Споделена история от Секс и интимност

Жените винаги се държат гадно с мен, защо? Има ли и други в това положение?
Здравейте на всички. Млад мъж съм на 27.
Не съм много щастлив напоследък. Всичко е заради тези пусти жени. Не съм правил секс никога! Винаги са ми казвали, че съм хубав и сладък, ама предимно го чувам от лелички над 50 години. Не ми върви и това е. "Хубавец, хубавец, хубавец... " Още от първи клас до днес! И какво от това? В 7 клас имахме една много готина мацка, всички я опипваха по задника и я стискаха за циците. Поне няколко момчета почти всеки ден, а тя се смееше и на майтап тръгваше да им посяга с леки шамарчета. Гледах, гледах и реших и аз да я плесна по задника и да я хвана за циците, понеже само аз най-сдържан и не си позволявах да досаждам така на никоя. На 5 човека даваше и се хилеше, а на мен ми натресе здрав шамар и едва не ми извади окото. Ако съм бил пипнел още един път така, щяла да викне баща си.. Хубаво, хванах я съвсем леко, защо трябваше да е толкова злобна към мен? Започнах да си мисля, че явно съм антипатичен и неприятен на външен вид, но всички ме убеждаваха в обратното. Даже не съм ги питал! Отивам някъде и някоя непозната жена на средна възраст "Ох, ама много готино момче, ама много си хубав.. Ей то имало и хубави българи... " Писна ми! Дори един приятел ми казваше, че съм имал хубава усмивка - КАКВО Е ТОВА? Мъж ми прави комплименти! Той не е гей и си има приятелка. Не спираше да твърди, че с тази усмивка ще впечатлявам всички мадами. Както и да е, нека си доразкажа за ученическите години. След една година в новото училище - Имахме една знойна красавица, която всички момчета желаеха и не пропускаха да опипват и.. абе случи се същото и в това училище, само дето момичето беше друго. "Ти няма да ме пипаш, ти няма еди какво си" И аз си мисля, че това е защото съм нов там, а то мина половин година в тоя клас. Питам един приятел: Защо се държат така, нали почти всички в тоя клас са за първа година заедно? Имал съм и още няколко такива случая. Говорил съм с кой ли не. И пак всеки ми казва: Готин си, хубав си за мъж, не си дебел, не си слаб, не си нисък, не миришеш, интелигентен си, веселяк си. и още и още.. В момента съм висок 184 см. и се движа между 88-93 кг. спортувам здраво.
И не ги чувам тия хвалби от приятели и познати, чувам ги от непознати хора. Мога също да отбележа, че винаги съм бил магнит за малки момиченца -хубавия батко и герой на всички малки принцеси. Даже преди време майката на едно ми беше споделила, че малката ме сънувала как я нося на конче и че много се срамува като ме види в градинката. Каква е тая прокълната орис. Харесвам жени за секс между 20 - 30, а защо не и 40 годишни. Никоя не ми пуска. Аз не гледам хората на външен вид и уважавам абсолютно всеки човек, обаче съм бил пренебрегван заради много по-лошо изглеждащи и нямащи добро чувство за хумор момчета. Всичко ми е наред, а не ме искат. Един колега беше казвал, че младите момичета в България имат естетическа парализа и винаги избират грешното. Даже и на един, дето му се подиграваха до миналата година за космите по гърдите, му провървя и си намери и той жена и то хубава. Чудя се, какво излъчвам и с какво ги отблъсквам, защо ме режат? . Имам приятел психолог и съм му споделял! Казва ми, че изглеждам сериозен и не съм глупав и наивен, а такива били най-неудобната партия и ги отблъскват винаги. Наивните момчета, макар и да не са нещо особено на външен вид, са много предпочитани. Ако си приказлив и правиш пози, ще ги привлечеш. Аз съм бил романтичен и съм се държал много мило и приятелски, ала и тогава бях отрязан. След това един познат от квартала се пробва със същата - псува я, щипа я, пляска я по задника и.. и... И сега са гаджета!!! Какво? !? И аз ли трябва да съм гад? Нали бяхте романтични и обичахте нежностите и миличките жестове? Повече от 7 години ми отказват и ме разиграват както си искат. Писна ми!!! За тия двете ще кажа следното, за тия от стария и новия клас от 2003-та и 2004-та: Едни гадни кучки. Съжалявам! Аз уважавам всички борбени и добри жени, особено самотните майки. Аз много уважавам Жената с главно Ж! И нямам намерение да си правя генерални заключения. Много съм огорчен и съжалявам, че се родих точно в България. Преди време се запознах с няколко млади и секси французойки.. виртуално запознанство.. две от тях много ме харесаха Ии разбира се разстоянието беше пречката. Имах и един флирт с една аржентинка, обаче.. КЪДЕ Е БЪЛГАРИЯ И КЪДЕ Е АРЖЕНТИНА? Как да нарека тукашните момичета, на които съм попадал? Дават на няколко души да ги опипват, а на някой определен - НЕ! Защо? Аз да не съм някой изрод или изнасилвач, да не съм се родил с 3 крака и 8 вежди. Вече имам чувството, че и проститутката ще ми откаже и ще ми върне парите. Тези откази можеха да ме отклонят сериозно от правилната пътека, помислих се за недъгав дори. Няма толкова гадни кучки. На колко съм попадал такива.. Това само у нас го има. Миналото лято ме хареса една рускиня на 28 Ии КАКВО СТАНА? Не живеела в България и била тук за малко. Тя си отиде в Екатерибург. Ето, чужденките ме харесват. Аз исках една хубава и честна българка, защото аз не желая просто да се чукам и да си правя кефа, аз искам да доставя удоволствие на една хубава жена, да я накарам да пощурее от кеф. Искат хубавец и ебач и бягат, какво е това? Само на думи го искат. Не си обяснявам това отношение към мен. И сега да не ми се появи някой да ми пише "Ами не си вървежен, ама не си им симпатичен. " Толкова ли е трудно да си намеря някоя и да я чукам само една единствена нощ за този и без това кратък живот? Уж харесвали мъжки момчета, че аз съм си чупил ръка и не съм издавал звуци при наместване, шили са ме без упойка, вървял съм срещу агресивно куче от породата Питбул, покорявал съм го и съм го карал да ми маха с опашка! За приятели и любими хора ще се изправя и ще погледна дори Тигър право в очите. Знам, много детско ви звучат тези редове, но не е точно така. Не ме наричайте самохвалко, тези неща ги пиша тук. Аз на никой не давам акъл на улицата, не се опитвам да се правя на интересен и да му размахвам с ръце, просто нещо в мен ги отблъсква жените. На 3 годинки загубих баща си. Майка казваше и продължава да казва, че липсата на баща ми се е отразила и заради това и момичетата са били толкова зли, защото по природа те си падали по силните и щастливите, а едно момче без баща трудно би могло да е щастливо, което всъщност показва и какви боклуци са повечето, но те това си го знаят. :) Винаги съм смятал, че и друга причина е моята хиперсексуалност. Издръжлив съм и мога да държа твърда позиция и след второ изпразване, не е ли това мечтата за една жена в леглото, да я задоволиш и да не обръщаш гръб? Не обичате секса! ЗНАМ аз! И много се дразня на глупости от сорта на " Не знаеш как да си поискаш ". Какво трябва да знам? Нима съм толкова глупав, че да не знам каква им е целта в тоя смешен живот? Искат богаташче и глупак, това е ясно. Жалкото е, че има една много малка част свестни момичета и жени, които много често теглят заради останалата. Ще ми каже някой " Ти си озлобен и комплексиран смешник, никоя няма да те погледне ". Нека е така! В днешно време всеки нормален и бял човек има право да бъде щастлив, щом е нормално да имам такава съдба, хубаво. Много е жалко. :( Не само за мен, а за всеки мъж в моето положение??? Омръзна ми от глупости. Колкото повече искаш секс и показваш това, толкова повече ти се дърпат. Искат да спечелят нещо, да извлекат някаква полза. Може ли един обикновен мъж да си позволи проститутки? Как се ходи на проститутка с 4 стотака заплата? И каква изобщо е разликата между официално призната проститутка и "нормалната" жена? Искам съвети от коментиращи и повече градивна критика. И един съвет към настроилите се агресивно жени - Не се палете толкова и се опитайте да ме разберете. Не съм лош и не съм женомразец! Искам отговор от жените по този въпрос - Усещат ли жените агресията, притеснението, злобата и липсата на опит у един мъж? Дали това ги отблъсква? Един приятел ми беше казал, че със моята външност съм подсказвал, че по-скоро съм имал много жени в живота си. Интересно ще е мнението ви.

Коментари

51-100 от 149

62.   От автора:
На нова работа съм и получавам добри пари. Сега се занимавам със доходоносен занаят. В момента взимам препоръчаната от номер 5 заплата, плащат ми на седмица и на месец ми излизат някъде 720 лв. Когато натрупам повече опит и съм вече добре обигран, мога да работя същото в друга фирма и да взимам още 200 лв. отгоре. Но както и да е.
Разни момичета от компанията едва сега се сетиха, че съм им симпатичен, понеже няколко пъти разбраха за работата. Не бих казал, че заплатата е нещо особено, но тази професия спокойно може да ми докара месечен доход от една хилка и те го разбират отлично, дори една много упорито ми се натиска. Иначе аз си събрах пари и си свърших работата, госпожицата остана доволна от мен. Абе, то и без да плащах пак щяха да останат доволни, ама нали към парите тичат и другото не ги вълнува. Предпочетох да си платя за секс, защото ако си хвана гадже няма да мога да си плащам сметките у нас и да помагам на нашите. Няма да дам зелена светлина на тия дето ми се натискат. Знам какъв ще е сюжета на такава връзка - Плащам и след време се появява друг и всичко дето съм хвърлил е отишло на кино, чука я друг. Ето защо аз не искам да давам нищо от себе си в една връзка. Трябва да хлътна много за да си променя възгледите, но това ще стане много трудно по тези ширини. За 1 месец успях да разбера следното, че изглеждам добре но не това е причината да ме искат сега, а това че могат да ме използват. Виждал съм момчета, които не са кой знае какво но си ходят с много хубави момичета, защото си печелят добре, а също има много ергени дето приличат на актьори от филми. Просто жените гледат повече характера и джоба. какво имам предвид под "характера" ли? Много просто! Ако разсъждаваш повече и имаш някакви принципи, ценности и не толерираш глупостите и нередностите, нямаш големи шансове да си хванеш приятелка. Но ако си приказлив и сладкодумен клоун, ако печелиш доста пари и си много уважаван и вървежен в средите, да, ти определено ще си търсен от всякакви хора. Аз написах това за да уведомя, че си реших проблема. И между другото секса не е кой знае какво.

63.   Прекрасно е, че си решил проблема си. И то по начин, по който те съветваха сериозните хора в темата, а не "интелектуалки" с объркани представи за философия и логика. А дали секса не е кой знае какво-има още време, ще видиш, че Е!

64.   Когато бях на твоите години имах идеали. Имах морал. Много обичах и никой не ме обичаше(тебе даже лелите и децата те намират за убав) Не че ми дремеше, ама самотата ми уби всичко. Всичко рухна, когато разбрах че любовта при 99. 999% от жените се изразява в тяхната привързаност към парите ни. Някои директно, други супер индректно. Трети след години сълзи и откровения чак накрая разбрах, че пак за пари е ставало въпрос. И накрая разбрах: за да наследи нещо духовно една жена от теб, тя трябва да те желае, но да не може да те има. За те желае разбира се пак през парите ти е трябвало да мине.

Така, е направо ти го казвам - ти си човек който първо си плаща, после пие. По-голямата част от жените първо пият, а като станат на 40 и погрознеят тогава плащат. С лихвите. Тогава има ред сълзи, ред сополи.

Просто е приятелю. Вече и аз мачкам. Сега и аз пия, това за което съм си плащал 20 години. Ти като станеш на мойта възраст(35) и ти ще си минал през БМВ-тата, бизнеса в Китай и подигравката с курвалята на Слънчев бряг.

Каквото почукало, такова се обадило. Ето вече си почнал да пиеш за това дето си го плащал досега. Разбрал си, че ти трябва да си желания а не те. Те са хубавици? Ми време е наистина да си повярваш че си по-хубав от тях като мъж, отколкото те като жени.

Вярата приятелю, вярата в себе си! ... Другото е инструменти - пари, коли, партита, алкохол... За съжаление обаче Вярата в днешно време се гради САМ. Жената вече не е жена... курви колкото искаш.

И аз досега се заблуждавах че жените са прекрасни същества и са достойни за уважение. 20 години вече. Все повече обаче си мисля, че болшинството са само едно парче мръвка. Дето и то сере и пикае, понякога примесено с химия от червило, тампони и пластмаса от токчета. Сред тях от време на време има разни изключения, разбира се.
ХУБАВО ГИ ВИЖ! И спри да им се кефиш толкова. ТЕ СТРАДАТ! Страдат от твоето внимание. От твоята влюбчивост! Страдат от това, че очакваме от тях да са толкова перфектни и красиви. Щото проклет да е мъжкия егоизъм...

И те са ора бе, батей...
Свали ги от пиедестала си и повече им съчувствай...

Моля жените да не ми се обиждат, ама когато една жена мисли за пари, то тя се предлага като проститутка и съответно такова отношение заслужава. Колко от вас искрено, ама наистина искрено обичат мъжа си и мислят за неговото благополучие, мислят за неговото щастие, споделят неговите страхове и несгоди, виждат преспективата и неуспехите заедно с него? Не, нееее вие все още не ми разбирате въпроса. Тук не говоря колко от вас го правят доволен, като му направят свирка, палачинки и огладят ризата... Тук говоря за много много повече... тук говоря за РАЗБИРАНЕ! . За любов. Да сте в главата му, да виждате през очите му, да изпитвате неговите емоции. Колко от вас, а? Накрая все се опират нещата до финансовата несигурност нали?

Когато една жена е несигурна в мъжа си, той много често е несигурен в себе си. А вие такива не ги обичате... несигурните. Искате все някой на готово... дето да е минал вече през 50 преди вас и да е претръпнал да го отрязват. Искате другите патки да са го научили вече на "мъжественост", а вие само да го ползвате.
За вас той първо трябва да е сигурен в себе си, а после вие да сте сигурна в него. Обратното е недупостимо... нееее. Принца на бял кон, дето да ви осигури без-стресово бъдеще. Гнус ме е от такива като вас и боготворя малкото момичета, които се жертваха и продължават да го правят заради мен. Които имат търпението да ме чакат да се уча от живота, докато те са до мен. Защото дами, мъж се става, никой не се е родил мъж. И ако искате наистина да сте обичани от мъжа си, вие трябва да сте до него в неговите трудности и ЗАЕДНО да търпите. Тогава идва и неговото признание. И никой няма да се отнася с вас като с мърша, като погрознеете на 40.
А ако си намерите някой готов, добре обучен, хубавец, милионер... вие какво ще му дадете ако сте на 40? Пу***та си за 1-2 годинки? Няма да имате заедно достатъчно годинки пред вас за да споделите несгодите му. Не че той ще има несгоди, нито път ще има какво да учи повече, след като е толкова хубав и богат... Т. Е на 40 ще сте никому необходим парцал (за тези от вас дето първо пият, после плащат говоря, онези дето някой ги е щипал по дупето в клас)

Затова Авторе, прави са хората... те не те заслужават. Мачкай наред! Те искат да ги мачкат - такъв им е маркетинга сега. Онез-парчето месо. Тя правилната ЖЕНА ще се появи и ще я познаеш. Ама запомни, като се появи - пиеш и плащаш заедно с нея!

п. с. Ако търсиш само една(което ме съмнява, щото бая си насъбрал) - по чувството за хумор ще я познаеш. Такива ги търси. Тези са умни и умеят да инвестират. А и секса с тях е най-страхотен!

М. В.

65.   От известно време следя темата, не съм изчела всички мнения, но ще ти споделя какво мисля аз.
Авторе, честно казано, прекалено се превъзнасяш с твоя нов доход от 720 лв., че дори и 1000 лв. да беше (както твърдиш, че ще стане след известно време).... Съжалявам, обаче жените не ти се лепят заради пари, а заради увереността, която ти е дало новото възнаграждание. Извинявай, но една продавачка в мола печели повече от теб. Аз самата съм само с 2-3 г. по-възрастна от теб и изкарвам двойно повече пари на месец.
От приятелките ми често чувам, че нямало подходящи мъже. От мъжете чувам, че нямало подходящи жени. Е, след 18-тата ми година НИКОГА не съм имала проблем с намирането на симпатичен, интелигентен и проявяващ разбиране мъж. Просто защото не се вкарвам във филми като теб.
Колкото до тезата ти за жените - защо подвеждаш всички под един и същ знаменател? С мъже с по-добро финансово състояние от моето отдавна реших да не се занимавам, защото имах един такъв и въпреки че страшно много го харесвах (висок, рус, синеок, интелигентен - две висши образования, три чужди езика, и т. н. - мъж-мечта на теория) и нито веднъж не е похарчил повече от 2 лв. за мен (даже презервативите ме оставяше аз да плащам всеки път, както и всички разходи по храна, но аз много го харесвах и нямах против първите месеци), какво остава за нещо повече, беше толкова обсебен от идеята да не се прецака с нещо, че чак взе да ме дразни с тези изчисления в един момент, защото на фона на постоянните му проверки дали съм меркантилна и психо тестове установих, че харча 1/2 от заплатата ми по него. Прекалено скъпо ми излизаше тази връзка и я прекратих, въпреки че с е бях навътрила с няколко хиляди лева вече. Ако следвам твоята логика, много съм прекарана, защото съм инвестирала в него, а сега той чука друга :D Само дето аз се чувствам прекрасно от това, че се разделих с него. Прекалено тънките сметки, каквито правеше и той, а виждам, че правиш и ти, не водят до нищо добро. Не знам защо реши, че ВСИЧКИ жени искат само да им плащаш разни неща. Имам много приятелки, които сами си плащат всичко, че някои даже и мъжете си издържат, защото те стоят вкъщи да гледат детето, а жена им носи парите.
Ако наистина беше толкова невероятен мъж, досега все щеше да завържеш някоя връзка без проблем, но ти си емоционално натоварен и натоварващ, даже от начина ти на писане си личи. Ако не се промениш, дори 50 000 лв. на месец да вадиш, все тънките сметки ще са ти в главата и връзка няма да можеш да завържеш. Проблемът ти е в главата, а не в портмонето. И не слушай съветите на хора от мъжки пол с доста изкривено съзнание, защото ако ги следваш, пак ще бъдеш нещастен. Намери си момиче от твоя сой, ако мога така да се изразя, тогава може би няма да се чувстваш използван или прецакан. Спри да правиш сметки колко даваш, бъди по-уверен и не си мисли, че всичко е свързано с пари. С това мислене ще си останеш стар ерген. И още нещо, не всичко в една връзка е 50/50, понякога единият дава повече от другия и това е нормално. Ненормалното е да водиш постоянна сметка за това.

68.   Принципно не се заяждам, нямам и намерение, просто това което ще кажа ще послужи на автора като доказателство.

Аз съм 64 до 65 :
Принципно си супер права, 65 и не бих могъл да се съглася с тебе повече, до момента в който казваш:
"Прекалено скъпо ми излизаше тази връзка и я прекратих, въпреки че се бях навътрила с няколко хиляди лева вече"

Ето пак доказателство, че до пари все опират нещата. Споменаваш ги, мислиш за тях. Не казваш "зарязах го щото ми нямаше доверие", а "защото ти е излизал скъпо". Издаваш се така. И моля те не ме предизвиквай да навлизам в подорбности пред хората тука :)

Знаеш ли колко много мъже "под чехъл" познавам които перфектно разбират, че жена им е с тях заради парите им, но не прекратяват връзката.
От жените обаче познавам само една. Бившето ми гадже взема 4000лв и супер се оплаква от това, че тя взема повече от мъжа си. Онзи ден ми каза че напуска работа, за да може мъжа й да изпъкне, щото той взима по малко и няма самочувствие. Иска да си седи в къщи и да е домакиня. Това е единственото момиче, което познавам, което е способна на това. Но дори и на нея не вярвам, докато не го направи.

65, не го вземай това като упрек. Хубави неща си написала, но по никакъв начин не опровергаваш, че жените не са меркантилни. Един зрял мъж обаче отдавна се е примирил с това и го възприема нормално, а една зряла жена не си го крие, за да има прозрачност в отношенията. То се едно да кажеш - аз не пърдя. Биологично е!

69.   От автора до 65: Аз нямам проблем да остана стар ерген, а продавачка в мола не е специалност. И както прочете аз не намирам заплатата си за голяма. Ето сам ще ти извадя изречение "Не бих казал, че заплатата е нещо особено, но тази професия спокойно може да ми докара месечен доход от една хилка и те го разбират отлично, дори една много упорито ми се натиска. " аз не съм студент и бих казал, че 1000 лв. са много добре. Приятелите ми студенти работят за много малко и ми се дразнят. Бих искал да запазя в тайна с какво се занимавам, но както казах работата е занаят и след време мога да стигна много напред и над продавачката в мола. Аз и 5000 да получавам винаги ще има някой с повече от мен. И какво от това? Относно тези 50 000 - Всеки неуважаващ себе си меркантилен боклук ще се лепне за мен, колкото и да ми е гаден характера. И как няма да слагам под общ знаменател, та аз друго не съм виждал. Не си мисли, че номер 64 ми влияе зле, аз си знам че е прав и си каза нещата точно. Ти просто защитаваш женската чест, която за мен е умряла много отдавна вече. Преглътни и се примири, че няма как да ми натриеш нито носа с посланията си, нито да ме направиш друг човек. Аз съм на верен път и това което ми трябва не е семейство. Не, аз не искам семейство и затворен съсипан живот! Искам да съм свободен и да не ме ангажират и аз да не ангажирам. Хората правят секс за удоволствие и аз съм 110% сигурен, че ще попадна не на момиче а на жена, която ще иска просто да го прави така, защото съм добър и знам как да я задоволя. А тия дето не са ми пускали са изгубили много. Ако никоя не ти дава шанс в живота, няма право да те определя като неспособен в леглото или където и да било. Това се проверява и после се установява. Тук една жена беше коментирала, че всяка би се върнала да прави секс с бивш, но не и с мен. Хубаво, а тя как знае колко съм добър аз? Много жени са изгубили в тоя живот, защото са обърнали гръб на такива като мен. На много им се прави неангажиращ секс и после попадат на някакъв с малка п... или бърза еякулация и после циврят колко са нещастни и разочаровани, а в същото време подминават сексуални бикове и ги мислят за смешни, жалки и неспособни, е, аз не съм от тях и си имам самочувствието да го докажа. Много скоро ще имам възможност да го доказвам и на повече жени. Самият аз изглеждам по-добре от тези, които са ми обръщали гръб и след това са излизали и са се мляскали демонстративно с някакви невзрачни типове. Преди се дразнех а сега вече ми е смешно. Която иска да се пробва сама ще се върне при мен и щастлива и смирена ще живее по правилата ми. Пак ще се повторя, че не може да се съди за непознат от Интернет, колко е способен в леглото и как бил дълги години на сухо, смешен и неспособен. Първо пробвате и после давате компетентни мнения. На себе си съм доказал че съм прав, няма защо да се притеснявам от мнението ти. Сега съм уверен и знам къде отивам, знам какво ще постигна. И аз допусках грешката, че бях прекалено самоуверен, но се оказа че е имало защо. Имам сексуална енергия и добри размери, какво ми трябва повече? А, да, трябват ми пари. Ще ги имам! На почти 30 съм и изглеждам като на 22, това е плюс за мен. Пожелавам успех на всеки един отритнат като мен. Време е и ние да се докажем. Моята песен не е изпята и продължава, продължава и вашата момчета! Горе и двете глави и да докажем силата си. Вие нямате извънземни хубост и способности, че да искате финансова издръжка от всеки, с който сте правили секс, разбираш ли? Ходите ли по малка и голяма нужда? Ходите! Тогава какво се правите на принцеси? Такива като номер 1 са жалки и нещастни комплексирани жени, но за тях няма спасение. Ще си отидат от този свят незадоволени и нещастни, защото не са случили и няма да случат на мъж с този акъл.
1 пише: " Внимавай с куклите - те имат обикновено доста опасни съпрузи, любовници и бащи. "Аз ще отговоря: Бих ги посъветвал същото. 1 пише: "Сигурно и днес гледаш разни кукли, които са ти най-нивото, а обикновените жени изобщо не забелязваш. " Отговарям: ДА! И ще продължавам да гледам, защото и те са обикновени, но надути като теб. 1 пише: "Например защо не обърнеш внимание на някоя пълничка или очилата, но и те дали ще ти се хванат с тази минимална заплата, защото ти ако не се хванеш сериозно на работа и за семейство не ставаш, а тези жени искат семейство, бебчета, сватби - с две думи стегни се, " Отговарям: Защото има дебели и очилати момчета за тях, нали така? Аз ставам за семейство, но не ми трябват използвачки и нещастни деца след това, а стягането ще го препоръчам на теб и подобните. Аз се стегнах, последвай ме.

70.   Браво, авторе, браво! Станал си мъж! Да се стягат, а не да дават неадекватни съвети!

71.   Боже, боже, простотията ходи по хората, не по гората!
Авторе, за една жена сексът е лесно достъпен и навън има достатъчно "сексуални бикове", за да се хване с вечно мрънкащ, вечно недоволен тип като теб, който непрекъснато се оплаква и обижда жените!
Дори множество жени биха предпочели някой с мека пи*ка, отколкото женомразец.
При теб друго освен деградация не виждам.
Слава богу, че никога не съм попадала на такъв като теб!
Можете да си основете един клуб на българския женомразец, където да се оплаквате един на друг колко лоши са жените...

72.   Аз съм 64, М. В.

Авторе, Браво. Мед ми капе от очите като те гледам какво си написал. Развиваш се. Само търпение и всичко ще е наред.... тревогите ти скоро ще изчезнат съвсем.

Жени, губите. По принцип сте обречени да загубите в живота. И колкото повече влагате егоизъм във външната си красота - толкова повече ще страдате на края на живота си.

Ролята на вашата красота докато сте млади е да присламчите към някой С ПОТЕНЦИАЛ. А не да злоупотребявате с красотата си. А повечето от вас нито потенциала гледат, нито си правят сметка за доверието което градят у хората.
Не, селфито е по важно.

Когато някой с потенциал, като това момче ви обръща внимание, вие серете отгоре му. Ами то човек се изтощава... и накрая става ей такъв като мене и него. Сега, след като съм станал на 35 и имам не малко житейски опит, стабилен доход, хубаво тяло и излъчване на стабилен мъж ме харесват, ама защо на мен да ми дреме? Да се загробвам с деца и лепки до живот? Мога да си готвя, да си шетам, да се пера и гладя. Нищо не ми липсва. Ако се хвана с някоя тя какво ще ми даде?

Онзи ден една рускиня (грозна и дебела) ми вика, че зарязала гаджето си, щото се държал с нея като с партньор, а не с жена. Тя искала да й подаряват цветя, да плащат за нея сметката в ресторанта, да и правят комплименти... а тя просто щяла да бъде хубава за него...
Без думи...

Ми да аз от нищо нямам нужда вече. Единствено само от секс, а проститутки колкото искаш. Ако си мислите че можете да правите секс и да изглеждате по добре от проститутка.... А тя даже по ефтино ми излиза.

Ми това е. Защо да си го крием. РАЗМИНАВАМЕ се, алоооо, усетете се докато е време. Когато някой ви дава - давайте му и вие. Иначе нещата ще отидат на зле.

Запомнете в тази игра вие губите, но не защото мъжете са по големите егоисти от вас, а защото ние няма какво да губим и в един момент вече и от нищо нямаме нужда и не сме зависими. Вие ни правите зависими. Вие имате нужда от много неща.

Аз и със скъсаните обувки мога да си ходя, без да ми дреме. Мога и без деца да умра. Мога и да съм брадясъл всеки ден. Мога и днес да съм богат и утре да съм беден, все ми е тая, защото не съм привързан към вещите си. Не ме е страх от глад. Не ме е страх от студ и мизерия. Случвало ми се е да не правя и секс 7 години... И винаги съм бил грозен. Нямам какво да губя. А вие? Когато човек има какво да губи той винаги го губи. Най малкото когато умира, ако не и по-рано.

Щастието е в това да нямаш какво да губиш, а да имаш.

Ето, в главата си нямам какво да губя, а имам много. Щастлив съм. Когато жена се намеси в картинката, обаче се стига до въпроса "ама ти не ме обичаш? ". Ми не, не те обичам ама съм щастлив с теб. Ако те обичах щеше да ме е страх да те загубя и неиминуемо ще нагазим лука. Ако и тя мисли така, можем да сме щастливи заедно. Това ви отговаря на много житейски въпроси нали? Ама това е друга тема на разговор....

Т. е. Аз съм се научил да съм щастлив и това ме прави мъж, желан(отговора на темата от автора). Колко от вас, драги жени, са се научили да са щастливи, т. е. са се научили да са жени? Повечето от вас стават такива, след като родят, щото тогава искат, не искат имат трудности и лишения и разбират, че живота не се върти около тях. Ами тези, които никога не са раждали?

М. В.

74.   E, то от заглавието се разбира и оправдава всичко.. като не са се държали добре с него и винаги са му отказвали.. какво се очаква да стане след това.. Ако целиш с камъни и биеш едно куче и то ще намрази всички и ще тръгне да хапе, това е защитна реакция и би трябвало интелигентните хора да го съзнават. Явно 71 не е от тях. Аз му влизам в положението на момчето и не го съдя за тези разсъжденията, хората днес са прекалено озлобени и безпринципни, а и много от тях нямат чувство за естетика. Наистина има свестни и привлекателни мъже в България, но според мен те са или прекалено сериозни и намръщени, или просто самите момичета(жени) се комплексират от това че даден мъж изглежда добре и смятат че не е за тях или просто е обвързан. Може и да усещат повече мъжете с проблеми или малко така озлобените към живота. И на мен са ми казвали, че се предполага че съм имал много и ще имам още много гаджета, а всъщност на 29 го направих за пръв път с проститутка. Какво да го правиш, съдба.. ама не съм женомразец и не ми пука. Защо и аз да мразя нещо, което само не се обича...

75.   Я, още един/74/, който забелязал интелектуалните възможности на 71/37, 40, 44/. Що така... Е, нищо де-модераторките са му пуснали мнението, за разлика от това, изразено под №73.

76.   No71.

Поста ми- Но72 е до такива като теб (да ме извиняват нормалните момичета, те не влизат в тази класация) Сега много ти знае устата, ама ще те видим на 45-50години какво ще пееш.

Аааа, и много хубаво го каза "при тебе друго освен деградация не виждам". В момента е такъв заради такива като теб - използвачки, чакащи някой "изграден".
На него му е писнало вече да се надява на вас и да ви чака и е почнал сам да се изгражда. От сега нататък ти само ще губиш, той само ще печели в живота.
Като станеш на 45 той ще вижда същото в теб "нищо освен деградирал парцал".... дано само в кофите за буклук да не бъркаш за фасове.

И не, жените не са лоши. Ти си лоша. Такива като теб са лоши. Другите умеят да съчувстват и виждат в него потенциал. Твоите "сексуални бикове" са без потенциал... Колко и те са бикове е друг въпрос. Обикновено такива като теб са ненаситни, щото техните "сексуални бикове" не могат да ги задоволят. Тя задоволената жена не се оглежда за други, а ти не звучиш като такава.

Защо ли се хабя въобще да ти говоря, ти сигурно не си обичала никога...

М. В.

77.   76, ти си живото доказателство на онази поговорка, че простотията не ходи по гората...
Не искам да те разочаровам, но в живота успяват тези, които умеят да справят с живота сами, а не вечните мрънкалници като вас.
На вас все някой друг ви е виновен - жените, шефа, малката заплата, държавата, пак жените и така та чак до глобалното затопляне.
Ти мен не ме мисли дали ще губя, оправям се доста добре в живота и слава богу, без необходимостта да толерирам подобни на вас в обкръжението си.
Айде голям да пораснеш...

80.   Историята е интересна и ще ти споделя житейски опит. Аз съм баща на 24 годишно момче и съм забелязвал подобни проблеми и оплаквания при него. Когато се запознах с жената аз нямах не само работа, но и доста трудно намирах прилично облекло. Аз я впечатлих с чувство за хумор, акъл и много темперамент в кревата. Вие сте млади и не се задълбочавате толкова, но на този свят нищо не е случайно. Аз съм живял в едно друго време и тогава нямаше толкова меркантилни жени. Причината се крие в самата система. Днес са времена на капитализъм. Той е най-големият кастратор на мъжете. Той превръща жените в по-голяма сила от мъжете, понеже всеки мъж иска жена, но малцина са привлекателни за жените, а сигурността е и нужна. Малцина мъже притежават сигурност - стабилно положение - собствени жилища.. Идеята за алиенацията е популярна в социалните науки и все пак тя остава смътна концепция. Смята се от мнозина, че атомизмът на съвременното общество означава, че хората са с по-плитки отношения с другите около тях, отколкото биха били нормално. Това води до затруднения в разбирането и адаптирането към чуждата уникалност.
Също така понякога се нарича комодификация, като в този случай се набляга на съвместимостта на капитализма с алиенацията. При капитализма има много девствени, като мъжете са в пъти повече. Девствеността в градовете може да е равна и сред двата пола, но на село жените са предпочели граждани, и мъжете са над половината девствени. И това се подсилва от възхвалата и ценността на жената, за разлика от Сирия, Афганистан и прочее..
Проблемът не е просто огромен, той е апокалиптичен. Ще трябва научен труд да се разгледа.
Проституцията е нормално да е популярна в капитализма. В случая с Джак удушвача се вижда, че дори мъжът знае за това, че жена му практикува най-древната професия, за да помогне за наема, храната и заема. Вече и в България е така. В Русия много младежи на село и в малките градове също не са женени и са девствени, като смятат жените за по-висока класа - каста. Това е лицето на капитализма, а не на либерализма - от който руснаците се гнусят. Капитализмът руши религията, традициите, консерватизма, селата, общините - социума, и душите. Капитализмът, кастратор на мъжете. Жалко е, но при тези изглупяли общества в малки страни като България, е непоправимо.
Ще си го пращам в чужбина и ще се примиря, че в родата няма да имаме чисти българи.

81.   Знаеш ли какъв ти е проблема? Ето го:

"Харесвам жени за секс между 20 - 30, а защо не и 40 годишни. Никоя не ми пуска. "

Съмнявам се, че разбираш какво искам да ти кажа и ако е така- точно в това се състои проблема ти!

Ж41

82.   М. В., с тая си злоба към жените, добре е наистина да си останеш сам! Каквото повикало, такова се обадило, нали така!?
И отговори кога ТИ РАЗБРА някоя жена и погледна през очите й!!

83.   Браво, 65!

84.   Авторе, като няма пролем да си останеш стар ерген, какво се тръшкаш тука!? Плащаш си за секс- имаш секс. Нещо сложно да има?

85.   А ти, М.В, ти , обичал ли си!?? Щото от собствените ти писания излиза точно обратното!

86.   Авторе, нали се разбрахме, че си на прав път и няма да обръщаш внимание на "интелектуалки" от типа на 81, 82, 83, 84, 85 и най вече на 77. Гледай си живота, не им обръщай внимание и ги остави да вярват в приказки. Тя, простотията, ходи и по интернет.

88.   Но 82, мисля че заслужаваш да ти отговоря, защото може и да излезе градивен спор, въпреки че звучиш сякаш искаш да се заяждаш.
Не съм женомразец и никога не съм бил.
В интерес на истината обожавам всички жени. Не понасям и когато в компанията, в която съм има повече от още един мъж, освен мен. Но нямам нищо против когато съм в компанията на много жени. Не защото съм център на внимание, а защото има за какво да си говорим. Аз ги харесвам и те ме харесват в по-голямата част от случаите.
И да виждал съм очите на приятелката си, когато я изнасилиха например, плакал съм заедно с нея.
Още веднъж злобата ми не е към всички жени, а към такива като 71, кифли със селфи характер. Които измукват цялото внимание около тях си, без да градят морал, житейски ценности и доверие у хората.

Повярвай ми, познавам достатъчно много момичета, които не са като нея и които до ден днешен боготворя.
--------------------------------------------------
Но85, да, обичал съм. 2 пъти. Истински. Втората още я обичам. 16 години вече. Без лигавщини и превзетости. Големи хора сме вече. Срещаме се веднъж в месеца обикновено и продължаваме да си споделяме всичко, въпреки нейните гаджета откакто сме се разделили. Които не само познавам ами са ми и приятели и сме вършили много неща заедно(Последния даже един път ми "рева на рамото" от нея, докато бяхме на по бира).
--------------------------------------------------
Но 80, дълбок поклон пред поста ти. Ама хубаво си сложи на ум, че Българина е оцелявал и в по -големи пацули. Моля те стегни се и не се предавай!
Между другото да допълня Но80 и да кажа защо е прав. Тук, в Китай няма такива проблеми, като този на автора:
1. Ако са завършили университета тогава почват да мислят за брак. И дори сред 18 годишните темата за гаджетата е табу. Ако си имат някой-то е скришом.
2. Момичетата/момчетата биват препоръчани от приятели. Заедно излизат тримата на ресторант. 2-3 пъти. После двойката излизат сами на ресторант или на КТВ. Не повече от 2-3 пъти също. След това се сгаджосват.
3. Повечето са девствени докато не завършат висше.
4. Няма барове, няма публични клубове, дискотеки и тн. няма свалки на улицата, в автобуса, в парка. Т. е. има, но са голяма рядкост, и то само сред хора, които се познават вече по някакъв начин.
5. Жена до 30 год. възраст ако не е омъжена, то почти със сигурност няма повече от 3-4 връзки зад гърба си (Тук в този сайт съм чел някой момичета са били с 30мъже, до 22 год. възраст вече)
6. Тук, в Китай жените са меркантилни, но не си го крият. Казват си всичко, което не им харесва. Мляскат и се уригват навсякъде. НЯМА ПОДСЪЗНАНИЕ. Имат супер стабилни бракове, обаче. И истински обичат мъжете си. Всички останали мъже са приятели за нея, а не потенциални любовници.
7. Няма изневери. Жена с чужд мъж даже сцена от филм, в която се целуват няма да гледа (случвало ми се е).

Как жените избират мъжете тук? Много просто, той трябва да има апартамент И кола. Ако няма, то поне да идва от семейство което би могло да си го позволи. Останалите неща са второстепенни. Не си го крият. Традиция е в Китай. Младите трябва да има къде да живеят.

Как мъжете избират жена? Трябва да идва от нормално семейство, което е с чиста кръв (т. е. добро потекло) и честно казано тук мъжете повече гледат колко жената е умна отколкото хубава (те китайките не се славят с особена хубост, така или иначе)

Може да ви звучи много скучно, но тук разводите са сведени почти до 0. Децата не само имат родители, но и имат страхотно детство. Също - немислимо е да ядат когато им падне. ВИНАГИ цялото семейство минимум вечеря заедно. Всяка вечер. Семейството тук е БОГ. Няма нищо по голямо от него.

И са щастливи. Наистина ги виждам щастливи. Както казва Но80 ние сме вече прогнили и подсъзнанието работи с пълна сила.

М. В.

89.   Не, 81- проблемът е в това, че тия изброени 20, 30 и 40 годишни си гледат интересите, а те са най-често материални. Той просто иска нещата да си дойдат естествено - него да го сърби и мацката да я сърби, но това ще стане трудно. Не един път момче с много пари е клатило омъжена или каквато и да било жена от изброената възрастова група, знаем си го добре. :) Тогава тя не се дразни, че повече няма да се види с него, нали? Защото преди това е харчил, обещавал и въздействал с голям авторитет. И аз го знам тоя номер с авторитета. Аз съм си правил експеримент и съм събирал пари. Една вечер счупих 500 лв в една пицария да черпя две момчета и две момичета приятели, а след това размахвах още една пачка и непознати жени по масите започнаха да ми се усмихват и да ми намигват. Момиче с което никога не сме се харесвали искаше да го чукам същата вечер! Дори гаджето на един приятел ми се метна на врата, само защото бях щедър и накупих толкова много неща за у тях, а то момчето си работи за 500 лв. и си прави сметки, да, ама тая живее с него в апартамента му, готова да я шиба всеки с много щедро "сърце". Вие ли ще ми говорите за морал и принципи? Факт е, че масовката представители на вашия пол са доказани продажни глупачки. Хайде сега, знаем си и кътните зъби, поне веднъж си признайте нещата.. Като не сте такива и сте от тия нормалните и добри жени, защо вие се тръшкате под историята и какво се опитвате да докажете? Дела трябват, не думи. Тук всички сте идеални, а в реалността минават години и пак не успяваме да срещнем подходящата и стабилна жена. Той и номер 8 ви го каза. Аз лично имам приятел, който има възможности и пръсна от секс всички момичета от махалата, които сваляхме и не ни връзваха. Съседката му от първия етаж му е духала няколко пъти, а според други даже я е чукал, а през целия си живот тоя мухъл няма един работен ден. Майка му и баща му работят на митницата и редовно го тъпчат с пари, кара колата на баща си. И после ще говорите за деградация. Едва е навършил 20 години, а вече го беше набил и на омъжена жена с дъщеря ученичка в прогимназията. Беше един нищо и никакъв къдрав дришльо, който просто си обличаше марковите дрешки и излизаше ухилен до уши по улиците. Ето защо и автора и всички като него пишат така за вас, понеже винаги са го измествали ей такива лекяри като тоя. Ето ти ги примерите. Мога и още примери да представя, ама ще ви стане гадно да четете дори и от това дето споделих дотук. Дори знам и реакцията на повечето от вас, че съм простак и как може да се изразявам така, абе смешни сте ми, смешни.

91.   М. В. за много умен се мислиш, нали! Е, самозатапил си се със СОБСТВЕНИТЕ си думи!

"Когато жена се намеси в картинката, обаче се стига до въпроса "ама ти не ме обичаш? ". Ми НЕ, НЕ те ОБИЧАМ.... "!!!

Спори със себе си сега!

92.   89, знаех си, че не всички имат умствения капацитет да разберат какво съм написала...
Затова ще го напиша пак просто: проблемът му е в нагласата! Щом като търси жена за СЕКС (и смята, че щом е мъж, еле пък хубав ми се полага да му "пускат"- прекрасен интелектуален израз! ), а НЕ за ЛЮБОВ, така ще става... Винаги! Който гледа на други човешки същества като консуматор, ще бъде отхвърлян от тях!
Ж41

94.   "Затова ще го напиша пак просто: проблемът му е в нагласата! Щом като търси жена за СЕКС (и смята, че щом е мъж, еле пък хубав ми се полага да му "пускат"- прекрасен интелектуален израз! ), а НЕ за ЛЮБОВ, така ще става... Винаги!"
Сериозно ли, а каква е ролята на колата, собственото жилище и финансовата стабилност? Любов ли? То бива лицемерие бива, ама тука вече кипи. Как имате очи да пишете? Какво толкова ви дразни, че някой са попадали само на гъски и вече им е омръзнало да слушат за "нормалните" жени. Теб как те засяга тази тема, нали си от нормалните? Играете ролята на адвокати на масата от прости и глупави момичета в България, това е факт и няма какво да го отричате. И как се в баровци се влюбват? Нямате капацитет да спорите по тези въпроси, тъй като фактите не са на ваша страна. Защитавате жени без ценностна система. Явно и вие се припознавате в мъжките коментари и не падате по гръб.

98.   В отговор на 91. ОбичаЛ съм(минало време), не обичаМ(сегашно).
Нека поясня, че ако един път сме обичали истински някого го обичаме до живот. А като казвам че в момента не обичам, имам предвид не обичам други жени, след това.

И моля те спри да се заяждаш. Търсиш под вола теле.

М. В.

Евала на 94!

99.   Момче... Най-добронамерено - имаш крещяща нужда от психолог (безпристрастен непознат). Крещяща! ... За съжаление с "4 стотака заплата" не знам как можеш да си го позволиш.
Ж 28

100.   С теб си приличаме, освен по факта, че като пошляпвах момичетата в училище не са ми удряли шамари и като цяло се държат много добре с мен, но не ми и пускат. Проститутката няма да ти реши проблема, ходил съм доста с две думи ако ходиш го прави за кеф, а не за решение на някакъв проблем, защото не става така. Наистина, както казват някой в коментарите проблема произлиза от подхода ни, който при мен, а предполагам и при теб липсва. Никое момиче няма да ти пусне ако му кажеш честно какво искаш от него особено ако това е секс за една вечер. Ако ти се отдаде случай по-добре я целуни, отколкото да и говориш, умереното количество алкохол помага. Разбирам те, че се имаш за хубав, но ако искаш да играеш във "висшата лига" бъди готов да те режат по ред причини и по-важното не си го слагай. Те и дебелите и тия с очилата, нищо против тях просто някъде в коментарите така бяха описани също режат понеже имат разни комплекси. Важното е да си направиш изводи от отказите и следващия път да направиш нещата по-добре докато се получи. Егото не ти помага, бъди готов да го преглътнеш иначе нищо не става. Успех

101.   Това мъжете са голяма работа - ти му говориш за любов, той ти говори за апартаменти и коли, а после теб обвинява в меркантилност, че ти предрича кофти бъдеще даже...
Тази тема искрено ме забавлява.
Авторът трябва да научи, че отношения без любов не се градят.
Защото да искаш да ти "пуснат", без ти да искаш да вложиш любов и грижа във дадена връзка, или потенциална връзка, си е живо използвачество.
И това се опитват да му обяснят всички жени в темата.
Но не, нали е по-лесно да се слуша един проблемен мъж, с провален брак, на когото му се налага да си плаща за секс (да знаеш, , че от женска гледна точка да плащаш за секс е ужасно жалко).
Ако всички жени ти казват, че имаш проблем с отношението си към жените - ами очевидно проблемът е в теб, а не в жените и може би трябва да поработиш над проблема.
Колкото до подритването и кучето - жените също не обичат да ги подритват и затова бягат от женомразци...
Айде със здраве, пък който разбрал - разбрал.
Който няма нужният интелектуален потенциал да разбере - всичките обяснения на света няма да му помогнат :)

102.   99, може да прибавиш още 4 отгоре, пък каква крещяща нужда да имам, аз съм постигнал целта си. Между другото, парите наистина правят големи чудеса. Радвам се, че след половин година ще мога да прибавя и още 2 към тия 8. Да не съм луд да давам пари за сеанси при истински луд "специалист"? Ще си давам аз парите да ми обяснява някой, че нагласата ми била неправилна и тоест да ме накара да вярвам, че някоя щяла да ме обикне и да ми промени начина на мислене. Тъжното е, че не ми се случи по-рано да си намеря хубавата работя, щях да намажа женско още преди години. Намазах и хич не съжалявам, дори имам планове да си направя още по-яко преживяване с баш жена. Първата ми разкри, че съм на прав път с убежденията си за неангажиращите връзки, но смята че мога да си позволя секс и без да давам пари защото съм имал качествата на привличане. Аз си вървя напред, а ти къде отиваш?

От автора.

103.   Браво, авторе 102. Само така!

104.   Авторе, не отговори на въпроса, че след като си си "решил проблема", "вървиш нагоре", "не искаш брак и сериозни връзки", защо още се тръшкаш тук!??

105.   М. В., не търся "под вола теле"! А ти и автора просто не разбирате фундаменталната грешка в мисленето и повечеднието си... Е, кой каквото посее, това ще пожъне....

106.   От автора до 84 и 104 - На тия можеш да махнеш кавичките "решил проблема", "вървиш нагоре" Искал ли съм секс без да изискват от мен? Получих ли го? Платих си и го получих. Много ли те чеше теб, а? Ако искаш и теб ще почеша, но ти сигурно си толкова комплексирана, че като ме видиш няма да смееш да ме заговориш ако не ме познаваше. Нещо много те чопли вътрешно, но ще трябва да се примириш с балъка, с който си в момента, или пък си сама? Не се тръшкам, просто ви сипвам с голямата лъжица. Обарвам - не пускат, имам пари и обарвам - пускат. Гадно е, че ви излагам кирливите ризи, но сте си такива, а тебе ще те попитам сериозно! Ти от прекрасните ли си? Ако си хванеш мъж сигурно ще си спокойна. Май имаш комплекси - лунички, очила, килца? Кое от трите? За теб има момчета и от трите вида, ако си с такъв проблем. Ти се тръшкаш. Ходи да лъжеш балъка си, че си луда по него и го обичаш. То накрая се получава, че една проститутка се сърди на друга проститутка, че печели - я се вслушай малко в съвета на крещящата нужда 99 и не ми дрънкай глупости. меркантилно изчадие!

108.   105, не спори с подобни биологични единици, няма смисъл. То тоя МВ го зарязали 1-2 жени и вече решил, че всички жени "са такива", защото му е по-удобно да обивнява всеки друг, но не и себе си, вместо да признае комплексите си. И с цялата си наглост си позвлява да убеждава всеки женен, че е сбъркал и непременно ще съжалява. Е, това какво ти говори, има ли смисъл да си хабиш енергията да спориш с такива екземпляри от вида Хомо сапиенс?

109.   Авторе .Беден си!

110.   Авторе, кефиш ме! Браво! Но няма да спрат с "интелектуалните" си напъни, да знаеш.

113.   До 109 от автора, но пък вече съм забелязван и дори търсен. :)

114.   Щискам да ти отворя очите и се надявам да слезеш на земята. Търси съвет от преодолели такъв проблем мъже, не от жени. Сам се убеждаваш, че и тук отношението към теб е такова, каквото е било и в ранните ти ученически години. На 34 съм и съм натрупал някакъв опит. Слушал съм за липсата ми на увереност и неумението да контактувам с тях, слушали са го и други мъже И най-често жените раздават житейска мъдрост, нали? Ами да, но не е редно да се вслушваш в съветите им, ще се прецакаш и ще се превърнеш в нещо, което не си искал и вероятно не ти отива да бъдеш! От опит ти казвам. Има една приказка, че за всеки влак имало пътници, но това можеш да го кажеш на някое отчаяно и поне 10 години по-младо от теб момче. Не, когато минеш 30 и нещата не вървят, така ще е на 40 и след това! Когато има толкова много девствени и търсили услугите на проститутки мъже над 20 годишни, тогава нещата са излязли от контрол и всичко се е превърнало в една бъркотия. В подкрепа на номер 89 ще ти кажа, че в тази държава нищо не е наред. Нито има закон за нарушители, нито възнаграждения за заслужили, това може да ти даде отговор на въпроса от последните редове на историята ти. Коя жена ще те цени, след като самата държава не цени хора с по 45 години трудов стаж, хвърля им огризки да си живуркат до последния дъх. Мисълта ми е, че както всичко в държавата, така и ситуацията ви момчета не е естествена за времето си. Много прав и точен 89, за което аз му свалям шапка. Така, бил съм в същата ситуация и съм търсил вината в себе си, до 28 годишен си бях внушил, че изобщо не съм годен да създам семейство и направих всичко за да постигна успех. Не се получи както го исках, но имах кратък период на частичен успех, този период през който ти сега преминаваш и се залъгваш. Причината е в парите и никой няма да ме убеди в обратното, където и каквото и да ти казват жени, грешно е. Изкарвах парички но не бяха достатъчно за родните стандарти, можех да си позволя да се вкарам в кратки приключения, от които нямаше как остана удовлетворен и щастлив. Виждах, че парата е това, което ме направи интересен и значим. Парата не беше достатъчна за семейство и ме отсвирваха. Свестните са на изчезване или заети, това е тъжното. НО! Няма да се трогнат изобщо, когато заявиш пред тях, че повечето от техния пол са ку*ки, а именно и по-това се отличиш от ку*чките. Не се засягат и не реагират. Не успях за 12 години да завържа една здрава връзка в скапаната и загиваща родина, но успях да го постигна на третия месец от двегодишен престой в Холандия, че сега и дете на годинка имам. Сега им чети и вярвай на глупостите, че имаш проблем с нагласата. Моята жена е хубава, стройна и секси чернокоса сладурана, вероятно за тукашните разбирания такава, каквато не би ми отивала на калибъра. Забавното е, че тя всъщност печели и повече от мен. Кажи сега, приятелю, ако бях толкова смотан и неумеещ да създам една връзка, как спечелих и убедих една хубава жена да ме издържа и търпи? Оценен съм, братленце. Отидох там, където ще ме ценят. Измисли нещо и не се прави на патриот! Не ти трябва българка. Имаш нужда от жена и във всяка точка на света ще я спечелиш без усилия и афиширане на власт и пари, става!

115.   Ти си най-точният пример за комплексар... Без да те познавам само като гледам как пишеш - ами човече аз съм момиче на 19, с 2 години по-малкият ми приятел е по-добре от теб, честно... Мъжки се държи, не ме кара да мисля, че е някакво надуто леке, чието самочувствие обаче е до небето.. Нито ЦЕЛИЯТ СВЯТ МУ Е ВИНОВЕН, както се разбира от твоите писания.. Стегни се

116.   Авторе, не обръщай внимание на тийнейджъри като 115. Ти си вече мъж и знаеш, че комплексите са в другата/по-красивата/ половина от човечеството. Пък и нали се разбрахме по-горе, че "интелектуалните" им напъни няма да спрат...

117.   115 пожвлавам ти мъж, наистина. Но съм далече ор мисълта, че имаш сметка да си с такъв. Хайде сега го чакай да те води у мола и го мъжосвай хах.. От автора

118.   Авторе, ти си много комлексиран и лъщиш отдалеч, без да те види човек дори. Самият факт, че висиш тук и хленчиш нон-стоп, плюеш жените, го показва. И аз да бях жена, и аз бих бягал от такива като теб. Бъкан си с комплекси, а за всичко виниш жените. Ти си женомразец, във всяка твоя дума се чете.

Стани гей най-добре, така ще си решиш проблемите с "лошите" жени.

119.   Жените се държат гадно с теб, защото си гаден човек.

122.   Цитат от автора:"Не се тръшкам, просто ви сипвам с голямата лъжица. Обарвам - не пускат, имам пари и обарвам - пускат. Гадно е, че ви излагам кирливите ризи, но сте си такива". Е, какво повече да се добави... Пък 118 и 119, ако ще и 10000018 и 10000019 да станат, все тая:)))

123.   Не, гадното е, че не правиш това, за което си пригодена и създадена от природата, а именно да задоволяваш мъжете. Не говоря за теб индивидуално, просто ти поднасям реалните факти. Гадно е, че не ти се получава да помогнеш с акъл, защото самата ти имаш нужда от такъв. Аз дали съм мъж ти не се тревожи, някога и някъде ще се срещнем и по нищо няма да ме познаеш, вероятно и аз теб. Но ще си прекараме добре и ще ме търсиш. Чети историята между редовете и тогава помисли как, кога и защо съм станал гаден според теб. Аз съм резултат от вашето отношение. И се радвам, че успявам да си го върна и тук да се тръшкам, а навън да ви гавря и нямам за нищо. И сега има една дето, се залъгва, че съм паралия, понеже си позволих да парадирам с пари пред нея, та сега ще я лъжа че имам свой собствен апартамент и кола и ще я заведа в апартамента на един приятел, където ще си направя кефа и после няма да ме види. Като уловиш негодна риба, отново я хвърляш в реката. Едно време бях добра душица, но видях как предпочитате гадовете и разбрах много неща. сега ще бъда и аз харесван ГАД, че дори неустоим. От автора.

124.   "Жените се държат гадно с теб, защото си гаден човек".

Мхм, значи тези дето са щипали дупето на мацката в училище са хубавите хора :)

----------------------------------------------------------------
Разбира се че има и крайно материални жени. Ще ви дам и пример. Имам една колежка тук в Китай, която единствена от 150те ми колежки не ме харесва. Не ме харесва, защото е била в Англия и си е съставила негативно мнение за българите. То нали простака е простак навсякъде и такъв имидж създаваме там пред света. Та, тя си е сложила някакъв предрасъдък, че българите сме ниско интелигентни същества, щото в Англия сме хамали и фермерски работници, т. е. един вид низша раса, с други думи - мангали.
Това ми тежеше 5-6 месеца, а седим бюро до бюро в офиса. Не е хубава, не я харесвам, грозна е, 110кг, в никакъв случай не е мой тип. Просто ми тежеше отношението й към мен, което си мисля, че не е правилно и исках да го променя.
Преди два дни имаше рожден ден. За подарък й купих червило на Лореал. Не беше от най скъпите, може би 40-50лв или нещо такова.
Много се зарадва и сега отношението й към мен е в пъти по добро. Дори ми задава въпроси за България и за живота тук.... вече...
Как да го тълкувам това?
Да, повечето ми колеги казват че е меркантилна. Това китаец(дори и китайка! ) да го каже за някой... значи много. За протокола момичето идва от супер богато семейство.
------------------------------------------
Познавам много българки които не са толкова материалистки и нямат същите предрасъдъци, към тоз и онзи. Моля ви не се припознавайте в тези постове.

Не казвам че жените търсят пари, жените търсят финансова сигурност. Аз лично знам че МНОГО от вас не са такива като тази китайка.

Когато нямаш нещо - то ти липсва. Когато жената знае, че има пари, тя няма нужда от толкова много пари. Но има нуждата да знае че ги има, това й дава сигурност. Просто е!

Ето например тази китайка е свикнала на охолен живот досега, но семейството са й казали "стига толкова" и сега тя е принудена да работи за 2000лв(за тук са доста добра заплата), но са твърде недостатъчно за нея. Затова се радва на такива дребни дрънкулки, щото й липсват. За нея израз на внимание е даване на нещо материално. Въпрос на възпитание.

Не знам за другите мъже, но аз не ви обвинявам, напротив, свикнал съм с това и го приемам за нормално. Мъжете са същите, така или иначе. Всички сме така, просто много от вас се надяват на мъжете си за тази сигурност и затова при вас така осезаемо изпъква.

Ненормалното е жената да не работи, да не е работила никога и да каже че няма нужда от пари. Това е вече лицемерие. Точно тези са меркантилните типажи.
Глупави са и мъжете които виждат, че жена им разчита на тях за финансовата сигурност, а те ги обвняват за това, наричайки ги меркантилни. Така че, братленца, моля ви се спрете се. Без пари не става. Факт! Ако искате да си изпъквате с парите си обаче и да се перчите пред приятелката си, не я обвинявайте че и тя това иска.

- мамо гладен съм.
- само ядеш, виж се на какво си заприличал
- ами да ама много вкусно готвиш
- ох, добре, кво да те правя, лакомник

Майката ли е направила детето си лакомо, за да изпъкне с готвенето си и/или защото иска да се грижи за някой? Или то се е родило такова? Кокошката или яйцето?

Парите са като яденето. Без тях не можем да сме живи. Все пак не ядем постоянно, по цял ден, обаче.
(ама е и глупаво да се обвинява някой, че бил ял, особено ако все още не е закусвал)

М. В.

125.   M. В, приятелски съвет- не ставаш! Ходи си намери някоя китайка, преди да са я сватосали, че ще си останеш не само стар ерген, а по-лошо....

126.   Авторе, моят мъж е задоволен, мисли за себе си! Щото не звучиш като такъв.... А, и да не забравя, плюй си в пазвата да не останеш безработен, че хептен няма какво да предложиш вече... Или стани гей- казаха ти го!

127.   "Много се зарадва и сега отношението й към мен е в пъти по добро. Дори ми задава въпроси за България и за живота тук.... вече...
Как да го тълкувам това? "

Еми ти като не можеш да изтълкуваш нещо толкова елементарно, да ти помогнем! Зарадвала се е на приятелския жест и отговаря със същото, то мнооооого сложно за разбиране!!! Често, май е правя за интелекта на някои....

51-100 от 149