Споделена история от Секс и интимност

История със съквартиранта
Искам да споделя какво се случва напоследък с мен и моя съквартирант. Доста съм объркана и наистина не знам какво да правя.

Живея от няколко месеца тук и той от самото начало прояви интерес към мен (докато с другата съквартирантка само “здравей-здрасти”). Има малко по-специално отношение, закачки, това-онова.

Случи се така че една вече бяхме пийнали и двамата и решихме да гледаме филм в моята стая и филма се превърна във въргаляне из чаршафите. Не му пуснах, просто не беше момента, пък и аз не съм от тоя тип “секс за една вечер”.

От тогава вече не помня дори как стана, но си спим в едно легло, той все ми пускаше ръчички и се търкаше в мен, но щом кажех “не” спираше.

Изведе ме на кино и се държа изключително мило и джентълменски. Говорихме си за нещата от живота, доста сериозен разговор, просто не мислех, че би си говорил с мен по този начин.

След тази вечер нещата се промениха, почувствах го по-близък и не го спрях, когато искаше да правим секс. Да, обаче секса беше 5 минути. Нищо не каза, нито пък аз. Изкъпах се и си отидох в моята стая. На другата вечер същата история и така няколко пъти. Нормално ли е да свършва толкова бързо, мамка му? Една вечер ми каза, че се срамува от себе си, по това съдя, че може би не му се случва често, знам ли….

Това е общо взето между нас тъпо чукане, без целувки без прегръдки, но напоследък нещата за мен се промениха.

Искам го по-често наоколо, пък мисля, че и той е променен… Заведе ме в бара, където излиза с неговите приятели и ме запозна с тях, а и се държи доста странно, споделя ми казва ми къде е, какво прави, дори ми се обажда, а до сега не е било така.

Проблема в цялата истовия е че аз може би го харесвам повече, отколкото трябва и съм му го казала, другото е че той е с 12 години по-голям от мен и се чудя защо изобщо се занимава.

Просто съм толкова объркана и не знам какво да правя. Моля за съвет или поне мнение как звучи историята отстрани, защото аз наистина не знам какво да си мисля вече…

Коментари

1.   Е ти си удобното му момиче за секс в момента!

2.   А това история от България ли е? На мен доста ми прилича на изживяванията на една българска студентка в Германия, която си е намерила квартира с немци, а и неговият начин на поведение ми напомня на тях. Не питам просто от любобитство. Манталитетът е много важно нещо и не бива да се пренебрегва при подобни любовни истории.

3.   Честито! Вече си имаш гадже. Пожелавам ви много любов и в най-скоро време той да се отпусне и сексът ви да е по-хубав.

5.   Използва те като боклуджийско кошче...

6.   има 2 изхода от нещата,1-я вижте дали ще се получи м/у вас, 2-я кажи му ,че е по- добре да спрете до тук, за да не стане така да се скарате за нещо и после да не можете да се гледате,защото ако оставаш за дълго в тази квартира ще се налага често да се виждате, а по- добре без лоши чувства.

7.   "Тъпо чукане без милувки,без целувки..."За мен е странно
защото не съм попадала в такива ситуации...За 5 минути.
Или има проблем,или не е бил дълго с жена,попитай го
след като си се влюбила.И друго което не бих сторила тол
кова скоро след запознанство:Показала си му се на ДЛАН.
Трябвало е да поддържаш интереса му за по-дълъг пе-
риод.Иначе има опасност да му омръзнеш в скоро време.
Не знам какво да си мисля в твоята ситуация.Бъди малко
по-конкретна.Благодаря Росирос 49г.

P.S. Поговори с него на темата имал ли е досега и колко
връзки с жени/момичета/,така ли се е случвало и с тях?
Какви са му намеренията спрямо теб?И извинявай за де-
ликатният въпрос:Девствена ли си имаш ли опит в секса
Може и това да го притеснява? Не знам...Пиши.Всичко
може да е...В момента само гадая...

8.   От номер 3.Много сте черногледи, бе, хора. Не е задължително човекът да я използва. Щом я е запознал с приятелите си, споделя й, интересува се от нея, значи я приема за близка.

Поговорете си, изяснете си отношенията. Аз не виждам нищо притеснително в историята. Какво като е по-голям от теб (това може да се разглежда и от положителна страна- по-улегнал, знае какво иска и т.н.) А бързото му свършване сигурно си има логично обяснение, може да се притеснява, да няма богат опит или скоро да е не е правил секс. С времето това ще се промени, ако задълбочите връзката си.

Не знам дали аз съм наивната или вие сте прекалено негативни, обаче на мен не ми изглежда толкова зле положението. А и в крайна сметка един живот живеем. Защо да се съмняваме и дърпаме от хубавите неща в живота? Ето, авторката казва, че е влюбена. Какво по-хубаво от това? Дори и да се разочарова след време, поне ще е изживяла страхотна емоция и ще й остане спомен, опит.

9.   От авторката: За толкова време нещата не са претърпели кой знае какво развитие, с изключение на това, че се чуваме по-често по телефона. Явно и на двамата така ни е по-удобно, аз наистина си го харесвах, дори ми е много приятно да е около мен, но се оказа доста срамежлив (?) не знам точната дума ли е. Притеснява се от другите в апартамента (били сме много шумни) и някой път не иска да правим секс, което направо ме побърква, снощи даже си станах и си отидох в моята стая... Поне от към времетраене нещата се подобриха. Друг "проблем" е възрастовата разлика за него, мен изобщо не ми пука, но той продължава да повтаря че е стар и т.н... доста е неприятно!

Номер 7 мисля, че бих могла да поддържам интереса му, но този интерес трябва да се поддържа и от двете страни, не мислиш ли? И не, не бах девствена, просто мисля, че когато правя секс с някой, след това нещата трябва да имат продължение. Объркана история общо взето ;)
Номер 2 историята е от България, да!

Благодаря за съветите, може би трябва да поговоря с него, ще е адски трудно, но ще опитам. Стискайте палци!

10.   E как се развиха нещата?