Споделена история от Спорт и красота

Много ме е гнус от брадавици
Само аз ли намирам брадавиците за ужасно гнусни? Като видя някой с брадавици по лицето буквално ми прилошава. Трябва ли такива хора да се появяват дори в национален ефир и да трябва всички да им гледаме грозните израстъци по лицето? ! Виждала съм възрастни жени с по няколко брадавици да се явяват в куиз предавания, отвратително нелицеприятни са! А ако видя някой такъв в магазина или на улицата ми става лошо. Вчера докато чаках на един светофар, един дъртак се обърна към мен, специално да ме огледа, и да трябва да му видя гнусната брадавица на клепача и аз. Още ми е гадно. Защо на такива хора не им е неудобно да се показват пред света така, и чувстват ли, че светът е длъжен да им гледа гнусните израстъци по лицата? !

Коментари

1.   Съвсем сериозно се обръщам към теб, посети психолог!
Не е нормална реакцията ти и начина, по който реагираш.

2.   И на мен са ми гнусни, но не смятам, че трябва чак да не се показват. Но все пак не разбирам защо не си махат.

3.   Еми хората не мога да се съобразяват твоето невежество.
Ето, ти пък си с мозък обрасъл с брадавици, ама пишеш тук, предполагам и навън говориш с хора... Не знам как не ти стана неудобно да ни занимаваш с този твой мозък.

5.   Внимавай, защото един ден и на теб ще ти се появят.
От злото и омразата в теб!

6.   Да не би да са виновни тия хора или да са избрали да изглеждат така, че говориш за тях все едно са някакви нисши боклуци, дето не трябва да ги има и да ги показват. Явно имаш много сериозни комплекси, щом така съдиш хората, посети психолог. А на теб ти пожелавам една голяма тлъста брадавица да ти изникне на носа, като на вещицата от снежанка!

7.   Няма отръвка от глупави хора като авторката.
Например болен от диабет може да е "осеян" с брадавици по врата, инсулинова резистентност и други.
Но тъпотията е от най-нелечимите..

8.   Леле леле леле, какви коментари, чак клетви!!! Да не би всичките да сте с брадавици и да се засегнахте!? На мен даже и да ми се появи, недай си Боже, не бих ходила така, че чак и да се показвам по телевизията, а щях да си ги махна! Нещо, което на мнозина не им хрумва явно.

Авторката

9.   Тука работата си е за професионална помощ.
Освен арогантността, личи и висша форма на простотия, граничеща с олигофрения.
Уважаема госпожо естет, брадавиците са могат да са не само козметичен и естетичен проблем, има и много случаи, в които лекарите изрично забраняват да се правят манипулации по засегнатата зона, защото може да се развие злокачествено заболяване. Ама къде толкова акъл, че да го знаете това...
Нима човек трябва да си докара рак, за да покрие Вашите естетски норми? !
Ами хората с разни малформации, с липсващи крайници, за тях какво ще препоръчате?
Направо да си теглят куршума, вероятно?
Искрено се надявам, това да е някаква вързалка, а не сериозна тема.

10.   Номер 8 ми взе думите от клавиатурата... Трябва да се пише и говори за това, защото нещата минават всякакви граници. Заради подобни "гнусящи" се като авторката, много хора без самочувствие са готови да си причинят всичко, без мисъл, че всяка операция или манипулация може буквално да "извади очи".

Добре, на авторката ѝ е гнусно, но замисля ли се тя как изглежда в чуждите очи? Ако и нея я гледат по същия начин? Или, сега е прекрасна, но инцидент, болест, лечение, или неизбежното остаряване, я променят до неузнаваемост.

Гнусно е поведението на много хора, не как изглеждал човекът. Гледайте себе си повече и оставете намира хората, които нищо ме са ви направили, не ви познават и може би въобще не подозират вашето съществуване.

11.   Аз предполагам съм от ония с "брадавиците" по лицето. Всъщност това са бенки (по рождение са моите). Брадавиците са съвсем различно нещо.
Защо не ги махам - хъм, защото са големи, ще трябва да се реже, после ще си имам и грозни белези от шевовете. Красива, грозна... все тая ми е. Чувствам се комфортно в кожата си, въпреки "брадавиците". Ако не ти харесвам, може с кеф да не ме гледаш, когато се разминем на пътя ;))))