Споделена история от Спорт и красота

Искам да отслабна спешно!
Здравейте, момиче на 15 години съм. Досега никога не съм била дебела, даже и пълна не съм била, но напоследък качих доста. Просто се застоях, започнах да се храня изключително вредно и някак просто не мога да спра. Висока съм 1, 67 и съм 60 кг., знам че за жените колкото си висока трябва да си до 10 кг по малко. Демек аз трябва да съм до 57 кг. Не изглеждам чак толкова зле, но наистина не се чувствам добре в тялото си. Искам да сваля 10 кг, възможно най бързо. Има около месец до училище и искам да изглеждам и да се чувствам добре. От около месец тренирам всеки ден много, ям доколкото е възможно здравословно но не виждам почти никакъв резултат.

Коментари

1.   Много салати без мазнина, риба, крехко месо, нискомаслени млечни продукти и много вода. Без газирано, тестени и захарни изделия, сладки плодове (в това число и сушени), изобщо ако нещо има сладък вкус - направи си услуга и не го яж. Това, в съчетание с много, много движение и потене - поне по един час дневно, ще даде желания резултат - отслабване и стягане. Ако искаш, може да пиеш зелен чай за детоксикация и мултивитамини за подкрепа на имунната система. Успех!

2.   От здравословното ядене също се пълнее. :) И с вредни храни може да се отслабва, важно е количеството. Като преяждаш, няма как да отслабнеш каквито и храни да ядеш. Трренирането е хубаво нещо, но и по цял ден да тренираш, ако ядеш повече отколкото изразходваш, няма да свалиш нищо. 10 кила са много за месец. 4 може да свалиш, ако си продължиш с тренирането и намалиш дажбите наполовина. Но имай предвид, че такива емоционални отслабвания много бързо изчезват след загуба на мотивацията. По-добре се научи да не преяждаш и да отслабнеш по-бавно с хранене малко под енергийния ти баланс (потърси сайтове да си го изчислиш. Жокер - смята се активното тегло, без мазнините. Повечето правят грешка да го смятат за цялото тегло и после се чудят защо не отслабват, а уж се хранили по-малко от енергоразхода си).

3.   имах същия проблем преди години
пробвах всичко, но нищо не помагаше
накрая отидох при една врачка една враччка и тя ми каза да си махна горните зъби
вече 15 години ям само пюре и това се отрази прекрасно на фигурата ми
препоръчвам да пробвате
така намерих голямата си любов и имам 3 деца

4.   Това за 10 килограма е пълна тъпотия и изобщо не е вярно. Аз съм 158, и съм. 40 кг. Според всички изглеждам добре, ако кача 8 килограма ще бъде много. Все пак разликата ще е огромна. Не гледайте килограмите а огледалото. Въпроса е в мазнините, не килограмите. Мускулите тежат повече от сланинката хд