Споделена история от Секс и интимност

Няма къде да мастурбирам
Здравейте! Момче съм на 15 години. От няколко години съм навлязъл в пубертета, по повод на това, като всеки нормален човек изпитвам сексуално желание. Проблемът е, че никога не съм сам във вкъщи. Всеки ден или майка ми ще почива или сестра ми си е във вкъщи. Тя се прибира по-рано от даскало и не излиза много, много. Имам възможност да мастурбирам на всеки 2 седмици, защото сестра ми е при леля си, а майка ми винаги е на работа тогава. Със сестра ми все още спим в една стая поради което няма къде да се самозадоволям, което проблем, защото не се издържа просто. Имам много добра приятелка в която съм влюбен, но тя си има приятел и понеже има страхотно тяло, а аз не съм "изчиствал тръбите от 2 седмици" пенисът ми се надига и тъпанара си стои така без да спада, срам ме е да стана от стола. Моля за съвети!!!

Коментари

1.   Aми кофти е дa. В бaня, тоaлетнa нaбързо зa сегa. Но зaщо сте в еднa стя със сестрa ти, нямaте ли другa стaя, в която дa се нaнесеш? Поискaй aко трябвa дa реформирaт терaсaтa зa готвене, пък ти дa си нaпрaвиш кухнятa спaлня, aко ви е мaлък aпaртaментa. Кaжи и директно нa мaйкa ти, ( не споменa бaщa ) че вече си в онaзи възрaст, когaто ТРЯБВA дa имaш своето лично прострaнство.
Инaче нямa кaк, бaня/тоaлетнa, товa е, дълъг душ и тaкa.

3.   Къпи се в банята по-често...

4.   Мастурбирай в банята докато се къпеш.

5.   Мастурбирай, но не гледай порно. Ако ще гледаш голи жени задължително да е на живо пред теб!

6.   в банята под душа

7.   незнам на колко е сестра ти, но явно щом още спите в една стая е малка, а аз съм на 12 и сестра ми е на 16, просто изчакай сестра ти да заспи както аз правя и може да ти е по-добре, ай тоалетна имаш, докато се къпеш или уж си ходил по голяма нужда и си готов. Надявам се съм ти бил полезен.

8.   незнам на колко е сестра ти, но явно щом още спите в една стая е малка, а аз съм на 12 и сестра ми е на 16, просто изчакай сестра ти да заспи както аз правя и може да ти е по-добре, ай тоалетна имаш, докато се къпеш или уж си ходил по голяма нужда и си готов. Надявам се съм ти бил полезен.

9.   Измисли оправдание, че отиваш по нужда и така в тоалетната и в банята. По същия начин.

10.   Докато се къпеш, удряш една ножка.

11.   В тоaлетнaтa и прaво в тоaлетнaтa чиния :D A aз имaм въпрос към тебе aвторе, после кaк го миеш или въобще миеш ли го?

12.   1. В банята?
2. Вечер под одеялото, като заспи сестра ти?
3. Нощем като заспят всички?
4. Ако е ЧАК толкова спешно - ще избягаш от някой час веднъж в седмицата и така (зависи колко близо живееш до даскало)

Както се казва - ако има желание (което явно го има), ще се намери и начин.

По-трудно е ако искаш да се "лигавиш" по-дълго време. Примерно аз едно време си вземах порно касети под наем (тогава нямаше Юпорн, всъщност в началото нямаше и интернет) и понякога с часове гледах порно и "ръчках" по 3-4-5 пъти един след друг...

13.   А бе вие тоалетна нямате ли...? !

14.   Братле, имаш баня, тоалетна. Да не мислиш, че хората са почнали да бият чикии чак с появата на интернет и порното? И преди това биехме. Даже на въображение е по-готино понякога. А за мацката, в която си влюбен - според мен не го мисли много - покани я на среща, кажи ѝ какво чувстваш. И да те отреже, поне ще си чист пред нея и пред себе си.
Успех!

15.   Братле, имаш баня, тоалетна. Да не мислиш, че хората са почнали да бият чикии чак с появата на интернет и порното? И преди това биехме. Даже на въображение е по-готино понякога. А за мацката, в която си влюбен - според мен не го мисли много - покани я на среща, кажи ѝ какво чувстваш. И да те отреже, поне ще си чист пред нея и пред себе си.
Успех!

16.   Е сестра ти кво ти пречи? Мислиш ли, че ти и пречиш да чеше катерицата? Я олаби жилата!

17.   От Автора:
Пробвал съм много пъти в тоалетната, но е прекалено малка, а не мога да свърша бързо. Много пъти ми се е случвало да си пусна порно но точно когато ще свърша и клипът приключва, и започвам все едно отначало.

18.   Щом те натиска хормона, не се крий. А търси изход. На тези ръкоделия се свиква лесно, а после постепенно, лесното решение ще започне да измества истинското. И ще се окаже, че нямаш нужда от женско тяло, защото във въображението ти има далеч по приказни и благосклонни екземпляри от наличните на живо. Казваш, че си влюбен, ама в заета, а и не си уверен, че би ти склонила, щото някой я клати, а тебе ще трябва да те учи (предполагам само). Най добре почни с нея. Признай си че си девствен и не очакваш да ти върже, но искаш да си честен с нея, защото е единствената, която би желал да направиш щастлива, въпреки че знаеш за връзката й. Бъди сигурен, че във всяка връзка има резервна врата за изход. Тя също не би отказала възможността да си я отвори (а нищо чудно и да я има). За някои момичета е вълнуващо да са "обучаващи". Но не залагай изключително на една карта. Възможно е да я харесваш и само защото си наясно, че е "дашна", щом се чука. Търси, търси! Само който търси, намира. Не си внушавай, че момичетата не обичат да говорят за секс или да го практикуват, че би обидил момиче, ако му предложиш интимност. Това е фатална грешка. Вниманието впечатлява всяко момиче, без значение какво ти говори и по какъв начин. Първоначалните "отхвърляния" са само защитна реакция. Това се отнася не само за необвързаните. Всички са готови да опитат нещо ново, нещо различно, но не искат да изглеждат "лесни". Имат си достойнство, което трябва да уважаваш, дори след като си ги (пожелавам ти го искрено) използвал единствено за свое удоволствие. Постигнал ли си го, това е и тяхна заслуга, а не унижение (както допускам, че е възможно да се заблудиш).
Успех!

19.   Н15: "Да не мислиш, че хората са почнали да бият ч. к.. чак с появата на интернет и порното? И преди това биехме. " Хахаха изрод.
Авторе, до 2008 живеех с родителите, нямах собствен компютър, през деня докато са на работа на домашния(общия) съм се "занимавал". Файловете ги бях забутал през девет планини в десета в директориите ми с музика, историята на браузъра триех, въпреки че влизах с мой юзър и парола. Вечер и събота-неделя когато трябва - къпане в банята. Плейбой съм купувал понякога ако ми хареса корицата и вестник Телеграф имаше по една снимка всеки брой. Сега нямам идея как е този вестник, но беше готино - хем си реша кръстословицата и судокуто, хем мацка си има.

Темата е много забавна:D

21.   Като сестра ти заспи, и го направи под юргана, аз така правя. А и може и в тоалетната, но мен замалко да ме хванат

22.   Аз като малък ходех във избата. там е най спокойно или гаража. отиваш там тайно заключаш си и действаш.