Споделена история от Спорт и красота

За колко време?
Здравейте! От доста време насам държах 64-63 кг и не можех да падна под 60, но вече съм 59. Видимо бях отслабнала наистина и много се радвам. Бях на почивка за 3 дни и там не спортувах и не се движех въобще, но за сметка на това ядох много…… таааа видимо съм качила, обаче на кантара си изписва 59. (днес се претеглих във фитнеса). Та въпроса ми е след тези преяждания в рамките на 3 дни за колко време мога да си възвърна формата? На вас случвало ли ви се е и каква е причината да не съм качила кг. ( явно съм изгубила мускулна маса, даже не явно ами си е така…. )
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Нищо не си качила за 3 дни, стига се филмира.. И малко намали тая обсесия с числата на кантара, защото не води до нищо добро. Тренирай си и се храни здравословно и ще си изглеждаш добре..

2.   За 3 дни няма как да ти заминат мускулите, а ти дори не си качила килограми, така че стига се притеснява

3.   Ми за седмица, режим си обратно във форма.

4.   Може да е вода плюс/минус, може да си мислиш само, че си качила и много други неща.

В спорта е важно постоянството. 59 кг не са малко, освен ако не си доста висока(над 1. 75л)

Стреми се да си около -15 до -29 спрямо ръста ти (примерно при 1. 67 да си 47 кг е перфектно), но не се вманиачаване, за да не развиеш хранително разстройство!

Т. Т.