Споделена история от Спорт и красота

Искам да се бия на Max Fight събитие
Здравейте на всички имам един въпрос, който много ме вълнува, но не знам към кого да го задам, за това пиша тук.
Въпросът е следния - Как мога да участвам на гала вечер на Max Fight, тренирал съм бокс 2 години, но после спрях и доста време не съм влизал във залата, но имам доста умения от улицата.
Не искам да прозвучи като хвалене, но съм много техничен и бърз, имам много добра техника и сила и искам да си вдигна адреналина на една такава вечер като участник.
Тук да уточния, висок съм 173 тежа 76 кг и съм на 20 години.
Ще се радвам ако някой може да помогне със съвет, или още по хубаво, ако някой от организаторите на Max Fight чете моя въпрос да ме покани да участвам.
Благодаря на всички предварително!

Коментари

1.   Едва ли е със записване като на турнир. Трябва да имаш агент или да си известен, там не участват случайни хора.

А това, че видиш ли, си бил тренирал 2 г. бокс, ме разсмя. Ти си като онези хора от кастингите на Мюзик Айдъл, които си мислят, че пеят супер, а всъщност едва ги изтрайваш да реват като магаре и после се чудят как така не ги пускат в следващия кръг, та чак тръгват да спорят с журито. Нещо като Валентина Хасан.

Те хората не 2, а 20 години са тренирали и то професианално, онзи видял, че подковават вола, та решил да си вдигне крака и той.

Все едно да кажеш "тренирал съм 2 г. футбол и съм играл много у мах'лата, пуснете ме да ритам в Лудогорец". То не е смешно, чак е жалко как някои хора нямат елементарна връзка с реалността.

2.   Потърси данни за контактн и питай тях

3.   Брато, не си за там. Повярвай ми.

Стажът ми е 10 години(с прекъсвания) бокс

Имам и 1 година някъде ММА и малко борба и таекуондо.

С тези 2 години бокс си за никъде, а улицата няма нишо общо.

Потренирай малко по залите, поиграй спаринги със състезателите да си усетиш нивото и тогава мисли за макс файт.

4.   Моят съвет е - намери си хоби, което не излага главата на риск. Ще ти трябва в дългосрочен план.

5.   Питай ги дали може да участваш, пиши им в соц. мрежи.

9.   Работя в Max Fight и мога да ти кажа че имаш шанс за някой подгряващ мач просто се свържи с организаторите

11.   Трябва да те поканят за там.
1) записваш се в някоя зала, по възможност мма
2) пребиваш всички в категорията
3) тренера те вика за състезание, аматеур
4) пускаш се, печелиш златен
5) повтаряш 2-3 пъти
6) тренера е хубаво да има контакти, обикновено имат или намират на момента
7) тогава може за някой подгряващ за дебют
Ако това ти е голямата мечта, това са стъпките, действай.
АКо ли не, не се занимавай с простотии, особено с 2 години бокс, там хората играят ММА, не бокс, най-малкото ръкавиците са други и ще разбереш, че това хич не е маловажно,

12.   От автора до ноомер 9 и 11 благодаря ви за подкрепата и съветите

13.   От Автора: Днес писах на организаторите на Max Fight поискаха да им изпратя видеа, снимки, статистика, информация и др инфо за мен и евентуално ако ме одобрят ще ми пишат да се срещнем.
Благодаря на всички за мненията и съветите, благодаря и на критиците, ако всичко се получа и се кача на ринга и да падна и да бия ще пиша отново по темата тук ще кача и клип

14.   Пусни се направо в UFC, какъв Max Fight.

Той е твърде тесен за огромния ти талант и дългогодишен професионален опит.