Споделена история от Спорт и красота

Дали за това време ще кача килограми?
Здравейте!
Подложих се на много нелепа и изтощителна диета, от която свалих 19 - 12кг. От 58кг. станах около 46кг. Носех сутиен с чашка двойно Д, а сега нося чашка Ц. Майка ми и мъжа ми постоянно ми казват, че и преди съм била слаба и не съм имала нужда от никакви диети, но са чакали да го проумея сама, защото не съм слушала като ми се говорело. Сега старият ми и голям бюст страшно много ми липсва и репих да се храня отново нормално и добре, за да си възвърна килограмите и да си имам голям бюст пак.

Според вас за около 2 месеца и половина дали ще успея да върна тегло и да си ми порасне бюста постепенно? За щастие не съм увиснала, запазих се същата и бюста ми не се увреди, за което благодаря на природата и Бог!
Моля дайте ми съвети, дали ще успея да кача за това време?

Коментари

1.   Авторка, объркала съм, написала съм 19 - 12кг., исках да кажа 10 - 12кг.

2.   Недей! Когато пак надебелеш, нямаш гаранция, че ще ти се уголеми бюста, за сметка на това можеш да прекалиш с килограмите. Аз лично имам малък бюст но това не ми е проблем. Знаеш - има подплънки, боза, силикон... ;дд Шегувах се моят съвет е да не се опитваш да надебелееш пак.

3.   Абе да ти кажа честно, едва ли ще си върнеш бюста. Аз така намалих моя, като си върнах килограмите (не заради него), той си остана мъничък. После пак отслабнах, той още се смали и сега гледам да съм слаба, че поне да ми отива и малкия бюст. :)

4.   Естествено, че ще качиш поне малко ако се храниш повечко от сега и нормално. Хапвай си каквото ти се яде и не си измъчвай организма - няма смисъл!!! Аз си мечтая да имам бюст 'DD' дори с моите 65кг., пак съм чашка Б... а ти на 55 си била просто перфектна жена. Според мен трябва да си качиш и да си се радваш на тялото, защото никой мъж не обича скелети без дупе, крачка и гърди...

5.   Не мисли за бюста, а за изтощението, на което си подложила организма си! Ще си навлечеш болести!

6.   Ами да ти кажа аз съм на 23 до преди 4 години бях 55-56кг. но и аз като теб все се мислех за дебеланка и се подлагах на диети, от почти година се опитвам да напълнея в момента съм 45кг и повече от 47-48 в най-добрия случай не мога да кача, а колкото до бюста... добрече и аз имах голям иначе и "кожички" нямаше да имам сега. Дано оспееш, аз не можах, а забравих да спомена че съм и раждала докато бях бременна бях 69кг., но месец -два след като родих пак станах 45.
Моля те да пишеш, ако нещо даде резолтат
С нощно ядене и витамини нищо не постигнах, ако не си пробвала опитай може да се получи при теб

7.   Авторката:
Номер 6, здравей! Ако имам някакви резултати ще ти споделя. За сега си ям качествено, хапвам си всичко калорично, ама от нищо не се лишавам... ще си купя бирена мая, увеличава апетита и така.
Ако искаш и ти пробвай, 4 лв. струва

8.   при мен няма резултата, чувала съм за някакво пчелно млечице което се давало на децата за апетит, но май става и за големи хора. Аз мисля да пробвам с него, ако намеря нещо даващо резултат ще ти пиша. Благодаря, че отговори