Споделена история от Спорт и красота

Защо славяните са толкова красиви?
Няма по-красиви мъже (и хора като цяло) от славяните, убедила съм се! В ТикТок ми излизат постоянно млади мъже от Русия, Украйна, Беларус, които пеят и танцуват или са на лайф и всичките са толкова красиви! Въпросът дори не е в това, че са светли и руси (повечето от тях). Скандинавците също са високи и светли, но не ми харесват толкова, много са различни. Просто славяните са толкова, толкова красиви! Честно казано, завиждам на жените, които живеят в тези страни. Виждам как жените постоянно им пишат комплименти на тези момчета, викат им: "Красавчик! " и подобни. А на кого да напишеш: "Красавец"? ... Там е пълно с мъже, които са наслада за очите на жените. И излъчват някаква добрина и благородство и пълно отсъствие на комплекси, именно защото са толкова красиви и харесвани от жените. Нищо общо с вайба и поведението на повечето български мъже. Разбира се, и жените им са много красиви! Защо славяните са толкова красиви и привлекателни? Какво има в тях и гените им? Има и хора, които са високи, руси, добре сложени и от други народи, но просто не е същото - нямат същото излъчване. Обожавам славяните!

Коментари

1.   Ами просто ген. Като живеех в Словакия ми правеше впечатление колко хубави са момичетата там.

2.   Че руснаците са много по-красиви от българските мъже спор няма. Не са уроди с остригана първи номер свинска тиква с мургалява кожа с турска брада с тъп поглед ходещи с анцуг и маратонки примитиви. Но макар и повечето руснаци да изглеждат почти идентично със скандинавци това не трябва да те заблуждава, че и като хора са като скандинавците. Като акъл да, но няма друг народ при който външният вид така да лъже както при руснаците. Гледаш ги светли интелигентни хора, имат вкус повечето и си мислиш че ще са като културните и учтиви и сдържани европейци, обаче това са страшно свирепи хора. Повечето не доживяват до пенсия защото загиват при свади помежду си. Веднъж се заговорих с рускиня и започнах да и говоря за оръжия и насилие и на нея и се доплака, защото в Русия само това им било в главата на мъжете и им било приоритет пред нея и се надявала че на други места е по-различно.

3.   Що за простотия? Не знам мъж ли си, гей ли си или тъпак. Славяните са красиви в женската част, мъжете са средна работа. Рус мъж да е красив е по-скоро изключение. Някой пак се надъхва - въобразил си нещо и се самонавива и вярва.

4.   3 - все съм срещала български комплексари, ама такъв кон с капаци като теб никога не съм. Да отречеш, че руснаци, украинци, белоруси, чехи и пр. са много по-красиви от българските мъже, е чиста проява на завист. Отвори ТикТок, ще ти излязат български мъже - масово са черни, грозновати, грубияни, простаци, невзрачни, а славяните са едни усмихнатички, милички, хубави, поддържани, светли, възпитани, културни и вежливи. Чак пък и в п*дерастия ме обвини. Не можеш да преглътнеш, че и жените имаме вкус и предпочитания, както и сетива, и виждаме разликата между вас.

5.   2, не се ли умори да ги цитираш тия маратонки, прически, бради и анцузи във всяка тема? Вече не мога да отворя тема, без да чета за маратонки, анцузи и остригани глави.

6.   Защото всеки си има вкус. Това, че на теб ти харесват, не означава, че са красиви. А и в популярни ютуб канали какви очакваш да са? Да няма да сложат там някой мърляв мангал?

7.   Потърси малко снимки на “гопники” да се отрезвиш малко

8.   Аз пък харесвам по-тъмни мъже, рес мъж ни би ме грабнал.

9.   Номер 3 е не бе Реджеп Иведик сигурно е по-хубав от младия Долф Лундгрен? Русите и светлите мъже са в пъти над тъмните и даже от тъмните араби, италианци и латиноси превъзхождат балканските клоуни.

10.   5, вярно е че го повтаря като папагал, ама не е ли поне малко прав?

11.   Определено са по-красиви от повечето българи, но аз например харесвам по-тъмни. Обаче - висок, мургав или матов тен и синеок. Може би защото аз самата съм бяла, с натурално светли коси - медно руса.
Интересното е, че и двамата с мъжът ми сме блондини, влюбихме се/разпознахме се от пръв поглед, но като тип предпочитани и двамата харесваме по брюнет(к)и.

12.   Русите мъже са масово гейове

13.   И българки има руси и синеоки, слаби, които се отличават, но са огромна рядкост.

15.   Вижте в ТикТок един руснак, който се пише aershin и още един - k3rxsene. Те са приятели и понякога правят видеа двамата заедно. Има и още много, но тези двамата са изключително популярни сред момичетата в цял свят и имат стотици хиляди харесвания на всяко видео. Живяла съм в студентско общежитие с голям брой украинци в него и всичките момчета изглеждаха така - високи, снажни, светли и красиви. Дори хубавите мъже в България не могат да се мерят с това. Освен ако и те нямат славянски корени.

16.   Живея в славянска страна от Централна Европа и да, хората са много по-красиви, съвсем друго излъчване имат. Процентът високи, стройни, симпатични мъже (не говоря за красавци) е много по-висок, отколкото в България. Елегантните, поддържани жени - също. За 500 метра ходене ще се загледам поне в 15-20 мъже, в България и 10 километра да минеш, я има двама, я не. При жените е по-добре положението.
Българите наистина сме грозни в огромната си част. Не е нужно да сме руси, за да сме красиви, много по-важни качества има от това. Ниски сме, ръбати, нискочели, с гнусен ориенталски привкус, чалгия, цигания и прочее. Не се грижим за себе си, стандартът ни е много нисък, което влияе и на излъчването ни. Прости, рунтави чобани. Като погледнеш какви са народните ни представители, известните и, като цяло, публичните личности, ти става ясно какво е населението. Имам предвид как изглеждат само, а не какво им е поведението. Стандартният българин мяза на Радев, Борисов, Блатечки, Петков, Стоичков, Плевнелиев, Коцето, Нинова, Криско и т. н. - грозен.
Беднотията и скотският живот са най-големият ни бич, защото правят и без това скапаните ни гени 100 пъти по-зле.
ТикТок може да е извадка до някаква степен, ама много малка - там се дава гласност само на красивите и е нормално да виждаш такива. Руснаците са доста бозави в голямата си част. Наистина сред светлите хора има по-голям процент красиви, но не е само до цвят на косата - костната структура е далеч по-важна и това ни куца на нас.

17.   Генетика. :) И аз харесвам славяни, с българин не бих легнала.

18.   Този паляк публилува такива постове/коментари под почти всяка тема. Ето от темата "Ходили ли сте на жиголо? ":

"25. 24, то мани акта, ами аз не видях и един хубав мъж там. Според мен има логика красив, млад, с атлетично хубаво тяло мъж да предлага такива услуги, нали все пак трябва да носи наслада на сетивата и да е привлекателен. С единия полов член и клатенето само, не става. Чудно ми е дали има начин да открия руски/украински ескорт и дали в България има жиголо от такъв произход. Светлите и красиви мъже много ме възбуждат и провокират в мен емоции и чувства и нежност, каквито другите мъже не могат да провокират в мен. "

19.   Добра тема, хубаво и когато човек има вкус.

20.   Най красиви са афганистанците (пъщуните ) Поинтересувай се.

21.   Разбирането за красота е нещо което ви се втълпява от модните списания, а модата се мени на всеки 30-40г.
Ако разгледате иконите през вековете ще видите разликата в модите и разбиранията за красота. Дева Мария я има с кръгло лице с квадратно лице. Напишете в гугъл "мадоната" в изображения да видите разликите в разбирането за женска красота през вековете. По времето на Рафаело е било модерно да си пълен, разгледайте рисунките как всички са възпълни, и всички имат гънки от затлъстяване

22.   4, значи видя 10 клипа с руски мъже и реши че са красиви и то почти всички, така ли? Първо - руските мъже в голяма степен приличат на българските. Второ - от клип в интернет да правиш обобщение трябва да си идиот(ка). Трето - потърси клипове с руски затвори и ще добиеш представа за физиономиите на мъжете им.

23.   18, като не ви отърва, го е публувал мъж, нали... То и като някой мъж се кефи на кифли, слаби, трениращи и прочие е лесбийка по тази логика. Всеки иска хубавото, това е истината. Нормално жените да искат хубави, снажни, високи, красиви мъже, и да им се иска и местните да бяха масово такива. Не само вие търсите и искате красота, ние също.

24.   Жените е крайно време да спрат да живеят в социалните мрежи, ТикТок, Инстаграм и Фейсбук. Създават си много грешни представи горките за света. Страшна инфантилност ...

25.   10, вярно е в смисъл, че наистина има много ганьовци. Но не съм съгласен, че критерия за Ганьо са маратонки и прическа. Но дори и така да е, стана леееко досадно във всяка тема.

26.   22, видяла съм далеч повече славяни от 10 клипа. И затворниците им и войниците им и те са красиви. Както казах, живяла съм и съм учила с украинци (също и поляци и руснаци) и всичките бяха много красиви и открояващи се мъже. Всеки българин със самочувствие ще признае, че тези мъже са красиви. Какво се нахвърлихте да спорите, комплексарчета.

27.   За мене чистокръвните българи не са грозни. Повечето са си добре изглеждащи бели мъже, европеидна раса. Грозните са циганите, тия мурговци, които се смесиха с българското общество и ги наричат българи и имат деца от хубави бели българки, които много често приличат на циганина и така обществото се смесва и губим красотата на българското. И лично за мене мургавите мъже са страшно отблъскващи и с такъв не бих имала връзка.

28.   Защото са духовно най-напредналият етноси на Земята!
"Очите са прозорец към душата. " Светлите очи са много ясен прозорец към душа, която няма какво да крие и от какво да се срамува.

29.   Проява на ниско самочувствие и комплекси е да отречеш, че някой е по-красив от теб. Напомняте ми на дискусия между две комплексари, която бях срещнала преди години, в която коментираха Анджелина Джоли колко е грозна, чак и цветът на очите ѝ колко бил тъп и никакъв и подобни. Както аз признавам, че може да съм симпатична, и дори за някои "красива", не мога да се меря с руските и украински красавици, толкова да не можете да признаете, че руснаците и при. са по-красиви мъже от вас. И само да кажа, не говоря само за мъжете. Толкова много се радвах на двете съквартирантки, които имах в същия апартамент (преди да се разменят и гаджето на едната да дойде и да заживее с нас), че винаги гледах да им изхвърля боклука, правила съм им подаръци, и много им се радвах! И наистина бяха страшно красиви момичета - като модели - светли, стилни... Да не говорим, че имаха и класа и интелект и макар и любовчийки и обичащи купонясването и чашката, нямаха нищо общо с българките! Същото важи и за момчетата - украинци и поляци - класи над българите бяха! И много красиви!!!

30.   До 27, за кои "чистокръвни" българи говориш и как определяш, че са "чистокръвни"? Надявам се тези "чистокръвни" българи, които визираш, да не са директните потомци на т. нар. "прабългари", че ще падна от смях. И за твоя информация, в генетиката няма такова нещо като "раса", хората изглеждат по-различен начин заради нещо, наречено "еволюция". И още нещо - това, което написа, перфектно илюстрюира защо българите са слаба и изчезваща нация. Ако критерия да се наречеш "българин" е цвета на кожата, то нацията е просто обречена.

31.   Н 27 "чисти" българи няма- 500 г турци, 300 г византийци, без да броим всички останали преминали през българите и смесването им със славяните.
Именно мургави са онези, които още влачат нещо от древните български гени.
Генетично няма руси, светли българи.
И да не говорим, че сред циганите има доста по-красиви от българите.

32.   27, това, че хората губят красотата си смесвайки се генетично с цигани и други подобни полухора е най-малкият им проблем. Те също губят и ума и морала си от това смесване и децата им освен уроди са и тъпи като маймунски гъз каквито са самите цигани с които са се смесили. На няколко места тука съм срещал коментари, че българите са преходното звено между човек и циганин. Ето това се получава от генетично смесване на човек с циганин-урод с остригана първи номер тъпа противна свинска тиква с мургалява кожа с тъп поглед с турска брада ходещ с анцуг и маратонки примитив, който поради уродливостта и слабоумието и първичния си и долен нрав е напълно неспособен да изгради държава със самоподържащ се ред, като не е неспособен на това дори и да му дават стотици милиарди евро на тепсия от ЕС за да си оправи страната с тях. Той не може даже да ги усвои и не може да излезе от хаоса и кочината в която винаги се намира, каму ли сам да се оправи. Това са инвалиди. Допреди 50-на години това, че се получават инвалиди от такива смесвания е било официялно признавано навсякъде в демократичния свят като Великобритания и САЩ, където такива бракове между човек и получовек са били строго забранени със закон, а черните са ги излагали в зоологечски градини на показ на синджири. Да не говорим за реда в Германия пред 1940-те, за което и дръпна колосално здраво след това. Както и за реда по отношение на това в Япония и Корея сега, за което и са номер едно сега. Човешката глупост не трябва да се допуска и да и се дава изява за да не се превръщат и други развити страни в страни в такова население каквото е в България сега и съответно имащи среда и съдба като нейната. Залогът не е просто голям. Залогът и всичко.

33.   Има и руси и синеоки красиви българки, в повечето случаи ги тъпчат комплексираните и зли българки.

34.   Поредната, която гледа само външния вид. Няма лошо да харесваш руси хора, но да приемаш, че щом някой е красив, автоматично е добър е смешно, но разбира се нищо не ти пречи да идеш да поживееш при тези добри и красиви хора.