Споделена история от Спорт и красота

Лазерна епилация - интим
Здравейте, обмислям да започна лазерна епилация на пълен интим. Искам предварително да се извиня за странните въпроси, но ми е малко трудно ментално да се настроя спрямо голотата пред непознат. Тези от Вас, които имат опит с лазерната епилация биха ли ми обяснили как точно протича самият процес? "Пълен интим" предполагам включва и "цепката" между бузките на дупето. Бихте ли описали позите, които се заемат по време на процедурата? Дават ли ви да облечете нещо от типа на "рокля" или просто се събличате голи от кръста надолу? Те ли ви забърсват след поставянето на гела и как се справяте с "гъделичкането" от това докосване? Има ли риск от поява на инфекции понеже за момента съм се спряла на диоден лазер, който има пряк допир с кожата, а имайки предвид, че няма да съм първата, която се подлага на въпросната процедура нещо ме кара да се замисля.
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Всички тези въпроси можеш да ги зададеш анонимно като се обадиш в някоя клиника.

2.   Успех с позите.

3.   Не мога да разбера защо когато няма да давате адекватен отговор въобще си губите от времето да пишете ненужни коментари??
Въпросите са зададени по нормален начин и са насочени към дамите, които реално ИМАТ желание да отговарят по същество...

4.   До 3 - Въпросите са нелепи. Ще й отворят ли бузите на за. ника и какви пози да заеме.... Не вярвам че има такива хора.

5.   Преди процедурата трябва да си максимално гладко избръсната. Позата, която се заема малко наподобява тази при АГ-то. Лягаш, разтваряш краката леко сгънат в колената. Болката при мен беше минимална. Да, повечето студиа включват и "цепката'. За нея съответно лягаш по корем и с ръце отваряш бузките на дупето.
Аз ходя в G-point, както забърсването така и нанасянето на успокояващото коремче го правя сама. Облеклото е без значение, така или иначе ще трябва да съблечеш всичко.
Малко е неловко, но се преодолява.

6.   Просто си купи фотоепилатор и се "светкай" един месец всяка седмица. Така никой няма да те гледа и да ти отваря нищо. Аз вече нямам косми никъде по тялото си, купих си преди четири години Philips.

7.   Здравей, виждам, че не си получила адекватен отговор досега. Имах същите мисли преди да отида, наскоро се реших. Единственото, което евентуално може да те притесни е, че си боли. Но не е нещо нетърпимо, съшо така и самата процедура не трае повече от 3-4 минути в тази област. Обръсни се хубаво и отзад, зашото иначе вадят една самобръсначка и започват да те бръснат между бузите и мен лично ме беше много срам, че се наложи. Но те го правят всеки ден, ти го направи, за да се чувстваш спокойна. Не трябва да заемаш някакви пози, лягаш по гръб и съответно по корем след това така както би легнала за масаж или просто за епилация на всяка зона. Дават ти еднократно бельо, което да облечеш и може да те полрият с кърпа. Съвсем леко трябва да отместиш първо единия крак наляво и след това десния надясно, не те събличат изцяло, а само леко дръпват бельото на една страна, за да се открие зоната, която обработват. И така малко по малко минават навсякъде. А за отзад пак си стоиш нормално по корем, те само ти разтварят бузите леко и пак много бързо, за около минутка си готова. Аз нямах гъделичкане, но всеки е различен. Лекият дискомфорт от това, че си там гола може би протъпява това усещане. А усещането от лазера е като боцкане.

8.   To, хубаво че компетентните клиентки споделят опит, но не се знае как ще бъде процедурата при нея. И да-близко е до акъла, че за деликатните места ще трябва да се поразкрачи.
Имам чувството, че подобни "уж" плитки въпроси се задават от мъже с липса на реален секс.

9.   Към номер 7 - Бихте ли споделили в кое студио сте ходили и постигнахте ли задоволителен резултат?