Споделена история от Други

Скарах се с ценна приятелка
Здравейте, аз съм мъж на 30 + години. Преди време се запознах с едно момиче на моята възраст в Инстаграм. Тя е от града в който живея но живее другаде. Имахме обще познати и като тинейджери сме се движили в общи компании. Станахме приятели и в фейсбук. Един път когато идва в нашият град се видяхме. Стори ми се много симпатична и приятна но не съм мислил, че може да има някаква връзка между нас повече от приятелство. В продължение на две години си пиша с нея от време на време, тя се държи много приятно и е много разбрана. Мнението ми за нея беше, че често си сменя гаджетата и ходи често по заведения а аз предпочитам да си стоя в къщи и гледах на нея, като човек с който може да се говориш и е насреща да те изслуша и подкрепи. Преди едно нейно идване за празниците в провинцията започнахме да си пишем по често с намерение да се видим приятелски. Аз знам, че тя е по компаниете и около нея има доста хора винаги, което ме дразни и се чудих има ли смисъл да се виждам с нея но ми беше приятно да си чатим. Тя ми споделя за нейни лични проблеми а аз за мои и за доста интимни неща. Увляках се да си чатя с нея но един ден тя спря да ми отговаря. Беше един понеделник а аз бях свободен и се наливах с бира в къщи. След като цял ден не ми отговори реших, че ми се подиграва и започнах да я обиждам с лоши думи. Тя ме блокира от всички мрежи, в които бяхме "приятели". Скоро след това я срещнах на едно събитие в града ни покрай общите прители. Тя ме гледаше лошо и стоеше настрана и аз не събрах смелост да говоря с нея и да и се извиня. Много гадно ми става, че съм я обидил и така изведнъж си развалихме отношенията. Не сме били гаджета и може да се каже, че няма нищо между нас освен разговори по чата но пак ми е много гадно. Направих си друг профил и опитах да и се извиня но тя и от там ме блокира. Вече мина месец и пак се сещам за нея и ми става тежко и неприятно. Искам да направя нещо за нея в знак на извинение и уважение защото е ценен човек но не знам какво. Не искам да изглеждам, като някакъв психар маняк дето да я преследва просто искам да се сдобря с нея. Ако някой може да ми даде съвет ще съм благодарен. Благодаря ви.

Коментари

1.   Мммм твоето изглежда като някакво психопатско обсебване от тази жена.
Какви чатове, какви социални мрежи, като имаш нещо за казване се говори очи в очи.
Изкривена реалност, успели да се сближат и скарат виртуално, вие сте болни мозъци, или поне не знаете наистина какво е това общуване.

2.   Бг мъж. Хем няма връзка с нея, хем я ревнува. Държи и сметка за живота, все едно и е баща. Че и я обижда, защото не му пише, като ревнив съпруг от 30 години. Сега пък я следи от други профили. После жените били виновни.
Вместо да беше я свалил, ти си се издънил бая. Не я притеснявай.

3.   За нея ти си отчаяна лепка и няма как да те види по друг начин повече. Направи й услуга и не й губи повече времето, без да споменавам, че се излагаш здравата. Ти други неща в живота си нямаш ли за правене? Сигурно другите коментиращи вече ще са ти написали, че не ти е длъжна за нищо, най-малкото защото сте само приятели, така че ще ти го спестя. Това твоето и един 17-годишен няма да го направи... Остави момичето, поне да си научиш урока да цениш това, което имаш, и да не се държиш като женчо. Ама то и жените на тая възраст не правят такива тъпотии. Дори и не си се напил както трябва, а с бира

4.   Въобще не ти е ценна. Станалото- станало. Мъж си, дръж се на положение. Забрави за нея. Стига с тоя чат и антисоциални мрежи, излизай и общувай с истински приятели.

5.   Няма как да поправиш грешката.
Нека това ти послужи като пример, че казани думи не можеш да заличиш с действие.

6.   Ти да не си в детската градина? Не е длъжна да се върти само около теб и да ти отговаря в определен срок.
Остави жената на мира и не я занимавай повече.

7.   Всеки може да сгреши, благодаря ви за мненията все пак, колкото и да сте критични..

8.   Авторе, защо си я обиждал! Ти добре ли си?

Според мен - буташ масло!

Ти сам си се държал отвратително и сам си си виновен!

НЯМА КАК ДА ОПРАВИШ ВЕЧЕ НЕЩАТА!

Така, че за друг път се старай да бъдеш добър и никога да не обиждаш друг човек!

9.   От пияния и лудия бяга

10.   Ти. който си го написал това по горе явно седиш цял ден пред компа и лъскаш на порно, не знам защо са те допуснали да коментираш, хайде остави хората с реални проблеми да се изкажат и не се меси ако не можеш да дадеш съвет!

11.   10, към кого се обръщаш?

12.   Към 8

13.   Тъй като с историята си срещам много негативни коментари срещу мен искам да разясня някой детайли. Първо момичето, с което си писах ми разказа, че забира мъже от заведенията и на кой колко му бил голям. Второ мечтата и е била да спи с негър тъй, като са им били много големи. Трето била нимфоманка и мръсница и последното и гадже е 17 г. по малко от нея. Според вас това свестно момиче ли е и нямал ли съм право да я обиждам?

14.   13, защо тогава я наричаш ценна приятелка, щом не я уважаваш? Че и си се обсебвал от нея. Противоречиш си. Ясно е, че не си си взел поука и не разбираш какъв женчо си, остави момичето намира

15.   13, ти не си и никакъв. Защо я съдиш? Защо си общуваш с нея като я смяташ за пропаднала?
Пропилял си си шанса и те е яд, че мадамата не те ще.

16.   14, 15 аз имам с коя да спа като си поискам, разочерова ме, че момичето не се представи за такава каквото изглеждаше и ме е яд, че се подадох на ниски емоции. Ако не може да ми дадете съвет как да се оправя с нея няма какво да ме обиждате. Знам, че не мога да и държа сметка просто рядко се намират хора, с които да си кажете някой лични приказки, това ме е яд. За това ме е яд, че съм я изгубил.

17.   15 какъв шанс съм си пропилям бе тъпак, правя секс когато си поискам, явно на много ниско ниво расъждаваш и ти липсва женкса компания. Аз гледам за по дългорсочни отношения и не ме блазни секс за веднъж, но явно на теб ти липсва.

18.   16, значи не я уважаваш, разочарован си, но пак искаш да си възобновиш отношенията с нея. И си се наливал с бира само защото не ти е отговорила. Толкова ли си сляп, не се ли виждаш какъв жалкар си?

19.   17, не го вдявам това. Хем нищо нямате, хем пък те е яд. За какво? Представяла се за нещо, което не е. Е, и? Нали нямате връзка, защо се впрягаш? Нали си имаш някоя за секс, отделяй внимание на нея, оправяй се с нея, споделяй с нея.
Защо си се вкопчил в жена, която никога не е била твоя? Луда работа.