Споделена история от Секс и интимност

Пенисът ми тече след секс и мастурбация
Здравейте,
На 20 години съм, момче. Всеки път като се възбудя и отделям голямо(по мое мнение) количество предеякулационна течност, направо мога да подмокря боксерките си. Не знам какво правите Вие, момчета, за да се справите с този проблем. Другото, което ме притеснява е, че след като свърша, дали когато мастурбирам или правя секс, пенисът ми продължава да отделя тази прозрачна, лепкава слуз, която се отделя, когато съм възбуден. Отивам до тоалетната, изпикавам се, но малки количества продължават да изтичат до 1 час, час и половина след като свърша.
Кажете ми, някой друг да има тези проблеми? Чувал съм, а и съм чел, че повечето момчета не текат толкова много.

Благодаря Ви

Коментари

1.   Това е нормално. Важно е да правиш редовен секс (мастурбация), за да намалее сексуалното напрежение и да не се „подмокряш“ през цялото време, а след секс и мастурбация е задължително уринирането, за да се прочисти каналчето, а ако правиш по-често секс ще спреш да се „подмокряш“ толкова поне във възбудено състояние без секс.

2.   Моят приятел е така, аз обожавам това. Изключително много ме възбужда тази течност. Това не е проблем, избии си го от главата. Според теб проблем ли е, когато жената става мокра преди секс? Много си млад и неопитен и се занимаваш с излишни притеснения

3.   Съвсем нормално е това. Тази течност подготвя пикочния канал за преминаването на спермата, като го алкализира, за да не загинат сперматозоидите в киселата среда на канала от остатъчна урина. Някои мъже отделят повече, някои по- малко и не зависи от честотата на секса. При мен се получава точно както описваш, колкото и често да правя секс, течността при възбуда е еднаква - подмокря ми бельото... Така, че нищо не може да направиш по въпроса ;)

5.   До номер 1: Ами аз не съм от най-опитните в секса, може би наистина това е причината за по-обилното течение. А относно уринирането, винаги уринирам след мастурбация/секс. Благодаря ти за отговора.

6.   След тия неща отиваш в банята и го миеш и забелваш. Ако не се миеш, ще се подмокряш.

7.   На преглед при уролог

8.   Не е нормално, ти не си момиче за да се овлажняваш, предеякулационната течноат трябва да бъде малко, една капчица тя се появява преди половият акт. Вероятно имаш възспаление на простатата, трябва да посетиш уролог.

11.   Нормално е, за съжаление, и аз го имам и много други хора. При някои се отделя в огромни количества, а при други в минимални.

12.   До номер 11: Имаш предвид, че и ти течеш след секс и мастурбация, по един час?