Споделена история от Спорт и красота

Докъде ме докара тази тъпа диета
Имам спешна нужда от помощ.. Ще кажа защо...
Значи, и аз съм от тези, които правят диети. Почнах диета през октомври 2011, тоест скоро. Целта ми беше да ям само здравословни неща, да не гладувам, за да отслабна и да няма йо йо ефект. Свалих 4 кг и станах 47. Казваха ми, че изглеждам много добре. Да добавя също, че не съм висока 153 някъде.

И доста дълго си седях на 47. Бях се ядосала, защото целта ми беше 40- 45 кг да стана. И почнах бананова диета, японско чудо... и свалих само 1 кг и станах 46.. Доста гладувах миналия месец, защото ми се издуваше корема като ям (ама че глупост ;х ) Ходя на танци.. и станах 45 кг.. Ето мина още един месец и аз съм 44 кг.. Не се харесвам, а и гърдите ми се смаляват, не много но.... Да стана ли 51 кг или да си остана 44...
51 кг на мен не ми стоят добре, това не са много кг, всеки човек е различен :) За моята височина пише, че 42 кг е минимум, после следва поднормено тегло.
Може ли да ме посъветвате.. Как да задържа тези кг? Искам гърдите ми пак да си станат както преди, но не искам да надебелявам..
Ще се радвам на съвети :)

Коментари

1.   Аз съм в абсолютно същото положение. Висока 166см. Пазех диета 4 месеца и от 60 станах 50кг. От бюст чашка Д-Е, отидох на Ц...
Вече като ходя не се тресат като преди... стоят малки и неподвижни....
Ще следя темата с интерес

2.   Момиче аз свалих 20кг и от момичето с най-големите и хубавите гърди (а килограмите не ми личаха толкова, смисъл бях приятно закръглена) в момента съм страшно слаба, а гърдите ми са вече достааааа малки.. но това е то, няма пълно щастие. Според мен се стреми да задържиш постигнатите 44кг, все пак си положила толкова усилия и си гладувала.. задръж ги и спортувай!
Успех :)

3.   Благодаря, че темата ми е пусната :) Забравих да се подпиша.. ;д

МАКИ-ЧАН

4.   Живей си живота, момиче! Не гладувай, а бъди както си била преди 47-48 кг. Това е нормалното, а не слушай анорексичните комплексарки, които биха ти напълнили главата с глупости. Моята приятелка е 1. 63 и 56 кг и е супер....

Ian_the fucker

5.   килограмите ти трябва да са според това колко си висока. ако си 1. 53 см то килограмите ти трябват да са 53 ако си под това значи е лошо. между другото да ти кажа никой обичаш се мъж не иска жена скелет всеки иска да барне тък и там и ДА ИМА какво. даже и да си по пълна не си мисли че никои няма да те хареса пък ако някои те ебава заради килограмите кажи му да ходи да си е*е майката

6.   Номер 5, няма лошо, но аз сега трябваше по твоята логика да съм 78 кг., а съм 63 и пак нося размер 36-38 (европейската), а по италиянската съм си чисто 38!

Висока съм 177. Когато бях 175 и 55 кг. обществото ме намираше за най-добре, но припадах - в рейсове, църква, на улици. Напълнях до 57-58 и се задържах доста така, докато не почна стрес по дипломна, финанси, лични проблеми. Станах 72 и уж не ми личаха, но се чувствах натровена и зле.

Днес съм 63 кг. Целта ми са 59-60, но мускули и стегнато тяло без целулит.

На авторката - прави фитнес

7.   С гърдите положението ще е малко трудно, защото това, което си махнала от тях е само началото. Аз бях напълняла малко покрай пубертета, а след като отслабнах от само себе си, първо гърдите ми се смалиха малко, но постепенно станаха доста по-малки, просто при тях е по-бавен процесът. Аз не се оплаквам много, но трябва да съм малко по-внимателна с дрехите и приемам нещата, защото просто зная, че ми е такова тялото, докато ти го правиш нарочно. Може би е най-добре да си някъде по средата, недей да се измъчваш прекалено много с диети.

8.   Много Ви благодаря :) Аз не приличам на скелет, все още де.. Когато бях 47 кг, майка ми ми казваше, че изглеждам нормално, че съм добре.. Сега, когато съм 44, тя казва, че започвам да изглеждам зле. Иначе вече не гладувам и ям всичко :) Абе, просто ме дразнеше това, че имам корем.. ;д

МАКИ-ЧАН

А, и още нещо.. Не харесвам анорексички!! Това са болни хора, които щом изядат нещо и след това съжаляват, приемат и много малко калории за деня.
С една приятелка почнахме да отслабваме заедно. Тя е висока 163 и иска да е 45 кг, това добре ли е за нея? Искам да кажа, че аз съм доста слаба с 44 кг при височина 153, а пък тя с нейните 163, мисля че ще изглежда по-зле.
Жалко, че не съм от тези, които колкото и да се тъпчат не надебеляват ;д

9.   Съгласна съм с всички преди мен. Аз също пазех диета 4 месеца 2011 - 2012г. Спрях диетата преди 2 месеца и преди няколко дена пак ми щукна... въпреки, че си ядях нормално и не бях качила...
Осъзнах едно... единственото, което изгубих бяха гърдите ми. Не бяха огромни, бяха чашка Д, но леко се тресяха като ходех и ми създаваха самочувствие, а сега? Стоят като гипсирани и малки....
Просто яж нормално, да не ти е фикс идея да си кльощава и слаба, по - добре леко да имаш месце... Само децата са кльощави, ти си жена!!!

10.   То аз съм 44 кг при ръст 165 в сравнение с мен ти си даже дебела!!

Ж. 15

11.   Смях се докато четях хахах малко ама от сърцеее хахах.. да ви имам проблемите " да си обуя къси гащи или дълги панталони".. майкооо толкова сте разглезени, че се тресе Земята.. :)

12.   аз съм подложена много често ан диети, защото спорта който тренирам го изисква. Висока съм 1. 69 и едно лято отслабнах с 5 кг и бях 46кг, което не изглеждаше много хубаво. Но сега си поддържам едни килограми 49-51кг., но наистина е трудно. Писна ми от лишения, затова живейте си живота и яжте колкото ви се яде

14.   Килограмите съотнесени към ръста е показател който е малко субективен, първо структурата на хората е различна, някои хора имат по тънки и дълги кости, други са по набити и ниски, абе всякакви вариаций има, други хора са генетично по пухкави и нормалното им състояние е да имат повече подкожна мазнина, според мене килата почват да стават нездравословни само когато човек започва да ги трупа на корема си, ако човек няма корем - всичко си е ок.

15.   Ей номер 5 изобщо не си прав. Нормата не е ръста минус 100, а ръста минус 110 при момичетата. Примерно ако си 160 нормалното за теб тегло е 50 кг. :)
Успех сладка!

16.   Аз станах 43 кг... Tц..

МАКИ-ЧАН