Споделена история от Секс и интимност

Оралната любов
Ако сте по срамежлив и нямате опит в това плюс това имате развалени зъби от които от време на време има кръв, защото имате дупка стигаща до венеца.... нормално е да не правите орална любов, поради здравна и емоционална причина. Аз съм жена и ми се иска, но проблема с зъбите ме спира... приятелят ми не иска с презерватив. Наскоро ми каза нещо, което ме изуми. Бях се престрашила веднъж, при положение, че никога допреди не съм го правила, но исках да опитам за малко. Срам ме беше и се завих под чершафа, за да не ме вижда. Няколко седмици по късно, той ме помоли да го целувам "там" и каза че никога не съм го правила. А аз се изненадах, че не помни онзи път, но той ми каза, че под чаршавя не се брои, защото не ме виждал? Питам мъжете... има ли значение, дали виждате жената или не? (Знам че трябва да си направя зъбите, но това ще отнеме доста време, защото вече ходих при един зъболекар, но той каза, че не може да спаси зъба и може само да го извади, аз обаче искам да го запазя, защото имам и други извадени и се страхувам, че накрая няма да мога да ям нормално)

Коментари

1.   Добре е зъбите да не участват при орален секс :)
Иначе за гледането - не знам - на мен ми е все тая дали виждам жената или не, но вероятно ако те вижда е по-възбуждащо. Това важи за всички видове секс.

2.   Стоматологията е толкова напреднала, никой няма да ти остави дупка като ти извади зъба. Как те целува мъжа ти с тая изгнила уста не знам. Сигурно му смърди ама търпи. Такова срамежливо поведение от страна на зрели хора не го разбирам. Не бих търпял срамежлива жена в легллото. Сигурно сексът винаги е на тъмно и завити до горе или с дрехите

3.   Щом се срамуваш от този човек, значи не го обичаш достатъчно. И при всички случаи не е твоят човек. Ако сте над 5 месеца заедно, не е нормално да се срамуваш от него. Не си писала възрастта си, звучиш незряло. Иначе е прав, щом не те е виждал, не се брои. Защо е трябвало да се скриеш? По-добре би било, да не правиш нищо. Оралната любов
не е задължителна.

4.   Ъм.. да запазиш какво? Няма запазване на тоя зъб. Най-много абцес или нещо друго да си причиниш. Дори не разбирам как не си развила пулпит до сега.
Ако се налага вадене, после може да се сложи имплант. Не са евтини, но ще си имаш зъб поне. Но трябва да се оправи. Зъбите сами не се лекуват, само стават все по-зле. Ако сега е зле, след време ще е още по-зле.

5.   Никой нормален мъж няма да притиска приятелката си да прави орална любов при здравословен или какъвто и да е проблем. Ако си комуникирала този проблем с него и въпреки това продължава да настоява, това не е правилният човек за теб.

М30

6.   Гледането е много важно. Доста често съм се навивал да чукам жена, само за да погледам как ми го смуче.

7.   Гледа ме, снима ме, монтирахме огледала до леглото.
Правя му свирки с очила, с червено червило.

В секса НЯМА срамни неща.
Я се отпусни и събуди мръсницата в теб.
Уверената в себе си жена е желаната жена

8.   Я отивай на зъболекар, това ти е нужно, че и без зъби ще останеш колкото повече чакаш.

10.   Що за безумие да правиш орална с проблемни зъби, наясно ли си, че може такава инфекция да и лепнеш, че после ще ходи по-доктори?

11.   В момента не си на "правилното место" за връзка. При първа целувка се усеща "вкуса" на гнойния ти зъб и мъжа вече знае че:
- не го взимаш насериозно
- хигиената и здравето на другите две сексуални кухини е под въпрос (перо от лук и люспа от домат? )

Явно не е гнуслив и се възползва, но знае че е с тебе по милост и трябва да го компенсираш ("ако не е както го искам не се брои").

А по въпроса важно ли е какво мъжа вижда (и чува) ще ти кажа че съществува многомилиардна индустрия само за производство на гледки за мъже.
Може да си я чувала, казва се порно.

12.   Семеен. Обужавам да лижа, но задължително да я гледам и растварям с пръсти. На нея и е хубаво, че често свършва и то определено доста обилно и бързо. Но жената не ми е правила свирка не желае. Само веднъж ходих при платена. Даста ми хареса. И сега когато онанирам си представям, че ми прави свирка.

13.   До 12
Зле си приятелю...
Как така няма да ти прави свирка?
За мен свирката винаги на първо място...
Да ми го оближе хубаво, да и го вкарам до основата...
Всичко друго е след това...
М44

14.   До н 13.
Браво приятелю. Благородно ти завиждам. Най голямата мечта ми е жена без да си плащам да ми го налапа. Не държа да ме изпразва. След което да я побъркам от лизане.