Споделена история от Спорт и красота

Увеличени устни
Защо жените масово си увеличават устните, на някои просто им седи ужасно, устните са супер големи, несъразмерни с други части на лицето.
Не се ли харесват тези жени, какво се случва?

Коментари

1.   Все едно аз да си туря едно лайно на челото и да ходя с пренебрежителен поглед и самочувствието, че съм мистър свят. Меко казано нелепо е.

И аз се чудя защо жените си мислят, че като имат задник на лицето, са много хубави. Стои отвратително просто. Все едно гледам ожилен от пчела човек. Явно чалга културата добре ги е обработила.

А най-смешното е, че са си вирнали носа, все едно са хванали Господ за шлифера и погледа им казвам "аз съм ебати яката мацка и ви прибирам всичките в малкия си джоб", а то е меко казано грозно. Просто контраста между това как изглежда и езика на тялото и, че е едва ли не мис свят, а всички други са ебати загубеняците, е... не мога да го определея дали е по-скоро смешен или жалък.

2.   По-лошото е, че се харесват така, като маймунски г*з.

3.   И аз тава се чудя. Правят се на маймуни и не се усещат. Явно не вярват на очите си, а на хвалбите от приятелки. А жените имат редовен навик да се закопават една друга - вижда, че е станала много зле, но усмихнато й се радва и я насърчава за още простотии. Един вид "тая да се разгрози колкото може, че да не ме засенчва". Масата си правят джуки заради имитации - мислят, че като заприличат на жената на някоя мутра и при тях ще кацне мъж с пари.

4.   Има и 3ти елемент. С всичките операции да демонстрират статус. Както с с дрехите, косите и всички онези нелепи неща. Така и с това. Да покажат колко много пари харчат. Смях. А кой им се лепва точно не знам.

5.   Toва не го правят нормалните жени. Правят го тези, които са женския еквивалент на мъжете от типа както онзи би описал "бръснатите като за казарма селяци, храчещи се по улиците и ходещи с ангуг и маратонки, с примитивен тъп поглед аборигени". Демек типа мъже, който харесва тези жени, също не е най-читавия. Патките с джуки си търсят някой да ги води по почивки и да го завържат като му родят дете, като в момента в който му свършат парите, те му вземат всичко останало и отиват на следващия.

6.   Интересното е след 15г какви карикатури ще се разхождат по улиците когато джуклите остареят, а джуките им увиснат. Ще ги помпят още и ще станат като Жената Котка (който не я знае да потърси снимки - образцова е).

7.   Не знам откъде тръгна тази мода, но е абсурдна. Мисля, че от Анджелина Джоли. Само че нейните устни са естествени и има голяма разлика кога имаш естествено пълни устни и изкуствени такива. Изкуствените не седят красиво, няма нито една дето да ми харесва как седят такива устни. Първата ми мисъл за такива жени е че са свикраджийки, сори ама на такива ми бият. Същото е и с тия чипи нослета. Това, че Барби има чипо носле, не значи че същото ще седи на една истинска жена. Тия чипи нослета са детски нослета. Няма как да сложиш едно малко носленце на голяма жена, с голяма челюст и изобщо формата на лицето и не предполага това носленце да и седи добре. Вижте Преслава, Камелия и всички на какво приличат. Ами то е смешно. Единствено ако някоя жена има много голям гърбав нос, може би ще е добре да махне гърбицата, тогава да. Но жени с нормални носове, да си слагат тия детски носленца, са просто нелепи. Всички искат да са чипоноски с големи устни и дръпнати нагоре очи. Да ама тази визия подхожда на някоя от някой комикс, а на реална жена седи смешно. Така яко се окепазиха повечето, но нека си мислят, че са много красиви. Утре ако стане модерно да си сложат бивни на лицето и това ще направят хаха.

8.   Интересното е, че вече стана толкова масово, че и кварталните продавачки си правят джуки. А това отнема от "елитността" на мутресите. Защото една от идеите на това е "вижте ме, аз имам пари и си правя джуки". Е, сега като всяка втора квартална жена на минимална заплата си ги прави, вече не е толкова елитно. Трябва му тресите да измислят нещо по-изчанчено и скъпо. Просто защото ще е по-скъпо и няма да могат обикновените джофри да си го позволят, а не че реално ще ги направи по-красиви.

9.   Да и аз съм на мнение че донякъде е демонстрация на финансови възможности. Вижте какво мога да си позволя, а вие не можете. Не е чак толкова до голяма красота.