Може ли да се вярва на жена?
Явно е, че съм травмиран от други връзки. Ама започнах да излизам с една мацка - две години по-малка от мен, много красива, при това и умна, а на всичкото отгоре харесва заниманията, които и аз, за свободното ни време. Пасваме си сякаш до съвършенство, аз се омотавам вече много и малко се терзая, защото нищо хубаво не е толкова хубаво, колкото изглежда.
Още на първата ни среща тя помоли да сме откровени един с друг. Не цитирам дословно, но визираше, че не се познаваме, все ни е тая дали ще задържим другия или не, така че да бъдем честни дори и за неудобните въпроси. За да може да не син губим времето, да няма излишни чувства, да не стане след време "ами, аз те излъгах". И първите ни три срещи бяха хем интересни като тийнейджърски срещи заради нещата, които правихме, хем обаче бяха като викторини, където трябва да кажеш истината, ако спечелиш. Доста неща си споделихме. Разбира се, какво може да касае един мъж... освен колко мъже има зад гърба си. Поне аз и моето обкръжение се вълнуваме от това и ни е важно.
Тя ми каза, че е спала с четирима, връзка е имала с трима от тях. И това би било нормално за нейната възраст (28 години), но тя е нямала връзка над година и половина. Първият й е на 16. Тя мислела, че са заедно, той обикалял по други. Праснал я няколко пъти, тя осъзнала, но тя осъзнала, че той не иска само нея и си била шута. Чак на 20 години е следващата й връзка, която продължава 6 месеца. Година след като се разделят прави секс за една вечер и установява, че не я задоволява. След това се влюбва в колега, с който нищо не става, не са имали връзка и не са правили секс ама тя не можела да бъде с друг. На 25 се влюбва в бившия си, с който са година и половина заедно с някакви раздели, защото на акъл бил малък. И после идвам аз. С мен още секс не е правила, вече се виждаме месец и нещо.
По поведението й сякаш мога да й вярвам, че не е някоя разпоретина. Ухажори онлайн не й липсват, но пък за нея е важен живия контакт, където казва, че повечето се дънят и не продължава познанството. Но все пак ми е странно наистина красива дама, поддържаща се, със сигурност не страдаща от липса на внимание - чак пък толкова дълго време може ли да издържи без секс? То да е някоя забутана, да не я закачат, сигурно може. Ама тя не е. И се чудя ся мотае ли ме (защото аз първо й казах, че бройките са ми важни, и след това я питах за нейните) или има шанс да е истина?
Какво мислите?

Коментари

1.   Много ясно, че те лъже. Преди се умножаваше по 3 като ти кажат някаква бройка, но сега са поне 3 пъти по-разхайтени, та умножавай по 4. 9х4 ще ти даде г/д реалната бройка. Ако изглежда добре, и с такива мъже дето постоянно досаждат, надали е оставала сама. Всичко е ала-бала.

2.   Всеки си има норми и не всеки си ляга с всеки какво се чудиш, може вибратор да си е купила, не е нужно да ляга с всеки срещнат. Мъжка му работа, ти виж искаш ли я или, не какво се чудиш и маеш. Миналото си е минало и не се връща.

3.   Аз може да ти кажа, че съм красива, руса, синеока и зад гърба си имах един период 3 години без секс. Ухажори онлайн не търся, доскоро не ползвах и Фейсбук. Всичко си е до човека ще ти е верен ли или не, според мен.

5.   Не, не може. Още Еврипид е казал "Никога не вярвайте на жените, дори когато казват истината!". Изглежда не е грешал...
Със сигурност са много повече, отколкото ти е казала, не й вярвай в никакъв случай. Женското лицемерие и лъжливост нямат граници.

6.   Има една поговорка "Който го е страх от мечки не ходи в гората".
То бива предпазливост, бива, ама това започва на криминално разследване да прилича. Ами подложи я на детектор на лъжата, какво чакаш!
Или харесваш и приемаш човека какъвто е или си стоиш сам, но спокоен, че никой няма да те излъже. И за твое не/успокоение ще ти кажа, че познавам жени, които се омъжиха девствени, пък после станаха такива мъжемелачки...

7.   А на мъже дали може да се вярва? От начина ти на изказване съдя, че най-вероятно си бил с повече жени, отколкото тя-с мъже. То някои мъже угодия нямат-ако е била с други и връзките не са продължили дълго-е нарочена за к.. ва, ако пък е девствена-значи е едва ли не задръстена. Вие мъжете хем искате опитна, хем пък и да не е била с други. Ами, помисли малко-може пък тия, с които е била да са били жалки бройкаджии, които са я използвали, докато имат изгода или пък са се държали крайно инфантилно... Използваш думи, като -, , мацка" и, , някакъв от бившите я бил праснал", не ме разбирай грешно-не се заяждам, можеш да си пишеш и говориш, както искаш, но такива като теб са ми ясни... Вместо да се жалваш, че момичето те е питало и разпитвало за разни неща-ти се радвай, защото това е показател, че се интересува какъв си, като характер. Било ти странно, че една красива жена може да си живее и без секс, дори и да е заобиколена от ухажори и внимание да не й липсва... Естествено, че може! На мен са ми странни пък мъже, които лично според мен се лигавят, като казват, че не можели да издържат без секс или че не им било достатъчно самозадоволяването. За някои такива мъже(не слагам всички под общ знаменател, защото си има и изключения-винаги) буквално е едва ли не супер нормално-да си поръчат професионалистка за 1 час и да се натискат там, без чувства, без нищо, само за да си задоволят сексуалния нагон, но разбираш ли-самозадоволяването-било недостатъчно. Всичко е в Психиката. На мен пък винаги ми е била абсолютно противна, дори мисълта да целуна или да позволя друг да ме целуне, ако не го обичам истински. За целувка дори-не мога без обич, а какво остава да се въргалям в леглото с някой непознат-само за да си задоволя сексуалния нагон. Но на мъжете не им е проблем, нали? ! Да не говорим за двойния стандарт, който прилагат някои жалки лицемери-примерно-мъж казва съвсем спокойно и невъзмутимо-ама, аз имам секс партньорка, обаче не е проблем, защото не я обичам. Обаче-жена, ако го каже това-и веднага е к.. ва, нали? ! Общо взето-казвам ти го в 1 изречение-мъжката и женската психика и сексуалност-са коренно различни и това, че мъжете не могат дълго без секс и не им е проблем да се ч. кат с разни-без чувства, то при жените-нещата не стоят така. За протокола-не съм феминистка-мразя феминизма, сексизма... Нещата, които казвам-не са само мои изводи и наблюдения, много жени, а и някои мъже, които познавам-са на същото мнение по въпроса. Грешно е да разсъждаваш за 1 жена изхождайки от нещата, които знаеш за мъжката психика и сексуалност. А дали връзката ви ще продължи дълго-това не зависи само от жената, не бива да се изживяваш, като жертва. В последно време -забелязвам как все повече мъже се изживяват, като жертви-все жените им виновни, не били достатъчно сексуални или пък -имали не знам си колко мъже преди тях... , е то вас -хем ви боли, хем ви сърби. Когато обичаш някого Истински-приемаш го -такъв какъвто е. Никой не може да ти каже, какво ще стане след 5 минути, след 2 секунди, а ти се терзаеш, че в миналото връзките й били кратки и значи ли, че това ще е бъдещето и на вашата връзка... Важно е да има уважение, доверие, разбиране и Истинска обич-това е важното. Извинявай, ако съм ти се сторила малко груба в коментара си, но се ядосвам, когато някой си вади изводи от миналото и едва ли не-слага етикет-че щом преди не е имала дълги връзки тази жена, значи-единствената причина е, защото тя по-принцип си е такава; Просто говорете, говорете, споделяйте и т. н., защото никой не може да ти даде гаранции за нищо. Ще си кажа мнението по въпроса-ти й нямаш доверие и не се сърди, че го казвам, но според мен не я обичаш истински, защото ако беше така-нямаше да пишеш постове и да изказваш съмнения по неин адрес, и да се допитваш до мнението на непознати хора. Предполагам, че знаеш приказката-Ако някой пита дали е влюбен-значи не е, защото ако беше-той нямаше да пита, а щеше да ЗНАЕ. Същото е и във всеки друг случай-ето, ти питаш дали пък не те заблуждава, дали не те мотае... Не й вярваш, нямаш й доверие, колко мислиш, че издържат връзките, в които няма доверие? ! Странно ми е изказването ти, че за теб бройките ви били важни-нейните и твоите... -тоест ти имаш лимит някакъв, до колко бройки бивши не ти е проблем да си с нея? Е, надявам се твоите бивши да са по-малко от нейните, че иначе е страшна ирония и пародия направо-все жените да са толерантни и разбиращи, и прощаващи. Освен това-какво значение-миналото? Живей в настоящето! Също-надявам се, че този пост не си го писал, само от жалост и изнервеност, че месец и половина откакто сте заедно и тя не е спала с теб. Жената се е напатила от използвачи и лицемери, затова и с теб не бърза...

8.   Да, може, категорично може да издържи без мъж дълго, ако няма мъж, който да я привлича. И също не забравяй, че жените също се самозадоволяват и не им е крайно необходимо да си лвгат със сульо и пульо и вместо да се подлагате на полицейски разпити, преминвте към реални действия, че лятото е в разгара си и да го прекарате на сухо, е повече от непрактично.
Ако искаш да си с една жена, бъди с нея и не се рови в частта от живота й, в която тя дори не те е познавала.
Че накрая от много назландисване, някой по-напорист младок, ще се уреди, а ти ще духаш супата и ще се тюхкаш какъв си бил задръстеняк.

9.   Не, никога. Аз още от 15 годишен го разбрах, . сега съм на 35. Всяко жена е преходна в живота. Прави семейство, деца, но бъди наясно, че рано или късно ще ти свие номер. Не си го слагам на сърце вече, мисля за детето, чукам наред квото падне и така.

10.   Бройките не са важни. Важно е с теб как се отнася и дали ти е вярна.. Преди теб забрави какво е било.

11.   И първите ни три срещи бяха хем интересни като тийнейджърски срещи заради нещата, които правихме, хем обаче бяха като викторини, където трябва да кажеш истината, ако спечелиш. Доста неща си споделихме.

Пич тая те е изпързаля яко! На жена никога не и се разкрива всичко, за да я държиш под напрежение така ще и бъдеш постоянно интересен ще мисли за теб и ще тича след теб. Ти си и свалим всички карти още в началото, сега нещата отиват към скучни и отлиташ към френдзоната. Това първо!

Второ! Още великия Наполеон го е казал: ,,Всички жени за мурви!,, Запомни го добре! Нищо, че и майка ти е жена и ти е дала живот! На мен много жени ми минаха през живота и съм установил, че при тях любов няма! Любов можем да даваме ние мъжете, при тях е тръпка, ако успееш в началото да и бръкнеш в мозъка, после трябва да я накараш да те уважава. Не те ли уважава, ще съботира връзката, до като се откажеш, ако не се откажеш накрая ще ти каже , че не сте един за друг, и ще отиде да си го слага с друг. Ъпдейтвай темата, но съм убеден , че отлиташ към френдозоната.

Чингис Хан-Скандинавеца

12.   Като почнат тия теми с бройките... За един мъж една жена стига, както и обратното. Всичко друго е отклонение, за което всеки ще си плаща някой ден.

13.   Значи спала за една вечер с некъе шушляк, ама ти вече месец и половина се чудиш какво става?
Спирам дотука

15.   "Преди теб" не се забравя - това е била същата жена, поведението ѝ показва що за човек е, защото ти влизаш във връзка с тази жена и поведението ѝ ще е това, което ще виждаш в бъдеще! Всяко нещо, което успееш да научиш за онова време, ти говори с кого си имаш работа. Много удобно е да "забравяме какво е било преди теб" - да си правим каквото ни скимне, а после "не е ставало такова нещо". Който го устройва да си хване жената, която е видяна гола от повече мъже /то само да я бяха гледали.../, отколкото са видели входната табела на съответния град, негова си работа!

Това важи и за нас - ако сега ще си по-разпасан от Рон Джереми, хич не ми обяснявай как после ще станеш примерен съпруг! Знаем се, няма какво да се лъжем! Какъвто си сега, такъв си оставаш и след като се задомиш! Другото са приказки от 1001 нощ, а тук пишем възрастни хора, все пак!

16.   Леле, ако мен беше поставил на този кръстосан разпит за бивши, щеше и ти директно да попаднеш в тази група /със секс или без/.

Ж 45

17.   Абе, момчета, един- единствен въпрос в тази посока се задава. Много деликатно, на саме и внимателно- без агресия или "до стената"! Въпрос- Трябва ли да се срамувам от теб? Онговор ще има, но е важно да наблюдавете изражението, интонацията и последващите жестове. А, дали трябва да се вярва на жена- това е объркващ и подвеждащ въпрос. За тях всичко е нормално- от смях до рев.

18.   Има една мисъл- Най-важна е онази бройка, която превръща останалите в нули. Но явно за теб, авторе момичето не е това. Нито ти за нея. №7 е права. Интересуваш се веднага от нейното минало, ама за твоето нищо не каза.

19.   "Поне аз и моето обкръжение се вълнуваме от това и ни е важно."
Аз пък се чудя...какво да прави жена с мъж, чието мнение е мнението на обкръжение и анонимни сайтове?!
Дано те "надуши" бързо момичето.
Красива жена и с характер не е за малодушни комплексари!

20.   "Има ли шанс да е истина?"
Има шанс, вместо да използваш времето да я опознаваш реално, да задълбаваш в глупави съмнения заради вътрешна неувереност. Прекарвай време с нея, опознай я и ще знаеш каква е.
Съгласявам се с № 7 и 8.

21.   Ти колко бройки имаш? Много ми е интересно.

22.   Аз на мъже не вярвам. Мразя ви, курволяци гнусни

23.   Много ме радва как по бройките съдите дали една жена е вярна или не. Чичо ми също мислил като вас и искал да си вземе девствена жена, ми намерил, взел си. После я хванал на калъп с някакъв... Та по вашата логика тая жена трябва да не изневерява и да е супер, а то какво... Та така, водете се още по бройките.
На мястото на автора бих се чудил нещо друго: ако тая жена може да издържи над месец без секс, дали изобщо е сексуална колкото мен и дали изобщо си пасваме в това отнощение? Да не стане после да четем: "жена ми не иска да прави секс с мен по-често от веднъж на два месеца. Да си хвана ли любовница?"

24.   Шансът, да казва истина, е минимален.

Момичетата още в периода 12-18 години разбират ясно силата си върху мъжете, какво остава за една красива жена? Тая красива и поддържана жена си седи цяло лято без секс ли? Така ли го виждаш? А предното и по-предното лято?

За нас мъжете е трудно да си хванем гадже, защото трябва да са налице доста неща – материално положение, добра работа, визия, отраканост и непукизъм, власт, сила и пр..

Представяш ли си какво е да ги имаш всичките в излишество? Ейто толкова лесно е за една красива жена да се уреди с партньор.

Дали те върти? Със сигурност! Щом месец и нещо не си е легнала с теб, това е сигурен признак, че те използва за повдигане на самочувствието, запълване на времето, за общи приказки, за евентуална услуга, да „опознава“ мъжете, за каквото се сетиш друго. Ако те беше харесала, щеше да е преспала с теб между първата среща, до третата седмица от запознанството ви.

Дали има някой/някои в живота ѝ?

Виж какво работи и направи сметка с какви дрехи е облечена, колко често излиза по заведения, ограничава ли се в нещо, поръчва ли си храна онлайн, кара ли кола и прочее. С 1500 лв. може да направиш доста малко неща. С тези пари няма как да си позволява маркови дрехи, заведения, козметични процедури и т.н.. Тате е до време. На 28 тази е превъртяла километража на татината количка.

Това момиченце със смешния си феминистки коментар 7 изкара, че жените са светици! Светици с прогнила дупка бих казал аз.

Погледни по кое време на деня общувате? Кога не се чувате. Може действително точно в момента да не е с никого, а да си избира. Но без секс не е останала, това е сигурно.

А този, който я клеца, далеч може да не е наясно, че тя си търси нови. Ако го питаш него, той ще ти каже, че са в сериозна връзка.

Според мен си се поставил в смешна ситуация – жена да те върти.

Решението? Натисни я за кекс и ще видиш как ще реагира. Ако те оправи и станеш част от живота ѝ, добре, ако „има нужда от време да мисли“, смятай, че те е качила на въртележката.

25.   Защо просто не оставиш нещата между вас да се случат? Пусни се по течението, стига толкова вглъбяване и теоритизиране.

26.   Ами, жените се контролираме повече от мъжете по отношение на секс. :) Иначе, на жена може да се вярва, но на качествена такава, каквито повечето мъже не харесвате.

27.   1, аз съм била с един мъж и някой като тебе ми фръцне тоя номер "с умножаваш бройката на жената по три", директно му бия шута. Баси, то бива, бива да залитате по курволяци, но вашето на нищо не прилича. Не си проектирайте несполуките с тях върху всички жени! Иначе, като си харесвате такива, ще си плащате цената и ще ви лъжат курвите.

28.   На тези маймуни дето се навъдиха категорично НЕ!

29.   Момче, имаш сериозни наченки на обсесивно-компулсивно разстройство. Иди на психолог, докато не е станало твърде късно.
Не можеш да имаш претенции към личния живот на някого за времето, преди теб да те е имало в него.
Задаваш въпроси и получаваш отговори, но не ги приемаш за истина.
Да, гаранция, че някой няма да намали или да увеличи бройката -няма, затова задаването на подобни въпроси е абсолютно безсмислено
Проявяваш нездраво желание за контрол и не само нищо не контролираш, а всъщност губиш контрол, като в песента на Миро "губиш контрол..."

30.   Брат, не бъди глупав! Не бъди наивен, това е добре обмислени сценарий а ти си шарана. Осъзнай се, и се стегни.

31.   до автора

Прочети какво е написал номер 13 и не бъди баламурник!

Жена, която веднъж си е лягала с непознат го е правила или ще го направи и втори път.

32.   Авторе, недей да лъжеш повече! Ти си падаш по мъже! Вместо тука да пишеш тъпотии, внимавай любимият ти да не ти изневери!

36.   Към номер 24, тази съм, която е написала коментар 7
номер24- Абсолютно никъде в коментара си, не съм написала, че всички жени са светици, освен това-не слагам под общ знаменател всички мъже. Но съдейки по твоя коментар-ти си един от онези, които се уреждат само с компаньонки срещу заплащане-естествено! Защото нормална жена, която цени и уважава себе си-просто не би се жертвала да е с такъв, като теб. В коментара си твърдиш, че щом жената не е спала с него до 3-тата седмица от началото на запознанството си-значи го използва? ! Как да ти кажа-сдържам се да не ти напиша реално какъв си, но все пак държа да ми публикуват коментара и ще положа свръх- усилия да не ти напиша всичко, което мисля реално за теб и други като теб с този начин на мислене. Добре, че не всички мъже са като теб, има и качествени личности, но са малцинство. Повечето са, като теб-типични прасе. а, които мислят само за ч. кане и ако жената не спи с тях в рамките на дни след запознанството им-значи нещо ги лъже и спи с други-ха ха ха, какво да ти кажа-иди на Психиатър, пожелавам ти да се пооправиш малко... Не само, че не съм феминистка, но и съм твърдо против това, така както съм против и сексизма. Според мен -ти никога в живота си не си имал свястна жена до себе си, никога не си имал нормална връзка. Щом очакваш всяка, с която се запознаеш да прави секс с теб веднага след запознанството-значи грам не ти е наред психиката-иди се прегледай при някой добър специалист. Такива комплексирани типове, като теб, жалки еб. чи, като теб( да му се не види, в последно време взех да използвам думи, които принципно дори не са ми в речника-но понякога за да те разбере някой-трябва да слезеш на неговото ниво и да му кажеш нещата така, че да те разбере), свестните жени-отдалеч ги разбират такива типове, като теб. Щом си за жалкото ч. кане-продължавай да ходиш по пр. ститутки и не се прави на някакъв моралист, който разбираш ли е едва ли не е света вода ненапита, а жените са развратниците. Ясно се вижда какво си написал в коментара си, аман от такива, като теб, не останаха свестни мъже... -всеки тръгнал да мисли за заветния ден, в който ще му се отвори парашута. Четейки коментара ти-разбирам, че т. к. ти очевидно само с к. рви си имал контакти, плащал си си за да правиш секс с разни компаньнки по сайтовете и т. н., не си имал нормални отношения с жена, затова и си толкова агресивен, неудовлетворен, комплексиран... Но това е път-който води само към още по-пълна Деградация, ако още не си ударил дъното в това емоционално обезверяване, в което си изпаднал-постарай се да си помогнеш или потърси специалист, с който да поговориш за проблемите си-искрено ти го казвам и с чиста съвест, не се заяждам, а напротив-давам ти искрен съвет. Дали ще ме послушаш-твоя воля, но поне се замисли над думите ми и се вгледай вътре в себе си. Агресията ти е породена от емоционални липси, не си получил достатъчно обич в живота си и си заел една агресивна позиция, дори и спрямо онези жени, при които сам ходиш и търсиш сексуалните им услуги. Никой с нищо не ти е виновен, преди да ръсиш ругатни и злоба-погледни в огледалото. Отговаряйки на коментара ти, се сещам и за това, че най-вероятно съмненията на автора на поста са по същата причина... -той е изпълнен със съмнения и също, като теб-слага всички жени под общ знаменател-вижда се от заглавието на поста му-той пита, дали може да се вярва на жените... -хмм, интересно-не пита само за неговата приятелка, а слага всички в кюпа и ти номер 24-правиш -същото. Тези съмнения, комплекси, неувереност-се появяват във вас, защото знаете какви сте вие самите-и затова проектирате вътрешни проблеми в др. хора, погледнете в огледалото-там е Истината. Чудите се защо някои жени имат по-кратки връзки-не съм имала такива, защото не съм наивна и съм на мнение, че когато някой мъж те обича Истински-той ще почака колкото време е нужно и няма да те притиска за секс на втора, трета среща или седмица-защото това лично за мен-е абсурд. Някои жени са по-наивни или по-разкрепостени и това, че някои техни връзки са кратки, ами как няма да са кратки, когато разбират, че са попаднали на типове, които се изживяват, като мачовци и реално нямат уважение към тях, не могат да проведат никакъв интелектуален разговор, а единствената им цел е да са във връзка-за да получават безплатен секс. Номер 24 и другите на твоя акъл-Знам, че знаете-че съм Права, но не само, че няма да си признаете, но и ще отричате, като че ли думите ви лишени от съдържание, могат да променят Истината... Това е моето мнение по-въпроса. В последно време съм стигнала до извода, че всички онези, които обобщават и слагат всичко под общ знаменател-са чисти комплексари, изживяват се като жертви. Толкова е погрешно да се казва-всички жени или всички мъже... Хора опомнете се, излезте от тая роля на жертва. Това, че ходите по к. рви срещу заплащане и се хвалите колко сте се ч. кали, не ви прави мъже- а само-жалки комплексирани, слабохарактерни охлюви. Това е моята позиция по въпроса.

37.   Най-лошото, което можеш да направиш, е да търсиш съвети в този сайт. Причината е, че главно пишат “съвети” самотни онанисти и стари ергени, без цел и амбиция в живота, не могли да задържат дори и 1 жена до себе си за по-дълъг период от време. Какъв ценен и полезен съвет може да ти даде такъв човек?

38.   Трябва да я изчукаш възможно най-бързо. Самият факт, че тя не инициира изчукването показва, че за нея си мъж-плащач а не мъж-ебач. Ебачите получават секс ВЕДНАГА, БЕЗПЛАТНО и БЕЗ УВЪРТАНИЯ. Плащачите си плащат чрез сериозна връзка и брак. Не харесва визията ти (а оттам и ДНК-то ти) достатъчно, затова те тества по-дълъг период преди да те "награди" с тялото си. Такава жена първо никога няма да ти бъде вярна, и би те зарязала бързо ако финансовите ти капацитети намалеят/ изгубиш си работата.

Идеята е да намериш СВЯСТНА жена, която ще те поиска ВЕДНАГА. Само на такава можеш да имаш доверие, защото тя ще е с теб първо заради ДНК-то ти и чак второ заради способността да й подсигуриш живота. Такава жена ще е лесна само за теб и трудна за всички други. Не се намира лесно обаче - шанса е едно на хиляди...

39.   Според мен те използва само да и плащаш сметките ,не се заблуждавай първа красавица със сигурност няма да ти върже..... Aко от 10 години излиза с балъци е твърде вероятно да е подала само на няколко мъже, които са в доста по-добро материално състояние от теб

40.   Егати въпроса... а може ли да се вярва на мъже? Не виждам с какво този въпрос в анонимен сайт ще ти помогне. Дали момичето казва истината или не, няма как да знаем, но и не виждам какво право имаш да разследваш едва ли не миналото й. За времето преди теб не ти дължи никакво обяснение.
Или я приемаш такава, каквато е, или я оставяш и си търсиш друга. Само че каква е гаранцията тя колко бройки има и дали ще ти каже истината? По тази логика по-добре си стой сам, така никоя няма да те излъже :-)

41.   Къде е казал автора, че и плаща сметките?
Колко сбъркани чикибойци...не е истина просто!
Дали въобще може да си позволи той да и плаща поне две вечери в седмицата или ако е платил две кафета се смята за "провеедор"?!

42.   Да започна с това, че за мен като жена този въпрос би бил обиден, особено ако се познаваме отскоро. Не става дума за срам, неудобство или нещо друго, просто тези неща са лични и не бих ги споделила с когото и да е.
Във вашия случай обаче тя е предложила това да си кажете всичко отсега, за да няма разочаровани после, като явно не е имала нищо против да разкаже цялата си житейска история едва ли не, което ме навежда на мисълта, че е очаквала този въпрос (знае, че доста мъже ги интересува това) и вероятно е имала подготвен отговор, с други думи - излъгала е. Така ми изглежда на мен.

43.   Много се смях от сърце. Няма значение с кой е спала твоята приятелка, нали сега спи с теб. Къде копаеш където не ти е работа. Като искаш непорочна намери си на 12, защото вече около тази възраст стартират със свирките.

44.   до 11
Господин Скандинавец, жените могат и обичат , силно и понякога завинаги.
Обичат мъже добри в леглото, с пари ( не заради хартийките, а заради самочувствието) Един успял мъж има присъствие и самочувствие с покритие, затова жените искат да са с него.
И друго много важно - ако си добър любовник никога няма да ти изневери жена. Изводите сам ще си ги извадиш.

46.   До 43 - Ендо е да е спаа с Милчнчо барманчето, който е мина целия град, включително и поне 5-10 мъжки. Друго е, да е спала с бат Сали, Пенчо Кирката, бивш килър за една ВИС мутра, Петър Поршето, дето си купи порше още 93-а, същата година, в която момата е родена ... Сещаш се, че някой неща са малко ... ъъъъ ... Искамда ги знам, защот о не искам да съм са такъв боклук. Ако аз кажа, че съм изреди 20 проститукти и е проблем, нали?

47.   Не може да се вярва.Моята доведена майка се оказа в сексуални отношения с моя приятел.Хора всякакви.Подробности няма да споделям,за да не наруша анонимността.Ще споделя само страховете си - страх ме е, че ако баща ми научи да не се окаже, че няма как да помогне?Да не се окаже,че си е знаел ,но че се преструва, че не знае и, че му е все тая?Да не се окаже,че ще е на мнение, че секса и обичта нямат общо и да не се окаже че ще прости изневярата и че на тази жена ще й се размине леко,да не се окаже че и баща ми изневерява и че заради това или по други причини ще му е все тая, да не се окаже че ще е от онзи тип хора, които прощават изневерите и които търпят съпрузите им да имат интимни връзки с други?Всичко това са страхове,които ме е страх да не се окажат реалност?
Обобщено : страх ме е да не би да НЕ си получа справедливостта .За това питам вас следващите коментиращи ако сте на негово място бихте ли простили?

50.   Кофти бе брато...
Българите са големи комплексари. Това ясно личи от този пост, а и повечето коментари. Явно автора е и много глупав. Аз познавам жени, красиви и много ебливи, които не са имали контакт с мъж по няколко години. Това е нормално, то е психо състояние в резултат на някакво преживяване. Разбира се не вярвам, че авторът би разбрал това. Българинът има самочувствие на велик мъж, но практически е обсебен от чувство за малоценност, поради което се прави на нарцис.
James

51.   44 Нещо обърка филмите……. Познавам а и на общественоста е известно, че има достатъчно мъже с пари, които нямат грам самомуствие, съответно единствения им шанс с жена е брак по сметка. И тази жена постоянно ще му слага рога, защото той няма да има самочуствието да я разкара. Такива като теб обичате мъже с пари, не заради самочуствието, а заради възможността да си осигурен безгрижен живот с лесен достъп до лукса и възможности. Само, че един мъжкар със самочуствие ви надушва от километри такива като теб, най-много те изчука един максимум два-три пъти и ще ти каже алвидерзейн, освен, ако не си мис Плеймет, а той Гущеров! Но и в такъв случей като поомачкаш пижамата, ще те разкара, и ще си хване нещо по-младо и свежо да му ражда още деца. Аре със здраве!

Чингис Хан-Скандинавеца

52.   Може разбира се.
Ако те обвини в изневяра, трябва да ѝ повярваш, права е...
Ако ти каже, че не ти е изневерила, вярвай ѝ, но я питай с кого.
Аз имам пълно доверие в моята. Ако и кажа, ела ще се ебем с комшиите, става ли? Отговаря, става. А ше наебеш ли и този тук, да разбира се и винаги изпълнява. Ще престанеш ли да се ебеш? Не, никога, ти луд ли си? Познаваш ме добре. Никога, никога не ме е подвела.

53.   46- На теб българският ти е проблем като гледам.

54.   До 53 - На мен не ми е проблем, братле. Не съм писал любовни писма и пак си получвам свирки на първа-втора среща, пне 3 от 4 пъти.

55.   43 няма значение да, само като ходите по улицата тя се споглежда тайно с някой, с който се разминавате и дискретно се усмихва, защото се сеща как я ебал.
Ония отминава и се смее шото знае каква е.
Иначе няма значение

56.   43, това, че ти се опрашваш от 12- годишна, не значи, че всички го правим. Аз започнах на 21 с вече бившия ми, но съм била само с него. И не е защото съм грозна, я защото не съм парцал за размахване.
Аман от еднодневки.

От 26 и 27

57.   Не се съмнявай в момичето, миналото не можеш да го върнеш, така че гледай настоящето, а ти понеже още не си доверчив към жените, това момиче те тества, мисля, че и тя не вярва много на мъжете. Но и при теб е същото положение, затова тези много въпроси и много срещи между вас. Общо взето решение има, бъди мъж.

58.   Мнението на 38 много ми допадна. И аз като автора излизах с една, месец и половина и без секс, само плащане на вечери. Накрая се осъзнах и набих шута. От познати разбрах, че въпросната хич не пропуска да се наебе. Стана ми криво естествено, но такава е реалността. Мъжете са два типа както е писал 38, ебачи и плащачи. Това е истината.
До автора, защо ти е да ровиш в миналото й? Ние сме като коли втора употреба. Всеки си има история, важното е да можеш да я загърбиш и продължиш с човека напред.