Споделена история от Спорт и красота

Защо много жени имат космати ръце?
Мъж съм на 26 години и се отвращавам от жени с космати ръце. Говоря за 18-20-25 годишни, млади жени, които си махат космите от краката, лятото ходят по къси гащички и сигурно се мислят за много яки, НО ръцете им са като на чубака. Защо? Толкова ли ви мързи? Коя година сме, аз съм мъж и си махам абсолютно всички косми от тялото, а жени не правят същото. Вие представяте ли си да изляза с някоя и да съм по-гладък от нея? Това е отвратително грозно и често се случва да видя на пръв поглед яка мацка, с хубави бедра, и в следващия момент виждам космите по ръцете и направо ми се драйфа.
Жени, поддържайте се! И си мисля, че тези с косматите ръце, ги мързи да си обезкосмяват и някои други части на тялото, което е ужасно. 2022 година, 21 век, нормално ли е вече много мъже да нямат нито един косъм, а жените да са косматки?

Коментари

1.   Не знам, мен не ме бърка ако тя има косми по ръцете. По-важно ми е да няма брада и мустаци и в интимната област също да няма косми. Може да е на хормонална основа, те едва ли са искали да са космати. Кво да правят?

М23

2.   Космите са там поради конкретна причина. Никой не е по-хитър от природата. Аз ако видя мъж, приличащ на гол охлюв освен погнуса друго не мога да изпитам. Но такава е сега модата - джендърска и е модерно всички да се обезкосмяват къде ли не. Може би е добре да се замислим върху факта, че по принцип косми имат порасналите индивиди, без косми са само децата преди пубертета т.е. който поддържа идеята, че всички трябва да са гладки съзнателно или несъзнателно подкрепя педофилията.

4.   Ами всяка жена избира най-доброто за себе си. Аз лично съм момиче, което си маха космите навсякъде, защото не ми е приятно и ми е гнусно, ако космите са малко и не се виждат толкова не е никакъв проблем, някои може да не ги махат и от финансова гледна точка, все пак всичко си е пари и не е никак евтино. Аз пък като видя мъж с косми някъде се отвращавам както и ти си с жените. Но все пак различни гледни точки.

5.   Хем ни мързи, хем с цел голите плужеци да се гнусят и да бягат далече.

6.   Ами правят обратното на това, което ти правиш, защо се нервиш?! И аз мразя космати женски ръце и повечето южноевропейки са по-космати, но не им давам тон. Нито пък се бръсна. За мен един мъж трябва да си има естествени косми на ръце и крака, иначе за мен е лигльо. Аз даже се чудя как да стана по-космат и по-мъжествен, тоя се бръсне?! Виж за жена наистина не е много готино за повечето мъже да е космата, но ги остави да правят каквото си искат и излизай с бръснати или такива с малко/къси косми.

7.   Брачед, бегай бързо да те кастрират, че такива като теб не трябва да се размножават

8.   Аз бих ти казал да си обръснеш и носа и ушите и да започнеш да си се чукаш сам както ти е кеф, във всички дупки с които разполагаш!

9.   Докато това е мъжествеността ни, вашата е женствеността ви...

10.   Обезкосмените мъже са рядкост от 30 и нагоре. Може би е тенденция при по-младите, но не на всяко мъжко тяло стои добре. При някои изглежда много педалско.
Обичам да галя мъжа ми по ръцете и краката, и да усещам меките като котешка козина косми, но ако бяха дебели и твърди,нщеше да е гадно.

11.   Аз съм мъж, но за съжаление си представих как авторът е с по-гладки ръце, крака и прочие от жените.

12.   Много педалско е обезкосмен мъж. И педофилско

14.   Аз съм жена и понякога си махам космите по ръцете ( доста много руси), понякога ме мързи и си седят. През лятото гледам да ги махам редовно.
Брато, изцяло епилиран мъж изглежда доста....педалски. Подобни суетни индивиди са ми досадни на мен.

15.   Ами аз не си махам космите на ръцете, не защото ме мързи, а защото ми харесва! Космите на ръцете ми са руси и умишлено не си ги махам, всеки си има предпочитания, на мен пък ми се драйфа от мъж гладък като бебе без нито един косъм никъде :)

16.   Имат косми на ръцете, защото е нормално. Да се обезкосмяваш или не е личен избор.

За мен такива жени са по-скоро смели и го приемам като признак на себеуважение, защото не робуват на това какво ще кажат някакви случайни хора... като теб.

17.   Ти бръсниш ли си анала, гнусния с фандъците?

18.   Авторе пишеш и звучиш точно като гей или мъж с проблеми с хормоните. Звучиш ми като някаква и то много лигава жена. Стегни се! Ти май имаш скрит проблем с това да приемеш, че си мъж или не искаш да пораснеш, та се бръснеш? Разбирам ако спортуваш да махаш космите под мишниците и евентуално в интимната зона (аз не се бръсна никъде, защото постоянно ми щипе после), но чак пък целия да се бръснеш е наистина много педалско. Иначе да, и аз не се кефя на много косматите жени, но не това е първото, което забелязвам. Ти като смяташ, че е гнусно и неженствено да са космати, защо искаш ти самият да си женствен, няма логика?! На 26 трябваше вече да си приел, че вече не си момче, а мъж. Но като гледам как звучиш си още на ниво 8 клас.

19.   Като чета коментарите си мисля, че все още има българки за които истинския мъж е бай Ганьо - космат, мустакат, не се къпе и мирише на чесън. Ако слуша мазна чалга, всяка вечер се напива с ракия и пребива детето преди да си легне, сигурно е Господ в очите на някои български жени.
Много ми е смешно когато някой потен Ганьо ми каже, че съм педерас, защото съм обръснат. Залагам пари, че жените с които съм бил, и ще продължавам да бъда, на Ганьо дори няма да му приемат поканата във фейсбука.

20.   А мен ме е гнус от такива мъже като теб - които се обезкосмяват навсякъде .. Пълни женчовци ..

Жена на 27 години

21.   Ти мъж ли си или охлюв
Как ще махнеш абсолютно всичко. Значи си гей!.

22.   Не е педалско да си махаш космите, просто жените в България са неподдържани мизернички и вече мъжете започнаха да полагат повече усилия, за да изглеждат добре. Това е жалката истина.
Повечето спортисти - боксьори, борци, ММА бойци, си махат космите, интересно ми е някой от вас, космати мъжаги, дали ще посмее да се качи на ринга срещу такъв и като ви пребият какво ще е оправданието? Вижте например Владимир Кличко и Антъни Джошуа - нямат косми, значи са педали, така ли? А вие косматите лоени топки сте по-големи мъже от тях ли?

23.   Ти щом си махаш ВСИЧКИ косми и си мъж??? !!! .... Ми имай косми бе хомо! Ако някой е мъж ИМА КОСМИ. Това прави мъжът СЕКСИ. Космите. Аз пък се отвращавам от голи мъже без косми...
Понякога не е кой знае колко голЕма трагедия да си жена и да имаш косми по ръцете и да не ги махнеш-зависи от космите. Аз имам МНОГО козинка и съм много космата и ги махам, защото наистина са забележителни... но иначе космите нито са мръсни, нито ще ти пренесат проказа!
Ама на такива обратни, пък и злобни и нападателни, като теб какво да обяснява човек.... ти би разбрал само от едно... както казва един тъп премиер...
Ама вЕрно-ако нЕмаш никакви косми??? !!! ... ъъъъъъ, тва мноу гадно бе батка! Затова си по-гладък от тях-щото ТИ НЯМАШ косми-в това е проблемът!

24.   Аз съм много светло естествено руса и космите ми не се забелязват и не ги махам. А и аз си се харесвам и приемам с косми. Това е нещо натурално и не знам защо трябва да се срамуваме от него и да бъдем съдени. На мен лично не ми пука дали мъжът ми има косми или няма. Гледай си работата, всеки ще ходи както иска и се чувства добре, ти си никой да говориш така.

25.   Браво, 22, е това вече е коментар на зрял човек - или си здрав бръснат мъжага, или си космата лоена топка, средно няма, комбинации няма.

27.   Номер 19, прав си поради две причини! Първата - ние няма да поканим такива същества във Фейса. Втората - скъпи, бъркаш половете! Това, с което ти си бил, не са жени - мъже са /тук не броим разни операции за смяна на пола/!

Но за другото си прав - няма да приемат поканата ни, защото няма да има такава. Как да приемат несъществуваща покана? Ако програмистите имат идея как това може да стане, да споделят!

28.   До номер 19

Тук не става въпрос за миризлив на чесън Бай Ганьо, тъпако. Според теб ммсимки мъже, които имат косми са необразовани и тъпи и смрадливи Бай Ганьовци, дето не се къпят??? !!!
Дори НЕ говоря за българи.... Арабите например са като мечки космати(това е ХУБАВО)-наистина имат много гъста козина, но са 10000 пъти по-чисти и поддържани от вас! Държат МНОГО на външния си вид и на уханието си! Това да имаш косми не означава че си "мръсен" крeтеноид... ВЕрно ли има още такива невежи, които го мислят това?? !! А това, че ТИ си ХОМО-това е ясно! Но това НЕ те прави по-добър от истинските мъже! Мъжът има пенис, има и косми-едно и също е... Толкова е просто...
Няма нищо по-сексапилно от космати мъжки гърди и ръце.... крака... Просто имаш усещането, че ТОВА наистина е мъж! Истински, натурален, МЪЖЕСТВЕН!

29.   Нямам представа защо, но аз се възбуждам от жени с косми по ръцете...

30.   Номер 19, иди да се прегледаш! От това, че си махаш космите, ното ще станеш по-хубав, нито по-умен, още по-малко по-оборотен. Ще си останеш тъпо момче спортистче с диагноза ОКР.

31.   28, приличаш ми на 50-годишна леличка. Не съм срещал млада жена, която да харесва космати мъже!

32.   Ей това е комплексиран мъж! Аз съм жена на 22 години, махам си космите на ръцете веднъж в месеца (понеже не растат много) и въпреки това не мога да проумея как може да съществуват такива индивиди като тебе. Космите са нормално нещо, дали за жена, дали за мъж, няма значение, факт е че ги има, ти да не си расъл в джунгла, не си ли запознат с човешката природа??? Ние жените пък харесваме космати мъже, не ни привличат по-женствени индивиди от нас самите, така че някой ден като пораснеш, може и да си намериш приятелка.
П.С. Специално ръцете не са задължителна зона за обезкосмяване, ако жената се чувства некомфортно от космите, си ги маха. Нямаме нужда от такива пикльовци, заради които да го направим.
Лек ден!:)

33.   Жените най-често отстраняват космите от ръцете си с кола-маска или лазерна епилация. За второто е нужно да са гладко избръснати, но бръсначът предизвиква прогресиране на окосмяването.
За кола-маската е нужно да ги оставиш хубаво да порастнат, за да се отстранят и с редовни процедури, намаляват.
За съжаление, в днешно време при нежния пол се стига до аномалии в окосмяването, главно заради гмо храните.
Никоя жена не е виновна какъв й е генът или как се е родила и това, че днес са й космати ръцете, не значи че утре няма да иде на кола-маска, за да се поддържа.

34.   До 32

Аз пък не харесвам прекалено космати мъже. Уважавам мъжката аудитория, която също полага усилия да поддържа външния си вид.
Да си мъж и да имаш косми по ръцете и краката, е съвсем нормално. Но от други места е по-добре да ги махаш. Сещате се за къде говоря.

35.   Авторе, не знам ти от какво се гнусиш, но аз като видя мъж с епилирани ръце и крака, единствената мисъл, която започва да ми се върти е, че на този лодката му плава от другата страна на брега.
Ще се съглася с теб, че една жена трябва да маха всички косми от тялото си, за да е секси и поддържана. Да не кажа, че е задължително, особено в някои зони. Но за мъж... извинявай. Не е нужно да си гол охлюв.

36.   Досега не съм виждала. Освен на някои неподдържани жени, иначе нормалните - нямат, колкото и да са естествени космите - махаме ги, защото ни е по-гладко и меко без тях.

37.   И да добавя за косматите мъже... прочетох ви коментарите, трагедия.

Харесвам мъже без косми. Значи съм лесбийка съдейки по мненията ви...
Не било мъжко да нямаш косми? Космите ли определят пола :D
Значи, жените с косми са мъже?
Много гадно нещо е липсата на хигиена, осъзнайте се.
Единствено бих разбрала някой фетишист, който се кефи на косми, не е виновен човекът, но иначе - никой нормален индивид, в 21 век, няма да си остави космите по тялото, особено ако е жена. Луди ли сте :D