се прокрадват мнения, че жена на тази възраст била "стара", един куп други глупости... алоо, я се опомнете и се огледайте - та жена на 40 и нещо е тъкмо в разцвета на силите си, в средата на живота си, а той и без това се увеличава средно с по 2 години на всеки 10 години, може да се каже че сегашните 40 са някогашните 30. Сили, вкл. сексуални и желанието на авторката го доказва. И този разцвет може да продължи мноого дълго, всичко зависи от партньора до нея - ако е някакъв неугледен пън, ясно че и тя няма да има желание за нещо хубаво, няма да има стимул. Какъвто явно е съпругът на авторката.
Поздравления, авторке - никога не е късно за едно ново добро начало, любовта е една и съща и на 20, и на 60, ти си я намерила сега и си щастлива. Няма значение колко ще продължи, в живота винаги има и добри и лоши моменти, и това няма общо с възрастта, нека се радваме на добрите. Мъже под път и над път в края на краищата, ако не този, друг ще дойде, важно е да не се примиряваме с нещастието си.

Иначе, №45, за богати чички все някакви проститутки за брак ще се намерят, докато има какво да смукат от тях, но какво общо има това с темата не виждам - тук не става въпрос за такива долни покупко-продажби. И добре са си разтегнали някои/някой тука философията за живота, макар и напълно невярна, но гледайте да поне малко по темата.

85.   Аз съм 74. Изобщо не компенсирам с вибратора, ако под компенсация разбираш качествен, страстен секс. Хах!
Иначе-противоречиш си и вече ме обърка.. Ще цитирам:

"Аз го искам за готините моменти заедно, не за друго!
Да, сега е сам, но не си точа зъбите за него – изживяването на тръпката не включва никакви рутинни елементи, а единствено и само удоволствие, споделяне на приятни моменти, страстен секс ( да, иска ми се, просто няма такъв мерак :-) и така! "

и

"Няма да ми се получи секса без тръпка; не ща паралелна връзка само за секс; искам любов! "

Изхождайки от тези несъответствия в два твои поста по същата тема, най-искрено те съветвам да си биеш камшика за известно време и да останеш сама. Докато почувстваш от какво действително имаш нужда. Аз мисля, че искаш да се влюбиш. И нищо повече от това. Страстен секс с мъж, в който си влюбена и който също е влюбен в теб. Защото това, което описваш не е любов. Любовта я има и в рутинните моменти, които ти любезно изключваш от фантазиите си за "тръпката"...

Няма да коментирам последния ти пост-звучи ужасно егоистично спрямо децата ти.

89.   Еееее, не можех и да си мечтая за подобен страхотен, невероятно истински и искрен завършек на историята ми (засега! )
н 82 и н 84, златни мои такива :-))), направо ме развеселихте, смях се до сълзи; благодарско, много сте готини и приканям всички да ви прочетат много внимателно, защото не само избихте рибата, но и ударихте в абсолютната десятка с думите си – без да ме познавате ме уцелихте толкова яко, че за секунди ми възвърнахте позагубеното самочувствие, благодаря!
Ми да, какво като наскоро прехвърлих 40те, пак си ме бива и съм готова за (всякакви! ) подвизи!
И леле, май наистина съм в тази благословена възраст, в която ние, жените, сме най–горещи, страстни и сексуални – дайте ми мъж да ме иска с любов и елате и вижте тигрицата в мен :-))!
Ееее, сладури големи, разведрихте ме!
Любов и късмет и за вас, от щастие да не се отървете!

пак към моя добър събеседник, н 43 : да, напълно те разбирам и подкрепям; тръгвам и аз по пътя си и дори и да сгреша, никога повече няма да се примиря с нещастието си, а ще са боря за по–добър живот!

Ако все още сте на линия и догодина в този страхотен сайт, съмишленици и доброжелатели мои, пътищата ни отново ще се пресекат, няма съмнение в това!

Щастие и късмет на всички... и стискайте палци за моята любов!

90.   Сладка си, авторке! Начинът ти на писане ме кефи :)
Сега сериозно. С втори брак съм от около 10 години, децата на 8 и на 11. И сме малко престарели при това.. Над твоята възраст мъничко.
Работим и двамата като луди, не за много пари. Той от сутрин рано аз от по-късно, но до късно. Нямаме време да се обърнем, камо ли секс да правим. Наистина човешката ни и емоционална връзка е много силна и във всеки свободен момент се чуваме и се търсим, но.. не е достатъчно.. Сексът е почти мираж, на 2-3 седмици веднъж. Нямам и време да мисля за него. Като на автопилот. Някои ще кажат че това не е живот. Да-но все пак имаме пари да си посрещнем поне-сметките, храната, консумативите за децата и прочие. Удовлетворението, че си внесъл нещо у дома, че участваш, че не си зависим-няма цена.
За да не се разпростирам-само идея от мен, скъпа авторке. Я вземи да поработиш. Не четох всичко, останах с впечатление, че си само домакиня, ако не е така ме извини. Хвани се на работа само за да се чувстваш ТИ, да имаш самоуважение и чувство на удовлетворение. Работи месец-два-три като вол и ти гарантирам, че сексът ще ти се изпари като мисъл от главата за отрицателно време/май по-горе са прави, че за някои неща си противоречиш.. /.
А ако си от хората които плуват в облаците И когато работят, ще ми е интересно коя зодия си-риби, близнаци??
Извинявам се ако не ми е много подреден поста, но бях 5 дена на работа по 12 часа, сега смятам да поспя, и 3 дена ще си отпочивам, ще чакам сайтът да се събуди от 3-4 дневния сън и ще се порадвам на дъшерите си. А в тия 3 дни ще си чистя дома, ще подреждам детски вещи и учебници и прочие.
ТИ защо не разкажеш нещо за ДЕЦАТА ти-а само за тръпката ти пишеш? ! Имаме само 4-5 години разлика с теб-но не съм като теб.
Аз пък съм ужасно влюбена в съпруга си за толкова години-но нямаме време, тичаме да работим, да оцелеем, да си отгледаме децата. А нямаме време да се докоснем.. И все пак-не бих искала да съм на твое място..

92.   Сайта се казва "Сподели", нали?
Е, аз го приех като "Сподели и помогни", защото имах нужда от помощ и съвет!

Хората се влюбват като са на 20, а на мен ми се случи мъж да ми легне на сърцето чак на 40, съдба!
Мъжът ми и децата ни с нищо не са ми виновни, но се претрепвам от работа, за да не мисля колко съм сама и не мога повече да живея без любов до мъж, който е задоволен от това, което има у дома!

н 72 и н 82 идеално са синтетизирали всичко, прочетете ги пак!

На 74 вече казах, че машинка и паралелна връзка само за секс не ща; искам страст и любов, защото смятам, че всеки има право да е щастлив и по–добре късно отколкото никога, нали?

н 90, с втори брак си, нали? Защо и аз да нямам втори шанс??
Понеже вече имам деца от друг, жива да се погреба, така ли?

Не ви разбирам??
Бъдете си щастливи и нека любовта да окрили и мен!

А ти, н 82, направо ме разби!
Благодаря за подкрепата, евала ти казвам, добре си ме разбрал/а;
бих искала да познавам човек като теб в обкръжението си – да ми говори истината по този неповторим начин и просто да ме оставя обезоръжена –но с усмивка! – с точните си попадения!

Това е от мен!
Късмет на всички!

93.   Ако е до брой бракове, авторке, и аз съм с втори, само дето нямам деца от първия си брак. Но мъжът ми има. И синът му определено не е избирал родителите си, за да им сърба попарата! И се съобразих и разумно изчакахме докато завърши гимназия. Бяхме супер дискретни и никой не е наранен на финала. Ти наистина не знаеш какво искаш. Искаш някаква екстремна любовна авантюра, за която си в състояние да теглиш черта на всичко и всички. Чудя се-догодина какво ли ще е заглавието на поста ти? Късмет и разум ти желая!

94.   Хайде стига толкова, че май взе да става досадно, а?
Не ви ли омръзна в детайли да ме разнищвате?
Знам, не влизам в никакви калъпи и толкова по–добре : омъжих се, но не по любов; полудях за мъж, но чак на стари години и не искам "дискретна" връзка докато децата завършат гимназия, няма да се получи така!
Искам да си го изживея тук и сега без да се крия, без да лъжа!
До последно са раздавах за семейството си; сега вече искам да съм щастлива и аз, но не чак след 10г като порастнат децата!

Ще ме критикувате, знам, но сега ми се е паднало, не искам да отлагам и няма да отлагам!
Като имам привидно нормално семейство и какво?
Душата ми е празна!
А живота е един!

Лек ден на всички!

95.   От авторката

Обещах продължение : всъщност няма такова!

Бях се засилила за най–страхотните тръпка и секс в живота ми, но те просто не се състояха поради простата причина, че обекта на моите горещи страсти просто изчезна!

В смисъл, че нямам вести от около два месеца; без да ме е блокирал; без да си е затворил акаунта – писаниците ми към него не ми се връщат обратно, но какво от това!?

За тези 2 месеца му написах 11 фермана с излияния, но без резултат!

Виртуално си беше и си остана във виртуалното пространство, не, по–скоро–в забвението!

Не мога да спра да чакам; как да си го избия от главата?
Защо просто не ме отряза с думи, а с това мълчание само ми разкатава фамилията!?
Защо мълчи?

Излишно е да споменавам, че в къщи също е ужас – живеем без секс като съквартиранти; къде сгреших? докога ще съм сама с болната си фантазия и илюзии? защо никой никога не ме иска?
И сега накъде??

Гадно започва годината за мен!
Дано да е било различно при вас!

96.   Авторке, писах по-напред, сега продължавам да те разбирам напълно, понеже аз съм в сходна ситуация, знам колко е тежко да нямаш истински любим човек до себе си. Такива виртуални Дон Жуановци са ми пределно известни. И аз имам 2 такива примера - много се силят до един момент, после ей така без логично обяснение изчезват - на такива им се казва Путьо Маринкин и дори не си заслужава да мислиш за тях, друг път не се предоверявай. Не разбрах виждали ли сте се на живо?

97.   Здравей и от един мъж на приблизително твоята възраст, ако мъже може да даде съвет на жена бих ти казал. В нета има много виртуални ловци, както е написано - силят се и после бягат. Според мен мъжете в голямата си част са страхливи. Аз самият имам много желание и страст в себе си, плаща жените с това, че доста от желанията ми са нестандартни, но след дълги години открих, че обикновенни тихите води са най-дълбоки, когато една жена напише - Страхотно, искам и аз, а после се започне - днес не мога и т. н. нещата са повече от ясни. Ако искаш нещо наистина стойностно според мен не трябва да си губиш времето по сайтовете. По-скоро тук да срещнеш някой, защото тук няма толкова въздухари, колкото по сайтовете за запознанства. Там повечето или търсят просто разнообразие или лъжат. А на фона на 10 000 потребители, а трудно да срещнеш 15, които са реални.

98.   Пази Боже, сляпо да прогледа!? Защо сте спали, когато е трябвало да сте били будни. Писането по нета, за секс ли го смятате? Колко много мислела за него, колко щастлива се чувствала, колко по добър бил от мъжа й, и т. н.... Как разбрахте, че оня който ви пише е по голям чукач от мъжа ви. Карате на принципа, проба-грешка. Нали знаете, куче което лае, не хапе, и мъж който се хвали с писане, на практика разочарова. После какво правим? - хайде следващият!? Започнах да чета постовете поред, но видях, че само няколко човека си леят логореята и се правят на големи познавачи на секса и ми се отщя да продължа до края.. Авторката е за психиатър, не за сексолог. И 10 мъже да смени, пак ще си остане същата, както тя се определи-дърво. Хем разбрала, че ласките предразполагат мъжа й, хем се прави на дърво, какво иска тогава? За да се стоплиш, първо трябва да си запалиш огън. Ледената жена не обича огъня. А без огън, самолет не се вдига.

99.   Aвторке, пак ти пише номер 1.
Този мъж, с когото сте си писали, просто не иска да се вижда с теб. Недей да го преживяваш, сама казваш, че нищо не сте имали. Има мъже, които са способни да ти свалят звезди, а след това да изчезнат яко дим. Жалко, че не си се научила да ги различаваш. Ако този човек е бил сериозен и наистина е искал да се видите, нямаше да се държи така, а щеше да обърне света, за да бъде с теб! Имала съм и онлайн авантюри, така че това поведение ми е познато. От личен опит ти казвам да продължиш напред. И нещо много важно - ако този нещастник (знам, че за теб е голяма тръпка, може би любов, но за мен си е пълен нещастник) те потърси пак, недей да му се връзваш. Такива типове са способни да се уговорят с теб за пътуване до Париж и да те оставят да ги чакаш на летището без даже да си вдигнат телефона. По-добре излез с приятелки, в някоя дискотека ще имаш по-голям успех да намериш това, което търсиш.

100.   Боже, колко наивници имало. Авторката съвсем не е задръстена, за каквато се представя, по коментарите й си личи. Просто като диригент си дирижира хора от наивници, които са се вързали на въдицата й. Явно скучае, и иска да си запълни времето.

101.   До Авторката (аз съм н. 12 и другите с този хаш) - от месец не бях влизала тук, отварям и пак гледам, че си пишеш - ами аз те предупредих, Джанъм, че този „мъж“ не е реален
Дори е възможно изобщо да не е мъж, но най-вероятно е просто някой чикиджия, чиято жена го е хванала и сега се прави на примерен. Ти разводи вече сънуваше, а какво стана?
За последен път те съветвам да си седнеш на задника и да се концентрираш в собствения си брак, защото проблемът е преди всичко в теб - ти си и незряла отгоре на всичко въпреки напредналата възраст. Жал ми е само за господин съпруга ти и се надявам да си има любовница, за да не си е губил половината живот с жена като теб, а ти хвани и се стегни - в леглото едва ли ще се оправиш, защото не виждаш грешките си и НЕ искаш да се оправиш, но остава илюзията, че там някъде имало мъж, който щял да те задоволи - смях в залата!
СТЕГНИ СЕ

Съгласна съм иначе със 100 и няма да пиша повече тук. Пълна загуба на време

102.   Привет на всички от авторката!

Изчетох ви, разбрах ви и благодаря за споделените мнения!

Да си кажа и аз сега какво ми е на душата...
Ще полудея без любов... иде ми да вия от болка... без любов!
Празно ми е... без любов...
От 20г я чакам, пуста любов!
Петимна съм за ласка, за внимание, за обич и нежност... ; нямам ги в къщи и затова станах лесна плячка на "виртуалния"...
Полудяла бях за него, горях за него, всичко исках да му дам...
Но той изтърва момента... нали птичето веднъж ти каца на рамото и изпуснеш ли го, край!
Желязото се кове, докато е горещо, а аз... изстинах! Мина ми... мина и замина...
Мъжете са страхливи, да! "Путьо Маринкин" ми хареса... и ме разсмя, права си, н 96! Може да се сърди единствено и само на себе си! И ако случайно се осмели да се появи отново, може и да се изцепя с едно "F*ck you! "... и дотам!

И не, не съм ледена жена, н 98! Моят мъж ме вледенява... Как можеш да обичаш жена без да я желаеш?? Нито той има сексуално влечение към мен, нито аз – към него!? Затова и взаимно нямаме никакво желание да се предразполагаме...

Любовта те грабва и помита... Нямаш време да се замислиш за каквото и да било...
Нали светът е за двама, нали живота е любов...
Е, явно не съм живяла... щом не съм обичала!
И боли, страшно боли без любов!

Към 100 – не дирижирам хор от наивници, не! Аз самата съм най–голямата наивница, не стана ли ясно??

Към 101 – жалко, че съм ти изгубила времето!
За мен пък не беше губене на време! Разбрах, че насила нищо не става – нито хубост, нито любов! И като съм се омъжила без любов, сега ще си нося кръста!

Към номер 1
Кажи ми, как позна, че "виртуалния" е точно от града, за който спомена!? ! И с друго ме разби : той беше готов да му отида на крака дотам; щял да ми отдели една вечер и една нощ (голяма всеотдайност, няма що! така без никакъв напън от негова страна и баба знае! )! А мен пък това ме жегна и му казах, че 1та ни среща ще е на моя територия... , той да дойде... и така работата се разводни!

А си мечтаех да изживея една луда любов... очи в очи, хванати за ръце... да сe прегръщаме и целуваме, разхождайки се по брега на Сена... в града на влюбените... Каква глупачка съм била!
Но не бой се, няма да му се вържа повече... аз страхливец не ща...

Ти си златно момиче, много ми допада мисленето ти! Хайде да намерим начин да се свържем, какво ще кажеш?? С поздрав до някое парче в youtube и там да си оставим координати, става ли?? Благодаря ти, невероятна си и страхотно ме усети и влезе в положение!! Бъди щастлива!

И към 97
Ти да не ми пращаш завоалирана покана за по–директен контакт помежду ни?? Нали казваш, че "тук" ще срещна много по–стойностни хора, отколкото в сайтовете за запознанства... Със сигурност е така, четейки коментарите по темата ми! Ми намери начин, дай координати! Пък после ако ти се пътува дотук ;-) Шегувам се;-) въпреки, че да си призная с ръка на сърцето, гложди ме това, че никога не съм била с българско гадже :-) може би там е разковничето... славянската ми душа да си търси подобно, топло сърце! Колко ли е хубаво да ти прошепнат на родния, български език "Искам те! " Уффф, пак мечти, пак ще си изпатя...
И какво им е толкова нестандартното, на пламенните ти желания, че разбуди любопитството ми? !
При моя несъществуващ, сексуален живот, как да умея нещо в секса?? при мен и най–нормалния любовник би се превъплътил в "черешка на тортата"! :-))

Ами това е!
Любовта не се гони... тя просто идва... само дето силици не ми останаха да я чакам...! И ще я дочакам ли изобщо???

Щастие и късмет на всички!

103.   Авторке. Аз съм импулсивен, ако нещо не върви и не ми изнася, не си хабя времето с него. на 38 съм и нямам много време да бъркам и да чакам. Замисли севърху това. Мъжа на който си попаднала е боклук и това е ясно... Ако обичаш мъжа си, а само секса не върви и искаш някаква тръпка... Трябва да имаш достатъчно смелост да я намериш...

104.   101, и кой/коя си ти, че да казваш на авторката има ли право да бъде щастлива или не? очевадно тя по-добре от теб си познава мъжлето (след толкова години живот с него) и знае може ли да бъде щастлива с него или не? И какво значи "стегни се": щастие насила/със стягане не се постига!
Проблемът на авторката не е физически, а липсата на любов и дори най-малка тръпка с партньорът й, каквато дори в началото не е имало. Е, няма ли право и тя да бъде поне малко щастлива в тоя живот? - няма значение рано или късно - за всяко гърне си има похлупак. Аз на нейно място не бих се отказала, понеже не е грях да търсиш любим човек, какъвто мъжът й явно не се явява. И не виждам нищо незряло в това.

105.   С най-голямото ми уважение, но просто, според мен, става дума за фригидна жена... жена, която все пак осъзнава, че часовникът тик-така и иска поне за последно да се изчука здравата. Всъщност познавам много жени в тази възраст и всичките се разгонват и им се чука като за последно.

106.   105, това са чисти глупости: нуждата да обичаш и да бъдеш обичан я има на всички възрасти и независимо от пола. И какъв часовник те гони? - тя първо не е тръгнала да ражда деца, а и тръгне, сега има и такива, които раждат и на 50, даже и на 60 (вярно, че последните с помощта на медицината, но няма значение в случая), много зависи от конкретния организъм. В случая авторката никога не е имала тръпката, за която всеки човек си мечтае и е решила, че може да пробва да я открие. А 40 си е една нормална средна възраст и не виждам да е някаква пречка за любов или някой да е на предсмърно легло, че да е някакъв последен шанс - това звучи направо абсурдно? !? ... или на 40 да спираме със секса казваш? ха ха... та ние едва тогава почваме както си трябва, неслучайно ти се струват "разгонени" тогава жените, явява се разцвет на силите, какво последно чукане бълнуваш? а как ти хрумна, че е "фригидна" авторката - хам фригидна, хем разгонена - нещо хич не ми се връзва? явно си доста далеч от действителността за много неща...

107.   Авторката, как така никога "не си била с българско гадже и искат да ти прошепнат на родния, български език "Искам те! ". Аз мислех че сте в някое затънтено българско селце със закостенели нрави, ти сега да не се окажеш в чужбина, омъжена за някой "закостенял" чужденец?
И един съвет от мен: не само жените, а и мъжете не обичат твърде напористите индивиди, според мен не им показвай на мъжете чак толкова какво искаш, или поне не преди да сте близки вече и на живо. Иначе има голяма опасност да останеш с излъгани надежди като с доскорошния виртуален Дон Жуан - пак да повторя: някои много се силят по нета, а на живо никакви ги няма. Първо гледай на живо дали си заслужава.

108.   От 1:

Авторке, просто преди да се запозная със сегашния ми партньор, имах "щастието" да се запознавам с мъже, подобни на този, с когото си си общувала. Усещането е кофти, но поне успяваш да се научиш да ги разпознаваш. Относно Париж - случайно ми хрумна, а пък взех, че познах :) Всъщност, тогава си слушах "Алла Пугачова - Миллион Алых Роз (ПРЕВОД )" в youtube (можеш да я намериш, но точно този превод, защото е много добър) и си м мислех за най-романтичния град (Париж) и това каква романтика би било, ако някой направи това за мен - да продаде всичко, за да бъде щастлив от няколко мои усмивки. Е, в днешно време не се срещат такива мъже, но аз го намирам много романтично... и лудо :)))
Между другото, понякога наистина се чудя дали тази тема не е някаква пързалка - от начина ти на писане лъха интелект, а на моменти - самоирония, така че ми е трудно да определя.

Номер 105, ако обичаш, недей да даваш квалификации за това кой е фригиден!!! Няма фригидни жени, има неподходящи мъже! Ако мъжът не успява да те предразположи, дори да си най-сексуалната тигрица на земята, ще имаш посредствено изживяване. Повечето "фригидни" жени са жертва на слаба мъжка потентност, недодяланост и/или комплекси.

109.   От авторката

Към 104 – абсолютно точно и правилно си ме усетила и разбрала!
Благодаря ти за подкрепата! Бъди щастлива!
Към 106 – благодаря и на теб! Добре ме усети и разбра и ти, трогната съм! Просто няма какво да добавя – вие просто ми взехте думите от устата! Олекна ми, благодаря ви за разбирането; така се чувствам по–малко сама... :-)
Към 105 – 106 и 108 са ти казали истината в прав текст; прочети ги отново и дано разбереш, че голото чукане просто няма място в темата ми... Хайде, със здраве!
Към 103 – и ти си прав, болезнено прав... Да се осмеля да намеря тръпката си, казваш... Жестоко се опарих, въобръзявайки си, че съм я намерила... Знаеш ли как боли? Как гадно боли? Да споделиш най–съкровените си желания и така жестоко да ти забият ножа в гърба, зарязвайки те без вест, ни кост като непотребна вещ? Чувствам се предадена, ограбена, осквернена дори... Кому бяха нужни тези 7–месечни, всекидневни моменти на споделяне и близост... ако всичко завършва по този бездарен и тягостен начин??
И какво ме грее това, че може пак да се появи след месец/два/три?
Не ме вълнуват обясненията му... защото нищо вече не е същото!

Благодаря, че сподели! Де да бях и аз импулсивна и смела като теб, направо с рогата напред към истинската тръпка :-) (да не би да си зодия Овен :-))... аз съм водна зодия... сантиментална, чувствителна, любвеобвилна и адски нерешителна... мен да пленят, а не аз да преследвам и търся тръпка и любов!

Пак към номер 1
Не мила, темата ми не е пързалка! Просто е толкова тягостна и непосилна за крехките ми плещи, че за да разведря малко атмосферата... го избивам на унищожителна самоирония, но пак си боли! Ох, не знам какъв интелект лъха от думите ми, благодаря за комплимента, но той хич не ми помага в отношенията ми с мъжете...
И аз харесвам Алла :-) ще си разменяме ли координати в някоя нейна песен или да спра да ти досаждам? :-))
Благодаря, че и ти пое защитата ми пред н 105... на френски има една много хубава приказка по повод на женската фригидност " il n'y a pas de femme frigide, il n'y a que de mauvaises langues" :-) в превод :"няма фригидна жена, има само зли/нескопосани езици! " :-))
и аз така – само да ме барне един нежен и умел :-) език и съм готова да изригна :-)

И сега към мъжката аудитория:
Кажете, мъже, поставете се в ролята на кандидат–любовника : какво очаквате от една жена? Искам да разбера къде сгреших??
Харесах си го и му го казах; готова бях да се крия по хотели, да се лашкам с часове по влакове, за да стигна до него; споделих му най–съкровените си желания без свян ни срам; неща, които и пред себе си трудно признавам; исках да си ме вземе и да ме люби все едно, че съм девственица... нали нищо не умея и нищо не знам; да ме научи да се целувам, да се отдавам; всичко, ама всичко да ми даде; да ме научи да свършвам... с език, с пръсти, всякак... жена да ме направи... ; да крещя името му, когато ми е най–хубаво... ; всичко, всичко да му дам... без да го искам само за мен; без да се надявам да ме обича...
Това му споделих... Казах му " Леле, как безсрамно те свалям само! " А той "Не, не ме сваляш! Просто толкова ти се иска, че и на мен ми се прииска! Няма лошо! "
И защо тогава точно когато се стигна до търсене на хотел, уж жена му хванала мой имейл и както си пишехме най–безобидно, изведнъж... изчезна??
Светнете ме, мъже! Къде сгреших?
Наистина ли тотално губите интерес, когато жената ви е в кърпа вързана?
Споделете, ча вече наистина нищо ни разбирам??

111.   Oт 1:

Авторке, съжалявам, ако те засегнах, просто съм си параноична. Интересно дали отвори точно тази песен в youtube и видя ли последните коментари по нея?

Не съм мъж, но според мен стратегията ти от самото начало е била грешна, но това се дължи до голяма степен и на неподходящия мъж. Предложила си му всичко на тепсия, а това не е много интересно за един мъж. Явно този е бил някакъв страхлив фантазьор, който не иска да прави нищо в реалността. Може би жена му въобще не е разбрала какво става, а той се е панирал, че има възможност да разбере. Съветът ми е въобще да не се занимаваш.

112.   Пише ти 103
Да позна Овен съм. И то от тези, които си блъскат главата, без да се страхуват от това. Импулсивен съм, често взимам грешни решения, но пък и много пъти именно тази импулсивност ми е помагала да хвана мига и да спечеля повече, отколкото ако се замислях. Различно характери сме, не бих си позволил да ти давам съвети, защото аз имам един мироглед, а ти друг. За мен най-естественото нещо е да изхвърля боклука, без да ми е мъчно, че там е счупената ваза на баба ми примерно. Не искам да звуча грубо ;) Не се обиждай. Пишеш, че ти се иска да си като мен, но на мен също ми се като теб, понякога да се замислям. Може би истината е някъде по средата. На мен ми е трудно да задържа страстта си дълго време, а от там идват и проблемите ми. Постоянното търсене на движение и разнообразие се отразява и на либидото ми, при теб може би е обратното. :)
Пожелавам ти успех, жалко, че хора като теб са напуснали България.

113.   Здравей н 1:-)
Погледни си отново Алла :-) ще разбереш защо :-)
С нищо не си ме засегнала, дори много ми помогна, благодаря ти!
"Виртуалния" отлетя в забвението... Искам истинска любов... Дано скоро ме сполети и мен :-)

Към 103

Опасни сте Овните значи :-) Непредвидими, истински, готини :-)
Развълнува ме, разсмя ме... и отприщи сума ти емоции в мен :-)
Искам да ти пиша за тях, само ми дай малко време да подредя мислите си... че ме свари неподготвена :-)
Дано си щастлив... някъде там... искрено ти го желая!

115.   От авторката до 103

Здравей!

Прииска ми се да действам като теб, директно :-) и затова давам с рогата напред и ти признавам следното : думите ти предизвикаха множествена реакция у мен, но понеже нямам желание да споделям всичко това с многобройните потребители тук, най–чистосърдечно ти предлагам да се свържем с лична инфо извън сподели...и да си споделим :-), но само двамата :-); абсолютно неангажиращо, естествено!
Пиши дали става и ако да, ще ти дам линк за връзка!
Дано приемеш, защото много имам да казвам :-) и бих те чела отново с най–голямо удоволствие!

С хиляди извинения към всички останали, но вечните ми монолози взеха да стават досадни и затова се оттеглям!
Благодаря на тези, които се отзоваха!

Щастие и късмет на всички!

116.   Пак от същата...

Видяхте ли сега коя е най–жалката нещастница в цялата тази история??

Сакън да не ми допадне някой мъж и да поискам да го опозная малко по–добре...автоматически изчезва...без да ме е видял, нито опознал!
Eгати...какъв беше този мой шибан късмет?? (то май само късмета ми е...шибан:-)), ха ха!...мдааа, избива ме на вулгарност, но множко ми дойде в последно време...
Просто ми писна...
Така и няма да разбера какво е да те харесат, да те обикнат, да те пожелаят...явно не ми е било писано!

Как неблагородно завиждам на всички влюбени само....

Благодаря ви за търпението:-))

118.   Авторке, нямам идея как ще ме познаеш, но се радвам, че имаш желание. Нямам против да поговорим. Дай ми начин да се свържа с теб и да се надяваме че някой намя да злоупотреби. Оставам на твое разположение. Коментар 103

121.   До 103

Оффф, май аз съм импулсивната, а? :-)
Mного ми стана кофти, че не отговори на поканата ми за контакт... на секундата :-) И после, Овните били пожар :-), а ние водните и мудните, ряпа да ядем! :-))
Не се сърдиш, нали?
Така поне ме знаеш какъв пожар съм и аз :-))
Пратила съм ти музикален поздрав;
пусни си Daft Punk - Instant Crush ft. Julian Casablancas и се зачети в коментарите там : има нещо и за теб :-)

Приятен ден от мен!
Дано се свържем директно, за да не досаждаме повече на потребителите тук :-) Те би трябвало да влязат в положение!

51-100 от 112