Споделена история от Спорт и красота

Помогнете със съвети за цвят на косата
Здравейте, искам да помоля за съвет. Естествения цвят на косата ми е тъмен. Страшно ми се иска да направя някаква промяна в мен, в смисъл да си сменя цвета на косата. Разбира се, не нещо драстично. Какъв цвят или нюанс бихте ми препоръчали, като се има предвид, че кожата ми е леко мургава... Благодаря предварително.

Коментари

1.   Уточни какво имаш в предвид под "тъмен" - черен, тъмно кафяв и т.н? Иначе бих ти препоръчала да е с 1-2 тона по-светъл от естествения или с някакви топли отблясъци :)

2.   Черно.

3.   Може да си направих например кичури с тъмночервен отенък или направо цялата коса. Ще ти отива

4.   Изсветли си косата.

6.   Бъди естенствена - естеството е вече рядкост - спрете да се боядисвате - защо не се уважавате ?

7.   Ще ли ме квалифицирате като хейтър, ако споделя, че попадайки на вашия сайт в неописуемо болезнен момент, в който ме убиват проблеми, свързани с физическо оцеляване на близки хора с медицински и финансови мроблеми, попадам на вопъл на нещастник, неслучил с цвят на косата. Убийствен проблем. Пожелавам щастлива развръзка.

8.   Мисля, че коментара, който коментирах, също е гавра с вас. (Съжалявам за тавтологията. )

10.   Направи си я да е по-светла както са казали номер 1 и номер 4. Най-добрв ще ти отива рижа коса или такава с цвят на рубин ( тоест червена ) .

11.   Господине под №7, съжалявам за проблемите ви, но разбирате, че аз нямам никаква вина за тях. И наистина не разбирам когато са ви налегнали такива тежки грижи какво търсите в този раздел където хората обменят мнения за спорт и красота. Аз просто помолих за съвет, защото знам, че от тук четящите има дами със вкус и стил, които биха ме посъветвали правилно. Благодаря за мненията на номера 1, 2, 3 и 4. И аз се колебаех между леко изсветляване или някакви червеникави нюанси. №2, благодаря за съвета, но не искам черно. Мисля, че на много малко жени отива съвсем черна коса, а и кожата ми е по-матова. 1, уточнявам-естествения ми цвят е тъмнокестеняв, почти клонящ към черното. Още веднъж благодаря на всички коментирали...

12.   номер 7, всеки си има проблеми, дори да не са съдбоносни и животозастрашаващи. затова има раздели на сайта и "спорт и красота" е точно затова

13.   Отиди и се консултирай с професионалист. Няма как да знаем какво ще ти стои... логика;)

15.   7 - Сайтът се казва Сподели, така че, както момичето, така и ти си свободен да споделеляш. Ако не ти се чете, не го прави и ще е по-лесно за всички ни.

16.   Вижте сега, няма да Ви квалифицирам като хейтър, а като неадекватен/а и със замъглена преценка, вследствие на тежките проблеми, които са Ви се струпали, и позволете ми да се усъмня, май и алкохол говори в коментарите Ви. Аз искрено ще се радвам за това дете, ако наистина цветът на косата е най-значимия му проблем, на тази възраст така и трябва. И не виждам защо Вие, възрастен, зрял човек трябва да го обиждате, подигравайки се с вълненията на една тийнейджърка, задала най-невинен въпрос, и то, държа да отбележа, в точния раздел, а именно "Спорт и красота", в който пък Вие какво разрешаване на проблемите си търсите, аз не мога да гадая. И да не ме квалифицирате като хейтър и мен, и целяща да Ви уязви и нарани, ей така, просто за едното заяждане, което Вие на практика постигнахте с коментарите си, ще Ви разкажа малка част от живота си. Жена на 46 години съм, омъжена, с двама синове, живи здрави, слава богу, наистина се моля, макар и да не съм особено религиозна, предвид времената, в които съм отраснала, те да са добре, всичко друго е на заден план. Така... Десет години гледах баща си, болен от рак на пикочния мехур, впоследствие и на дебелото черво, и като казвам "гледах", имам предвид ходене, тичане и обгрижване в болница, като придружител при всяка операция, на брой- 16. ШЕСТНАДЕСЕТ. Съсипващо е за една дъщеря да гледа, как баща ѝ- а аз го обожавах и го обичах безкрайно, си отива, и то в неописуеми мъки. Умря в ръцете ми, буквално. Хм, майка на легло, с двустранна коксартроза, глаукома, хипертония, исхемична болест на сърцето и още куп други болежки. Преди три години напуснах работа, за да се грижа за нея. Десет месеца в бюрото по труда, останалото - ей така, безработна. Ако някой си мисли, че може да стане личен асистент, или както там се води, да забрави. Такава е моята семейна ситуация. И какво, да си го изкарвам на момичето, което е поискало мнение за цвят на косата, ако го огорча, това ще ми помогне ли? Силно се надявам, че модераторите ще публикуват коментара ми, защото ние възрастните често не усещаме как една изтървана, не на място казана дума може да преобърне света на младия човек, да го тревожи дни наред и то без да е предизвикал с нищо подобни упреци. Много дълго стана и се извинявам на авторката за отклонението от темата, но не можах да се въздържа. Благодаря за вниманието.